Fuente
Книжкове порося🐷 | Вже досить давно згадувала, що почала читати The Strength of the Few. ...
173 Vistas/Alcance
2026-03-22 11:47
Mensaje №886
Вже досить давно згадувала, що почала читати The Strength of the Few. Це продовження в серії Ієрархія від Джеймса Айлінгтона.Поки що начитала лише ⏯️ 45%. І це не тому, що книга нудна, а через англійську: вона поки що одна з найважчих серед усіх книжок, за які я бралася.Попри це, історія тримає мою увагу. Вона дуже динамічна: тут три окремі сюжетні лінії, і в кожній постійно щось відбувається. Деталі розкривати не можу, це був би величезний спойлер до першої частини, яка лише планується українською. Але можу сказати, що ідея та те, як з нею працює автор, справді унікальні 🤔Я навіть думаю перечитати серію українською, щоб упіймати загублені мною деталі.Для мене це в першу чергу пригодницька історія. Так, тут багато політики, інтриг і навіть якихось роздумів про державотворення, але це радше помірне ускладнення, щоб надати історії об’єму, ніж справжня спроба глибоко дослідити ці теми.ВЕЛИЧЕЗНИЙ СПОЙЛЕР (лише для тих хто читав 1 частину):Найцікавіше для - це слідкувати за різними особистостями Віса, де кожна не знає що відбулося з іншою (і чи існують вони взагалі). Те як автор передає різний душевний стан, який обумовлюється лише тим, що сталося і що відомо цій конкретній копії, а потім різке перекидання в свідомість іншої мене заворожує. #перші_враження #the_strenght_of_the_few #hierarchy #читаю_англійською