НЕОЧІКУВАНО, АЛЕ ВАРТО ПРИСТОСУВАТИСЬ:1. Ринок змінився в плані предикта (тут) раніше будь які політичні\економічні слова Трампа сприймались як рушій ринку, в одну зі сторін, тепер всім похуй, Ілон видалив пост де обвинив в педофілії Трампа, конфлікт вичерпано, на крипті ніяк не відобразилось, останій тарифи на китай ( коли він сказав китай наєбав нас) також НІЯК НЕ ВІДОБРАЗИЛИСЬ, походу пора ВЕРТАТИСЬ ДО ТЕХ АНАЛІЗУ, саме по ньому, по фібі ідеально відпрацювали лой і хай, неочікувано але варто пристосовуватись2. Подарки в ТГ не тільки не впали коли їх всі шилили, навіть стрімери, а обновляють ХАЇ щодня, вчора я продав остані 3 кольца за 7к баксів, помилка була вийти так рано, напевно всі чекали РОСТУ В БУДЬ ЯКІЙ СФЕРІ, і коли він стався в самому гавняному тоні, я не повірив, тому що тон в моїх думках завжди помийкою був, але людям не важливо де, дайте бичку, далі натовп зробить свої справи, Я ОБЛАЖАВСЯ, не повірив в це, тому і заробив меньше чим міг, вчора навій мій стікерпак з номером 1111 ззабрали по х43. Фьючі, тепер бриють в дві сторони перед будь якою маніпуляцією, вчора вставав в шорт HMSTR, зранку просинаюсь бачу дамп на 30%, думав ізі 10к, а поза пропала, по ітогу лише ліквід зловив, на багатьох монетах так, на жаль, лудіки будуть страждати, мій місяць фьючів завершився в +4к, хоча в моменті там було сильно більше десяти, але дав змогу зняти багато прикольних відосів в тікток,загалом як і раніше - фьючі шлях до обнулення, прямий.4. НА конфу Інкриптед не забувайте білети купити : осталось 5 днів, ВІПКИ РОЗІБРАЛИ, але звичайні білети ще є, ссилочка на пост з ІНФОЮ, або силка на покупку - ТУТ ( промік DAYN - 20% знижка)
Ну і мої думки по конфлікту Трампа і Ілона..Новина пиздець погана, максимально, по відчуттям все ж найти сили і продати спот це гарне рішення, но я слабохарактерний і не можу це зробити..- Дві наймедійніші людини в світі, з найбільшим баблом публічно стараються під*їбати один одного за неточності, ЦЕ НЕ БИТВА РАДИ БАБОК, це битва ради авторитету, я не здивуюсь якщо наступним президентом буде Ілон ( НЕ МОЖЛИВО, ТУТ ПОМИЛИВСЯ, ЧОМУ В КОМЕНТАХ НАПИСАНО), тому ця битва інтересів не вирішиться легко, це буде до моменту коли один з поступиться, дивлячись на історію їх життя - це буде не скоро.- Америка найбільша країна по суті, розвалитись може зсередини, тому Ілон і байтить як мені здається на громадянську війну, підштовхуючи що Трамп піздабол і взагалі став президентом саме через НЬОГО ( опитування в його твіттері , мені здаєтсья прямим байтом)- Вся ця хуйня з ростом держ боргу + цього поносу призведе скоріше за все до відкладення будь яких позитивних новин по крипті..Єдиний гарний ісход буде :- Ілон почне байтити що США бомжі, Трамп розвалить країну а спасінням буде крипта... шанс на це около 0.Ситуація говна, да можете написати ти ж недавно знову був буліш, переобуваєшся, НО БЛЯТЬ ЯК ЦЕ МОЖНА ПРЕДУГАДАТИ БУЛО ТО?!ми повинні не вірити, а відштовхуватись від фактів, які змінюватись можуть кожних 5 хвилин.ALL UP TO YOU.
СОФТ + ОПИС.ПРАЦЮЄ ТІЛЬКИ НА СОЛАНІ.Софт для тих хто хоче зловити РК на мексі торгувати спреди між мексом і дексом в мілісекунди різниці.1. Contract сюди вставляєте контракт токена за яким слідкувати, наприклад 9BB6NFEcjBCtnNLFko2FqVQBq8HHM13kCyYcdQbgpump ( Fartcoin)2. В колону minimal ставите від якої суми покупки чи продажу ви хочете, отримувати сповіщення + зверху зліва можна поставити+ вімкнути ГОЛОСОВІ сповіщення від певної суми, для зручності )3. Колонка МЕКС не є обовязковою але сюди ви вставляєте силку або тікер, наприклад farctoin_usdt або https://www.mexc.com/en-GB/futures/FARTCOIN_USDT?type=linear_swap - ОБИДВА ВАРІАНТИ БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ 4. Кнопка START запускає + RESET - очищує всі попередні записи5.Під кнопкою старт написано *M* - це ціна мексу ТЕКУЩА, там де *P* ціна ДЕКС текуща, і справа показує як воно відрізняється В ДАНУ СЕКУНДУ6. *+* справа зверху дозволяє відкрити декілька вікон і слідкувати за великою к-стю токенів.7. Голосові сповіщення можна загружати свої , але для зручності вставлено пасхальний звук.8. в центрі при запуску показує РІЗНИЦЮ між покупками та продажами ПІСЛЯ нажаття кнопки запуск, відразу даю відповідь на питання: чому я поставив від 1000$ бачу 10 транзакцій та їх сума не співпадає з тим що показує - СОФТ РАХУЄ ВСІ ТРАНЗИ ДЛЯ ДЕЛЬТИ, а не лише від суми що ви вказали, це зроблено щоб бутерброди в солані також показувало. Тобто всі транзи рахує від нажаття кнопки старт а показує лише за вибраними параметрами.===============Для чого потрібен софт?1. Шукати волатильні токени, на яких активно торгують на ДЕКС але мекс фьючі не встигає підтянути ціну, далі відповідно встаєте в лонг чи шорт на фьючах швидше чим ММ мекс зреагує.2. Коли лістяться нові токени на солані можна відслідковувати пампи\дампи декса і відразу виходити\заходити на фьючі3. Шукайте свої застосування самостійно
ПОДАРУНКИ В ТЕЛЕГРАМ АБО +20к$ ПРОФІТАРаніше ми сміялись з тих хто пише про тапалки та про тон, а тепер кожен 3-й канал з фьючів згадує подарунки з телеграму, капа пробила 80 лямів ікси просто єбануті, деякі подарунки дали біля 1000х. я особисто продав подарок за 180 баксів, який купив за 0.5 бакса 360х, хайп як і ріст НЕРЕАЛЬНИЙ.Але давайте поглибимось в цю тему, хто основні люди хто купує подарунки, рітейл? звичайні користувачі? - НІ, банальні спекулянти, які вірять в сотні іксів від текущих і просто на ФОМО купують все, самі подарунки виходять сотнями тисяч щотижня, інколи мільйонами, сама ТОН екосистема десь біля старкнету..Чи будуть подарунки далі рости? - поки фомо у людей залишається + не пройшов розлок після пампу , думаю так, ЗАРАЗ НАЙКРАЩИЙ ЧАС СКИНУТИ ПОДАРУНКИ ЯКИХ ДОХУЯ, тобто ті які по факту не мають ніякої ціності, всякі хелоуін подарунки, новорічні і т.д, сакури та льодяники - це перші, але в них тоже віри мало..Загалом якісь ПЕПЕ, ШАПКИ, КОЛЬЦА ( тих що по 5-10к) можуть перформити вічно і стати якимось культом, який підтримає навіть Дуров, щоб люди ловили * нові* геми, просто лутаючи зірки з продажів.Висновок: якщо в вас вже покращені подарунки - зараз найкращий час їх скинути, БОТ для продажу подарунків , та БОТ для покупки зірок, основний розлок подарунків буде 4 червня ( де коли був памп, більшість людей судорожно почала їх покращувати) тоді думаю ціна знатно дампанеться + продати їх не так легко, я вже 2-й місяць стабільно продаю, спекулянтам також набридне їх пампити, Дуров надто багато їх завозить..Також люди кажуть ну ТОН номери ж виросли, чому подарунки не можуть, банально подарунків вже МІЛЬЙОНИ, а тон номери нові досі не випускались, мб пепе і стане символом але більшість цих подарунків помре, поки йде хайп, не розумію чому їх не скинути, наче ікси від текущих малоймовірні, вони вже досить гарні, поки є волюм - дійте.ЯКЩО ДУЖЕ КОРОТКО- 4-го числа буде розлок льодяників і сакур в головних фомойоберів які підуть на ринок- к-сть подарунків вже близько 10 мільйонів ( половину ще навіть не можна покращувати)- Тон екосистема мертва- Ретейлу в подарунках нема, лише спекулянти які рано чи пізно вигрузять свої сумки, основна теза про рітейл не зіграламій профіт склав близько 20к з них, я радий що зазивав колись вас купувати та купив сам.
Пиздець!Я, як показних чорного лебідя в крипті, добре що в канал не пишу ту хуйню, якою займаюсь, останіх пару днів десь -15к, декілька цікавих історій1) Сьогодні мужик повинен був розіслати токени ( назвем за алокацію), но подумав що найбільш розумний і продав токени сильно раніше, я знав час, встав в шорт, а мужику нічого не оставалось як викупити токени з ринку, відати в великий мінус собі , по ітогу де був мій ліквід? на його свічці покупки ( сам горе менеджер уйшов в мінус сотні тисяч баксів на своєму муві)2) Трамп репостив свою вечерю знову в трас сошіал, але мало хто це побачив, встав я якось в лонг, це була найвища ціна токена за сьогодні3) Снайпив токен Бена через парсер БУПА, він створив потім дав по стакану і написав це тест, наступний токен одного проекта по апі найшов завчасно, вони рагнули написали в нас нема токена, хоча їх айпі, далі купив новий токен Бена по САМОМУ ХАЮ, ще тримаю поки з хуйом в сраці.4) так як в мене велика к-сть дуплікаторів ( 53 шт) ( колекція дудлсів) я подумав що буду проодавати потрохи щоб не дампити, по ітогу тільки дійшло до моєї ціни якийсь мега кит вирішив встаканити 200 штук, на похуй, ціна -25% нижче чим до анонса, кайф!5) Культ торгувався в ренджу, все норм, поки я не зайшов, далі великі холдери згадали що в них є монети , зараз трогаємо АТЛ, мій захід був по самій вершині, сорі Микола.Так і живемо, крипта це весело!😳
Думав чи писати про це пост, подумав що напишу..Раніше писав про АБСТРАКТ ( тут) та згадував про різні ігри, хотілось би все ж зробити якісь висновки по них.1. 77-біт, на курсі НФТ втратив десь 1000$, дроп скоріше за все не покриє цей мінус, загалом поспілкувавшись в чаті топ холдерів нфт можу сказати що разраби лижуть сраки топ холдерам, але по факту ніяких планів окрім постригти бабки не мають, тому надій не маю великих, в мене 3+млн Bytes, нфт мінтити буду 29-го числа, якщо у вас меньше 1 млн подумайте чи треба вам цей мінт.2. А тепер до більш цікавого, я вже декілька місяців граю в Gigaverse ( її ніхто не шилить, бо тут нема рефки банально), кімнати в ній норм виросли, в мене зараз +30%, але вернемось до більш цікавого, гру АКТИВНО білдять там обнови щотижня, великі..1) Гра від фаундерів Pirate Nation (де також не було рефки а в першому сезоні хто грав забрали 5к+ баксів) це по суті норм підкупило мене.2) в Грі падають предмети, можна дійти до великих рівніх без донату але за довго часу, з останніх мені падали шмотки по 50 та 100 баксів, ФРІ ( скріни закину в коменти)3) Гра має пздц активний діскорд, + я чекав їх торги там топ НФТ проадвали по 10+ ефіру, а кімнати понабирали самі модери та адміни, є відчуття що щось знають4) Найбільш топове те, що скільки б ти не вдонатив на кімнати ти не зможеш догнати тих хто почав грати раніше через обмеження проходок, тому топ донатери пососуть бібу, вчора твіттер перечитував смарт тіпів що грають п2е але не роблять рекламу, багато хто саме в гігаверсі в топіВ мене зараз там 36 лвл в старому підземелі та 12 лвл в новомуА ЩЕ ЕКСПА, за ГІГАВЕРС ДАЛО 19к ЕКСПИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ТИЖДЕНЬ, особо шилити не хотілось але пост написав, для людей без бабок маст хев бігати думаю
Новий токен ТРАМПА, Підготовка:Вийшла новина в відомому твіттері ( ТУТ) що Трамп має запустити ще один токен, інфа не є підтвердженою, в WCJ я не знайшов згадок, тому шанси не великі але є, весь твіттвер гуде в цьому, давайте підготуємось ПРАВИЛЬНО! - його інфа що вийде до кінця місяцяНа мою думку, новий токен присвячений ГРІ, тому якихось диків іксів чекати не варто, але 3-5х консервативних + арбітраж на сайз варто мати1. Я НЕ РАДЖУ СТАВИТИ КОПІТРЕЙДИНГ НА СТОРІНКУ ТРАМПА ( може бути як з Pengu, вас в моменті візьме по капі як ВВП Індії тобто 200+B, тому якщо ставите копітрейдинг то ставте сліпаж 200% або меньше) - копітрейдинг на солані через цього бота - Bloom (вкладка AFK MODE)2. Токен може бути як в солані так в ефірі, в інші мережі я не вірю, АЛЕ НЕ ТРИМАЙТЕ ВСЕ В НАТИВНИХ ТОКЕНАХ, попередній раз токен вийшов в парі до USDC, і свапати солану було складно з помилками, тому беріть 50 на 50 стейбл\токен. SOL + USDC і ETH+USDT ( саме в мережі ефіру) я буду по 5к в кожному з цих.3. Якщо токен буде на ефірі буде багато фейлів, газ потрібно буде підкручувати руками а юнісвап ляже, я буду брати Сігма Ботом який ніколи не підводить, тому 75% ETH я кину на нього , аналогічно якщо токен буде в бейзі чи бск цей бот працює4. Якщо токен буде в будь якій іншій нативній EVM мережі відразу пишу про найшидший міст, сюди можна перегнати буде ефір на BASE, ARB і т.д - Relay5. Токен може вийти спочатку не в твіттері а в Truth та на його сайті, залишаю силки - Trust без затримки (Силка) + сайт (силка)6. Я буду старатись тарити на 10к відразу і 20к згодом як зрозумію що це ТОЧНО НЕ СКАМ, також поставив парсер на твіттера 7. Якщо ви боїтесь що ви заснете\пропустите можно поставити БОТА який СПАМИТЬ В ЛС ДОХУЯ СМС при настройцы на токен,+ на нього можна крафтовий звук повісити такий бот є в бункері, якщо комусь треба деталі про бота - напишіть в лс кину відео як це працює.УСПІХІВ, Надіюсь ми заробимо, наче нічого не забув
в крипті МІЛЬЯРД платних продуктів, 100+ приваток, 20+ сервісів, 10+ нод сервісів, обучалки , сигнали і проча проча хуйня.ВАМ НЕ ПОТРІБНО ЇХ КУПУВАТИ ЯКЩО У ВАС БАЛАНС 100$.Але якщо у вас нормальний банк, для вас ВАЖЛИВО отримувати новини першими, ніхто не буде давати вам щось за дякую ПЕРШИМ, тому кожна приватка\бот бореться за швидкість в першу чергу.Я особисто маю 3 платних парсера на СПРЕДИ, 3 блять а не 1, бо для мене не є великою проблемою тратити на це 100 баксів в місяць, аналогічно в мене близько 7 платних приваток, деякі я навіть не читаю, по причині що вони не цікаві, але 1 раз в місяць можуть дати якусь інфу яка окупить їх в 100 разів.кароче посил такий, якщо для вас дорого, велика частина ваших бабок - НЕ КУПУЙТЕ, ЦЕ НЕ ДЛЯ ВАС, але писати що це хуйня - ДИВНО.Я наприклад оплачую щомісяця приватку Миколи, де дивлюсь як він їсть круасани в парижі, грає в раст, за 30 баксів в місяць і мені норм, ви платите за свій комфорт.Просто сука логіка людей - це пиздець.Енджой напиши топ приватку і парсер яким користуєшся, пишу те що подобається найбільше - отримую найбільше дизлайків зі словами, ФУ РЕКЛАМА, хоча тисячу разів попереджував що продукти що юзаю я ПЛАТНІ, сука горить срака з цих двойних стандартів
Як я справляюсь з негативом до СЕБЕ, коли бачу великий пролив в грошах.В кожного з НАС був максимум депозиту в крипті, і кожен з нас спускався з того максимуму до значить нижче, не можливо робити лише вірні рішення, тому зниження депозиту це НЕВІД*ЄМНА ЧАСТИНА, з якою варто навчитись справлятись, психологія тяжка штука, тож давайте розбермо декілька правил. 1 - СРОКИ- Прив* язуватись до депозиту, який був в тебе 1 день, або навіть не зафіксований, але в голові тримати ту цифру - ЦЕ ЯК МІРЯТИ ЧЛЕН ВІД АНУСА, АБО КОЛИ НАБРЯК, вроді в моменті дохуя, но розумієш що це ХУЙНЯ- Я ДЛЯ СЕБЕ ЧІТКО ВИЗНАЧАЮ СРОКИ, порівнюючи свій депозит з тим що був пів року тому, рік чи два тому, тепер чітко зрозуміло ЩО ТИ ПРОГРЕСУЄШ, мій депозит за два роки виріс в СОТНІ разів, а за РІК в ДЕСЯТКИ, навіть зараз, коли він знаходиться в -70% ВІД ХАЯ, АЛЕ, якщо 2 роки тому ти мав більший депозит чим зараз - напевно ти хуйовий криптан і це факт.2 - НАВИКИЯкщо твій депозит не росте, а фомо жре, подивись чого ти навчився, що ти вмієш нового в сфері крипти? вмієш робити ферми які не банять? вмієш шукати транзи по блокчейну? навчився писати парсери? ти кращий ресерчер,добувач вайтлістів? Ти зробив себе медійно? - Задай собі це питанняЯкщо ти можеш собі чітко сказати я прогресую за цей час поки мій депозит не росте, ЦЕ ВСЕ ЩЕ ДОБРЕ, АЛЕ, якщо ти нічого нового не навчився за пів року та ніде не заробив будучи в ринку 24\7 - час задуматись, напевно ти хуйовий криптан3 - ЗВ*ЯЗКИЧи знаєш ти нових, більш успішних за себе людей за період стагнації? чи знають вони тебе? чи зайшов ти якісь приватні спільноти, чи розкачав себе медійно? чи просто знайшов нових друзів, які, по твоїм відчуттям якось можуть бути тобі корисні?Якщо ти можеш собі сказати ТАК, я прогресую в плані спілкування з людьми, значить твоя стагнація не проходить даремно.АЛЕ, якщо ти ні з ким не познайомився, навіть втратив старі зв*язки за пів року та ніде не заробив будучи в ринку 24\7 - час задуматись, напевно ти хуйовий криптан.Висновок:- Якщо ваш депозит РОСТЕ, просто не так швидко як ви бажаєте, або в моменті в сильній просадці але за 2+роки ви маєте більше чим мали до цього, це не є погано, ви зажрались, якщо ви працювали на скіли - та отримали їх, це не є погано, час був потрачений не даремно, якщо у вас нові корисні зв*язки, це також добре.Розмовляйте частіше з собою, не зі сторони я знову не зміг, а зі сторони що я зміг, та чому це круто, не принижуйте свої досягнення лише 1 ректом в моменті, розмовляючи з собою можна стати шизіком, знайти істину і багато мотивації.АЛЕ, якщо ви лише пройобуєте гроші з життя, робити ті самі дії, просто тільтуєте над помилками, але продовжуєте їх робити, не стараючись нічого змінити - час задуматись, можливо крипта не для вас
Розберемо ЛОГІКУ далі, та чому не варто продовжувати шортити\лонгувати такі плеї.Ідея шорта була в тому що роздали дроп(який вже на балансах) і людям треба його продати, ми шортимо під певну ПОДІЮ.Скільки вам треба часу що продати токени? до хвилини якщо у вас 2 руки, та до 3-х звилин якщо ви десь в туалеті ліниво йдете з 1 рукою, саме тому шорти БУЛИ ПІД ДРОП.Через 3 хвилини все що буде з ціною - загадка фреско, можуть задампити як ГПС, можуть запампити як багато інших монет, це ВЖЕ НЕ СМАРТ ШОРТ ЦЕ ЛУДКА, продовжувати позицію більше 3-х хвилин = ви просто шортите одну з тисяч монет.Наприклад коли роздали ME ми шортили 5-6 хвилин, банально, прикидаємо токени дають на їх кошель, туди треба зайти, їх вивести, транза має пройти, скопіювати гаманець, тому до 10 хвилин це розумно, в даному випадку це лише грати проти ринку а не заробіток на ідеї.ну і мб напишу пост про ММ, а то тут доказують що мм просто бриє і т.д, у всього завжди одне оправдання ММ бриє, блять ЛЮДИ, мм не даун, він не бриє раді ваших 1 млн баксів в шортах щоб роздати на 2 млн баксів більше, він робить МАТЕМАТИЧНО ВИГІДНІ РУХИ З ФІНАНСОВОЇ СТОРОНИ, а не бігає за вашим ліквідом