Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - їж, читай, смійся
Añadido 15 ene. 2022

їж, читай, смійся

@eatreadmeme
Número de suscriptores: 66
Fotos: 600
Videos: 28
Enlaces: 203
Descripción:
замітки про буття веганкою-феміністкою-сжвшницею. не інстаграм, але я вам покажу що я їм. не інстаграм, тому некрасиво
Fuente

їж, читай, смійся | Знаєте, яка зараз тактика у лобістів нового Цивільного кодексу? Перече...

Logotipo de la comunidad de telegram - їж, читай, смійся їж, читай, смійся @eatreadmeme
51 Vistas/Alcance 2026-02-27 21:52 Mensaje №904
Знаєте, яка зараз тактика у лобістів нового Цивільного кодексу? Перечекати.Вони чекають, поки стихне резонанс, ми втомимося писати пости, відволічемося на інші новини — і тоді спокійно можна буде протягнути проєкт №14394 чи його клонів у залу голосування.Влада часто ігнорує те, що люди пишуть у соцмережах. Але є мова, на яку змушені реагувати за законом. Це мова офіційних звернень.🖇️ Ми підготували лист до Комітету ВРУ з правової політики. Олена Шевченко, яка є Головою Громадської організації "Інсайт" звертається до Комітету з офіційним зверненням. Згідно зі статтею 40 Конституції та Законом «Про звернення громадян», вони зобов'язані його розглянути і дати офіційну відповідь.Суть проста: Комітет уже рекомендував включити проєкт Цивільного кодексу №14394 до порядку денного, попри серйозні зауваження та публічну критику з боку правозахисної спільноти. Ми вимагаємо переглянути цей висновок і не допустити подальшого просування проєкту без реального громадського обговорення та відкритих слухань. Відмахнутися чи проігнорувати, як коментар у фб – не вийде. Утім підпис Олени Шевченко — це один голос, а нам треба показати, що нас — тисячі.❗️Закликаємо вас стати співавторками_ами цього звернення.Це займе у вас рівно 5 хвилин. Заповніть коротку форму приєднання. Ваш голос стане частиною офіційного тиску.Не дайте їм вирішити все тишком-нишком. Підписуйте.✍️ Посилання на форму:https://forms.gle/BmRh4yBvnecQEKsg6Чому важливо підписати саме зараз?Бо документ вже лежить у Верховній Раді. Якщо ми провчимо зараз — завтра ми прокинемося в реальності, де у нас відібрали права, а ми навіть не помітили.Збір підписів до 5 березня. Просимо вас поширювати цей допис з посиланням на форму збору підписів. Разом – ми дієва сила!