Fuente
Spasskiy_sovetnik 📢 | Чорт візьми. Невже заказ❓Як ми одразу не здогадались в чому ж справа!?...
6 000 Vistas/Alcance
2025-01-11 18:52
Mensaje №813
😲Чорт візьми. Невже заказ❓Як ми одразу не здогадались в чому ж справа!? Це ж Миколаїв, в цьому оазису мрій нічого просто так не відбувається🤔На Спаській розповідають, що гостросюжетний бойовик, котрий ми спостерігаємо вже тиждень з приводу обрізки платанів комунальним підприємством має таємне підґрунтя 👀Виявляється ось що 🙄На протязі останніх півроку від «захисників екології», неодноразово приїжджали парламентери до директора КП «Миколаївські парки» Дмитра Чучмая з ультимативним проханням укласти договори на обрізку дерев саме з їхніми підприємствами!!! 🫠Діячі висунули вимогу: не буде договорів з нашими фірмами – з Нового року робота підприємства, в цьому напрямку, буде заблокованою🙅♂️В правоохоронних колах розповідають, що часто тверезий Дмитро Чучмай вказав на «вихід» тим ходочкам, як наслідок: спостерігаємо різку активність, пікети і «переживання» за зелені насадження в центрі міста 💁♀️ Де ж була комісія по екології коли «Намив» роками травився викидами шкідливих речовин «Екотрансу»? Що зробила комісія для відновлення знищених війною лісосмуг по території всієї області? А чого масло олії з річки перестали відкачувати? Якого дідька продовжується незаконний видобуток копалин з кар’єрів, пов’язаних з народними депутатами? 🤷Відповіді на ці питання й так зрозумілі миколаївцям, адже долбой&би вже давно закінчились🤞Жива легенда і амбасадор ВіКтор Лопес колись сказав: «Ліпше годувати три свині… ніж одну курву»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿