Fuente
їж, читай, смійся | Ну і як сказала одна людина в чатику, де ми це обговорювали: факапи бу...
173 Vistas/Alcance
2025-08-26 13:12
Mensaje №834
Ну і як сказала одна людина в чатику, де ми це обговорювали: факапи бувають в усіх брендів Дійсно, помилитися можуть всіМаркетолог або СММ-ник може чогось не знати і видати дурнюВирішує ситуацію завжди швидка і якісна кризова комунікація. Тим паче люди в коментарях прямо казали, чого хотіли: видаліть неправильний пост, зробіть нормальний. Як на мене, це той випадок, коли зробити буквально те, що вас просили, було найкращим варіантом. Лояльність авдиторії на дорозі не валяється, і постійні та лояльні клієнти - це завжди ядро вашої авдиторії. Втрата постійних клієнтів буде довго перекриватися залученням нових.Я не закликаю повністю бойкотувати їхню продукцію. Як мінімум закриття такого бренду може спинити появу аналогів таким брендам, бо зараз оці всі виробники фаршиків і котлеток напрацьовують технології і напрацьовують авдиторію, яка цікавиться такими продуктами, що зробить подібну продукцію в майбутньому дешевшою, а це добре для всіх в Україні.Але це той випадок, коли фраза "придивіться до альтернатив" цілком норм.