Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Книжкове порося🐷
Añadido 08 ago. 2023

Книжкове порося🐷

@bookishPiglet
Número de suscriptores: 260
Fotos: 757
Enlaces: 187
Descripción:
відгуки на прочитане, огляд новинок фентезі та фантастика адмін: @anastasiiabl

👥 Número de suscriptores

260
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -1

👁️ Vistas promedio por mensaje

189
Promedio/Día:: 199
Promedio/Tiempo:: 179
ERR: 72.69%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2023-08-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 202 26-02-27 10:49
Володар джинів⭐️⭐️⭐️🛑 261 / 571 (~46%)В перших враженнях я писала, що автор балансує соціальні теми та сюжет. Для мене це перестало працювати, тож я вирішила не дочитувати, щоб відгук не перетворився на агресивний з 1⭐️Автор від початку чіпляє увагу масовим вбивством - це працює. Саме на цій сюжетній лінії я рухалася сторінками і хотіла дізнатися чи це дійсно могутній "привид" минулого знову з'явився, чи це хтось більш прозаїчний?Але в певний момент соціальні теми почали брати на себе все більше уваги.Мій читацький запит простий: я не проти важких тем. Але якщо автор їх піднімає, я очікую вихід з парадигми "добрий/поганий" і перехід до дослідження складності людських стосунків. Расизм буває як мінімум двостороннім, особливо якщо змінюється динаміка сили (і ми бачимо це в цій історії). Але тут це подається не як проблема для обговорення, а радше як відновлена справедливість.У результаті замість допитів свідків ми часто отримуємо моральні лекції, які чомусь зовсім не заважають зібрати потрібну інформацію.Друга топова тема - сексизм. І знову автор робить такий сильний фокус, що починають вилазити дірки світоустрою, які інакше могли б ігноруватися:- чому головна героїня не має конфліктів через радикальний зовнішній вигляд?- чому при такій малій кількості жінок-співробітниць взагалі немає конфліктів з протилежною статтю "хто ж на цій місії головний?"- скільки свободи вони дійсно мають?Тож це міг би бути хороший фентезі детектив, але майже 600 сторінок моральної компенсації того не вартують.#відгук #володар_джинів #закинула #dnf
👁 161 26-02-24 13:58
Викрадені з Місяцесяйва⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Поки зібралася написати відгук, вже і сама трохи підзабула що ж там таке було. Але це зробить враження витриманними😁5⭐️ - оцінка з щедрої руки. Бо авторці дуже вдаються емоційні, напружені кінцівки, які реально чіпляють.Середина трохи просідала, і я починаю думати, що фентезі + детектив - не завжди вдале поєднання. Коли багато часу йде на світоустрій, детективна лінія сповільнюється до тієї точки, де вже не дуже й цікаво.Перша частина була настільки ізольована в одній локації, що я почала задумуватися: "а яких же розмірів насправді ця Північ?" Тож подорож поза замок стала приємним розширенням всесвіту.Також ми ніби і дізнаємося більше про історію цих ковчегів, але чесно кажучи, це мало що пояснює. Мені скоріше не подобається поява людини-джокера, яка здатна впливати на Духів Родини і на світ. Важко вибудувати масштаб через одного персонажа.🤔То чому все-таки 5⭐️? Це той рідкісний тип історії, який не напружує складними темами, проте не скочується в спрощення і тримає увагу. Розважати і не дратувати - це для мене рідкість.#відгук #викрадені_з_місяцесяйва #крізь_дзеркала #крістелль_дабос
👁 207 26-02-19 17:53
Почала читати нове фентезі - Володар джинів⏯️ 95 / 571Найбільше в анотації мене зацікавило, що це альтернативна історія в якій Єгипет є наддержавою, йому для цього знадобилися джини, але все ж.Так от поки що це не відіграє якоїсь значної ролі, окрім як пояснення культурного прориву. Бо в 1912 році жінки в Єгипті вже мають виборче право і можуть досить вільно працювати🤔Основа історії - детективна лінія, де головна героїня намагається розслідувати масове вбивство, яке очевидно зробили за допомогою магії. Це цікаво.Трохи напружує досить явне включення всіх злободенних тем - колоніалізм, расизм, сексизм і т.д Проте поки що автор тримає баланс і це не читається як моралізаторська брошура.Для мене вхід в історію не був дуже простим і знадобилося сторінок 50-60, щоб дійсно зацікавитися. Скоріше за все це через інший культурний контекст, бо уявити інтер'єри і місця було важкувато.А ще мене дратує "механічний євнух" - не розумію що це таке і чому треба зазначати, що робот саме євнух😅 Чи це не повністю робот?🤔#перші_враження #володар_джинів
👁 193 26-02-06 13:47
Враховуючи наскільки мені сподобалися Зимові заручини, я вирішила не відкладати продовження.Викрадені з Місяцесяйва⏯️ 205 / 506Досить часто другі частини в серіях просідають, але поки що це не той випадок. Навпаки, здається, історія набирає обертів - ми продовжуємо рівно з того місця, де зупинилися в першій книзі.Авторці вдається тримати мій інтерес і розставляти "гачки" наприкінці майже кожної глави, що робить читання дуже захопливим. Може здивувати, чому я тішуся таким простим речам, але останнім часом трапляються книжки, де автор розраховує, що я дійду до 600-ї сторінки на силі волі та вірі в його талант 😅 Тож коли тебе просто розважають - це приємна зміна.Також варто сказати, що авторка не бавиться в напружені моменти, які ні до чого не призводять, світ достатньо хаотичний, тож напруження росте ніби само собою.І про героїв. Спочатку мені дуже не сподобалася тітка Розалінда - здавалася дурнуватою і невихованою. Але наскільки ж вона подобається мені зараз! Відчуваю, як вона непокоїться за небогу і скільки підтримки їй дає ❤️ Взагалі сподіваюся, що вона зможе якось залишитися і даліДуже веселить Торн і його "навички" спілкування 😁 А краще за нього хіба що Фарук 😅#перші_враження #викрадені_з_місяцесяйва #крізь_дзеркала #крістелль_дабос
👁 192 26-02-03 18:44
​​Підсумки січня. Хоч прочитано й немало, але після надпродуктивного грудня здається, що я майже нічого й не читала.З іншого боку, потестувала налаштування челенджу на гудрідз - приємно нарешті вкладатися в плани, а не бачити, що кудись не встигаєш 😅Але ближче до справи 📚Трон в'язня⭐️⭐️Фентезі. Це завершення дилогії у всесвіті Жорстокого принца, але вже про принца Дуба. Коли згадую цю книжку, то нічого крім роздратування за дарма витрачений час вона не викликає, тож 2⭐️ - це навіть щедро. Не раджу.Пісня меча⭐️⭐️⭐️⭐️Історичний роман. Це 4 частина в одній із улюблених серій, але саме ця книга слабша за попередні. Перша третина була нудною, але кінцівка дуже цікавою, тож післясмак неоднозначний. Невпевнені 4⭐️Зимові заручини ❤️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Фентезі. Душе тішуся, що почала цю серію, бо це книга, яка принесла найбільше задоволення за цей місяць. Ідеальний відпочинковий варіант: доступно написана, цікава і не дратує.Дерева⭐️⭐️⭐️Роман-сатира. Невелика за обсягом, але читалася довго. Це радше маніфест/вивільнення емоцій, написаний "для своїх". Навряд чи вдалий вибір для знайомства з автором. Найцікавіше було читати коментарі англомовної аудиторії гудрідз - що вони знайшли в цьому тексті, що роздають 5⭐️ направо і наліво.Затруєна чаша⭐️⭐️⭐️⭐️Фентезі-детектив. Нашуміла книга 2025 року. З радістю повідомляю, що історія варта уваги, хоча б своєю розважальною цінністю.#підсумки #січень_2026
👁 188 26-02-01 10:31
Затруєна чаша⭐️⭐️⭐️⭐️Фінальні враження не сильно відрізняються від перших, тож повторюватися не буду - скажу лише, чого трохи не вистачило до 5⭐️.Персонажі. Було цікаво за ними спостерігати, особливо за слідчою Доляброю (маю слабкість до такого типажу). Проте не можу сказати, що після фіналу я сильно ними переймаюся. Гадаю, це природа детективу: важливіше що сталося? ніж хто саме розслідує.Ідеї. Це в першу чергу розважальна книга, тож не варто очікувати від неї розкриття секретів всесвіту. Проте від дорослого фентезі я очікую або глибших персонажів, або думок/ідей, які змушують зупинитися і подумати. Тут усе радше на поверхні - не погано, але без вау-ефекту.Кінцівка. Це трилогія, проте перша частина відчувається цілком завершеною. Настільки, що, по суті, не вимагає продовження. Історія лишає читача у спокійному стані, а я особливо ціную книги, які провокують емоційно.Незважаючи на всі ці деталі описані вище (які є тотально суб'єктивними вподобаннями), це класна розважальна книга з якою я раджу познайомитися.#відгук #затруєна_чаша #беннетт #тінь_левіафана
👁 213 26-01-29 17:56
Всім непримиренним фанатам Сандерсона раджу відійти від екранів, бо я хочу почати обговорення Присяжника🙂⏯️ 318 / 1364Я почала третю частину не тільки щоб продовжити серію, а тому що мені щиро захотілося дізнатися що ж там далі.Почала я 1-го січня і за перші дні прочитала десь 200 сторінок, зараз кінець місяця, а я просунулася трохи більше ніж на 100🫠Кожна з частин бере одного з головних героїв у фокус і виділяє йому більше "ефірного" часу, також розкривається минуле.В третій частині це має бути Далінар і це персонаж який мене ну дууже цікавить, інформація про його минуле надає багато контексту до проблем з якими стикаються герої зараз.Що я не можу зрозуміти - це яким боком тут Шаллан до цього всього, після того, як ми вже прочитали про неї 1000+ сторінок? Аналогічна проблема була з Каладіном в другій частині.Автор пише цілу главу, щоб додати 0,1% до розуміння можливостей персонажів, про яких ми вже і так багато знаємо🫠Що мене вбиває, так це те що ця серія загалом була б 10/10, якби автор був більше зацікавлений розповісти історію, а не написати мануал до всесвіту.P.S Я не хейтер Шаллан, в другій частині вона мені дуже подобалася, але всьому свій час😭P.S.S Якщо ви бачили останні покупки, то я придбала 5 частину🙂P.S.S П'ятизірковий відгук на першу частину, так вмирає надія#перші_враження #присяжник #хроніки_буресвітла #сандерсон
👁 188 26-01-26 13:45
Затруєна чаша⏯️ 163 / 419Здається, що минулого року цю книгу читали буквально всі і відгуки були максимально позитивними, тож і я не могла оминути цього автора.Мені подобається. Детективна складова - захоплива, дійсно цікаво в чому ж там інтрига, чи це зведення якихось приватних рахунків, чи це вже напад на Імперію зсередини🤔Світоустрій також чіпляє. Чим далі йде сюжет, тим більше ми дізнаємося, як же все тут працює. Ідея з біологічними покращеннями людей не нова, проте тут хоча б не забули про побічні ефекти.Окрема любов - слідча Долябра і її манера спілкування. Цей персонаж і її минуле найцікавіші для мене, бо хочеться зрозуміти якою має бути людина, щоб приректи себе на таке існування на користь покращеного інтелекту🤔В чому очікування поки не дуже справдилися так це в "глибині спостережень". Я чомусь думала, що паралельно з розважальним сюжетом буде сильніший критичний рівень: роздуми про державотворення, політику тощо. Воно ніби є, але в дуже лайтовій формі.#перші_враження #затруєна_чаша #беннетт #тінь_левіафана
👁 199 26-01-14 12:16
Та ситуація, коли жалієш, що так довго відкладала книгу.Зимові заручини⏯️ 97 / 445Про початок цієї серії я чула лише захоплені відгуки, але чомусь завжди не доходили руки. Можливо тому що я вважала, що тут буде занадто багато романтичних стереотипів, які зазвичай йдуть в парі до весілля за домовленістю.Але це не так. По перше, тут дуже цікава головна героїня. Вона повна протилежність усталеному образу агресивно-вольової жінки, що торує собі шлях сюжетом.Офелія має зовсім іншу стратегію виживання - непримітність. Може здатися, що вона "слабка", але вже зараз очевидно, що це не так. Я впевнена, що спостерігати за нею буде дуже цікаво, бо важко передбачити що вона зробить в наступний момент🤔По друге, світоустрій. Поки що зрозуміло небагато і інформація відкривається поступово. Проте вже відомо, що в минулому стався певний катаклізм, який зруйнував цільність землі, залишивши по собі "ковчеги", які парять у повітрі і стали осередками виживання людства. В мене наразі купа питань: чи це наша планета? а звідки тоді магія? як ковчеги пов'язані? і т.дВже досить давно книга не викликала в мене такого стабільного інтересу до того, що ж буде далі👀#перші_враження #зимові_заручини #крізь_дзеркала #крістелль_дабос
👁 191 26-01-06 18:03
Починаємо рік з епічного фентезі⚔️Valour⏯️ 235 / 649Це вже друга частина в серії Джона Гвінна The Faithful and the Fallen. Я очікувала, що історія піде трохи в іншому напрямку і події розгортатимуться швидше. У першій книзі нам дають пророцтво, яке задає основу для всієї історії: має бути представник сил "добрих" і сил "злих". І не те щоб для читача це була велика інтрига - who is who. Але ось уже друга частина, а це питання все ще не усталено і не виглядає, що ми дуже близькі до цього. Через це інші події, хоч і важливі для сюжету, сприймаються як трохи прохідні.Проте є і позитивні зміни. У першій частині було стійке враження, що це "чоловіча вечірка", і жіночі персонажі автора не дуже цікавлять. У другій - одна з найцікавіших сюжетних ліній саме жіноча, і починають приділяти увагу персонажці, яка раніше була радше тлом.Може здатися, що мені книга не дуже подобається, але це не так. Подобається, просто без захоплення🤷‍♀️ Це хороше епічне фентезі#перші_враження #valour #джон_гвінн #the_faithful_and_the_fallen #читаю_англійською