Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢
Añadido 06 ene. 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Número de suscriptores: 6 265
Fotos: 648
Videos: 616
Enlaces: 36
Descripción:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot
Fuente

Spasskiy_sovetnik 📢 | Рубрика «Нам пишуть» 📝Профільний заступник Юрій Гранатуров, надпотужни...

Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢 Spasskiy_sovetnik 📢 @Spasskiy_sovetnik
4 090 Vistas/Alcance 2026-05-08 10:08 Mensaje №1818
Рубрика «Нам пишуть» 📝Профільний заступник Юрій Гранатуров, надпотужний менеджер Віталій Кім — а як ви ставитеся до цієї проблеми?Чи Самойлов не доповідав вам про ситуацію, що склалася?Може, все ж увімкнете свої адміністративні «біцепси» та допоможете припинити це свавілля? Бо наразі люди фактично залишилися сам на сам із бідою та вимушені платити за лікування, яке має бути безкоштовним за законом.▶️«У Миколаївській області жодна лікарня не має пакета НСЗУ на лікування геморагічного інсульту.Це означає, що пацієнти з одним із найнебезпечніших видів інсульту фактично залишаються без гарантованої державою спеціалізованої допомоги в межах області. Геморагічний інсульт потребує негайної діагностики, реанімації, нейрохірургії та дороговартісного лікування, адже рахунок іде на години.А тепер — як це виглядає на практиці.Що означає відсутність такого пакета для звичайних людей? Тепер, якщо у вас немає 20 тисяч гривень, то про госпіталізацію можна навіть не мріяти. І це лише перший день лікування. Окремо — “подяка” лікарю, а якщо виникає потреба — ще й анестезіологу.💁‍♂️І замість того, щоб хоча б звернутися до НСЗУ чи МОЗ із питанням маршрутизації таких пацієнтів та поясненням, як людям отримувати гарантовану законом допомогу, директор Самойлов продовжує сидіти в кріслі на сідничках рівно: сотні тисяч зарплатні, відкати з пального та постачальників медикаментів — життя прекрасне.🫶 Дядя просто ставить усіх хворих перед фактом: тепер за лікування потрібно платити з власної кишені.🫰Хоча за законом люди не повинні оплачувати ці послуги.🙅‍♂️У результаті — втрачений час, додаткові ризики для життя та ще один приклад того, як система перекладає відповідальність і витрати на самих пацієнтів.Життя продовжується - котимось далі!🍿