Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢
Añadido 06 ene. 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Número de suscriptores: 6 265
Fotos: 648
Videos: 616
Enlaces: 36
Descripción:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot

👥 Número de suscriptores

6 265
Promedio/Día:: +6
Promedio/Tiempo:: +21
Promedio/Mes:: +200

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 269
Promedio/Día:: 4,360
Promedio/Tiempo:: 3,810
ERR: 68.14%

📊 Mensajes por Día

5.9
Último día: 0
Promedio semanal: 5.3
Promedio por día: 5.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,090 26-05-08 10:08
Рубрика «Нам пишуть» 📝Профільний заступник Юрій Гранатуров, надпотужний менеджер Віталій Кім — а як ви ставитеся до цієї проблеми?Чи Самойлов не доповідав вам про ситуацію, що склалася?Може, все ж увімкнете свої адміністративні «біцепси» та допоможете припинити це свавілля? Бо наразі люди фактично залишилися сам на сам із бідою та вимушені платити за лікування, яке має бути безкоштовним за законом.▶️«У Миколаївській області жодна лікарня не має пакета НСЗУ на лікування геморагічного інсульту.Це означає, що пацієнти з одним із найнебезпечніших видів інсульту фактично залишаються без гарантованої державою спеціалізованої допомоги в межах області. Геморагічний інсульт потребує негайної діагностики, реанімації, нейрохірургії та дороговартісного лікування, адже рахунок іде на години.А тепер — як це виглядає на практиці.Що означає відсутність такого пакета для звичайних людей? Тепер, якщо у вас немає 20 тисяч гривень, то про госпіталізацію можна навіть не мріяти. І це лише перший день лікування. Окремо — “подяка” лікарю, а якщо виникає потреба — ще й анестезіологу.💁‍♂️І замість того, щоб хоча б звернутися до НСЗУ чи МОЗ із питанням маршрутизації таких пацієнтів та поясненням, як людям отримувати гарантовану законом допомогу, директор Самойлов продовжує сидіти в кріслі на сідничках рівно: сотні тисяч зарплатні, відкати з пального та постачальників медикаментів — життя прекрасне.🫶 Дядя просто ставить усіх хворих перед фактом: тепер за лікування потрібно платити з власної кишені.🫰Хоча за законом люди не повинні оплачувати ці послуги.🙅‍♂️У результаті — втрачений час, додаткові ризики для життя та ще один приклад того, як система перекладає відповідальність і витрати на самих пацієнтів.Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 3,950 26-05-06 07:01
Рубрика «Нам пишуть»📝Анестезіолог Самойлов, якщо не візьмешся за голову і не повернешся до роботи лицем — отримаєш фінал як у начальника спорту Ірини Бондаренко. Її теж попереджали, вона довго сміялась і хіхікала з «S_s». Чим закінчилась історія всім відомо. Вгамуй, нарешті, свої апетити. «Маю значний досвід роботи в системі екстреної медичної допомоги — понад десятиліття. Тому не можу залишитися осторонь теми, яка зараз вами обговорюється.Історії зі «схемами» Самойлова навколо пального — не новина. Про них говорили ще задовго до повномасштабної війни, а останнім часом ситуація, за словами колег, лише погіршилася. Просто рве екстренку на шмаття. Окремо варто звернути увагу на комплектацію бригад. У деяких випадках це лише водій і один медик (фельдшер/парамедик). Усі, хто працює «на швидкій», добре розуміють: повноцінну допомогу в критичних ситуаціях часто неможливо надати силами однієї людини. Водії, безумовно, допомагають і роблять важливу роботу, але за короткий час неможливо замінити повноцінну медичну підготовку.І найголовніше — відповідальність. У разі ускладнень чи трагічних наслідків її нестимуть ті, хто безпосередньо на виклику, а не Самойлов. Йому геть всерівно на труднощі і виклики сьогодення — аби кишені готівкою набити! Виникає логічне питання: чи дійсно фахівець вузького профілю може ефективно виконувати кілька складних функцій одночасно без втрати якості? У нас це питання не риторичне.Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 3,910 26-04-29 17:30
https://t.me/Spasskiy_sovetnik/1282🚨04.12.2025 року медіа-холдинг «Spasskiy_sovetnik» звернувся до столичних генералів із проханням допомогти миколаївцям та припинити фіктивне бронювання в Управлінні спорту міськради.Припинити корупцію, яка процвітала роками з відома та за злочинними вказівками Іри Бондаренко.Столиця відреагувала рішуче — УСР у Миколаївській області за лічені години після прочухана згори зареєстрували рапорт за фактами, викладеними в нашій публікації.Пізніше, а саме 12.12.2025 року, департамент безпеки «S_s» встановив прізвища ухилянтів, які платили данину та фактично не працювали в Управлінні.Ці відомості лягли в основу кримінального провадження та фінальної підозри, яку нарешті оголосили сьогодні.Оперативники УСР, де лист подяки та алкогольні смаколики за показник і розкритий для вас, бідосіків, резонансний злочин від «S_s»?Також чекаємо від вас виконання перспективи з вручення підозр двом іншим директорам КП, яких ви декларували на Київ найближчим часом.Окрема подяка столичним генералам, лише завдяки прямій участі яких, добро перемагає зло.🤝Життя продовжується- котимось далі!🍿
👁 3,880 26-04-28 07:09
🤦Хворі на голову.У країні, де люди ледве виживають, а військові отримують 20 тисяч гривень, медики — 15, вчителі — 18, поліція — 25, пенсіонери — 7, головний лісник південного регіону отримує 523 222 гривні на місяць.Йдеться про Грицая Олександра Анатолійовича — близького товариша Віталія Кіма, організатора всіх цих «свирепих» п’янок зі стріляниною, розкраданням деревини, бюджету та земельного фонду філії ДП «Ліси України» 🌳Офіційно за 2025 рік, коли регіон перебуває у глибокій економічній кризі, Сашко Грицай декларує дохід більше 6️⃣млн 🍋.Адекватна людина особисто попросила б керівництво в Києві переглянути свій контракт у бік зменшення заробітної плати, адже на вулиці — кровопролиття і війна, горе і сльози. Не на часі набивати кишені коли навколи страждання.⚖️Але Грицай мислить іншими категоріями.Кудись ми не туди котимося з усім цим безладом. Прийде час — і в Грицая спитають, за які заслуги, сидячи в кабінеті, він отримував пів мільйона на місяць💰Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 4,010 26-04-25 17:48
Компетентність і досвід — це теж причини кризи і занепаду в МВС. Ознайомтесь з біографією і задайте собі питання: а яку раціональну думку чи реформу людина може запровадити? Заступниця міністра МВС.Пишуть, що зарплата — два мільйони на рік.Її кар’єра складалася таким чином:Освіта:* У 2012 році здобула ступінь магістра права в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.* У 2017 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фінанси та кредит».Досвід роботи:* 09.2009 – 04.2010 (20 років) — помічник юрисконсульта ТОВ «Юридична компанія “Аделаїда”».* 04.2010 – 11.2010 (21 рік) — юрисконсульт ТБ «КМФБ».* 08.2012 – 06.2013 (22 роки) — головний державний податковий інспектор юридичного відділу ДПІ у Подільському районі м. Києва ДПС України.* 06.2013 – 08.2013 (23 роки) — головний державний інспектор юридичного відділу ДПІ у Подільському районі м. Києва ГУ Міндоходів у м. Києві.* 08.2013 – 08.2015 (24–26 років) — головний державний ревізор-інспектор відділу правового супроводження перевірок управління правової роботи Державної фіскальної служби.* 08.2015 – 11.2015 (26 років) — головний спеціаліст відділу моніторингу та аналізу Управління патрульної служби МВС України в м. Києві.* 11.2015 – 07.2016 (26–27 років) — старший інспектор з особливих доручень відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.* 07.2016 – 09.2019 (27–30 років) — заступник начальника Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.* З 09.2019 — заступниця Міністра внутрішніх справ України.Знання мов:* українська.Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 3,940 26-04-24 13:58
Рубрика «Нам пишуть» 📝На Спаській кажуть, що таких ідіотів в президії «Миколаївобленерго», за часи незалежності, історія ще не бачила. «Після того, як Ви повідомили про розмір зарплати директорів Миколаївобленерго –керівництво Миколаївобленерго, зокрема генеральний директор Козань наказали видалити положення про винагороду членів дирекції з офіційного сайту. А зараз там залишились лише загальні положення, без положень про винагороди членів дирекції та наглядової ради. Самі положення повинні бути опубліковані на сайті згідно з законодавством, але для нинішніх керівників обленерго простіше сплатити штраф за відсутність потрібної інформації на сайті, ніж всі дізнаються про їх зарплати за контрактом, що зростають кожного року на 20-40 відсотків, при відсутності зростання зарплат рядових працівників підприємства. Так з початку 2026 року їх зарплата зросла на 20 відсотків. Їх винагорода вираховується як 360 ( для генерального директора) та 240 (для інших директорів) середніх зарплат промисловості за останній квартал попереднього року. За 4 квартал 2025 року зарплата в промисловості згідно даних статистики 31300 грн. За 4 квартал 2024 року – 26000. Зростання на 20 відсотків зарплати для директорів. Для звичайних робітників – зростання 0%. Так зарплата генерального директора складає 360*31300 = 11 млн 268 тис.грн на рік. Або близько 940 в місяць. У 2025 році зростання у керівників тільки по індексації зарплати склало – 30%. (26000 зарплата 2024 року, 20000 зарплата 4 кварталу 2023 ). Плюс до цього зміни положення контракту. Сумарне зростання в 2025 році в межах 45 відсотків. Зростання зарплат для звичайних робітників у 2025 році – 5%. Чому грошей на зростання зарплат директорам вистачає, а для робітників Миколаївобленерго грошей немає?».Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 3,860 26-04-22 16:26
🔩Цікавий погляд від «ОРД»: Глава МВС України Ігор Клименко останнім часом почувається не дуже добре. Точніше — зовсім некомфортно. Злі язики прогнозують його відставку ще до літа з усіма відповідними наслідками.Кажуть, що Клименко серйозно припустився помилок за останній час. Історія з боягузливими патрульними, ТЦК разом із поліцейськими, які займаються вимаганням грошей, і так далі. По суті, за часів Клименка поліція перетворилася незрозуміло на що, зокрема й на виконавців доручень ТЦК. Однак головне питання — хто доповідає Президенту про «провали» міністра. Цим активно займається керівник ДСР Андрій Рубель, використовуючи як посередника Татарова, не забуваючи матеріально його заохочувати. Допомагає в негативному інформаційному супроводі щодо Клименка і підконтрольне Рубелю ДБР.Достатньо подивитися зведення ДБР за останній рік, а також ознайомитися зі звітами Департаменту внутрішньої безпеки МВС, щоб зрозуміти, наскільки деградувала поліція за останні роки та як багато «правоохоронців» вчиняють злочини, якщо вірити статистиці ДБР.Причому ці злочини часто виглядають відверто примітивними — наприклад, поліцейські намагаються «заробляти» на темі мобілізації, обкладаючи даниною таксистів або підприємців, які одразу звертаються до інших органів, і таких поліцейських ловлять на гарячому.В одній лише Одесі випадки вимагання з боку поліцейських відбуваються майже щотижня і фіксуються тим самим ДБР.До речі, останнім часом поліцейських витісняють ті ж «ловці душ» із ТЦК навіть із традиційно поліцейських сфер. Наприклад, у Дніпрі та Львові представники ТЦК уже намагаються контролювати наркоторгівлю та проституцію, перебираючи під себе «прибуткові» напрямки.Кажуть, що саме тому ТЦК вимагає дозволити їм застосовувати на вулицях бойову зброю, щоб повністю включитися в «перерозподіл ринку».Також є чимало скарг на поліцію з прифронтових територій, які фіксує ДБР. Люди скаржаться, що поліція фактично перестала виконувати свої прямі обов’язки, зокрема на підконтрольній Україні частині Донецької області.Там і далі відбуваються вбивства, бійки та пограбування, однак поліція часто навіть не приїжджає на виклики, а якщо й приїжджає, то нерідко просто не відкриває справи. Доходить до абсурду: поліція виїжджає на випадки домашнього насильства і залишає постраждалих сам на сам із кривдниками.Тому статистика по країні та окремих регіонах зовсім не на користь Клименка. І на Банковій розуміють, що зараз потрібно на когось перекласти весь негатив, пов’язаний із мобілізацією та безладом. І тут Клименко — найбільш зручна фігура. А Рубель у цій ситуації діє за принципом Ніцше: «падаючого підштовхни».До того ж багато «лідерів думок» уже давно пишуть і говорять про те, що поліція (і саме МВС) давно втратили довіру населення, особливо після того, як поліцейські стали співучасниками ТЦК у затриманні людей. І саме поліція звітує перед тим же ДБР щодо випадків відвертого свавілля, яке вже неможливо приховати.Тому Клименко зараз — найбільш підходящий кандидат на роль «цапа-відбувайла». Після цього на Банковій оголосять про майбутні реформи в поліції та призначать нового «кристально чесного» Андрія Рубеля. А поки що мільйонер у погонах активно підкуповує всіх, хто може допомогти йому дістатися омріяного міністерського крісла.Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 4,280 26-04-21 12:14
Рубрика «Нам пишуть»📝«Хто ти, «воїн»? 👳🏻‍♂️За межами Миколаївської області вже ходять легенди про «всемогутнього» підприємця з Коблевого — Оганеса Амаяковича Погосяна, для своїх просто «Овік».Маючи пивну палатку (без дозволів і формальностей) на березі Тилігульського лиману, «Овік» або трохи перегрівся на сонці, або ж одразу народився з таким рівнем «впливовості». Бо кожному гостю він із задоволенням читає лекції про свої неабиякі зв’язки та можливості.Кажуть, навіть Аль Капоне десь там нервово закурив би «Прилуки», почувши такі історії від «Овіка». За словами самого «Овіка», він на «ти» з Головою Національної поліції України Іваном Вигівським. Як доказ — урочиста демонстрація номера в WhatsApp🤦Мало того, саме він, за власною версією, «посприяв» через столицю призначенню начальника обласного СБУ Миколи Лисененка🤦А прокурор Березанського району Володимир Коновалов — особистий адвокат його родини, ручний як котік🤦Останнім часом «Овік» відкрив новий бізнес-напрям — «вирішення питань з відстрочкою». Скромно так: 15–20 тисяч доларів з людини і трохи терпіння. Бо, розумієте, документи «ще на підписі» у його хорошого знайомого — обласного начальника ТЦК Віталія Куліша🤦Ми, мешканці Коблево вже трохи втомилися від цього серіалу без фіналу. В нас є навіть колективна пропозиція: може, просто відключити «Овіку» інтернет? Бо як тільки він начитається там новин — одразу всіх знає, всіх годує у своїй палатці і, заодно, призначає на керівні посади».Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 4,360 26-04-17 06:23
Рубрика «Нам пишуть» 📝🫡 Капрале «Грач»! Струнко! Кроком на пі*дюліну руш! 🧑🏻🩰💡«Добрий день, редакціє.Раз у вас тут точиться така дискусія щодо оточення нашого «улюбленого» губернатора, хочу представити вам одного з його довірених осіб — принаймні, він сам себе так позиціонує.Втім, є невелика ремарка. Серед перелічених редакцією «героїв» є люди, які отримали бронювання від ОВА і ховаються від армії за широкою спиною Кіма. Але серед усіх цих «трудоголіків» загубився один персонаж, який трохи ображений на Кіма, бо бронювання дісталося всім, окрім нього.Отже, знайомтеся — Євген Бєлоусов.Цей персонаж (інакше його й назвати складно), який позиціонує себе як військовий, нібито перебуває на службі у губернатора, виконуючи всі його «важливі доручення», причому майже безкоштовно (за що, до речі, ображений на Кіма вдруге). Але про все по черзі.Свою «кар’єру» цей «добродій» починав в одній із льотних частин Миколаївської області, звідки (ще до війни) його благополучно вигнали за крадіжку дизельного пального та обман своїх співслужбовців. Євген мав звичку позичати гроші й не повертати. Власне, цим, за наявною інформацією, займається й досі.Далі — найцікавіше: історія про те, як безробітний зумів непогано заробити під час війни. З початком бойових дій, а точніше влітку 2022 року, зрозумівши, що місто встоїть, Євген повернувся до Миколаєва із заходу України, де до того був фактично невідомим.Оцінивши ситуацію, користуючись своєю нахабністю та безпринципністю, він одягнув військову форму та почав знайомитися з волонтерами, розповідаючи їм історії про свою нібито участь в обороні Херсона та героїчні бої на підступах до Миколаєва. І, на жаль, знайшлися довірливі волонтери, які повірили цим історіям і почали організовувати збори, передавати гуманітарну допомогу та військове спорядження, яке він обіцяв передати побратимам.Однак, як з’ясувалося, значну частину цього він передавав військовим… але вже за гроші. І така схема діяла доволі тривалий час.Згодом Євген почав втиратися в довіру до окремих командирів бойових підрозділів і чиновників. Паралельно він «відкрив» для себе ще один спосіб заробітку: після деокупації Херсона обшукував покинуті позиції російських військ у пошуках цінних речей, які згодом продавав.Були також випадки, коли цей персонаж приїжджав на місця прильотів у місті та області, представлявся майором СБУ та, користуючись ситуацією, привласнював речові докази. Якщо ж ця легенда не спрацьовувала, він заявляв, що діє від імені губернатора Кіма, мовляв, це його особисте розпорядження, а незгодних погрожував відправити «на передову».Окрема історія — автомобіль Євгена. За наявною інформацією, він отримав його від волонтерів і фактично привласнив. Пересувається на Jeep Cherokee з номерними знаками «ГРАЧ» і, власне, сам себе так і називає.Найбільш показовим є те, що, за наявними даними, Євген перебуває в розшуку як ухилянт (і це, схоже, ще одна причина його образи на Кіма).За словами очевидців, під час неформального спілкування він неодноразово скаржився, що «хазяїн» його не цінує і навіть не може оформити йому бронювання.У зв’язку з цим виникають запитання до правоохоронних органів (ДБР, ТЦК, НПУ, УПП, СБУ):1. На якій підставі ця особа носить військову форму?2. На якій підставі, перебуваючи в розшуку як ухилянт, користується автомобілем, що має ознаки військового?3. На якій підставі на транспортному засобі встановлено спеціальні сигнальні пристрої?4. І найважливіше — на якій підставі ця особа може мати при собі вогнепальну зброю?».Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 4,670 26-04-16 15:30
🦄«Рожевий поні» Андрій Аббасов завдає чергового удару мобілізаційній системі Миколаївської області.Пупсік знову розправив крила і стройовим кроком носиться по Спаській. Розповідає, що вирішив усі питання з прокуратурою та правоохоронцями. Знову приймає від охочих «заявки» на відстрочки.🪖Але такса вже зросла — 15 тисяч💲За його щирими розповідями, з кожного ухилянта він має віддавати по 1000 доларів у: СБУ, ДБР, УСР та обласну прокуратуру.Решта, нібито, спрямовується до обласного ТЦК та СП.🏴‍☠️У впливових колах «шляпа боярського» розповідає, що за допомогою столичних силовиків «закрив рот» медіахолдингу «Spasskiy_sovetnik», і той налякано забіг за хмари. 🌥️Тепер, мовляв, можна на повну виписувати тимчасові посвідчення з будь-якими підставами для відстрочки — нічого не боячись і не озираючись.👀«Рожевий поні» Андрій Аббасов — це вирок правоохоронній системі. На п’ятий рік війни ніхто й пальцем не поворухнув, щоб припинити це беззаконня.🤷‍♀️Довіра до прозорості роботи ТЦК та силовиків не зʼявиться автоматично — її потрібно відновлювати конкретними діями. І пам’ятайте: коли зупинити «рожевого поні» Андрія Аббасова ніхто навіть не намагається — шукайте відповідь на питання, кому це вигідно.Життя продовжується - котимось далі!🍿