Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - їж, читай, смійся
Añadido 15 ene. 2022

їж, читай, смійся

@eatreadmeme
Número de suscriptores: 66
Fotos: 600
Videos: 28
Enlaces: 203
Descripción:
замітки про буття веганкою-феміністкою-сжвшницею. не інстаграм, але я вам покажу що я їм. не інстаграм, тому некрасиво
Fuente

їж, читай, смійся | 1) нам потрібна така "турка" або ополоник (але його доведеться постійн...

Logotipo de la comunidad de telegram - їж, читай, смійся їж, читай, смійся @eatreadmeme
82 Vistas/Alcance 2024-10-11 12:53 Mensaje №716
1) нам потрібна така "турка" або ополоник (але його доведеться постійно тримати, на плиту поставити не вийде). Маленький діаметр ємності - вище виходить стовпчик олії. Тут десь 1/3 склянки, і цього хватає мені на два приготування снеків. Ємність маленького діаметру швидше гріється на малому вогні2) одразу готуємо чим діставати готові снеки, оскільки час їхнього підходу - секунд 10. В мене це щипці, але і виделка теж чудово підійде 3) контролюйте температуру олії, за потреби тримайте ємність вище над вогнем або нижче. Якщо снеки виходять отакими - маленькими, облиплими олією, значить олія перегріта і вони швидше облипають олією, ніж надуваються.4) закидаємо за раз 2-4 заготовки і трохи "ополіскуємо" олією. На відео снеки вже б діставати, але я засняла як я легенько похитую ємність. Особливо це допоможе, коли рівень олії зменшиться. Прикол тут в тому, що достатньо кілька секунд в олії, щоб почати надуватися, тому снеки можуть почати надуватися нерівномірно, частина буде суха. А тут ви її теж окупнете5) ням