Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢
Añadido 06 ene. 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Número de suscriptores: 6 265
Fotos: 648
Videos: 616
Enlaces: 36
Descripción:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot

👥 Número de suscriptores

6 265
Promedio/Día:: +6
Promedio/Tiempo:: +21
Promedio/Mes:: +200

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 269
Promedio/Día:: 4,360
Promedio/Tiempo:: 3,810
ERR: 68.14%

📊 Mensajes por Día

5.9
Último día: 0
Promedio semanal: 5.3
Promedio por día: 5.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,730 26-02-09 12:58
Дядько правильно все каже, але… Хейтять не людей, а систему, з якою багато хто зіткнувся болісно. Наприклад Миколаївщина. Так — у ТЦК служить чимало порядних, фронтових, адекватних військових. «Spasskiy_sovetnik» знає багатьох особисто. Але є кілька причин, чому негатив став масовим 🤷Реальні зловживання і корупція, котра породила мразоту на кшталт «рожевих поні Андрюшок Аббасових» у кожному регіоні, на жаль, були й є: хамство, приниження, незаконні затримання, розцінки і хабарі, «вилов» замість нормальної комунікації, погляньте — на вулицях вже не лишилося навіть безхатченків. Навіть скандал і побиття викреслює сотні законних і адекватних заходів, тому критика летить на всіх, включно з нормальними офіцерами, ветеранами, які пройшли пекло війни, і яким самим не солодко живеться. Впевнений, що невтішну репутацію формують такі як Андрій Аббасов, різко ставши доларовими мільйонерами на крові та сльозах. А бачите реакцію правоохоронців відносно схем хабарництва рожевого поні? Всі і все роками знають на Спаській, але мочки жують вафлі 🧇В 2022 році в ТЦК та СП стояли черги із добровольців, а у 2026 вже черги чоловіків з грошима біля люксового авто рожевого поні Аббасова.Життя продовжується – котимось далі!🍿
👁 4,390 26-02-03 17:21
Не розумію, чому журналісти мовчать про справжні причини звільнення Дмитра Тесленка з посади директора КП «Миколаївпастранс»Ані слова. Жодного натяку. Хоча все місто гуде — тільки й розмов, що про цей лютий треш.Добре. «Spasskiy_sovetnik» першим розкриє таємниці мерського подвірʼя 🤙У грудні 2025 року на стіл Сєнкевичу ліг звіт оперативної служби, яка майже пів року документувала розкрадання КП, із промовистою кодовою назвою «Містер Куні» 👅Власне кажучи, операція отримала саме таку назву✍️Серед усіх папок із умовними іменами розробок ця була найтовстішою. Детективи компрометуючих матеріалів назбирали з надлишком 💿Інші папки —«Коля труба»,«Іра солпадеїн»,«Юра 15% Сметана»,«Андрій не стукай відром»,«Бронь від Іри 5к»«Невловимий Бриж» — виглядали менш яскраво і на той момент ще не були готові до демонстрації градоначальнику 🤷У звіті силовиків зазначалося, що зафіксовано факти фіктивного працевлаштування на КП таких осіб: Бурлаченко, Гузик, Качан, Ревенко.Деякі з них жодного разу не зʼявлялися в Миколаєві, спокійно займалися особистими справами в Одесі й водночас незаконно отримували заробітну плату.Наступна сторінка звіту стосувалася щомісячного розкрадання пального з автопарку. Мова йшла про 10–12 тонн — із фото- та відеодоказами.Не стримавши емоцій від побаченого блядства, Сєнкевич схопився з місця і разом із заступником Сергієм Коренєвим терміново вирушив до адміністрації КП, щоб особисто побачитися з Дмитром Тесленком.Без стуку увірвавшись до кабінету, міський голова завмер просто на порозі…Побачене вбило його віру в Бога 💆‍♂️Коренєв у цей час машинально дістав iPhone 17 і почав знімати відео.Наляканий раптовим візитом мера Миколаєва, Дмитро Тесленко панічно намагався натягнути джинси й прибрати використані в процесі збочень серветки 🧻Це був крах — і так уже хиткої — карʼєри.Мало того, що угробив комунальне підприємство, так ще й на очах роботодавця осоромився.Рішення було прийнято миттєво.— «Заяву про звільнення — на стіл…» — сумно промовив Сєнкевич.Життя продовжується – котимось далі!🍿
👁 4,230 26-02-03 08:05
Вчорашнє голосування щодо «розцінок» у ТЦК — це вже пів сотні корупційних історій, надісланих людьми до нашого чат-бота: з анкетними даними порушників, телефонами, сумами та детальним описом усіх обставин 🙋‍♂️З міркувань безпеки наших підписників інформацію публікуватимемо поетапно, без розголошення даних потерпілих і їхніх родин 🤫Суспільство має право знати, чим під час війни займаються окремі службовці ТЦК та СП: головний воєнком Віталій Куліш, його «рожевий поні» Андрій Аббасов, звідки в них з’явилися захмарні грошові активи, будинки в Одесі, готелі в Туреччині, тисячі гектарів землі у Вознесенському районі та люксові автівки 🚙Особливо вразила історія мешканки Миколаєва, яка за звільнення свого чоловіка з ТЦК віддала 60 000 доларів❗️Поки що — це рекордний хабар 💁‍♂️«Spasskiy_sovetnik» не очікував такої реакції та активності громадян. Видно, накипіло. Видно, дістали вже всіх ці «Куліши-Аббасови»🎩🪖До речі 😏Минулого тижня Андрій Аббасов втрапив у публічний скандал. Сталося це в магазині «АТБ» на Третій.Маючи мільйон доларів з теми «ТЦК», Андрія Аббасова затримали охоронці просто на касі.Перевірка товару показала цікаву деталь: на касі самообслуговування «рожевий поні» пробив 2 кг креветок… за ціною кабачків 🍆🦐Життя продовжується – котимось далі!🍿
👁 4,130 26-01-24 08:09
Рубрика «Нам відповідають» 📝Слово брехні не оживляє правду.Доречне зауваження від Дмитра Краснобаєва — людини, яка дбає про свою репутацію, нічого не приховує та завжди відкрита до діалогу.🙌Аудиторія медіа-холдингу «Spasskiy_sovetnik» — це силовики, юристи, політики, державні службовці, підприємці, представники кримінального світу, культури та журналісти. Компанія зібралася далеко не випадково: вона кмітлива, прагматична і чітко розуміє одну просту істину — написане не робить сказане правдою❗️Отож, все по факту 👇«Доброго вечора.Мене звати Дмитро Краснобаєв. Я є давнім читачем вашого ресурсу і до сьогодні вважав його одним із найбільш об’єктивних у інформаційному просторі Миколаївських телеграм-каналів.У зв’язку з поширенням інформації, що стосується мене, мого брата та нашого партнера Кошеля А.С., прошу вас перевірити її достовірність, оскільки викладені відомості не відповідають дійсності та є неправдивими.Компанії, згадані у публікації, дійсно є нашими підприємствами, які працюють (або працювали) у місті Миколаєві. Частина з них була знищена внаслідок обстрілів, частина — опинилася на тимчасово окупованих територіях. Окремі підприємства мають статус критично важливих для економіки. Під час повномасштабної війни нами було створено нові робочі місця та сплачено податки у повному обсязі.Також нами закуповувалась и закуповується техніка для Збройних Сил України, яка була передана офіційно.Усі підприємства:- є офіційно зареєстрованими;- оформлені безпосередньо на нас;- не мають жодних ознак фіктивності;- сплачують податки, орендну плату за землю та інші обов’язкові платежі.Інформація щодо нібито зв’язків із Сергієм Курченком є неправдивою. Ні я, ні мій брат, ні наш партнер ніколи не були з ним знайомі та не мали жодних контактів.Особа Кошель А., яку у відкритих джерелах пов’язують із Сергієм Курченком, є однофамільцем і не має жодного відношення до нашого партнера. Автор звернення використав інформацію з відкритих джерел (зокрема сервісу YouControl) та некоректно поєднав її з даними сторонньої особи, знайденої через пошукові системи.Прошу вас професійно перевірити зазначену інформацію, дотриматися журналістських стандартів та не поширювати недостовірні відомості, що шкодять діловій репутації.У разі необхідності я готовий зустрітись з вашими редакторами та надати більш детальну інформацію З повагою, Дмитро Краснобаєв». Життя продовжується – котимось далі!🍿
👁 4,250 26-01-22 12:18
Рубрика «Нам пишуть» 📝Коли роками творив «добро» і громада все памʼятає. «21.01.2026, суд обрав ВаллЄрі запобіжний захід - тримання під вартою або застава 260тис.грн. Сподіваємось, що вкрадені гроші не допоможуть, СЯДЕШ! І це справедливо! Коли під час війни людина краде, бо хоче їсти - це ще можна зрозуміти.Але коли під час війни ВаллЄра Хоміцький - голова Березанської громади - не виділяє жодної копійки військовим, бреше їхнім матерям, дружинам і дітям, що до нього "ніхто не звертався", "немає коштів у бюджеті", і водночас набиває власні кишені через схематози - це не просто злочин.Це плювок в обличчя солдату, який зараз у багнюці й холоді тримає фронт, це зневага його родині, яка не спить ночами і донатить постійно. Валлєра, ти ж посадовець. Голова громади, якого обрала громада, наперед довіряючи, але довіру ти не виправдав.Земельки пороздавав "своїм" прикормленим депутатам, щоб вони одноголосно підіймали руки за твої премії! Гуманітарка, то твоя окрема стаття "заробітку".Для тебе Громада - джерело збагачення.Совість у тебе відсутня, схоже і не було ніколи.Але на все свій час - не врятують тебе прикормлені депутати.Не врятують твої бази відпочинку, їх все меншає.Не врятує тебе твій прокурор-"корєш" й кулуарні домовленості. А може, тобі Кабан на зоні приготує блатну хату по дружескі, але ти чмо... Карма тебе настигне, який ти гнилий, такі і твої подєльники гнилі - відповідальність буде невідворотною, питання часу! І сьогоднішнє рішення суду - це лише перший крок до справедливості! Ти вже давно не посадовець. Ти - приклад ганьби під час війни. Приклад того, як виглядає зрада в тилу громади, поки інші віддають життя на фронті. Не відкупишся ! І жодні твої відмазки не змиють схем, що тут у громаді за 10 років натворив! Це клеймо з тобою навічно!!!».Життя продовжується – котимось далі!🍿
👁 4,360 26-01-19 09:02
🛑До відома керівника Миколаївської обласної прокуратуриІгоря Валерійовича Домущея.Якщо між футзалом, пивними посиденьками з представниками міської ради та іншими «важкими службовими обов’язками» у прокурора області раптом з’явиться вільна хвилина, пропонуємо звернути увагу на захист державних інтересів і відшкодування збитків громаді.4 січня 2024 року Миколаїв сколихнула світла й тепла новина: Норвегія безкоштовно передала місту шість новеньких автобусів. Містяни повірили, що кращі часи вже десь поряд — буквально за рогом автобусного парку.Автобуси урочисто передали на балансове утримання КП «Миколаївпастранс». Директор підприємства Дмитро Тесленко бодай не приховував оптимізму й заявив журналістам, що скоро вони вийдуть на маршрути. Потрібно всього нічого — «жінок навчити їздити», і питання закрите. Європейські стандарти, так би мовити.Минув рік. Другий.Автобуси, як музейні експонати, так і залишилися прикутими до парку. Зате віра в чудеса у містян помітно ослабла.Далі почалася справжня «господарська магія». Дмитро Тесленко разом із заступником Павлом дали команду розукомплектувати новенькі норвезькі автобуси. Запчастини, звісно ж, не пропали — їх із великою користю пустили на ремонт старого транспорту. Норвегія, мабуть, передавала донорів, а не автобуси — ми просто не так зрозуміли.Сьогодні, коли Страпон Тесленко та його вірний «бобік» Павло втратили бронь і залишили теплі кабінети, працівники КП раптом згадали, що мають пам’ять і совість. Люди готові давати свідчення, показувати пальцем, пояснювати, де саме і що було «тимчасово позичено». Орієнтовна сума збитків — десятки мільйонів гривень. Дрібниця, на фоні вічності.УСР цього, звичайно ж, не помічає.Мабуть, гармати заряджають довго. Дуже довго. Сподіваємося, що не холостими.Окремої подяки заслуговує історія з постачанням запчастин для КП. Контрагент — відомий казнокрад Вася Іванюк та його фірми. За словами персоналу, найбільш вартісні деталі підприємство ніколи не бачило навіть на фото. Втім, підписувати акти приймання змушували справно — під загрозами звільнення та «романтичної подорожі» до ТЦК. Сума збитків — кілька мільйонів гривень. Сущі копійки, аби не псувати апетит.Найгірше в цій історії те, що «Spasskiy_sovetnik» уже другий рік відкрито, послідовно й публічно розповідає про тяжкий злочин: хто, як і коли його вчинив. Але правоохоронці з вулиці Спаської, яких держава залишила для захисту тилу, зайняті справами значно важливішими — повільно і вдумливо жують вафлі. 🧇Життя продовжується – котимось далі!🍿
👁 4,850 26-01-16 08:30
Цей день настав 🍾 Директор КП «Миколаївпастранс» Дмитро Тесленко покидає свою посаду 💥Досить рідкісний випадок, коли хочеться подякувати міському голові Олександру Федоровичу Сенкєвичу за те, що він виключив одеську мілфу зі свого клубу 👍Хоча терміновому звільненню Діми Тесленка передувала ціла плеяда подій 🤦Так, у грудні 2025 року недобросовісні офіцери УСБУ в Миколаївській області, замість документування та затримання на гарячому Дмитра Тесленка, забувши про Закон і свої обовʼязки, тихенько проінформували міського голову про стійку схему розкрадання пального на КП «Миколаївпастранс» 🐀Попередили, що непримітна АЗС у передмісті Миколаєва щомісячно купувала за безцінь у Тесленка викрадене з підприємства пальне обсягом 10–12 тонн. Гроші свінгерок залишав собі, незначні суми роздавав співучасникам 🫰Розповіли й конторські, що вся родина, близькі, куми та коханка Дмитра Тесленка вже рік заправляють свої автівки скетч-картами на пальне, які обліковуються за міським КП ⛽️А як хотів усіх миколаївців ввести в оману полупокєр, коли вдягав вишиванку, проводив конкурс дитячих малюнків і брав участь у марафоні на підтримку ЗСУ (військові з Покровського напрямку дуже вдячні, що тухлий мусор пробіг 800 метрів і постояв у планці одну хвилину заради них) 👏У цей самий час, щойно сонечко сідало за горизонт, «патріот» вивозив пальне з підприємства і продавав його за пів ціни 😎Усе це відбувалося цілий рік під носом у в’ялих керівників УСР та прокуратури. Вони вкотре довели громаді свою профнепридатність і відірваність від криміногенних процесів 🤷🏻‍♂️Навіть після ганебного звільнення Дмитра Тесленка його сіднички й надалі чергуватимуть на платформі «S_s», бо кожна вимита ним з підприємства бюджетна копійка має бути повернена для розвитку Миколаєва.Життя продовжується – котимось далі!🍿
👁 4,900 26-01-13 08:13
💥 РЕЗОНАНС 💥Такий випадок трапився вперше 1️⃣🚨 Відкрите звернення медіахолдингу «Spasskiy_sovetnik»до розрекламованого громадянина Андрія Аббасова 👋На Спаській уже набридло слухати, як Андрій Аббасов оббиває пороги всіх силових відомств і поважних у місті людей із проханням забути про нього в інформаційному просторі «S_s».За його словами, мова йде не лише про нього, а й про товариша в погонах — головного воєнкома області Віталія Куліша 🪖Для «врегулювання питання» з «Spasskiy_sovetnik» Аббасов уже зараз пропонує доволі вагомі суми. Він добре розуміє: у майбутньому його та всіх співучасників «ухилізації» в області просто обнулять 👌Ми розуміємо переживання Андрія і його природне бажання нормально жити далі 🍻Козаче, читай уважно — жодних жартів і маніпуляцій.Всім в області відома твоя фрагментарна допомога військовим та залучення міжнародної підтримки для Сил оборони.❗️Але схеми з відстрочками цього не перекривають 🤷🏻‍♂️Тому оголошуємо тобі та твоїм «побратимам», імена «клієнтів» яких буде опубліковано до останнього, дуже вигідне парі.📌 Умови прості:ти особисто звертаєшся до будь-якого дитячого будинку в області;вивчаєш ситуацію;оформлюєш дві однокімнатні квартири в Миколаєві або Одесі — на ім’я цих сиріт.📄 Витяги про право власності після правочину надсилаєш у наш чат-бот.Все ретельно перевіряється Департаментом безпеки «Spasskiy_sovetnik».Після цього ти та твої друзі назавжди зникаєте з ефіру медіахолдингу ⚖️ Процедура проста й справедлива.Чекати рішень місцевих правоохоронців сенсу немає — там суцільна імпотенція і «кумівство».🤝 Крок за тобою.Ми даємо тобі шанс стати героєм і гідним сином України 🇺🇦Інакше 🦄 «рожевий поні» стане щоденним амбасадором і продовжить свій тернистий шлях 🚀Життя продовжується – котимось далі!🍿
👁 5,130 26-01-10 17:47
🏮 Вищий антикорсуд визнав необґрунтованими активи родини колишнього в.о. начальника Харківського обласного ТЦК Артема Требесова 🧸🚗 Йдеться про BMW X6 2023 року та Toyota Camry Hybrid 2022 року загальною вартістю понад 4,85 млн грн. Суд постановив конфіскувати в дохід держави один з автомобілів, а також стягнути вартість іншого, що становить понад 4 млн грн. ✌️НАЗК провело моніторинг способу життя та виявило, що законних доходів для придбання елітних автівок не було.Тож на BMW і Toyota Требесов більше не поїздить 🤷🪖 Цікаво, як начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП, полковник Віталій Куліш, пояснить Кирилу Буданову, за які хер пойми сотні тисяч доларів був придбаний будинок в Одесі й тихенько оформлений на родича… 🤫Зате так драйвово й весело жилося під час війни з рожевим поні — Андрієм Аббасовим, оформлюючи сотні фіктивних відстрочок діткам депутатів, бізнесменів та впливовим кримінальним елементам.А як Куліш по дзвінку з ОДА вирішував, що бронюванню підлягають лише підприємства з орбіти Віталія Кіма — як це пояснити тим, хто втратив свій бізнес через виїзд спеціалістів за кордонПолковник Куліш, як повернетесь із триденного запою, передавайте своїй мілфі Андрію Аббасову вітання і подякуйте за сприяння у вашому «карʼєрному зростанні» 🛩️Життя продовжується – котимось далі!🍿
👁 5,060 26-01-08 19:05
⚡️⚡️⚡️ Як бачимо, підготовка до судового засідання щодо Сергія Вікторовича Щербини у Вітовському районному суді — в самому розпалі 🔥Медіахолдинг «Spasskiy_sovetnik», без жодних сумнівів, відгукнеться на заклик побратимів з антикорупційних каналів. Підтримка буде 🙋🏽Картонки з написами «Суд без честі» та «Мантія не відмиє» вже доводять до ідеалу. Люди стоятимуть на морозі біля входу до останнього удару суддівського молотка 🧑‍⚖️Втім, інсайди зі Спаської одразу остуджують запал 🗞️Панове, не будуйте ілюзій 🤷1️⃣ На кожен план громадських активістів у Щербини — три запасні сценарії, відточені до секунди. Такі процесуальні кульбіти заготовлені, що непідготовленим краще не дивитися — може закрутитися голова.2️⃣ Щербина — не просто голова суду, а системний гросмейстер. Посади за шахову дошку ♟️ — і навіть Гарік Каспаров вийшов би з партії з опущеною головою 😔3️⃣ А головне — миколаївцям не розповідають формулу багаторічної «успішності» цього скандально відомого судді:«Щербина ▶️ Ківалов ▶️ Залужний».Без коментарів. Хто в курсі — той зрозумів 👍 І не забувайте: до Вітовського суду, цього «юридичного Ельдорадо», добиратися після того, як «S_s» вчергове розбив ледве працюючу «Лачетті», — то ще той квест 🚗Козаки! Хто 14.01.2026 їде на «Рендж Ровері» чи чомусь подібному до суду — підбираємо команду «Spasskiy_sovetnik» на Садовій, біля «Сітіка», о 8:30 ✌️До речі, рідні антикорупціонери, завчасно попередьте нас, коли розпочнеться суд відносно “Бабусі Галі” з Центрального районного суду, теж підтянемось🤝Життя продовжується- котимось далі!🍿