Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - їж, читай, смійся
Añadido 15 ene. 2022

їж, читай, смійся

@eatreadmeme
Número de suscriptores: 66
Fotos: 600
Videos: 28
Enlaces: 203
Descripción:
замітки про буття веганкою-феміністкою-сжвшницею. не інстаграм, але я вам покажу що я їм. не інстаграм, тому некрасиво

👥 Número de suscriptores

66
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -2

👁️ Vistas promedio por mensaje

66
Promedio/Día:: 16
Promedio/Tiempo:: 117
ERR: 100%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 60 26-05-18 11:02
ДЕПОРТАЦІЯ КРИМСЬКИХ ТАТАР 1944 року один із найстрашніших злочинів радянської влади.Це геноцид, що полягав у насильницькому виселенні кримськотатарського народу з їхньої історичної батьківщини — Криму. Більше 80% депортованих з Криму становили жінки, діти та люди похилого віку. Під час депортації кримськотатарські чоловіки воювали на фронті і не знали, що відбувається з їхніми родинами. В будинки депортованих кримських татар одразу почали заселятися місцеві росіяни. А згодом радянська влада цілеспрямовано переселяла в Крим радянських людей з різних регіонів. Радянська влада прагнула знищити всі сліди присутності кримських татар в Криму. Відразу після депортації був розгорнутий процес по спотворенню історії Криму. Радянський режим вдався до нівелювання історичної памʼяті про кримську державність та кримських татар. Було знищено топоніми Криму (більше 90%), які вказували на їхній взаємозв’язок із кримськими татарами.Знищено майже всі мусульманські кладовища та мечеті. Була введена заборона на вивчення кримськотатарської мови, розвиток культури та збереження національних традицій. Заборона на повернення в Крим.В результаті депортації величезна кількість населених пунктів залишилися повністю безлюдними.Одразу після депортації на місцях скрізь були створені спеціальні комісії, які почали збирати та складати списки-акти того, що не встигли розтягнути «спритні сусіди». Однак уявити у повному масштабі розміри пограбування цілого народу просто неможливо.В результаті депортації у кримських татар було вилучено: понад 114 тис. будинків з усім майном та предметами домашнього вжитку, близько 500 тис. голів худоби, всі запаси продовольства, насіння, саджанців, корму для домашніх тварин, будівельних матеріалів, десятки тисяч тонн сільськогосподарської продукції. Основні види предметів домашнього вжитку, вилучених під час депортації, становили понад 751 тис. одиниць. Ліквідовано 1629 бібліотек, 640 кримськотатарських початкових шкіл, 221 кримськотатарських середніх шкіл, 263 клубів. По суті, була повністю ліквідована вся система освіти кримськотатарською мовою. Етнонім «кримські татари» було заборонено і більш ніж 40 років у документах срср були заборонені згадки про кримських татар. Унікальний кримськотатарський Крим було знищено та русифіковано.Жодних репарацій кримські татари не отримали, а про повернення власних будинків навіть не йдеться. Як свідчать перелічені дані, завдані матеріальні збитки величезні, але нематеріальні збитки набагато болісініші і нанесли більшу шкоду кримськотатарському народу.“Bizni Qırımdan çıqarğanlarnıñ közleri kör olsun”#sürgünlik #історіяКриму
👁 51 26-02-27 21:52
Знаєте, яка зараз тактика у лобістів нового Цивільного кодексу? Перечекати.Вони чекають, поки стихне резонанс, ми втомимося писати пости, відволічемося на інші новини — і тоді спокійно можна буде протягнути проєкт №14394 чи його клонів у залу голосування.Влада часто ігнорує те, що люди пишуть у соцмережах. Але є мова, на яку змушені реагувати за законом. Це мова офіційних звернень.🖇️ Ми підготували лист до Комітету ВРУ з правової політики. Олена Шевченко, яка є Головою Громадської організації "Інсайт" звертається до Комітету з офіційним зверненням. Згідно зі статтею 40 Конституції та Законом «Про звернення громадян», вони зобов'язані його розглянути і дати офіційну відповідь.Суть проста: Комітет уже рекомендував включити проєкт Цивільного кодексу №14394 до порядку денного, попри серйозні зауваження та публічну критику з боку правозахисної спільноти. Ми вимагаємо переглянути цей висновок і не допустити подальшого просування проєкту без реального громадського обговорення та відкритих слухань. Відмахнутися чи проігнорувати, як коментар у фб – не вийде. Утім підпис Олени Шевченко — це один голос, а нам треба показати, що нас — тисячі.❗️Закликаємо вас стати співавторками_ами цього звернення.Це займе у вас рівно 5 хвилин. Заповніть коротку форму приєднання. Ваш голос стане частиною офіційного тиску.Не дайте їм вирішити все тишком-нишком. Підписуйте.✍️ Посилання на форму:https://forms.gle/BmRh4yBvnecQEKsg6Чому важливо підписати саме зараз?Бо документ вже лежить у Верховній Раді. Якщо ми провчимо зараз — завтра ми прокинемося в реальності, де у нас відібрали права, а ми навіть не помітили.Збір підписів до 5 березня. Просимо вас поширювати цей допис з посиланням на форму збору підписів. Разом – ми дієва сила!
👁 173 25-08-26 13:12
Ну і як сказала одна людина в чатику, де ми це обговорювали: факапи бувають в усіх брендів Дійсно, помилитися можуть всіМаркетолог або СММ-ник може чогось не знати і видати дурнюВирішує ситуацію завжди швидка і якісна кризова комунікація. Тим паче люди в коментарях прямо казали, чого хотіли: видаліть неправильний пост, зробіть нормальний. Як на мене, це той випадок, коли зробити буквально те, що вас просили, було найкращим варіантом. Лояльність авдиторії на дорозі не валяється, і постійні та лояльні клієнти - це завжди ядро вашої авдиторії. Втрата постійних клієнтів буде довго перекриватися залученням нових.Я не закликаю повністю бойкотувати їхню продукцію. Як мінімум закриття такого бренду може спинити появу аналогів таким брендам, бо зараз оці всі виробники фаршиків і котлеток напрацьовують технології і напрацьовують авдиторію, яка цікавиться такими продуктами, що зробить подібну продукцію в майбутньому дешевшою, а це добре для всіх в Україні.Але це той випадок, коли фраза "придивіться до альтернатив" цілком норм.
👁 193 25-03-31 15:04
Сьогодні, 31 березня, міжнародний день видимості трансгендерних людей.🩵🩷🤍🩷🩵Чому це важливо і чому видимість потрібна? Не для того, щоб показати "ми круті люди, а ви - лайно цисгендерне", як думають деякі. Видимість потрібна для того, щоб ми отримували доступ до адекватної медичної допомоги та сучасного супроводу переходу у тих його рамках, які потрібні особисто нам. Персоналізовану gender affirming care, а не доводили по тупим тестам, що ми хочемо рубати ліс і ненавидимо рожевий, чи навпаки. Бо гендер, як нам всім відомо, соціальне творіння, і нема чіткого правильного чи неправильного його розуміння та відтворення. Всі ми різні, комусь хочеться асоціюватися з якимись проявами стереотипів, комусь ні. Кожен хоче отримати різні результати переходу. Це все важливо. Тому видимість для нас це не випячування себе, а спроба добитись того, щоб нас не випячували, не відмовляли в роботі, навчанні, не питали що у нас в штанях, якщо ми не хочемо про це говорити. Видимість - про важливість юридичних аспектів, де нам не треба буде доводити, що ми є собою, що наші шлюби і діти є нашими. Видимість - це про blending in the society, в якому наш гендер не цікавитиме людей поперед нашої особистості. Видимість потрібна, щоб нам не казали: "ні, ти народився з отакою піською і для всіх ти Олег/Марія/Гріша, і нам все одно, чого хочеш ти". Видимість ще й про те, що ми можемо бути всюди і світу доведеться до нас звикнути. Ваш баріста, суддя, лікар, вихователь, водій трамваю, хто завгодно може бути трансгендерним. І все, що від вас очікується - увага до їх професійних якостей, оцінка особистості, увага до того, як людина просить до неї/нього/їх звертатись. Видимість, це про те, що люди придумали, що гендерів два, що вони незмінні і невіддільні від біологічної статі і граються в це, але реальність інакша і це має стати загальною інформацією. Зі святом нас, мої сонечки та друзі 🏳️‍⚧️
👁 82 24-10-11 12:53
1) нам потрібна така "турка" або ополоник (але його доведеться постійно тримати, на плиту поставити не вийде). Маленький діаметр ємності - вище виходить стовпчик олії. Тут десь 1/3 склянки, і цього хватає мені на два приготування снеків. Ємність маленького діаметру швидше гріється на малому вогні2) одразу готуємо чим діставати готові снеки, оскільки час їхнього підходу - секунд 10. В мене це щипці, але і виделка теж чудово підійде 3) контролюйте температуру олії, за потреби тримайте ємність вище над вогнем або нижче. Якщо снеки виходять отакими - маленькими, облиплими олією, значить олія перегріта і вони швидше облипають олією, ніж надуваються.4) закидаємо за раз 2-4 заготовки і трохи "ополіскуємо" олією. На відео снеки вже б діставати, але я засняла як я легенько похитую ємність. Особливо це допоможе, коли рівень олії зменшиться. Прикол тут в тому, що достатньо кілька секунд в олії, щоб почати надуватися, тому снеки можуть почати надуватися нерівномірно, частина буде суха. А тут ви її теж окупнете5) ням
👁 204 24-08-20 14:32
Зла веганкаЧасто доводиться чути про небувалу агресивність веган_ок. Мовляв, лізуть в тарілку, всюди вилазять зі своєю ідеологією і не дають жартувати.В мене є непопулярна думка: українські веган_ки недостатньо агресивні. Велика частина наших ресурсів йде на пояснення, що ні до кого в тарілку ми не ліземо і забігати в мак і видирати в якогось невегана з рук бургер не будемо (любі мої, ви правда думаєте що "лізти в тарілку" - це щось буквальне?), максимум десь рекламу повісимо, може ви її побачите. Пояснення провокаторам, що ми не збираємося йти і вбивати всіх корів, аби невегани не могли їх більше їсти. Ну серйозно, прям дуже треба пояснювати, що невегани і самі з вбивством тварин впораються, а їсти "є що" не тому що стада нескінченні, а через такий банальний процес як розмноження? Або ось ще цікавинка. Час від часу питають: "Ви щооо, вважаєте себе кращими за інших? Як так! Агресивні! Злі! Лицеміри! Вважаєте всіх інших поганими." Так, вважаю. Як і вважаю, що я краща за тих, хто щодня б'є дітей, бо я не б'ю дітей. Я краща за аб'юзерів, що свідомо маніпулюють партнерами заради своєї насолоди, бо я вважаю ненормальним отримувати насолоду від страждань близької людини. Більше того, я вважаю себе кращою за серійних вбивць та ґвалтівників, бо ґвалтувати і вбивати заради насолоди, влади чи просто так (вбивство як самозахист то інше, звісно) - це протилежність моїм моральним принципам. Тому так, якщо ви вважаєте, що вбивати тварин норм, бо з їхньої плоті щось смачне виходить, я вважатиму себе кращою за вас.І наостанок. Люди такі: "Ооой, ви хочете, аби свійські тварини вимерли, злі вегани, вимирання це жорстоко". І всі якось хочуть уникнути злих слів про вимирання, а я хочу сказати: так, якщо вид не може вижити без постійної (зазвичай, медичної) підтримки людини, наприклад мопси, чіхуахуа, курки-несушки які несуть по 200+ яєць на рік і помирають від розривів задньго проходу, чи вівці, яких зробили настільки довгошерстними та з такими об'ємами зайвої шкіри, що вони без постійного догляду і кілька місяців не протягнуть - так, я хочу, аби вони через певну кількість років вимерли. Бо якщо ви створили істоту, яка щоденно страждає, зате ой яка вона класна - це ставлення як до речі. Це буквально синонім "мені все одно, що це створіння щодня страждає, я хочу, аби люди плодили їх далі, аби ще більше тварин страждало". І якщо ви так мислете, то я ще й вам можу вимирання побажати.Як бачите, я зла веганка. І я, звісно, не буду видирати у вас з рота ваш бургер, але і соромитися того, що мій бургер кращий, бо заради нього не ґвалтували, не відбирали дитину, не запирали в замкненому просторі і не вбили тварину, я не буду. І у вусі я маю ваші закиди про агресивність.Вважайте, це маніфест злої веганки, якій остаточно стало чхати на думку суспільства про мою злість та агресивність.Бо пропагувати відсутність експлуатації - це агресія. А рабство, в якому тримають відчуваючих істот, ґвалтують і вбивають - максимально миролюбива ідеологія.Не переплутайте.
👁 51 24-08-11 14:21
Сьогодні ми розглянемо ВЕГАН ТІРАМІСУ! У мене нарешті дійшли лапки щоб виписати рецепт!Ми робили савоярді (бісквітне печиво для тірамісу) по інгредієнтах:Орієнтовно 500г борошна4ст. л. кукурудзяного крохмалю2ст. л. розпушувача0,5 ч. л. соди0,5 ч. л. соліСклянка аквафаби з-під нуту (особисто ми обидва рази коли готували не стабілізували її ніяк)1,5 склянки цукру1,5-2 ст. л. олії (у нас була розтоплена кокосова)Трішки ваніліну або ще чогось, що дає ванільний смакЯ ще додав трохи (буквально з пів склянки) мигдалевого молока в тістоІ цукрова пудра щоб посипати перед випіканнямСам рецепт печива:Ми збивали аквафабу, коли вона вже набувала твердих піків поступово добавляли цукор продовжуючи збивати, потім туди ж під час збивання влили вологі інгредієнти (олію, молоко). Просіяли сухі інгредієнти, обережно вмішали їх за допомогою силіконової лопатки, потім в кондитерський мішок (в нашому випадку пакетик з підрізаним кінчиком) і на пергамент вичавити, пергамент перед цим добре було б змастити олією, просіяти на вичавлені печивка цукрову пудру, потім і розігріту на 180° духовку на хвилин 10, печивко готове. (Там виходить приблизно 2 порції).Для крему ми використовували:Кокосове молоко в жестяній банці, було десь 17-19% жирності, за можливістю можете взяти щось жирнішеВеган філадельфію від fineorganic, вона досить солена, але не хвилюйтеся, смак це не руйнує(якщо знаєте як і маєте час/бажання, можете приготувати маскарпоне самостійно)150г цукрової пудриМи просто збили кокосове молоко, поступово додали підчас цього кремсир і цукрову пудру.Пропитка для печива:Міцна (солодка, за бажанням) кава у досить великій кількості, точної не скажу, лиш знаю, що кави було багатоІ бажано якийсь ром/інший міцний алкоголь в невеликій кількості, тут треба дуже орієнтуватися на смак, який ви хочете отримати• • •Ми збирали тірамісу в прозорій тарі для випікання, на дно трішки крему, легенько (якщо занадто довго тримати печиво в пропитці, то при поїданні тірамісу перетвориться в кашу) обмокнути печиво з двох сторін в пропитці, наскладати так цілий шар печива, потім шар крему, знову шар печива, залишки крему вилити і розподілити, посипати зверху какао, це можна зробити перед самою подачею, так навіть смачніше.Кокос в кремі взагалі не відчувається, на смак просто класичне тірамісу!Смачного!!! ❤️‍🔥
👁 64 24-07-20 19:35
Мене не питали, а я скажу.Я не любила Ірину Фаріон, бо вона казала багато людоненависницьких речей, багато шкідливих слів.В той же час я особисто знаю людей, які ще задовго до 2022 року українізувалися саме завдяки тому, що в їхнє поле контенту потрапила тоді ще геть не популярна блогерка Ірина Фаріон. І, звісно, жоден її позитивний вклад не відміняє її шкідливих мізогінних висловів, висловів проти російськомовних військових та українців зі сходу нашої країни. Вона мала б понести відповідальність за слова та дії, які шкодили.Але жодні шкідницькі вислови не є дозволом на те, аби людину вбили просто посеред вулиці. І мені страшно жити в суспільстві, де деякі люди на бачать в цьому поганого.Все-таки я теж ходжу вулицями.Тому мої співчуття близьким та рідним, бо якою б не буда людина це завжди втрата, моя повага за позитивні впливи на деяких людей, моя неповага за негативні впливи.Сподіваюся, вбивця і замовники будуть покарані.В часи, коли щодня жере страх бути вбитими росіянами, не хочеться мати страху ще й через ризик бути вбитими співгромадянами.
👁 13 23-10-27 12:44
Поліпшуємо українську: добірка інструментів, аби вдосконалити мовуДо Дня української мови та писемности підготували ресурси, лиш цього разу не для OSINTу, а для грамотності OSINTера.➡️ Вчимо українськуЛайфгаки української від EdEra — зібрання базових правил, прикладів та винятків української мови.Mova.info — платформа з актуальним правописом, словниками та корпусом української мови — обираєте зону пошуку (наукові чи законодавчі тексти, художка тощо), вводите слово та отримуєте результати, де те слово згадували. Корисно, щоб зрозуміти його значення та контекст вживання.Є мова — освітній портал із курсами, вправами й тестами різних рівнів та складностей. Більшість курсів безплатні, однак є платні міні групи з вчителями. Також можна перевірити свій рівень української.➡️ Розширюємо словниковий запасМова нації — покращуйте мову за допомогою карток із “Лепетуном” (ви точно мали бачити цього персонажа) і рубрикованих вправ. А ще: якщо не встигли сьогодні на диктант, на сайті є кілька диктантів, тож можна перевірити себе там.Горох — онлайн-агрегатор словників, в якому можна проаналізувати тлумачення, походження слова, а також знайти до нього риму, фразеологізми, синоніми (це раптом у нашій спільноті є поети).➡️ Перевіряємо тексти на помилкиLanguagetool — виявляє в тексті граматичні помилки та допомагає знайти правильну стилістику.OnlineCorrector — доповнення для Google Документів та Microsoft Word, що перевіряє тексти українською та виправляє в них мовні огріхи.Не забувайте також й про базований 11-томний академічний тлумачний словник 💪#cultureMolfar
👁 23 23-10-16 14:55
Салатний конструктор!Не знаю, як ви, а я обожнюю зробити тазік/кастрюлю салату. Рятує від голоду, суму, думок "що поїсти" і зайвих витрат на доставку їжі, бо хочеться чогось смачненького. За час своїх експериментів я вивела приблизний список складників (на мій смак, ви можете його доповнити або обрізати), який може утворити у сумі чудовий салат.Основа- варена картопля- варена морква/морква по-корейськи- консервований зелений горошок/консервований нут- тофу сирий або смажений- сейтан/ковбаса/сосиски - приготований соєвий фарш/соєві шматочкиДодатки- консервована кукурудза - сир- зелень (петрушка, листя салату, руккола або оцей салатний мікс вже готовий, можливі й інші варіанти)- капуста білокачанна, червонокачанна або пекінська- відварена кольорова капуста- відварені брокколі- помідори - гриби смажені або маринованіЗаправка (1 на вибір)- майонез- олія (запашна соняшникова або оливкова - ідеально!)- горіховий або кунжутний соусЯк спеції (опціонально)- сіль за смаком- горішки та насіння (кеш'ю, арахіс, насіння соняшникове, гарбузове, кунжут тощо, або вже готова салатна суміш)- спеціїЯкщо у вас вдома є хоч 2 пункти з основ та 2-3 пункти з додатків, то вже не лишитеся голодними. Так, це може бути дорожче за лапшу швидкого приготування (але наскільки різноманітніше та корисніше!), але явно дешевше за їжу з доставки.Мій стандартний салатик коштує приблизно 110-130 грн на кастрюлю в середньому, тобто можна і економніше зробити, і можна шиканути. Наскільки вистачить залежить від того, що ще є вдома і від того, наскільки в мене бадьорий апетит, але часто тяжко зупинитися, бо дуже смачно))Їсти можна і більше дня вдвох, і за півдня управитися теж можна. P.S. Маленьке нагадування, що страви, заправлені майонезом, краще не зберігати довше доби, навіть щільно закриті і в холодильнику. Якщо ви раптом півтора дні їстимете, а не 24 години, то з вами навряд щось станеться, але практика "ще тиждень доїдати після нового року, бо накришили 10 літрів салату" є однозначно шкідливою. Краще зробіть таку кількість салату, щоб з'їсти за добу, а складники можна зберігати окремо в холодильнику ще деякий час, і у вас буде під рукою зручна заготовка під ще одну кастрюльку салатику. А чи є у вас якісь універсальні рецепту на випадок, коли нічого не хочеться вигадувати?#рецепт