Сьогодні день народження Степана Бандери - людини знакової в історії України. До Бандери ставитися можна як завгодно. Але навіть вороги України визнають - все своє життя Бандера присвятив боротьбі за волю України. Боротьбу за незалежність України Бандера почав ще в юності, як член УВО та ОУН. багато разів був заарештований польскою владою, посмакував Львівською та Берестейською в'язницею, ще й концтабором Заксенхавзен. Зрештою загинув Бандера від руки агента КДБ. А подумати! Міг же вести цілкром спокійне мирне життя. Міг собі без проблем з польською владою закінчити Львівську політехніку зроюити кар'єру агронома, обслуговувати заможні маєтки, заробляти нехиле бабло. Міг виїхати за кордон і непогано жити у США або в Західній Європі. Натомість... Зараз мені вельми дивно, коли Бандеру вихваляють відверті ухилянти, або типи які й близько не підходять до фронту або до волонтерських ораганізацій. Які розповідають про "економічний" або "культурний" фронт у тилу. Смішно. Бандері вони б хай таке розповіли.
Скажіть, а бажати перемоги у наступному році - це вже занадто наївно, так? А я все одно бажаю. Це головна мрія, яку транслюватиму у простір думками цієї новорічної ночі. Мрію, щоб ми встояли. Щоб врятувалися наші діти, щоб у них було дитинство і можливості для навчання. Дуже хочу, щоб трималися наші батьки. Їм вкрай важко, підводить здоров'я, кожна тривога і кожна атака віджирає дні життя. Тримайтеся, рідні, вам ще потрібно побачити агонію путіна на власній очі.Друзі, дбайте про себе. Ми повинні стати адептами здорового способу життя по можливості. Звертайтеся до лікарів, будьте раціональними, зібраними і уважними до себе. Тому що ми з вами повинні побачити на власні очі що? Правильно.Дівчата, дорогі мої. У часи війни ви спромоглися створити сестринство. Щодня ми бачимо, якими сильними і класними можуть бути жінки, яка це нестримна сила. Ваша підтримка і приклад, який ви показуєте одна одній, безцінні. Хай наступний рік для всіх нас буде. Давайте домовимося рівно за дванадцять місяців писати нові підсумки. Ми уявлення не маємо, що на нас чекає - але я вірю, що ми все одно будемо підтримувати одне одного. У темні часи проявляється і сяє найкраще у душах людей.
Юрій Гудименко Зараз буде болюче. Готуйте каміння.«Міністерство внутрішніх справ України у взаємодії з іншими інституціями впроваджує нову систему на загальнодержавному рівні… […] Максимальний пріоритет – безпека в навчальних закладах, передусім у школах по всій країні. Поліцейський у школі – обов’язково!..»Це цитата із промови Володимира Зеленського «План стійкості» у парламенті 19 листопада цього року. Я провів невеличке розслідування, не виходячи з кабінету і не злізаючи з телефона, щоб зʼясувати, звідки і чому ці слова зʼявилися. Результат наступний: На деякі міністерства за декілька днів до промови (комусь раніше, комусь з затримкою) з Офіса Президента спустили задачу – підготувати декілька пунктів (тез) реформ, які готуються, які реально можна зробити і яку можна презентувати публічно. Міністерство внутрішніх справ, на яке також спустили це розпорядження, вставило свої декілька пунктів. Вочевидь, на відміну від інших міністерств, у МВС всі реформи пореформовано, проблем у особового складу немає, злочини розкриваються миттєво і так далі, тож ключові пункти, які МВС вставило в промову Зеленського, наступні:а) в кожній школі в Україні має бути постійно присутній мінімум 1 (один) представник МВС;б) на входах в школу треба встановити металодетектори. Крапка.Чому саме ці пункти? Тому що вони дозволяють вбити декількох зайців за один постріл.Перше – це спосіб заховати від війни тисячі поліцейських Департаменту поліції охорони (тому що звичайно що ніхто не буде ставити на охорону шкіл патрульну поліцію – патрульні будуть працювати на вулицях і воювати на війні, як і зараз). Причому кількість поліцейських для охорони буде тільки зростати. Бо там же мова і про рамки-металошукачі, вірно? І він же ж буде якось працювати, цей металошукач. І потрібно буде робити особистий огляд. І виходить, що потрібні одночасно мінімум один поліцейський і одна поліціянтка – бо після перших же обшуків старшокласниц поліцейськими-чоловіками батьки цих старшокласниць винесуть на вилах і школу, і рамку, і самих поліцейських. Тож потрібно багато, багато поліцейських. А це – збільшити штат, збільшити обсяг грошей, зарплат, це закупки рамок, це закупки амуніції, машин і так далі. Зважаючи на закритість МВС і закупівель в них – це клад, скарб, подарунок. І це друга причина.А третя – що під лозунгом «захищаємо дітей у школах» це все їм зійде з рук. Вже зараз у поліції охорони 16000 здорових чоловіків, які на 100% заброньовані від армії. А тепер же треба набрати ще, бо охорона шкіл – це додаткове навантаження на додачу до охорони магазинів і квартир. І звичайно всі мають бути без вад, сильні та здорові. І звичайно, всіх забронювати. Бо хто проти цього – той проти дітей, той проти безпеки в школах, той ворог, ату його.Ну окей, ату мене. Бо я вважаю, що ніщо так не загрожує безпеці дітей, як ворог. Що зараз каби, ракети, шахеди вбивають дітей, і мати піхоту та ПВО важливіше, ніж мати охоронців в школі, які все одно не зможуть знаходитись у всіх місцях, де вашу дитину можуть образити. А якщо ми хочемо захистити дітей в школах, то хай Міносвіти по областях і громадах проводить тендери серед приватних охоронних компаній, які і не заброньовані як правило, і їх легше змінити, якщо вони працюють не так як треба. Поліцію ж не зміниш, поліція одна.І мені здається огидним прикриватися дітьми у явному намаганні розпиляти бюджети і створити черговий підрозділ «силовиків», куди можна за бабки приписувати синків мажорів, щоб ті мали бронювання і можливість розмахувати ксивою в «Гудвайні».Молодший сержант Гудименко доповідь закінчив, можете кидати каміння.P.S. Сину 10 років, живе і навчається в київській школі.
Історія із серії "за лаштунками роботи".Пару тижнів тому до нас приїжджав головний технолог компанії Рошен. Ні, це не Петро Порошенко, ні. І от цей технолог-науковець дуже довго нам розповідав про те, як складно було зробити термостійкий шоколад зі звичайного шоколаду та не додавати туди ніяких спеціальних домішок. І як вони роками експериментували, виготовляли нові технологічні елементи та проводили експерименти. Тобто, зрозумійте буквально: компанія витратила час головних спеціалістів та досить великі кошти задля простої мети — мати можливість привозити воїнам ЗСУ шоколадні смаколики, які можна покласти у кишеню чи під бронежилет і він там не розтане. Зустріч тоді закінчилася фразою "ми знайшли унікальний технологічний шлях, виготовили на пробу тонну такого шоколаду та тепер вже ваша черга допомагати". А нам... а нам це просто. Ще вчора шоколад був у військових, а вже сьогодні його смакують штурмовики... на росії. Так, продукцію Рошен можна зустріти у Курській області. Але є нюанс :)💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ4441 1110 5583 1634🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
За 2024 рік це 52-га передача допомоги від Фонд Порошенка та ГО Справа Громад для ЗСУ і... ні, не остання. Я бачив командирів бригад та начальників логістики, я бачив командирів полків та батальйонів, командирів рот, взводів та звичайних "роботяг війни". Я бачив десятки знайомих облич та десятки тих, з ким ще не знайомий. Вони всі були у пікселі. І жодного разу я не чув, щоб на фронті та біля нього з щотижневими вантажами допомоги на десятки мільйонів гривень були якісь представники влади. Не знаю чому... може маршрути різні, га?І ще. Вчора був переданий черговий ЗВИЧАЙНИЙ вантаж на майже мільйон доларів. Там були екскаватори та сотні коліс, там були тисячі фпв-дронів та десятки зарядних станцій EcoFlow, там були купольні системи РЕБ та дизельні автономні пічки. Загальна вартість вантажу, нагадую, по актах прийому-передачі - за 40 000 000 гривень. Внесок донатів, яку зібрала Справа Громад там менше 2 000 000, а решта — особисті кошти Петро Порошенко. Це — щотижнева робота, щотижневі вантажі. Отримували допомогу цього разу: - 80, 82, 95 бригади ДШВ- 27, 43 та 47 артилерійські бригади- 54 та 132 окремі розвідувальні батальйони- 170 полк логістики В мене особисте прохання — притягніть, будь ласка, якусь знайому вам зеленувату плісняву. Хай вона скаже тут, публічно, що вчора Порошенко сфотографувався та потім забрав вантаж назад. Чи, що він піариться коштом донатів звичайних людей. Дуже прошу, може таких знаєте? Бо вони сміливі тільки у своєму власному болотному середовищі. Це була 52-га поїздка цього року з допомогою доля ЗСУ та не остання цього року. Продовжуємо, попри всі закидони. І якщо є бажання допомогти у нашій роботі - ви ж знаєте як ми це чекаємо!💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ4441 1110 5583 1634🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
Я не знаю, есть ли на свете люди, которые доверяют мне, и не доверяют Бирюкову, но на всякий случай, для протокола, тоже выскажусь.Вот уже почти год я плотненько так волонтёр "Справи громад". И поскольку у меня ножки, я не умею бегать, хожу с палочкой, которую мы называем тростью, чтобы было не так обидно — то меня легко догнать и возложить на меня больше почётных обязанностей. Поэтому я в курсе, как это всё работает.1. "Справа громад", Фонд Порошенко и "Рошен" — это разные организации. До такой степени, что очень часто мы не знаем, что делает Фонд или "Рошен". И потом не можем узнать и посчитать, что было сделано или что было передано в 2023 году. Это очень раздражает, когда пытаешься сделать сводный отчёт.За последний год мы наладили более тесное взаимодействие, и активно помогаем Фонду своей логистикой. И всё равно мы не муж и жена, мы разные люди совсем, я, например, как пресс-секретарь "Справи громад" за год с Порошенко разговаривал ноль раз, а видел его три раза, один раз — едущим на мотоцикле.2. Порошенко не собирает пожертвования. Ну уже ж была история. Уже отправляли пожертвования обратно, когда люди поверили и решили перечислить средства.Пожертвования собирает только "Справа громад". Нет, мы их не инвестируем, они всё время заканчиваются, у нас вот такая пачка счетов, которые нужно оплатить. Я видел.Любой, кому не нравится, что Порошенко периодически выручает "Справу громад" деньгами, может прийти и оплатить эти счета. Честное слово, любой, мы не будем дискриминировать. Даже Бойко может прийти и оплатить счета, я договорюсь. Даже Давид Арахамия, некогда вроде как известный волонтёр. Может быть даже Лукашенко, деньги не пахнут, а счетов много. 3. За три года полномасштабной войны "Справа громад" собрала 546 миллионов гривень, а помощи на фронт мы вместе с Фондом Порошенко передали более чем на 6 миллиардов. Чувствуете разницу между этими цифрами? Ну вот.А как так само собой совпало, что срач на тему волонтёрки начинается как раз на фоне слухов про перемирие, уступки территорий и сдачу Запорожья — ну это я не знаю, это наверное нелепое совпадение какое-то.У меня всё.#хроники_пресс_секретаря
СайгонЗнаєте шо сильно ізмінилось за 2023-2024 год? Комєнтатори в фейсбукі ізмєнились і їх тон. В 2022 все ж таки був якийсь момєнт национального подйома, віри в єдність і готовність бороться... В мене в голові до сіх пор звучить той хриплий, перепуганий голос прєзідєнта якого я не вибирав: "ЗСУ - ви все шо в нас є". Перепуганий народ тоже не спорив. Піддержував, хуярив свічечки в камєнтах, не срався і не обізʼяннічав. Казалось, шо всі ми в один день виросли і стали нацією... Як бачите - "казалось". Уже літом того ж 2022 все помінялось. Сцяки трохи відійшли з мозгів народу, руских проогнали з Києва, у багатьох побєгушніків закончілись бабки і вони вернулись в неньку. Тоді я й почув перве: "Ти сам вибрал туда ідті, а я нє раждьон для войни" от двухметрового дяді з красівими усами і бородою... ну, знаєте, з тих, які маму слухаються пока вона не умре... "Не зважай" казали ви,- "Нам своє робить". В 2023 маятник качнувся в піздоблядську сторону ще більше. Повилазили тіпічні для соцсєтєй обсоси, ціль яких виєбнуться в камєнтах, бо в жизні вони нікому нахуй не треба і ніхуя не значать. Тоді ж, нас(воєнних) опять начали вчить воювать, розказувать шо правільно, а шо не правільно, вчить моралі, предʼявлять претензії і тому подібне. В 2024 вобще все зірвалося з хуя... Срачі вернулись з повною силою, українську армію по трошки начали не любить. ТЦК-шніки стали "підорами піксельними", а ЗСУ - "безправними кріпаками". Уже кажда дічь, захована жінкою в уютній квартіркі, із-за животного страха, щитає нормальним і нужним лазить по комєнтаріям вояк і писать оцей тріпєр про "яйця по 17, Сирський, зрада, ойойой", посилать нахуй, сраться і ні одного разу не вибачитись... На словах вони продолжили "вірить в ЗСУ". Вірить в ЗСУ з баклажкой пива, яку принесла жінка - це бесплатно по грошам і безпечно для здоровʼя. Война опять стала ділом меншості. Воєнних, волонтерів, сімей воєнних і волонтерів і тих, хто їх піддержує. Коли все кончіться, сюда вернеться ще більше чіпухи, яка, несомнєнно, науче воєнних любить Україну і укаже їм місце в суспільстві... Десь там, на задньому дворі, шоб не мішали жить їх хомячу жизнь і не мозолили глаза... А ми, контужені, обгорівші, вигорівші з кучою проблєм, не будем в силах сопротівляться такому "масовому булінгу". Тим більш, нашу рєпутацию, яка і так попід плінтусом, окончатєльно убʼють діти лейтенанта Шмідта в піксєлі, алкаші в піксєлі і амбіциозні, тупі мальчики в піксєлі, яких затянуть в політіку чи в тєлєвізор. "Не зважай на них" - скажете ви, - "Нам своє робить"...
На один з дописів минулого тижня, там де про день волонтера та ЗСУ, налетіла якась зграя сарани, я не можу по іншому це назвати. Реально тисячі коментарів, більшість з яких чудово написані по шаблону. Про «передвиборчий піар», про «сфотографувався та забрав» і от все це. Методички не міняються вже два роки. Так: абсолютна більшість коментарів там від ботів, але є від реальних людей.Які реально вважають, що фронту Порошенко не допомагає. А якщо допомагає, то за кошти Справи Громад. А якщо за власні кошти, то на пару сотень гривень.На майданчику черговий вантаж, цього разу майже 69 000 000 гривень. Справа Громад сплатила половину за мобільні лазні.Справа Громад сплатила половину вартості командно-штабного комплексу.Справа Громад сплатила половину за автономні дизельні пічки.Справа Громад сплатила половину за 4 вантажівки DAF Leyland.А знаєте скільки це? Це 3 527 625 гривень, мені не складно було порахувати — акти від Справи Громад на цю суму. Решта, а це понад 65 000 000 гривень були сплачені Порошенко.Це вантаж однієї поїздки. Це черговий вантаж чергової поїздки, яких не одна та не дві на місяць, кожен місяць. За такі кошти для передвиборчого піару можна б було напевно квартири та домівки з виборцями засипати гречкою під стелю. Піар, ага.Вантаж готовий, але потрібно ще сплатити 282 000 гривень за паливо та орендовані фури для перевезення. Традиційно це робили ми, але як це зараз сплатити я не розумію. Бо всі втомились. Бо вільних грошей нема. Бо краще пореготати з відеосеріалу цього дивного персонажа з сигарою. Бо… бо… бо…Ми все одно якось порішаємо. І гарантовано доставимо вантаж, нам військові, реальні військові, важливіші за все. А зелена пліснява хай і далі думає, що все це лише передвиборчий піар та фейк. Ми не заради їх це все робимо.💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ4441 1110 5583 1634🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
🫡 Друзі, ви такі швидкі! 🔥 Тільки почали отримувати тисячу від держави, - відразу кинулися донатити.Ви усі молодці!І ті, хто отримав тисячу, і ті, хто відмовляється отримувати.І ті, хто вже задонатив на Справу громад.І ті, хто тільки збирається...І ті, хто допоміг Збройним Силам України іншим способом.І ті, хто використав цю тисячу на власний розсуд.Головне - знати, що так зробити ви вирішили САМІ. Свідомо.☑️ Повідомляємо: Донати, відправлені з картки Національний кешбек, до нас доходять. Ми перевірили. ❗️ Ми не закликаємо брати цю тисячу. Це можете вирішити тільки ви самі. Відкриємо велику таємницю, тільки ви більше нікому не розповідайте: у Справі громад навіть відбулася суперечка з приводу того, брати цю тисячу чи ні. Але якщо ви вже її взяли і хочете віддати на підтримку ЗСУ, то ось реквізити Справи громад:ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАДIBAN: UA193052990000026002016226051ЄДРПОУ: 42992954💳 ПРИВАТБАНК5169330539480845💳 ІНШІ БАНКИ4441111055831634🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/Зауважте - ви можете зробити донат будь-яким зручним способом, так, як завжди це робите.Тільки в якості способу оплати обирайте картку "Національний кешбек".Дякуємо кожному, хто підтримує Збройні Сили України! 🤝
Зараз є вузьке вікно можливостей, щоб змусити путіна припинити війну. В етері телеканалу NBC News закликав команду обраного президента Трампа скористатися цією можливістю і змусити російського диктатора до переговорів, при цьому максимально посиливши Україну. Я розраховую на президента Трампа та всю перехідну команду, яка, до речі, дуже сильна, включаючи спеціального посланця президента генерала Келлога. Думаю, вони знайдуть аргументи і використають цю можливість, щоб знайти сильну мотивацію і посадити путіна за стіл переговорів. І в цьому сценарії Україна має бути сильною та дуже добре оснащеною. Водночас червоні лінії щодо України залишаються незмінними. Жодних поступок щодо суверенітету та національної ідентичності України. Ми ніколи не повернемося назад до складу росії. Жодних компромісів щодо територіальної цілісності України. Жодних компромісів щодо Збройних сил України та здатності України захистити нашу незалежність, нашу землю та наш народ. Безкомпромісність щодо санкцій проти путіна. Це мають бути пекельні санкції, які створюють мотивацію для путіна сісти за стіл переговорів, щоб урізати йому можливість фінансувати війну. І останній пункт — це повноправне членство України в НАТО і в ЄС. Ми не торгуємо територією, але ми повинні створити мотивацію для путіна припинити війну. Я хочу спростувати думку, що путін сильніший, ніж видається. Насправді у путіна немає резерву. У нього катастрофічна ситуація в російській економіці, 25-відсоткова інфляція, катастрофа з курсом, катастрофа із соціальними стандартами. Треба використати це, на жаль, вузьке вікно можливостей нової президентської команди.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter