Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - їж, читай, смійся
Añadido 15 ene. 2022

їж, читай, смійся

@eatreadmeme
Número de suscriptores: 66
Fotos: 600
Videos: 28
Enlaces: 203
Descripción:
замітки про буття веганкою-феміністкою-сжвшницею. не інстаграм, але я вам покажу що я їм. не інстаграм, тому некрасиво
Fuente

їж, читай, смійся | Сьогодні ми розглянемо ВЕГАН ТІРАМІСУ! У мене нарешті дійшли лапки щоб...

Logotipo de la comunidad de telegram - їж, читай, смійся їж, читай, смійся @eatreadmeme
51 Vistas/Alcance 2024-08-11 14:21 Mensaje №652
Сьогодні ми розглянемо ВЕГАН ТІРАМІСУ! У мене нарешті дійшли лапки щоб виписати рецепт!Ми робили савоярді (бісквітне печиво для тірамісу) по інгредієнтах:Орієнтовно 500г борошна4ст. л. кукурудзяного крохмалю2ст. л. розпушувача0,5 ч. л. соди0,5 ч. л. соліСклянка аквафаби з-під нуту (особисто ми обидва рази коли готували не стабілізували її ніяк)1,5 склянки цукру1,5-2 ст. л. олії (у нас була розтоплена кокосова)Трішки ваніліну або ще чогось, що дає ванільний смакЯ ще додав трохи (буквально з пів склянки) мигдалевого молока в тістоІ цукрова пудра щоб посипати перед випіканнямСам рецепт печива:Ми збивали аквафабу, коли вона вже набувала твердих піків поступово добавляли цукор продовжуючи збивати, потім туди ж під час збивання влили вологі інгредієнти (олію, молоко). Просіяли сухі інгредієнти, обережно вмішали їх за допомогою силіконової лопатки, потім в кондитерський мішок (в нашому випадку пакетик з підрізаним кінчиком) і на пергамент вичавити, пергамент перед цим добре було б змастити олією, просіяти на вичавлені печивка цукрову пудру, потім і розігріту на 180° духовку на хвилин 10, печивко готове. (Там виходить приблизно 2 порції).Для крему ми використовували:Кокосове молоко в жестяній банці, було десь 17-19% жирності, за можливістю можете взяти щось жирнішеВеган філадельфію від fineorganic, вона досить солена, але не хвилюйтеся, смак це не руйнує(якщо знаєте як і маєте час/бажання, можете приготувати маскарпоне самостійно)150г цукрової пудриМи просто збили кокосове молоко, поступово додали підчас цього кремсир і цукрову пудру.Пропитка для печива:Міцна (солодка, за бажанням) кава у досить великій кількості, точної не скажу, лиш знаю, що кави було багатоІ бажано якийсь ром/інший міцний алкоголь в невеликій кількості, тут треба дуже орієнтуватися на смак, який ви хочете отримати• • •Ми збирали тірамісу в прозорій тарі для випікання, на дно трішки крему, легенько (якщо занадто довго тримати печиво в пропитці, то при поїданні тірамісу перетвориться в кашу) обмокнути печиво з двох сторін в пропитці, наскладати так цілий шар печива, потім шар крему, знову шар печива, залишки крему вилити і розподілити, посипати зверху какао, це можна зробити перед самою подачею, так навіть смачніше.Кокос в кремі взагалі не відчувається, на смак просто класичне тірамісу!Смачного!!! ❤️‍🔥