Бггггггг🤣 Виявляється ЗЕлені більшовики ТАКОЖ заборонили Петро Порошенко входити його авіаносцями до портів України! На цілком зрозуміле зустрічне запитання, яке фактично складалось з одних знаків… «???????», незламний вʼюноша, представник Банкової, відповів наступне, «Ну ми ж не знаємо, чим ви будете займатись в майбутньому». «Шок і трепет, моя прелессссть» (с)Нууууууу… В такому випадку тут одразу видно, що Зе і Ко потужно недопрацьовують! Бо той же Петро Порошенко, може в майбутньому своїми атомними субмаринами заходити в порти України. А в санкціях щось є з цього приводу? Ні! Жодного слова про субмарини! Зальот!… Ой тільки не треба мені зараз свистіти про «Нафіга в Чорному морі атомні субмарини?». А дванадцять (чи скільки їх у нього) авіаносців Пороха там нафіга? І про конвенцію Монтре також, не треба мені тут отетеотвсьо.Пропоную Банковій, окремим документом прописати заборону космічним фрегатам дванадцятого флоту «Шалена бджілка», заходити (чи вже залітати?) в український порт на морі Прибуття в північній частині Альфи Центавра! Що кажете, «Не існує такого?». Пфффф… Так це сьогодні не існує, а санкції ж на перспективу! Хто зна, що той Порошенко задумав?! Також пропоную заборонити йому, на перспективу звісно ж… ммммммм… що дивитесь, друзі? Допомагайте давайте, бо потужну та незламну траву я не палю, а фантазія чомусь закінчилась! Що кажете, а якщо його триста тисяч верблюдів почнуть шаритися Сахарою? Хм! Варіант! Треба заборонити. А то нічого, що верблюдів у нього немає і навіть один квадратний сантиметр Сахари не належить Україні. Тут же всьо на перспективу. Хоча, верблюди то складно. Постійно ревуть, жеруть та серуть. Варто все ж таки Банковій повернутись до космічного флоту Пороха. Заборона ж стосується дванадцятого? А де ще одинадцять? Угу! І вам, друзі доброго ранку! 😉
Я не дарма навів фразу з чудового фільму «Жертвуючи пішаком». «Людям здається, що тут море можливостей, але є лише один правильний хід. І врешті-решт, у вас немає вибору» (с)Вона дуже гарно і максимально зрозумілою мовою пояснює, до чого можна прийти, якщо замість професійної дипломатії використовувати метод «Лошадью, лошадью ходи! Век воли не видать».Давайте пригадаємо ці ходи, які ворог врешті решт використав проти нас? «Сойдемся посередине… Я увидел мир в глазах путина… Нужно просто перестать стрелять», і так далі. Як подальший результат, потужно забитий незламний йух на власну армію в період з 2019 по 2022 рік. Хтось напевне дув у вуха Зеленському, мовляв ти красунчик. Ніхто і ніколи так не робив, а ось ти… ти геній, Вова.Безумовно, людина не може знати ВСЕ і на ВСЬОМУ розумітися. Саме тому в штаті у президентів існують радники з багатьох питань. Які можуть підказати, направити в необхідне русло, або зупинити за крок від (у нашому випадку) дипломатичної йухні. Я чудово памʼятаю, як Порошенко наприкінці 2019 року, майже криком кричав, ПОПЕРЕДЖАЮЧИ Зеленського не залишатись сам на сам із путіним. Хочеш говорити? Говори! Вважаєш себе готовим до такої розмови, тобто за декілька місяців ти вже підготувався? Та заради Бога! Але…. Перемовини ЛИШЕ тільки в присутності когось. Ну наприклад канцлера Німеччини. Що сказали радники Зеленського, можна тільки уявити. І чи були ті радники взагалі? Низка помилкових кроків, на які тоді мало хто звернув увагу, вже потім стали катастрофічними для України. Але то вже було потім…. І ось! У тебе, немає виходу. Типова шахова виделка. Хто ж міг уявити тоді, коли зазирали в очі путіну, до чого все це призведе? Вірніше знаючі люди натякали, що це не гра в Чапаєва. Це шахи, максимально небезпечні, де правила гри змінюються щодня. Але ж… Хто чує фахових людей, коли від блискавок фотоспалахів, в очах фейерверк?Добраніч….
"Мне было приятно услышать слова Путина, что если бы я был президентом, этой войны бы не было": Трамп в интервью Fox NewsЧто еще заявил президент США: ▪️ Мы приступаем к подготовке трехсторонней встречи с участием Зеленского, Путина и меня. Они хотят, чтобы я присутствовал на их встрече. Я там буду.▪️ Наши отношения с Путиным всегда были прекрасны, на встрече аналогично.▪️ В ходе переговоров с Путиным удалось достичь большого прогресса. Я оцениваю вероятность заключения соглашения по Украине как довольно высокую.▪️ Россия обладает большим ядерным потенциалом, с которым необходимо считаться.▪️Я думаю, что встреча прошла на 10 баллов в том смысле, что мы прекрасно поладили. И это хорошо, когда две крупные державы ладят, особенно если они ядерные. Знаете, мы — номер один в мире, они — номер два.▪️ Европейским странам тоже нужно немного поучаствовать в урегулировании украинского кризиса.▪️ На вопрос о нерешенном важном вопросе я предпочту не раскрывать детали. Я думаю, кто-то собирается публично заявить об этом, они разберутся.▪️ Владимир совсем недавно сказал, что он никогда не видел, чтобы кто-то делал так много и так быстро. Он сказал, что моя страна горячая, как пистолет. А год назад он думал, что она мертва.▪️ Сегодня я не буду рассматривать повышение пошлин для Китая. Посмотрим, что будет через две–три недели по России. Но сегодняшняя встреча прошла хорошо.🚀 Подписаться / Eng X / Bluesky / Eng Тelegram / Threads
❗️Мирна угода між Азербайджаном та Вірменію підписана у Білому домі – це безумовно тріумф Трампа і гучна поразка Росії. Путін десятиріччями інвестував гроші і армію у підтримку хиткої ситуації у Нагірному Карабасі, а Трамп за кілька місяців відібрав у Путіна усі його «здобутки», лишивши за собою, вже названий іменем Трампа Зангезурський коридор, який дасть можливість США впливати на ситуацію на значній території Кавказу. До речі, без жодного пострілу. По суті, Путіна викинули з Кавказу – регіону, який століттями був частиною міфології «руского міра» – починаючи від віршотворчості Лєрмонтова закінчуючи вже сучасними кіносагами про «кавказькі війни». Спонсором свята по справедливості можна назвати Ердогана, який з десяток років тихенько озброював та модернізував Азербайджан, створюючи передумови для вирішального поновлення його територіальної цілісності. Але важливо зазначити, що Північний Кавказ залишається ще під окупацією Росії. Його визволення маю стати домашнім завданням на завтра для тих, хто розуміє, що єдиний шлях отримати спокій на європейському континенті це жорстко обрізати лапи кремля, як тільки з’являється така можливість.
Вечір героїчних історій. Дві штурмових гвинтівки та потужний гранатомет Арестовича на всю Банкову. Ну такоє… Хреновий косплей «Гроші. Карти. Два стволи». Цілком припускаю, що в кабінетах була стрілецька зброя. Вона до речі заспокоює. Але чомусь ці літописці героїчних історій не розповідають про те, що урядовий квартал був перетворений фактично на фортецю. Кіл зона. Бо діючого Президента кагбе охороняють. Не зважаючи на його прізвище. І дуже серйозно, охороняють. Не два, три… чи сім людей. А овердохєра! І якщо би дійсно, окупанти зайшли би в Київ, хоча би на сто метрів, то охорона взяли би Вову, Андрюшу та їх незламні гвинтівки і силоміць запхали в броньовані мікроавтобуси та вивезли б з Києва. Бо вони відповідають за їх життя. Тим паче в ситуації, коли смерть президента України (не дай Боже) чи потрапляння його в полон, одразу б принесли Україні безліч неймовірних проблем. Тому… Самі розумієте. Ні, Арестовича б не рятували. Він не охороняєма особа. Та і нах він потрібен із шторами, мівіною, бухлом та гранатометом в автівці?… От і я про те!
Идиоты собрались воевать с Азербайджаном - накачка в инфополе Орды пошла уже совсем нешуточная. Вот у них интересно все работает. Вчера - лучшие друзья, сегодня Баку - наш, Каспий - наш, что это вообще за страна такая - Азербайджан, ее Ленин придумал и все такое. В принципе, это возможно. После 24 февраля 22 года вообще все возможно. Общая граница есть и немаленькая, только сухопутной порядка 270 км. Большая часть, правда, проходит в горах, там сильно не навоюешь, у азербайджанцев опыт войны в высокогорье гораздо больше. Но есть и часть в низменности, вдоль побережья Каспия, там равнина, наступать удобно.Но. У Азербайджана армия освободилась, карабахская война закончена и закончена победой, что сильно воодушевляет. У россиян почти вся армия в Украине и особых перспектив завершения там пока не просматривается. Две войны они не вывезут, это понятно. Опять же, нужно, наверное, учитывать и Турцию, чей 9 армейский корпус развернут для действий на Кавказе и подготовлен к войне в высокогорье. Но и вообще, конечно, необходимо отметить выдающуюся способность кремлевского фюрера всех вокруг превращать во врагов.
Рік тому в чаті нашого ОСББ виникла сварка. Комусь не сподобались вимоги до підтримання порядку від Голови… ну і почалось. Причому почалось в доволі нахабній формі. Втрутився в сварку і дещо нагадав. А саме, події лютого та березня двадцять другого. Тоді на території нашого ЖК залишилась саме Голова і ще декілька людей. За час окупації жодний дитячий велосипед не пропав, не кажучи про щось інше. Так, територія огороджена, будинок був в сірій зоні боїв, але мародерів вистачало. І все ж таки. Хтось просив її це робити? Ні! Чи це входило в її обов’язки? Ні! Але тим не менш. Так або інакше вона та усі інші охороняли наше майно… В чаті настала тиша. Ми знов про все забули. Про те, що було в Києві більше трьох років тому. Хто залишився боронити місто. А хто став на лижі. Все це відійшло на задній план, уступивши місце власній оху@нності… Знов зʼявилось звичайне, колєрне бидло. Знов, на перший план виходить вміння вмикати режим «борзого бізона» та махати кулаками при першій же нагоді. Ну дійсно, хто ви такі, якщо перед вами реальний тіпочєк…Учора якась двонога істота побила батька офіцера ЗСУ, мого бойового побратима Олександр Погребиський. Я не знаю, де був той оху@вший тип у 2014 році, але я точно знаю, де був батько Сашка. За що побив? Таааааа… Хз. Просто так. Не сподобалось як той переходив пішохідний перехід. Начебто на червоний. Хоча, Сашко стверджує, що на зелений. Та хоч на синій у білу смужку. Я не памʼятаю де в правилах дорожнього руху вказано, що якщо пішохід переходить дорогу на забороняючи сигнал світлофора (навіть якщо так), то йому обов’язково треба вдарити по обличчю. Ну якщо і переходить людина на червоний, пропусти, посміхнись, вкажи пальцем в напрямку світлофора та їдь собі далі. Але ні… Країна не наляканих йолопів. Звідки ти опудало знаєш, хто перед тобою? Дійсно, може якийсь слюсар, а ти «блатной по кличке ж@па». І дійсно. Які у нього права в порівнянні із тобою? Але ж все може бути зовсім навпаки. І вірогідність цього варіанту все більша та більша. Перед бидлом може опинитись слюсар, але то було до… А зараз це тричі (це як найменше) контужений розвідник із нагородним стволом під сорочкою. Розповісти, що буде далі, чи не треба? Або нехай і без ствола, але обовʼязково із складним ножем в кишені… Таке враження, що всі дружно їб@нулись, стали якісь нервові, повіривши в свою незламну оху@нність підкріплену чимось там, мало зрозумілим для людей війни. Дуже сподіваюсь, що Національна поліція України швидко знайде цього ап@здала і він відповість за свої дії згідно чинного законодавства країни. Бо якщо не працює закон, то… Не дай Боже докотитись до цього.
Власне кажучи, мені на того Шабуніна так по хендехоху, аж самому невдобно. Але якщо в країні правоохоронна система перетворюється на кишеньковий каральний орган, то назва цієї країни або починається на «ро» і закінчується на «сія», або якась інша країна хоче бути схожою на нею. Дуже сильно хоче. Це ж так зручно. Пальцем вказав на людину і… все. «Был бы человек, а статья найдется». Якшо ми хоч одним оком, але дивимось в бік демократії, то обшук у будь-якій людині мусить бути аргументованим. Підозрюють? Гаразд, а в чому? Де докази? Ні, бл@дь, «У нього є піпіска і ми превентивно його спакували, як можливого гвалтівника в майбутньому, ну тобто років так через десять, а може пʼятнадцять», це не працює. Якщо черговому «трубі», сказали, «Не сси, чувачє, прикриємо. Ось тобі конверт, будинок собі купиш пʼятий, аби не смикався», то в нашій країні є Верховна Рада. Доки є. Так, я розумію, що все частіше кажучи «парламент» ми маємо на увазі «аналтабу… корабельна сосна… коля-мітбол і (прости Господи) марʼяна», але ж ми начебто позиціонуємо себе як демократична країна. А це значить, що Голову дибири варто викликати в сесійну залу та вивернути хутром в середину, ВИМАГАЮЧИ пояснень, або відставку і вже зустрічного слідства. Бо вже проходили схожі історії, від яких потім (ну зовсім випадково), на момент повномасштабного вторгнення, на складах не виявилось… ну ви памʼятаєте друзі, так?Ви би так унікальних фахівців в ліквідації високопоставлених орків охороняли, як кошмарите незручних для вас людей! Що, відчуваєте як палає срака?… Бо за «підгтовку»України до повномасштабного вторгнення всеодно доведеться відповідати. За дії, які привели до загибелі… ну ви ж точно знаєте, яку ціну ВЖЕ справила Україна за ваші лижі в Буковелі.Цікаво, а що ви свистите у вуха нашим європейськім партнерам, коли вони задають… питання? Ах ще не задають! Так це пока… На все свій час!
Коли дивишся на сучасну карту України, а саме на кількість окупованих територій, про що ж ще поговорити як не про… «Наказ Порошенка не відкривати вогонь по колонах Гіркіна».Безумовно таваріщ Іванов неймовірно потужний, незламний та фаховий військовий експерт і отетоотвсьо. За його плечима роки служби в (підрозділ вкажіть самі) ще за часів АТО. Але дивно, що поважний іксперд художньо насвистуючи про «наказ Порошенко» зовсім випадково забув про те, що колон Гіркіна було якнайменше… дві. Також дивним чином він забув про бій на пʼятому блокпосту між Словʼянськом та Краматорськом. І той бій в ніч з 4 на 5 липня 2014 був не рядовим тра-та-та, дали пару черг та відкотилися. А це була спроба прориву колони бронетехніки підрозділів того самого Гіркіна. Десантники «двадцять пʼятки» дали бій і фактично знищили колону. «Стоп! Зачекайте!», скаже перша ж притомна людина, «Який бій, якщо зі слів таваріща Іванова, був наказ Порошенка не відкривати вогонь? Не розпорядження командира роти чи батальйону, а начебто ж наказ Президента України, Верховного Головнокомандувача ЗСУ. Як так? Не виконали? Проігнорували? Чи не було ніякого наказу Порошенко, про який різко почали свистіти придворні трубадури Банкової»?… Ну я не в курсі. Це треба у потужного військового експерта спитати. Поїхали далі. Якщо покопатися в підвалах ютубу то можна знайти відео, де видно рух автошляхом вантажівок Гіркіна. Дві, три тентованих вантажівки, а потім дві, три цивільних автівки. А потім знов, вантажівка. І знов в колоні цивільний транспорт. Місцеві мешканці кажуть, що саме в такий спосіб, змішаною колоною і рушив в бік Донецька Гіркін. Ну гаразд. Припустимо, що по всім автівкам в цій колоні, як військовим так і цивільним, треба було наносити артилерійський або авіаційний удар. Ну такі полководці як Іванов, так напевне би і вчинили, не вагаючись. Є там цивільні люди, чи немає, похеру. Але що робити із тими, вже повністю цивільними автівками, (легковими, вантажними, автобусами, маршрутами таксі) які їхали… назустріч колоні Гіркіна? Дати вказівку дивізіону гаубиць Д-30 чи парі штурмовиків Су-25 наносити ураження тільки по правій стороні дороги, не зачіпаючи ліву? У нас так дох@я розвелось диванних наполеонів, які чітко знають як треба було, але коли приходить час брати на себе відповідальність… вони одразу шукають найближчі кущі.
От чума невгамовна... Ну ок. Давайте дещо згадаємо. Якщо швидко і не звертаючись до інтернету, тооооо… Ну наприклад чомусь напочатку 2014 року, терміново почали відновлювати ППО, зокрема навколо Києва. Напевне вже тоді цей дід (ги-ги-ги, ну смішно ж), розумів важливість протиповітряної оборони в ситуації протистояння із росією. А ще, в 2015 році почали будівництво фортифікаційних споруд під Маріуполем. Не розведення військ, заборону проводити повітряну розвідку, відведення контрснайперських груп та проведення розмінування акваторії біля міста, а саме будівництво ліній оборони. Чого це він, дід цей отетоотвсьо затіяв: ППО, фортифікація? Треба ж було «просто перестать стрелять», а вже потім «сайтись пасередине». До речі, подейкують, що ті оборонні споруди ой як знадобились напочатку 2022 року. А ще цей дід, що є сили просував створення вітчизняної ракетної програми, яку хтось потім потужно похерів. Це якщо швидко, якщо не лізти в інтернет… Ох уж цей дід невгамовний. Країну готував до війни. Чого це він?