Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty

👥 Número de suscriptores

2 712
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -21

👁️ Vistas promedio por mensaje

315
Promedio/Día:: 321
Promedio/Tiempo:: 316
ERR: 11.62%

📊 Mensajes por Día

4.8
Último día: 5
Promedio semanal: 6
Promedio por día: 4.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

​​Приклад перебування в польоті від обер-пропагндона ОПУ Сірьоні Іванова. Знаєте, що мене найбільше добиває у ЗЕботві? Ні, не в тупий ЗЕкті, яка співатиме оману ЗЕ навіть якщо того зловлять на педофилії. Що мене дивує в розумний частині ЗЕботів, здатних будувати причинно-наслідкові зв'язки (принаймні колись уміли - я бачив).Те наскільки слухняно вони понесли в маси темник спущений згори. Їх не вистачило зайти в Гугл, поцікавитися обсягами фінансування європейської безпеки з боку США та обсягами допомоги США Україні. Їх не вистачило порівняти ці кошти з обсягами розхідної частини бюджетів основних країн ЄС. І збагнути - Зеленський приречений полірування язиком дупу Трампа до 14-го квалітету чистоти поверхні. Але якщо раніше він міг це зробити буденно і непомітно, як Макрон, Стармер, Трюдо та Нетаньяху, то тепер Зеленський змушений полірування дупу Трампу публічно, після не менш публічного сеансу ламання. Україну це принизило і розчавило, бо тепер в особі президента України для всього світу ми стали терпілами. Трамп уже говорить про перегляд угоди по українських надрах, очевидно - у бік більш вигідний йому. Здобули? ЗЕботви не вистачило подивитися на крок вперед, збагнути все це і повестися адекватно. Вони волали як американський корабль може плисти услід за російським. А тепер змушені перевзуватися. Хоча припускаю ще один варіант. ЗЕботам, тим з них які при грошах, взагалі пофіг що нести в маси. Бо в Україні вони себе не бачать. Україна для них - лише зона заробляння бабла, а тільки-но під ногами запалає земля (як 24 лютого) вони просто відвалять за бугор де вже підготували собі запасні аеродроми. Ще й будуть звідти повчати нас патріотизму - я вже знаю такі істоти.Або вони залишаться під окупацією - в своїх садибах. І тоді ми невдовзі дізнаємося про таких осіб ба-а-а-агато цікавого.
У Верховній Раді сьогодні цирк абсурду. Варто було там з'явитися підсанкційному (незаконно) Петру Порошенко, як з ВР зникли всі служки. За ними - урядовці і спікер, зразу ж як їм стали ставити питання про санкції проти Порошенка. Тепер нардепи-служки плачуться в тік-токах, що кляті порохоботи їм працювати не дають.Ні, я служок цілком розумію. Вдавати з себе видимість демократії для Європи за ЗП депутата і бронь від ЗСУ - це робота мрії. Але. Держава не має зайвих коштів аби отримувати цих дармоїдів, від яких не залежить взагалі ні фіга.У нас є преЗЕдент-ЗЕзурпатор, що встановив рекорд десятиріччя з порушень Конституції власної країни. У нас є РНБО, яка готова впровадити санкції проти кожного, попри закони, Конституцію та КПК. Панове, яка Верховна Рада? Який від неї сенс? Що вона вирішує? На кой чорт потрібний орган, де влада має кричущу більшість і нездатна вислухати опозицію і домовитися з нею? Не бачу сенсу в роботі такого органу. Правильно робить ЄвроСолідарність що зриває цей вертеп.
🇺🇸 Трамп заявив, що Україна "у принципі погодилася" надати США доступ до видобутку цінних мінералів на своїй території в обмін на допомогу."Я сказав їм, що хочу еквівалент десь 500 мільярдів доларів у вигляді рідкоземельних мінералів, і вони в принципі погодилися на це… У них надзвичайно цінна земля з точки зору рідкоземельних мінералів, нафти й газу, іншого. Я хочу якихось гарантій під наші гроші, тому що ми витрачаємо на Україну сотні мільярдів доларів", – заявив він.  ———Короче, это охуенный план. 1. Путин нападает на Украину.2. США помогают Украине оружием.3. Трамп выставляет счёт за защиту на охуллиард денег.Это как в девяностые в Запорожье, только в Запорожье бандиты всё-таки не сразу ларёк поджигали с хозяином внутри, сначала всё-таки денег просили спокойно, предупреждали. Интеллигентное место Запорожье на самом деле. С понятиями.А дальше будет так:1. Путин нападает на Польшу.2. США помогают Польше оружием.3. Трамп выставляет счёт за защиту на охуллиард денег.1. Путин нападает на Зимбабву.2. США помогают Зимбабве оружием.3. Трамп выставляет счёт за защиту на охуллиард денег.1. Путин нападает на Канаду.2. США помогают Канаде оружием.3. Трамп выставляет счёт за защиту на охуллиард денег.И так пока не закончатся страны. Или русские. Или Трамп. Или пока Боженька не выйдет из себя наконец и уже не потоп устроит, а просто с ноги въебашит по шарику, чтобы тот улетел нахуй в чёрную дыру какую-нибудь. Но больше всего надежды, конечно, на прилёт рептилоидов.
Як пороблено.Викладачі деяких київських вишів піднялися на захист свого колеги з Карпенка-Карого. Ви вже, напевно, бачили допис пана Юлія з Києво-Могилянської академії, у якому він висміює студенток, які наважилися заговорити про домагання.Якщо вас недостатньо нудить, можете також сходити у коментарі на Українську правду, подивитися, що люди пишуть на адресу дівчат.Але пересічним громадянам можна пробачити їхню тупість, зверхність і недалекоглядність. Мабуть. Я не пробачаю, бо не вважаю відсутність мозгів пом'якшувальною обставиною, але хтось може знизити планку очікувань і пробачити. Але до викладацької спільноти у мене є кілька слів. Пишу як мама, не як письменниця. Цього року моя дитина закінчує школу. Я дивлюся на доньку та її однокласників і розумію, яка це дорогоцінність.Діти, які вивчилися в українській школі. Діти, які досі лишаються у Києві, звично бігають в укриття, роблять уроки під завивання сирени, живуть, планують своє майбутнє. Як їх мало, і як з кожним тижнем навіть, не місяцем, стає все менше. Їх вивозять за кордон зі страшною силою, а наша влада робить усе можливе, щоб прискорити виїзд. Чесно, я не знаю, як ви плануєте роботу своїх закладів на найближчу перспективу, навіть на рік-два. Які у вас прогнози у середній перспективі, з ким ви збираєтеся працювати.Але я знаю одне. Ці діти заслуговують на найглибшу повагу. Їхня цінність, кожного з них, непомірно висока. До них потрібно підходити так, як ви підходите до чиновників або депутатів, от з таким же рівнем трепету і делікатності. Всі намагання самоствердитися, потішити власне его або вивищитися за рахунок цих дітей поховають і вас самих, і ваші заклади. Ласкаво просимо у новому світі, який змінила війна. Звикайте.
Дивіться, сьогодні вже Veteran Hub оголосив про призупинення роботи гарячої лінії (психологічна допомога) і закриття центру у Вінниці через припинення американського фінансування. Така ж ситуація буде у багатьох грантових проектах і розробках. Для нашої прикладної та фундаментальної науки це буде великий удар. Як нещодавно з'ясувалося, наприклад, безпілотники, які Зеленський нічтоже сумняшеся записав на свій рахунок, насправді вироблялися за американські гроші. А хто тепер платитиме? Зараз обтічно повідомляють про зупинку допомоги в освітній та енергетичній сфері. Я вже не здивуюся, якщо цією допомогою виявляться зарплати учителям. Не по чотири тисячі доларів, як обіцяв Зеленський, але все таки.Думаю, ми прозріємо з реальних обсягів підтримки, щойно вона припиниться.У зв'язку з цим питання. Які заходи вживає уряд для перекриття цих ризиків. Які зміни вносяться у державний бюджет, як розподіляються статті витрат. Хто підхопить ті напрямки, які зараз провиснуть на невизначений термін? Просто нагадаю, що Вовина тисяча роздавалася під тим приводом, що у міжнародних партнерів утворилися залишки на рахунках, яким в уряді не знайшли кращого застосування, аніж розтикати на підкуп виборців Зеленського. Мені здається, зупинка американської підтримки - один з наслідків такого розпорядження. Американці офігіють, коли почнуть розбиратися із цими "залишками".
Що там у вуха вдувають? Європа втомилася від України? Щось непомітно. Принаймні остання подорож Петра Порошенка свідчить про інше. Віце-президентка Єврокомісії Кайя Каллас, голова комітету із закордонних справ парламенту Естонії Марк Міхельсон, комісар ЄС з питань оборони та космосу Андрюс Кубілюс, Голова делегації Туреччини у ПА НАТО Мевлют Чавушоглу, співголова польско-української парламентської групи Марцин Босацький. Це неповний перелік офіційних осіб з якими зустрівся Петро Порошенко. І звісно те що примусило зелену ОПУ фігурально позеленіти – тепла зустріч Петра Порошенка із генсеком НАТО Марком Рютте. Втомилася Європа? Ну звісно, якщо відправляти до Європи Мар’яну Безуглу та інших чуваків у флісках та тактиках і з неголеними рилами – від такого будь-то втомиться. А з представниками Європи треба працювати, а не видавати їхню щирість за свої досягнення, а як щирість закінчиться – плакатися «ай, нам клята Європа не допомага!»Про що говорив Порошенко? Про необхідність надавати Україні фінансову допомогу. Про ситуацію на фронті і взагалі в Україні. Про необхідність посилення санкцій. Ще про те чому Україна зараз захищає спільні цінності і тому допомагати нам – в інтерсах Заходу. Союзникам це треба казати постійно – хоча б тому, що Москва їм постійно вливає у вуха прямо протилежне. А ще союзникам треба дати розуміти, що оті у флісках і в «неймовірним інтелектом» Безуглої – це не вся Україна. Є й інша Україна – доросла. Та що б’ється і тримає фронт. Україна патріотична.
У меня часто спрашивают, кто такие "позитивные" блогеры, о которых иногда вспоминаю.Так вот пробегитесь по своим подпискам.Те ЛОМы, которые сейчас натянули отрешённое ебало и старательно молчат по поводу судилища над боевыми генералами, вот это и есть позитивные. Они не напишут ничего в поддержку судилища, не напишут ничего против. Они всегда промолчат в совсем уж пиздецовых темах. В темах, когда формулировка " військовий командир проігнорував наявні розвіддані, оцінив наступ росіян на даній ділянці «як малоймовірний», та відповідно віддавав накази та розпорядження підлеглим, які не відповідали реальній обстановці, що у підсумку призвело до трагічних подій на лінії фронту" автоматически потянет за собой вопрос о шашлыках на майские и почему собственно с той же формулировкой не судят Зеленского. Тут не напишешь по методичке, палюбому позор будет даже среди ядерной подписоты. И они молчат. С предельно сложными ебальниками. У них слишком много хлопот для реакции на это событие. Они потом напишут про куртку ПП.
(Бойового офіцера, полковника Іллю Лапіна кинули за ґрати. Без права внесення застави).Як нанести максимальний удар по мотивації старших офіцерів, тобто тих, хто приймає рішення під час ведення бойових дій? Дуже просто! Прикриваючись пафосними гаслами про… кгм… справедливість, почати кидати за грати полковників та генералів. І вже завтра, максимум післязавтра, командири інших бригад та батальйонів почнуть прикривати своє ж «завтра» тонами паперів. Рапорт. Ще один. На рапорт рапорт. Зверху донесення. Потім ще одне… «Прошу забезпечити»… «Таким складом неспроможні»… «Доводжу до вашого відома», і так далі. Ніякої ініціативи. Жодних ризикових рішень. А навіщо? Аби потім опинитись в залі суду в кайданках? Та нє… Краще згадати золоте армійське правило, «Більше паперу, чистіша дупа». Що від цього виграє українське військо? Питання риторичне. Чи можуть бути неправильні дії у військових? Звичайно ж. Тим паче Статути так прописані, що доїб@тись можна до стовпа. Те що країну не готували до великої війни, в цьому звісно ж ніхто не винен. А ось в даааанному випадку… Та й карта… та сама паперова карта являється документом. Не знали? Ну тепер знаєте. Бойовим документом. І якщо ти вчасно не наніс на неї обстановку яка може змінюватись щохвилини, то… приїде потім потужний полковник, який, (ти не дуже, а ось він дуже), вміє перевіряти правильність та своєчасність нанесення обстановки на карту і… суши сухарі. Щось не зрозуміло? Треба розібратись? Розбирайтесь. Але ж навіщо ви тих, хто колись рятував ваші блискучі дупи, коли ви країну порівнювали із хвойдою, кидаєте за грати? Втечуть закордон? Ну вони ж не Слуги народу, не куницький та інший ЗЕлений непотріб… І все ж таки, за ґрати. Хоча, якщо би генерал Галушкін, полковник Лапін та інші хотіли втекти, то з травня у них для цього було безліч часу. Але, вони бойові офіцери та генерали, які на відміну від вас, потвори ЗЕлені знають, що таке честь! p.s. На фото, полковник Ілля Лапін «Бронза». Літо 2015 року. Зона проведення АТО. Тобто тоді, коли його сьогоднішні судді змивали повістки в унітаз та знімали фільми для росії.Буду вдячний за репост
Ах, якби тоді, три роки тому, централізовано евакуювали музеї, дитячі будинки, геріатричні пансіонати і військові шпиталі. Якби чесно сказали: ситуація один з десяти. У кого є можливість, проведіть зимові канікули на західній. Дітей і жінок хоча би відправте до весни, а там видно буде. Якби ж "Мрію" прибрали з Гостомеля. Це ж не важко було, вона ж на льоту... Херсонський художній....Я не говорю про військові справи, без мене є кому про це розказати. Не говорю про Маріуполь, там слово живим свідкам. Я можу сказати про себе - ми з батьками і дітьми могли б не їхати 36 годин до Франківщини. У нас були ресурси і можливості виїхати з комфортом заздалегідь, якби від влади надійшов чіткий сигнал. І я дуже рада, що ми не змогли виїхати по Житомирській трасі, яка стояла наглухо. І не ломанулися через Бородянку. Ми не злетіли у провалля підірваного мосту, як деякі машини вночі, і не потрапили під гармати росіян. І ще ми якимось дивом вибралися з Києва, коли на метро біля мого дому сталася перестрілка між своїми, бо у загальному хаосі військові не налагодили контакт і подумали, що у місто заходить ворог. Пам'ять стирається, люди стираються. Чим далі, тим більше зусиль буде докладено, щоб замилити ці епізоди. Але поклавши руку на серце, всі ж розуміють: можна було інакше. Можна було хоч спробувати, дати мізерний шанс. Тому, що зробив Зеленський, нема виправдання. От нема і все.
Петро Порошенко передав 20 Мавіків з тепловізорами хлопцям які взяли в полон перших російських найманців з КНДР. Хлопці-вояки із ССО та з 95-ї бригади ДШВ, розділили приз навпіл. У зв'язку із цим кортить запитати відомого волонтера і актора Сергія Притулу, який вже встиг висміяти Порошенка за обіцянку надати 20 мавіків з тепліками тим хто добуде перших КНДРівських найманців. Ми тут нещодавно дізналися що критикувати людей, які допомагають фронту - то робота на ворога. Я промовчав коли вивалювали в багні порохоботів, "Справу громад" і Фонд Порошенка - хоча багато сказати міг.Мені цікаво, пан Притула усвідомлює що своїм коментарем вніс розбрат в спільноту українців що захищають Батьківщину? Спрацював на ворога... Пану Притулі вибачитися не кортить? Ну або надати хлопцям що зловили КНДРівців якусь рівнозначну допомогу? Блогеринь, що публікують скани чатів, до яких їх мали необережність долучити, бо "в них харам на критику тих хто допомагає фронту" я не питаю. Все очевидно, їхній "харам" я бачив зблизька.