Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Книжкове порося🐷
Añadido 08 ago. 2023

Книжкове порося🐷

@bookishPiglet
Número de suscriptores: 260
Fotos: 757
Enlaces: 187
Descripción:
відгуки на прочитане, огляд новинок фентезі та фантастика адмін: @anastasiiabl

👥 Número de suscriptores

260
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -1

👁️ Vistas promedio por mensaje

189
Promedio/Día:: 199
Promedio/Tiempo:: 179
ERR: 72.69%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2023-08-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 180 24-09-11 15:48
Щось в мене не складається з цією серією починаючи з 2 частини😔Age of War - Michael J. Sullivan⭐️⭐️⭐️⭐️Сюжет: ельфи - панівна та найбільш розвинена раса, людство ж пасе задніх та вважає перших богами. Переломний момент наступає, коли людина вбиває "бога". Людство усвідомлює, що для них можливі зміни на краще, а ельфи починають бачити загрозу.Це була третя частина в серії і як видно з назви в ній розповідається вже про відкрите протистояння.Мене не покидає враження, що все найкраще було продемонстроване в першій частині. Після - щось посереднє, щось, що я вже безліч разів бачила🤔В мене немає якихось конкретних зауважень. Книга написана добре, сюжетних дір не помічено, персонажі розвиваються, АЛЕ вона не захоплює. Вона буде ідеальною, якщо не знаєш що почитати і треба якесь нормальне фентезі.Я поки що ставлю цю серію на павзу без конкретних планів на продовження.P.S Я жалілася в перших враженнях, що все передбачувано. Це не так, є там свої неочікувані повороти та драми. Але оцінку це не змінює😅#відгук #age_of_war #читаю_англійською #legends_of_the_first_empire
👁 189 24-09-10 08:17
Рідко коли від книги отримуєш таке задоволення.Владика імператорів - Гай Гевріел Кей⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Сюжет: мозаїст прибуває до столиці - Сарантію на запрошення самого Імператора. Він має оздобити новий храм, що має на меті увіковічити правління Валерія II і демонструвати велич імперії.Мені сподобалася і перша частина, але продовження на голову вище.Це дуже гарно написано. Автор вміє передати настрій сцени в найменших деталях не вдаючись до графоманії.Якщо відсторонено міркувати що ж саме відбулося в другій частині, то можна дійти висновку, що історія бачила багато подібних сюжетів. АЛЕ коли ти читаєш, то відчуваєш, що ставки настільки високі, що умовно "світ навколо руйнується".Я так прив'язалася до персонажів, що навіть відчувала небажання продовжувати, бо автор їх не шкодує🙈Основні теми влада, придворні інтриги, стосунки між людьми (якщо там були не всі можливі форми, то дуже близько😅)Якщо в першій частині ми дивилися на світ переважно очами мозаїста, то в другій ми слідкуємо за багатьма персонажами одночасно. Кожен має власні цілі та бажання. Сюжетні арки перетинаються та впливають одна на одну. Дивовижно, але всі вони цікаві, ніхто не забутий.Після цієї дилогії Гай Гевріел Кей - мій улюблений автор. Якщо ще щось буде виходити українською, то це 💯 покупка.#відгук #мозаїка_сарантію #владика_імператорів
👁 102 24-08-19 16:49
Королівський убивця - Робін Гобб⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Сюжет: Фітц - бастард з королівської родини. Король визнає його, а за це отримує вірного таємного помічника у слизьких справах і не тільки. Королівство потерпає від нападів піратів, з якими неможливо домовитися, а наслідки занадто страшні, щоб їх можна було забути. В той же час через старість короля наближається зміна влади, а отже є внутрішня вразливість через інтриги.Повсякденність та зануреність у життя персонажів - те, що відрізняє цю серію для мене. Тут немає універсального зла проти якого треба боротися, немає якоїсь вирішальної битви до якої всі готуються.Проте ми бачимо як працює монархія, що треба зібрати податки, підлестити дворянство, щоб тебе підтримали, або навпаки залякати. Армію та флот треба будувати і це не відбувається за один день.Також бачимо ми і недоліки - що є зрада? Чи маєш ти робити як каже король, хоча він очевидно відійшов від справ, чи керуватися власним здоровим глуздом?Авторка показує, як взаємодіє влада і народ, а також неприємну правду, що люблять не завжди найкорисніших. А підтримують не завжди найдостойніших.Де ж серед всього цього наш головний герой? Досить цікаво бачити оповідку не від першої скрипки. Не можна сказати, що герой взагалі ні на що не впливає, але всі його дії обмежені тою дрібкою влади, яку він має. Тому в багатьох випадках він такий же спостерігач подій, як і ми. Це змушує читача слідкувати і за іншими персонажами також. І хвилюватися за Фітца, бо ворогів в нього багато.Щодо кінцівки. Я засмучена😅 Цікаво як авторка то поверне, але я планувала для Фітца інше🫠Переклад. В другій частині трохи виправилися і стали давати новим героям подвійні імена (прямий переклад + за значенням), що дозволяє краще розуміти задум авторки.#відгук #королівський_убивця #робін_гобб
👁 132 24-08-17 12:33
Починаючи цю серію я не очікувала, що вона наскільки мене зачепить.Історія втраченої дитини - Елена Ферранте⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Сюжет: Елена та Ліла - подруги дитинства, яке пройшло у бідному кварталі Неаполя 1950-их. Вони дуже розумні, але тільки одна з них продовжить навчання після початкової школи, що стане першим поворотним моментом в їхньому житті.Ця серія запам'ятається мені через 2 фактори:Глибокий психологізм. Я ще не зустрічала історій, де автор би зміг так детально описати внутрішній світ своїх героїв. Всі сумніви та моменти тріумфу, заздрощі та гнів. Через це стосунки між персонажами часто неоднозначні, але максимально правдоподібні.Італія. Я зовсім інакше уявляла собі життя в цій країні, а точніше просто не задумувалася. Персонажі книги не живуть в вакуумі. Навколо них відбуваються події, які безпосередньо на них впливають: масові протести, теракти, зміна політичних партій, корупція та беззаконня.Історія втраченої дитини - це заключна частина тетралогії, що охоплює життя героїнь від 30 до 60 років. Напевно вона найсумніша з чотирьох, бо в ній підводяться підсумки та починають помирати люди.HBO зняв серіал My Brilliant Friend тож тепер справа за малим, знайти де його можна подивитися😅 Вже є 3 сезони, заключний четвертий вийде у вересні цього року.Ну і трохи пліток під кінець) Авторка веде закрите життя, тож про неї мало що відомо. Народилася вона у 1943 році (трохи раніше за героїнь роману). Одна з головних героїнь, яка теж письменниця, має її ім'я. А враховуючи глибину описуваних подій мимоволі запитуєш себе що з цього сталося насправді?#відгук #ферранте #історія_втраченої_дитини
👁 137 24-08-06 16:29
Це дійсно щось унікальне, що варто спробувати прочитати.Кам'яні небеса⭐️⭐️⭐️⭐️Сюжет: світ в якому регулярно стаються природні катаклізми. Людство постійно під страхом знищення. Трилогія починається з того, що сина головної героїні вбито, а дочку забрали і її треба знайти. При цьому розпочалася найгірша Пора з тих, що людство колись пам'ятало.Це третя книга і фінал трилогії, тож у відгуку буду говорити і про серію загалом. Насправді важко зібратися з думками, бо ця серія не на одне прочитання.В чому специфічність викладення?-> розповідь від багатьох персонажів, при цьому часто це через я/ти, тобто це задача читача зрозуміти хто це-> час в історії не лінійний, знову ж таки без будь яких вказівок на роки, це все треба витягнути з контексту, що не завжди вдається зробити одразу-> магічний елемент заснований на геології з певними правилами, а не просто руки в небо і кричати😅Не можу сказати, що я завжди була від цього в захваті, бо книга вимагає від тебе досить багато і ти можеш тільки сподіватися, що фінал того вартий. І він таки вартий👀Провідні теми історії - пригноблення та експлуатація. Як суспільство використовує меншість, щоб забезпечити комфортне життя більшості. І які наслідки це має.Також досить нечасто в фентезі можна зустріти тему материнства. Якщо чесно вона на мене не справила такого враження, як на інших читачів. Можливо тому що я була сильно зайнята намаганнями зрозуміти що взагалі відбувається🤔Якщо підводити підсумки, то перша частина сподобалася мені найбільше, бо баланс між світоустроєм та емоціями було збережено найкраще.#відгук #камяні_небеса
👁 151 24-07-30 15:40
Хоч на самому початку книга мене насторожила, закінчили ми на гарній ноті. Мені сподобалося.🧛‍♂️Посібник зі знищення вампірів від південного книжкового клубу⭐️⭐️⭐️⭐️Сюжет: до південного містечка приїжджає підозрілий новий житель і починають вмирати діти. Виглядає, що тільки книжковому клубу з домогосподарок є до цього діло, але і для них є певні межі за які вони не хочуть виходити...Головний жанр цієї книги - жахи. Я читала цю книгу у відпустці уривками, що могло зруйнувати атмосферу, але страшно мені не було. Проте є деякі натуралістичні описи, які роблять дуже гидко. Але вони 100% на своєму місці.Тож головною для мене була соціально-побутова тематика, а саме становище жінки в сім'ї та суспільстві.Почнемо з сім'ї, багато я бачила відгуків, де писали, які жахливі в героїнь чоловіки та як погано вони ставляться до власних дружин. Я не буду з цим сперечатися, але справжня трагедія, як ці жінки ставляться самі до себе. І мені сумно, коли всю увагу переводять на чоловіків, тим самим ніби позбавляючи жінок права самостійно відповідати за своє життя.Можна довго копати та шукати причини таких їхніх рішень, але всі вони обирають це собі кожен день.Соціальна частина. Вона напевно найбільш депресивна для мене, бо я не бачу що тут можна змінити. Знято купу фільмів і написано купу книжок про те, що от якби люди не були байдужими, як би класно всі ми жили. Але проблема в тому, що робити правильні вчинки важко, це потребує купу сил та часу, а також несе свої ризики, часто дуже серйозні. Тож не те щоб люди не знали що робити, вони просто обирають себе🤷‍♀️Расизм. Можна виділити це як окрему проблему, але для мене це під питанням. Я впевнена, що до виходців з бідного білого кварталу ставились би рівно так само. Про що тут казати, коли вони навіть "своїм" не сильно то і рвалися на допомогу🤷‍♀️(але тут мені можливо не вистачає контексту життя в США, щоб бачити всі відтінки проблеми)А от Вампір класний❤️#відгук #посібник_зі_знищення_вампірів
👁 169 24-07-25 15:54
Не можу сказати, що це завжди було супер цікаво, але я не жалкую, що прочитала.Дракула - Брем Стокер⭐️⭐️⭐️⭐️З відгуків я очікувала значно гіршого в контексті темпу розповіді. Так, ця книга не читається за один вечір, але і невимовно нудною я назвати її не можу.Для мене історія розділилася на 2 частини - збір інформації та активне полювання. І саме під час другої ми найбільше дізнаємося про героїв, як і що вони думають. Не скажу, що це завжди приємно знати, адже ставлення до жінок бажає бути кращим. Також важко пропустити ханжество. Трохи смішно, коли автор намагаючись описати які жахливі та страшні вампірки (саме жінки), як останній аргумент використовує слово "хтива", ніби після цього нижче вже не впадеш😅 Взагалі тема сексуальності - це табу. Приваблива жінка - "чиста", добропорядна😅При цьому динаміка стосунків між чоловіками виглядає дивно. Їхні наречені не отримали стільки захоплених комплементів, як вони один від одного😅Чи раджу я цю книгу? Так, якщо вам цікаво дослідити культуру 19ст і побачити звідки пішла майже вся вампірська атрибутика, як ми її знаємо.Насправді найцікавішим для мене виявилося прочитавши книгу порівнювати свої враження з іншими. Особливо цікаво читати відгуки тих, хто більш менш знається на вікторіанській добі.#відгук #дракула
👁 197 24-07-19 13:58
Солодка Даруся⭐️⭐️⭐️⭐️Історія невелика за обсягом, складається з 3 частин: драма щоденна, драма попередня та драма найголовніша.Головна героїня - Даруся, котру всі називають солодка, а про себе думають, що дурна, живе в невеличкому селі на Буковині. Життя в неї тяжке, бо очевидно щось її дуже мучить. Вона не розмовляє та страждає на мігрені.Розуміючи історичний контекст (після другої світової), а також з обмовок односельчан зрозуміло, що щось страшне трапилося в її житті.Мова авторки дуже образна та красива. Через це перші дві частини досить емоційні та запам'ятовуються. Третя частина охоплює більш широкий історичний контекст, тож сприймається більш відсторонено.З цієї історії для себе я винесу дві думки:1️⃣ як жили люди в селі. Для мене це страшно😅 Маленьке замкнене ком'юніті де всі про всіх знають і намагаються залізти в труси🙈 Іноді це було смішно, але в більшості випадків зовсім ні🥲2️⃣ досвід окупації наврядчи сприяє проявленню найкращого в людях. Але дуже неприємно усвідомлювати, що суттєва частина злочинів відбувалася за допомогою, а не рідко і ініціативою "своїх"#відгук #солодка_даруся #марія_матіос