Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢
Añadido 06 ene. 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Número de suscriptores: 6 265
Fotos: 648
Videos: 616
Enlaces: 36
Descripción:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot

👥 Número de suscriptores

6 265
Promedio/Día:: +6
Promedio/Tiempo:: +21
Promedio/Mes:: +200

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 269
Promedio/Día:: 4,360
Promedio/Tiempo:: 3,810
ERR: 68.14%

📊 Mensajes por Día

5.9
Último día: 0
Promedio semanal: 5.3
Promedio por día: 5.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,300 25-02-20 09:04
🔥За численні роки активної громадської роботи, вже ставши культовою особистістю, Світлана Федорова видала базу👏Лікар вищої категорії обіцяє оперативникам правоохоронних органів - 10 посадових окладів за кожне затримання корупціонерів в медичній галузі❗️❗️❗️Федорова ніколи не пустозвонить, якщо сказала то виконає свою обіцянку 🫡Зачекаємо перезавантаження прогнившої системи мародерівЗ приводу заохочень від Федорової. Практика виплати винагороди існує в більшості цивілізованих країн, до прикладу в США, Франції, Литві, Чорногорії, Південній Кореї, Аргентині. Якісні кримінальні справи з симпатичними бонусами для ініціаторів, несуть в собі набагато більше користі суспільству, аніж роки на посаді чиновника з липкими руками 👻Державі краще заплатити за його якнайшвидше і ефективне викриття, бо скільки ж горя корупціонер принесе згодом 🤌«S_s» впевнений, що якби подібна ініціатива Федорівни запрацювала, то за півроку камня на камені не залишилось би від хапуг. А підніми ставку виплат до 20-ти окладів за топ-менеджерів, то Ісаіч з Табунщіком через два тижні вже б перестукувались через стіни камер на «Лагерному полі» 🏰Амбасадор «Spasskiy_sovetnik» ВіКтор Лопес дав відповідь на одвічне питання: «Какая разница между вором и любовником? Вор ищет, где плохо лежит, а любовник – где плохо стоит»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 5,300 25-02-04 19:37
⚡️⚡️⚡️Скандал!!!Всім відомо, що на протязі 2024 року «Spasskiy_sovetnik» займався розкруткою майбутньої зірки вітчизняної естради - Макса Шклярова 🤦🏻‍♂️Діставши звичайного пацана з вулиць Первомайська, вже у Миколаєві «S_s» надав йому безкоштовний доступ до всієї площадки медіа-холдингу, закупив музичну апаратуру, кросівки 👟 Однак за порушення декількох пунктів дисципліни, контракт із «зіркою» був розірваний в односторонньому порядку 📝Ох і не з доброї муки цей Максим зліплений, ще тоді було якесь неприємне відчуття 🎭«Spasskiy_sovetnik» вже й забув про його існування в природі, як раптом до редакції надійшла невтішна новина – «Макс Шкляров» офіційно подав заяву до УСБУ в Миколаївській області і хоче, щоб «S_s» притягнули до відповідальності за наклеп, типу він сам такий талановитий і себе створив з нуля 💆🏻Сердиться на «S_s», ніби той його батька вкрав 🫠Неук, зайди в чат-бот «S_s» з прайсом розцінок на рекламу та порахуй скільки б вже накапало до сплати🫰А попереджали ж мене сивочолі мудреці – якщо будеш добро шукати, то зло саме прийде. Не повірив, обпікся з тим Максом… тепер є халепа з конторськими👀 Сьогодні ввечері, на засіданні президії медіа-холдингу «Spasskiy_sovetnik», було прийнято рішення про вкладення душі і коштів в талановиту молодь Миколаєва💪Одним з таких колективів вже визначено вихованців дитячої музичної школи №5, звуть самородків, нащадків корабелів – Артур і Паша👏 Назву групи поставимо на голосування. Разом їх розкрутимо🌪️ Про таких як Макс Шкляров, наш з вами амбасадор ВіКтор Лопес сказав: «У сердитого й коліна гострі»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 6,400 25-01-31 16:44
⚡️⚡️⚡️Зранку «S_s» був на «Казарського», де йому посміхнулась доля 😇Справа в тому, що давно було бажання затестити «Tesla Cybertruck» з повним приводом, системою автопілоту, кермом Yoko та безліччю сучасних диковинок🫠 Випадково підвернулась можливість поуправляти цією автівкою в Миколаєві🤞Ну як «поуправляти»… у власника банально сіла батарейка і «Spasskiy_sovetnik» з місцевими чоловіками допоміг заштовхати її на узбіччя, тому що перекрила проїзд всієї вулиці, людей набігло на дійство, всі фотографуються, ціле свято вийшло 🤦🏼‍♀️Аби Ви тільки знали яка та «Tesla Cybertruck» важка, так всі намучились 🤷‍♀️Вкінці звернувся до власника та й кажу: «Віталя. Продай її. Не мороч людям голову. Ані зарядних станцій, ані сервісу. В мене ось Лачетті 2008 року, кермо хоч і не - YOKO, зате горя не знаю, так газує»🌪️Власник Віталій, виявився далекоглядним козаком, послухав «S_s». Вже виставив тачанку на продаж 💪Амбасадор ВіКтор Лопес частенько зазначає: «Зачем мне заводить кошку, если я и сам могу нарыг@ть в коридоре»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 4,900 25-01-30 18:30
💥На Спаській кажуть, що губернатор області Віталій Кім починає дещо підзайобувати своїми лозунгами про: успішність його як менеджера, відбудову інфраструктури області на 99%, відсутність корупції в його команді, проекти будівництва 60-ти підприємств, мобілізацію 18-ти річних дітей та інші брехні 💁‍♀️Тепер, видається, після трьох років війни, саме Кім героїчно переміг питання з водопостачанням 🦸🏻‍♀️ Максимально авторитетний і потужний на всю Україну, один такий на всю галактику, топ-менеджер Кім, при наявності низки міжнародних партнерів, бюджетних коштів, спеціальної техніки… три роки лобіював-лобіював питання і вже є «результат» – провели геодезію, а ще - помаленьку копають землю, так на його думку, зовсім скоро, буде в Миколаєві вода🚿 Згадаєте слова «S_s», що ані в 2025 році, ані в 2026 році, нажаль, магістраль ці діячі нам не побудують😪 Від Кіма тільки й чутно передвиборчі заяви з методичок: «…лобіюю, досягли домовленості, займаємось, почекайте, я підтвердив наміри…».А чи знає мій шановний підписник скільки в реалії будується подібна магістраль довжиною в 38 кмВідповідь, котру надають спеціалісти - максимум 6-8 місяців. Ми вже 3 роки слухаємо ахінею‼️ Віталій Олександрович, просто брав би і мовчки роби свою справу, давав населенню результат своєї кропіткої праці, а не розповідав про залишені айкоси в будівлі ОДА чи відкриті пляшки з віскі 🥃 Відчайдушний амбасадор «Діма-Триста$» колись сказав: «Кроме девок и виски есть много других занятий, но они не интересные…»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 7,500 25-01-23 16:05
🥰Як директор КП «Миколаївпастранс» Дмитро Тесленко кохання своє шукав🔭Ні для кого не секрет, що в штаті медіа-холдингу «Spasskiy_sovetnik», займаються журналістикою багато яскравих і незаміжніх дівчат🫦Звичайно, що одинокі серця красунь потребують любові, уваги та романтичних почуттів. Знайти своє кохання – це справа не з легких 🤷🏻‍♂️Тому свою половіночку дівчата спробували зустріти на сайті знайомств «Tinder», де пройшли відповідну реєстрацію, виклавши свої привабливі фото 🤳Шанувальники лайкали дівчаток з офісу «S_s», запрошували їх на шаурму і кока-колу, процес пошуку любові наближався до фінішу – особистої зустрічі з потенційними парубками 👩‍❤️‍👨«Spasskiy_sovetnik» в цей час звично дрімав в кріслі, фрагментами чувся щебет дівчат, відігрівався після трьох годин видобутку інформації на магазині «Стукачьок» в таку погоду 😴Як раптом на весь офіс пролунав жіночий крик з нотками якоїсь дикості, чи психопатії, не знаю як це описати 🫠 Весь персонал збігся до кричущої, щоб вияснити чи все нормально!?Тримаючи телефон в руках, мілфа істерично сміялась. Виявилось, що в партнери для кохання їй надіслав запит - Дмитро Тесленко‼️«Spasskiy_sovetnik» не повірив своїм очам, коли побачив свого давнього і одруженого «дружочка» в інтимній переписці. Бінго! 🥳Ну далі Ви вже здогадались про ідею, яка першою прийшла в голову «S_s»🤭Тепер вже розповім своїм читачам, секрету більше не має🙅‍♂️На протязі двох тижнів редакція медіа-холдингу «Spasskiy_sovetnik» вела від імені сексуальної дівчини переписку з посадовцем Дмитром Тесленко, отримували від нього компліменти, квіти і солодощі, насміялись колективом вдосталь, все це заскрінили, вивідали: які вподобання Дмитра в ліжку, де в Одесі незадеклароване майно, коли поїдемо відпочивати на басейн його товариша Вані (стопудово про Смиренського йдеться) в м. Чорноморськ💃🏻🕺🏻 Запасайтесь поп-корном, буде весело🤟Амбасадор ВіКтор Лопес зазначає: «Опытный электрик даже жену не берет одновременно за две сиськи…»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 6,000 25-01-11 18:52
😲Чорт візьми. Невже заказЯк ми одразу не здогадались в чому ж справа!? Це ж Миколаїв, в цьому оазису мрій нічого просто так не відбувається🤔На Спаській розповідають, що гостросюжетний бойовик, котрий ми спостерігаємо вже тиждень з приводу обрізки платанів комунальним підприємством має таємне підґрунтя 👀Виявляється ось що 🙄На протязі останніх півроку від «захисників екології», неодноразово приїжджали парламентери до директора КП «Миколаївські парки» Дмитра Чучмая з ультимативним проханням укласти договори на обрізку дерев саме з їхніми підприємствами!!! 🫠Діячі висунули вимогу: не буде договорів з нашими фірмами – з Нового року робота підприємства, в цьому напрямку, буде заблокованою🙅‍♂️В правоохоронних колах розповідають, що часто тверезий Дмитро Чучмай вказав на «вихід» тим ходочкам, як наслідок: спостерігаємо різку активність, пікети і «переживання» за зелені насадження в центрі міста 💁‍♀️ Де ж була комісія по екології коли «Намив» роками травився викидами шкідливих речовин «Екотрансу»? Що зробила комісія для відновлення знищених війною лісосмуг по території всієї області? А чого масло олії з річки перестали відкачувати? Якого дідька продовжується незаконний видобуток копалин з кар’єрів, пов’язаних з народними депутатами? 🤷Відповіді на ці питання й так зрозумілі миколаївцям, адже долбой&би вже давно закінчились🤞Жива легенда і амбасадор ВіКтор Лопес колись сказав: «Ліпше годувати три свині… ніж одну курву»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿