Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | У Верховній Раді сьогодні цирк абсурду. Варто було там з'явитися підса...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
395 Vistas/Alcance 2025-02-14 10:36 Mensaje №24946
У Верховній Раді сьогодні цирк абсурду. Варто було там з'явитися підсанкційному (незаконно) Петру Порошенко, як з ВР зникли всі служки. За ними - урядовці і спікер, зразу ж як їм стали ставити питання про санкції проти Порошенка. Тепер нардепи-служки плачуться в тік-токах, що кляті порохоботи їм працювати не дають.Ні, я служок цілком розумію. Вдавати з себе видимість демократії для Європи за ЗП депутата і бронь від ЗСУ - це робота мрії. Але. Держава не має зайвих коштів аби отримувати цих дармоїдів, від яких не залежить взагалі ні фіга.У нас є преЗЕдент-ЗЕзурпатор, що встановив рекорд десятиріччя з порушень Конституції власної країни. У нас є РНБО, яка готова впровадити санкції проти кожного, попри закони, Конституцію та КПК. Панове, яка Верховна Рада? Який від неї сенс? Що вона вирішує? На кой чорт потрібний орган, де влада має кричущу більшість і нездатна вислухати опозицію і домовитися з нею? Не бачу сенсу в роботі такого органу. Правильно робить ЄвроСолідарність що зриває цей вертеп.