Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢
Añadido 06 ene. 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Número de suscriptores: 6 265
Fotos: 648
Videos: 616
Enlaces: 36
Descripción:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot
Fuente

Spasskiy_sovetnik 📢 | Рубрика «Нам пишуть»📝«Звертаюсь до Віталій Кім - голова Миколаївської ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢 Spasskiy_sovetnik 📢 @Spasskiy_sovetnik
3 850 Vistas/Alcance 2026-02-09 19:53 Mensaje №1473
Рубрика «Нам пишуть»📝«Звертаюсь до Віталій Кім - голова Миколаївської ОДА , та міського голови Олександр Сєнкевич - мер Миколаєва!​В Матвіївці прямо зараз відбувається катастрофа. З 7-ї ранку, через відсутність світла, зупинилися насоси на очисних спорудах. Оскільки генератоів там немає, тисячі кубів фекальних стоків з багатоповерхівок течуть прямо в річку без жодної очистки!​ Пане Кім, пане Сєнкевич, маю до вас конкретні запитання.​Як сталося, що стратегічно важливий об'єкт критичної інфраструктури за чотири роки повномасштабної війни не забезпечений автономним живленням?​Чому мешканці мають спостерігати за знищенням екосистеми річки, через недбалість профільних служб?​Коли на об'єкті з'явиться генератор, щоб зупинити це екологічне свавілля?​Ми постійно чуємо про допомогу від донорів та закупівлю обладнання, але на ділі - лайно тече в річку, бо "немає світла"». ​Ось це Віталій Кім називає «стриманим оптимізмом»? Якою програмою вирішить проблему політичний діяч — «Лайно в Дім»?Життя продовжується – котимось далі!🍿