Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢
Añadido 06 ene. 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Número de suscriptores: 6 265
Fotos: 648
Videos: 616
Enlaces: 36
Descripción:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot

👥 Número de suscriptores

6 265
Promedio/Día:: +6
Promedio/Tiempo:: +21
Promedio/Mes:: +200

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 269
Promedio/Día:: 4,360
Promedio/Tiempo:: 3,810
ERR: 68.14%

📊 Mensajes por Día

5.9
Último día: 0
Promedio semanal: 5.3
Promedio por día: 5.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,120 26-05-26 07:23
Рубрика «Нам пишуть» 🖌️В людей накипіло. Не в кожного є сили терпіти свавілля навколо. Ох Володя Лопатін дограється, рано чи пізно цей корупційне кубло прорве. «На Первомайщині переполох» 🦅Первомайський РВП поповнився одразу двома полковниками. 🤪Двома «асами» правоохоронної системи, які дуже люблять розповідати про свої заслуги, вплив та зв’язки. 🏘️Музичний супровід вечора забезпечував Сергій Миндьо 🎧 — людина, яка, за чутками, значно краще почувається біля «котлет» у РТЦК, ніж у службових кабінетах. 🤗Кажуть, настільки впевнено почувається, що вже бачить себе мало не керівником РВП.«Артьом не потягне, Вова мене оставить рулєм».Самовпевненості Сірьожі можна лише позаздрити. 😆Особливо якщо згадати, скільки цікавого ходить містом про його «заробітки» та майбутні «плівки Міндьоча». 🎥Святкування зібрало весь місцевий «цвіт»:🐖 Нетреба — котився сходами, бо йти вже не міг.🤡 Зіновкін — традиційно робив вигляд великого стратега.👩🏻‍🦲 Миндьо — залишився без телефону та з перспективою прибирати залу після застілля. 🤮А тепер — серйозно.Чи не виникає у керівництва області питання: за які саме заслуги ці люди отримують звання та нагороди? 🤔Бо під час повномасштабної війни одні працівники жили у райвідділах, стояли на блокпостах і патрулювали місто, а інші — зникали, панікували або займались виключно власними інтересами.І поки нормальні опери та слідчі звільнялися через постійний тиск та амбіції керівництва, «незамінні» персонажі продовжували будувати кар’єру й розповідати, як треба жити іншим.❗️Чи не здається вам, що «Сєвєрний» куст давно потребує серйозних кадрових змін?❗️Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 3,970 26-05-25 17:46
Рубрика «Нам пишуть» 🖌️«Хочемо познайомити вас з друзями блогера-ухилянта Діми Талпи. За наявними у нас матеріалами, проходить як тіньовий інвестор та так званий «дольовик» з Одеси. Вашій увазі — шахрай, поціновувач «9 травня» та «руського миру» — Олександр Драчук, 19.01.1994 р.н.Точну адресу проживання, номер телефону, а також інформацію про автомобіль і його держномер — оприлюднимо згодом.Також зверніть увагу, як подібні персонажі безперешкодно перетинають кордон, поки інших пакують у буси просто на вулицях.Мають відношення до шахрайського call-центру.До цієї особи неодноразово приїжджав на шахрайські «наради» раніше «офізичений» партнер — Антон Санніков, 12.06.1988 р.н.Напевно, вас цікавить: а що ж буде далі?А далі пропонуємо приготуватися Костянтину, якого ми також уже «офізичили» та інформацію про якого оприлюднимо згодом.Ми не забудемо нікого з цієї банди шахраїв. Кожного покажемо, з кожним познайомимо аудиторію та зробимо їхні імена відомими».Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 3,790 26-05-21 05:09
Рубрика «Нам пишуть» 📝ХЕРСОН. «Грамотні» управлінці…В Управлінні патрульної поліції Херсонської області вже давно назріло питання до керівництва — начальника Базаренка та його заступника Бєльського. Замість створення нормальних умов служби, підтримки колективу та мотивації співробітників — тиск, вибіркове ставлення й управління через страх.Окрема тема — ставлення до вагітних співробітниць. У більшості управлінь поліції України жінок, які очікують дитину, переводять із «лінії» в апарат без втрати зарплати. Так було й у Херсоні раніше. Але тепер керівництво поставило ультиматум: або робота в апараті з мінус 20 тисяч гривень, або нічні зміни й служба в бронежилетах.Через подібне ставлення управління вже втратило професійного поліцейського з багаторічним досвідом. Попри законне право виїхати за кордон, він залишався служити в Україні навіть після поранення та втрати житла. Але після примусового відрядження на пів року за тисячу кілометрів від родини сім’я не витримала й виїхала за кордон. Польща отримала ще одну українську родину, а держава втратила професіонала.Не менш абсурдною виглядає ситуація з поліграфами та «перевірками». Двох співробітників у вихідний день змусили їхати за сотні кілометрів проходити поліграф без жодних законних підстав. Після цього одного з них публічно звинуватили у вживанні наркотиків і відправили на огляд. Результат — повністю негативний. Зате «позитивний імідж» поліції знову постраждав.Також є випадки тиску на співробітників із метою звільнення, щоб поставити на їхні місця «лояльних» людей.І це лише частина історій, які відбуваються в УПП Херсонської області. Просимо журналістів, громадськість, ДВБ та керівництво Національної поліції України звернути увагу на ситуацію в управлінні».Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 3,690 26-05-20 07:37
Рубрика «Нам пишуть» 📝«Добрий день. Мене звати Валентина. Прошу вас висвітлити кричущий випадок, скоєний 29-річним військовослужбовцем Березівського ТЦК та СП Одеської області.Минулого тижня група оповіщення мобілізувала просто посеред вулиці члена моєї родини.Я одразу звернулася до військкомату, щоб передати одяг та речі особистої гігієни. На моє прохання військовослужбовець, який перебував на службі, відмовився реагувати. Навпаки — будучи, ймовірно, напідпитку, поводився зверхньо та дозволяв собі насмішки.Така поведінка була неприйнятною, і між нами почалася словесна перепалка. У результаті працівник ТЦК, який відмовився представитися, завершив розмову словами: «пососі» — і зачинив переді мною двері.Я вже звернулася на державну гарячу лінію та прошу надати розголосу цьому ганебному вчинку. Я все розумію, але так відповідати людині, яка набагато старша за віком, — це занадто.Керівництво цього працівника запевнило мене, що вже розпочато службове розслідування. Сподіваюся на відповідне покарання та публічні вибачення».Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 3,850 26-05-18 18:35
Херсон🍉Рубрика «Нам пишуть» 📝⚡️Дякуючи творчому колективу ТГ-каналу «Spasskiy_sovetnik», в Управлінні патрульної поліції в Херсонській області потроху починаються процеси очищення від мерзенної фауни.❗️Однак цей процес зустрічає чималий супротив, зокрема й від тих служб, які мали б бути в його авангарді. Ну що ж…📝 Як уже писалося раніше, в управлінні існує ПВК «Кавуни», основним видом діяльності якої є «лутання» бойових виплат. Цю шайку особисто опікує Базаренко.👀 Спостерігаючи за їхньою діяльністю, мимоволі виникають питання щодо рівня їхньої професійної підготовки.📚 Як відомо, у системі МВС існує наказ №50, який регламентує процеси професійної підготовки співробітників. Але це — для поліцейських. Для тих, хто займається лизоблюдством перед Базаренком, цей наказ — до одного місця.🚨 Підтвердженням цього є те, що більшість «Кавунів» ніколи не складають нормативи з професійної підготовки, але за документами вони — Рембо, Кіборги або скромні Супермени.🤦‍♂️ Та це лише на папері. У реальному житті переважна більшість із них не здатна здати навіть фізичні нормативи для девʼятикласників.🏃‍♂️ Коли управління проходить проміжні або підсумкові річні контролі підготовки, ці «воїни» здають усе автоматично, бо реально скласти нормативи вони не можуть.📹 Підтвердженням цього є їхня відсутність на стадіонах, де приймаються заліки. І це при тому, що ведеться постійна відеофіксація, яка свідчить про можливе підроблення службової документації.Внутрішня безпека, агов… ви де?🎭 Окремо варто виділити «найвоїнственішого воїна» — «Семпая» (Крємпая) Федоровського.💬 Бляяяя… його людям треба показувати лише за гроші. Цей експонат може стати справжньою візитівкою Кунсткамери.⚔️ Будучи командиром ТОРу, 22.04.2022 року Федоровський кинув свій особовий склад у Херсоні та зі словами:— «Мене, солоденького, орки в клітку посадять», — помчав за горизонт швидше за Усейна Болта.🎖️ Пізніше, коли ситуація стабілізувалася, невідомо звідки виліз, напнув на себе мультикам і почав видавати себе за воїна-визволителя.🐷 Щоб довго не писати, скажемо так: у свої тридцять із хвостиком років цей персонаж настільки «фізично розвинений», що реально не бачить власного піструна.🚗 Іноді навіть в авто не може залізти з першого разу. А інколи — і з другого чи третього.🏅 Але за класикою «базарячого менеджменту» Федоровський є зразковим співробітником. Постійно отримує відзнаки буквально за будь-що.Як можна було нагородити істоту за «оборону» чи «звільнення» Херсона, якщо вона першою кинула місто та втекла?👑 У «дружньому» колективі управління Федоровського називають «Сином Кадирова». Медалей у нього вже стільки, що довелося відростити неосяжний курдюк.⚡️ І тут пригадується трагічна ситуація в Києві 18 квітня. У медіапросторі жорстко засуджували хлопця, який лише рік служить, та дівчину з кабінету. Від поліції почали вимагати високого рівня підготовки.🤷‍♂️ Але на Федоровського ніхто з контролерів уваги не звертає. Як і не звертають уваги на те, яким чином він та йому подібні складають нормативи. Хоча й так усе зрозуміло…».Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 3,790 26-05-16 07:13
Рубрика «Нам пишуть» 📝При всій повазі до минуло, начальник патрульної поліції Херсонської області Базаренко, у вас черга охочих стоїть на порозі, що так бездумно втрачаєте людське життя? «Вранці 03.03.2026 року колектив Управління патрульної поліції в Херсонській області сколихнула трагічна новина — під час виконання службових обов’язків загинув колега.Усі події можна описати та пояснити, але як пояснити скотське ставлення Базаренка до своїх співробітників?Під час з’ясування обставин трагедії було встановлено, що екіпаж близько п’ятої години ранку перебував на трасі між Херсоном та Миколаєвом і охороняв антидронові сітки, які впали через несприятливі погодні умови та перекрили одну смугу руху. На цій ділянці дороги — поле, декілька кущів і жодного укриття.Але ця інформація жодним чином не зупинила Базаренка — людину, яка жодного разу не регулювала дорожній рух, але при цьому кричить на всі гланди, що є «спеціальним спеціалістом». Він віддав суворий наказ — стояти та показово охороняти сітки, які лежали на дорозі. Його навіть не збентежило те, що ця місцевість має підвищену дронову небезпеку, а екіпаж у разі атаки не мав жодної можливості укритися.Згодом сталося найстрашніше — «Шахед» або «Гербера» на керуванні виявив автомобіль, який стояв посеред дороги, та завдав по ньому удару. Один поліцейський отримав травми, а другий згорів заживо. Заживо, БЛЯДЬ!!!І як ви гадаєте — чи зробив Базаренко хоч якісь висновки? Через декілька днів, уже в іншому місці траси, цей деградант знову наказав екіпажу стояти посеред ночі з увімкненими проблисковими маячками. Хіба можна підібрати нормальні слова, описуючи менеджерські навички цієї особини?Цікаво, чи хоч хтось під час службового розслідування цікавився необхідністю перебування екіпажу на дорозі? Невже подряпаний бампер того, хто міг заїхати на сітки, дорожчий за людське життя?Без чоловіка залишилась дружина. Без батька — двоє дітей…А Базаренко з кривою та незадоволеною пикою постояв декілька хвилин у церкві на прощанні із загиблим і, втікши звідти першим, погнав вигадувати новий ідіотизм».Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 3,810 26-05-15 16:16
🤷Чомусь заступник міського голови Андрій Волков вважався найадекватнішим серед молодої команди «потужних» менеджерів міського голови.Але й цей додумався врізатись в бетонний паркан 🤦Почалося все з призначення Волковим на посаду директора КП «Таймсет» свого рідного кума — Віталія Колпащикова. Потім цей довбо*бізм продовжився лобіюванням призначення чоловіка двоюрідної сестри — Олексія Олійникова — на посаду директора КП «Захист».Далі — класика жанру: Волков за гроші влаштовує на підприємства зі своєї орбіти впливу всіх охочих уникнути служби в ЗСУ.Колпащиков та Олійников слухняно підписують табелі обліку робочого часу й нарахування заробітної плати людям, які ніколи там не працювали.Андрію Волков, невже тобі так потрібні були ці «заробітки»? Осоромив лише авторитет свого легендарного тестя — генерала поліції Віталія Гончарова, який удома точно випише батьківського ляща.👋Тепер компашка труситься, як осика: в телефонах оперативники зірвали доказовий джекпот — переписки, вказівки, суми хабарів, документи ухилянтів, оголені вечірки. Начальник СІЗО Сергій Шамшура, друже — готуй камери для майбутніх туристів.Догралися, котики 🫠Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 3,830 26-05-14 12:15
Рубрика «Нам пишуть» 📝Воєнком області Віталій Куліш в алкогольному котлі. Поки мобілізація і війна не зупиняється ні на секунду, безсовісні керівники живуть своє найкраще життя. «Учора воєнком Миколаївської області, полковник Віталій Куліш, знову злетів із котушок моралі!У п’яному угарі колесив Миколаївською областю. Почалося все в Єланці, куди він приїхав із перевіркою: добряче випив, “поснідав” і рушив далі. Потім прибув у Веселинове, де зайшов у гості до старих друзів у відділення поліції — і там “Остапа” понесло. Зник пан полковник надовго.Супроводжував полковника, як завжди, “рожевий поні” Андрій Аббасов: підливав віскі, нарізав бутерброди, возив із магазину шпроти та пиво. Уже коли час наближався до півночі, співробітники поліції вмовляли працівників Веселинівського ТЦК вивести свого майже “павшого” командира, який упав у п’яний угар.І лише через деякий час, після чарівного пиздюля від вищого керівництва — бо там під час телефонної розмови зрозуміли, що хтось дуже непогано “жує плівку”, — ситуацію вдалося хоч якось узяти під контроль і вивезти в напрямку Миколаєва “павшого” полковника в костюмі-“аватара”».Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 3,980 26-05-13 08:45
Рубрика «Нам пишуть» 📝Кадрові висновки вже скоро 🔜 🥷ДВБ, ДБР наведіть порядок, бо хтось знайшов не найкращі часи для зловживань і вакханалії. 🇺🇦ХЕРСОН 🍉«У продовження теми зловживань керівництва Управління патрульної поліції в Херсонській області.В управлінні існують секретні відділи… Настільки секретні, що «Люди в чорному», MI6 та масони їм би позаздрили. Мають вони й свої назви — МАГ та МВГ.У час, коли наше місто перебуває у надзвичайно складному становищі та потребує реальних дій для захисту й допомоги населенню, з’являються вони — «герої», які стали на захист… кав’ярень.Мобільна аерогрупа та Мобільна вогнева група.Якщо коротко, то у Базаренка виникла «геніальна» ідея щодо організації служби — створити підрозділи для протидії дроновій небезпеці. Ідея сама по собі хороша, але реалізація — у найкращих традиціях схематозів із виплатами «бойових».На папері ці екіпажі повинні супроводжувати СПРАВЖНІХ поліцейських під час евакуації людей та забезпечувати їм вогневе прикриття.По факту ж — коли екіпаж виїжджає на евакуацію, максимум, що відбувається — десь поруч може літати дрон і спостерігати. Інший екіпаж МВГ просто ставить собі завдання про нібито «вогневе прикриття», але в реальності на героїчних розповідях їхня робота й закінчується.Наприкінці зміни що МАГ, що МВГ пишуть епохальні рапорти про те, як стримували ворожу навалу на південних рубежах держави.Особливо цікаво те, що вони не соромляться виставляти службові завдання у планшетах про супроводження та прикриття екіпажів навіть тоді, коли жодних евакуацій узагалі не відбувається.Бували періоди, коли евакуацій не було по кілька діб, але це аж ніяк не заважало «воїнам-захисникам» писати рапорти на «котлету», а керівництву — підписувати їх і направляти на виплати.Вивчивши нормативно-правову базу щодо підстав для виплат «бойових», можна дійти висновку, що за просте супроводження дроном поліцейських під час евакуації жодних підстав для таких виплат не передбачено.Щодо «вогневого прикриття», то воно має бути реальним, а не фейковим. Недостатньо просто сидіти у кав’ярні, квартирі чи автомобілі й претендувати на відповідні виплати.Перевірити викладену інформацію надзвичайно просто:— співставити чинне законодавство з тим, що відбувається насправді;— перевірити записи з бодікамер зазначених екіпажів;— проаналізувати трекери їх пересування містом;— перевірити розстановку сил і засобів, де на трьох патрульних, які реально евакуюють людей під обстрілами, припадає майже десяток «нахлібників», які паразитують на чужій роботі.Цікавий факт: в управлінні існує журнал реєстрації рапортів про виконання бойових завдань, але, як не дивно, у ньому відсутня будь-яка інформація щодо рапортів МАГ та МВГ.Однозначно стверджувати, що всі ці «фейк-працівники» нічого не роблять — не зовсім правильно. Деякі з них дійсно виконують певні завдання, але таких — одиниці.Підсумовуючи викладене, просимо громадськість не залишатися осторонь та максимально поширити цю інформацію.Свавіллю окремих керівників необхідно покласти край.Абсолютно ненормально, коли військові під постійними обстрілами тримають оборону на островах, здійснюють ППО, поліцейські під обстрілами евакуюють людей, а хтось, сидячи по кав’ярнях і безпечних місцях, отримує найбільші виплати».Життя продовжується - котимось далі!🍿
👁 4,290 26-05-10 16:48
Рубрика «Нам пишуть» 📝Базаренко, Бєльський, а як же честь і авторитет? Забули? «Доброго дня!Звертається до вас колектив Управління патрульної поліції в Херсонській області.Як відомо, наше місто знаходиться в зоні бойових дій, де кожен день ворог тероризує мирне населення не розбираючись кого атакувати за допомогою дронів. Деякі території міста майже недоступні для проживання, перебування та пересування у зв'язку з безпекою ситуацією. При цьому, не всі люди мають змогу переїхати в безпечніші місця і саме вони є найнезахищеними  від ворога.В такій обстановці співробітникам нашого УПП доводиться бути одними з перших, а іноді і єдиним, хто приїздить на допомогу містянам. За останні часи специфіка виконання службових обов'язків сильно змінилася - від винесення постанов та протоколів за "торгівлю петрушкою і кропом" до евакуацій людей з під обстрілів, поранених, маломобільних та визволення людей з-під завалів в наслідок обстрілів. Також додається проблема мародерів. І все це під постійним спостереженням ворога та спробами атак на поліцейських, як одних з пріоритетних цілей. В соціальних мережах є багато відомостей про це, але далеко не все потрапляє в інформаційний простір.Зважаючи на нові виклики на службі, зміну специфіки їх несення та надзвичайно збільшені ризики для життя особового складу, ніхто з патрульних не відмовляється виконувати свої обов'язки, ризикувати собою,своїм життям, що підтверджується численними постами на інформаційних ресурсах.Але є певні негативні моменти в нашій службі.. вони мають ім'я, спеціальні звання та посади.. і це начальник Управління Базаренко та його заступник Бєльський.Беручи до уваги те, що велика кількість наших співробітників або з ТОТ Херсонської області, або деякі в наслідок бойових дій лишилися свого житла, постає питання певних соціальних гарантій та захисту для поліцейських, зокрема отримання статусу учасника бойових дії. В нашому управлінні за вказівками так званих керівників даний статус надається за їх особистого ставлення. Варто лише не так комусь посміхнутись і ти вже в списку небажаних. В першу чергу даний статус в більшості поотримували ті, хто жодного разу не виконував так званих "Бойових завдань" . Потім отримали ті, хто приймав участь в заходах. Але на даний момент існує велика кількість патрульних, яким "керівнички"  усіляко перешкоджають отримати те, що їм гарантовано законом. В даних діях вони вдаються до тиску на відповідальних за даний напрямок роботи співробітників кадрового органу - забороняють подавити інформацію про призначення статусу УБД поліцейським, десь пропадають їх документи та постійно годують "завтраками". Посвідчення УБД не дає так вже й багато пільг, але воно передбачено Законом і беручи до уваги те, що багато патрульних лишились свого житла, мають в утриманні дітей, то кожен нормальний керівник повинен дбати про особовий склад та його соціальні гарантії.Просимо опублікувати дану інформацію для висвітлення свавілля так званих керівників, так як колектив УПП в Херсонській області перебуває в досить поганому морально - психологічному стані та потребує допомоги в вирішенні проблеми з керівним складом.Далі буде...».Життя продовжується - котимось далі!🍿