Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢
Añadido 06 ene. 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Número de suscriptores: 6 265
Fotos: 648
Videos: 616
Enlaces: 36
Descripción:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot
Fuente

Spasskiy_sovetnik 📢 | ️Залишки оперативників з УСР в Миколаївській області, похвально відпра...

Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢 Spasskiy_sovetnik 📢 @Spasskiy_sovetnik
4 600 Vistas/Alcance 2025-04-10 11:17 Mensaje №899
⚠️Залишки оперативників з УСР в Миколаївській області, похвально відпрацювали посадовців КП «ГДМБ», котрі третій рік привласнювали бюджетні кошти на мільйони гривень 💁‍♂️В правоохоронних колах Спаської розповідають, що прослуховування телефонів чиновників КП «ГДМБ» вказало на масштабні схеми розкрадання коштів і майна, любовні трикутники та алкоголізм, процвітаючий на підприємстві 🤦«Приліт» від правоохоронців напряму торкнувся найближчого оточення заступника мера Сергія Коренєва, а саме його кума - Бездольного👷🤔Цікаво спостерігати за коментарями мера Сенкєвича: «Дякую правоохоронцям – за те, що реагують, коли є сигнали. Ми повністю співпрацюємо зі слідством. Ми маємо будувати прозору систему»😴Сєнь, ну ти і чучундра, досить мочити приколи. В Миколаєві долбо$оби уже закінчились. Твоя прозора система на кумовстві ніколи не побудується❗️До речі, хто знає чому вчора, пізньої ночі і терміново, було зібрано весь особовий склад УСР в Миколаївській областіЩо ж там таке трапилось⁉️Напишіть до нашого чат-боту 📩Життя продовжується-котимось далі!🍿