Fuente
Шалений Кіт | От чума невгамовна... Ну ок. Давайте дещо згадаємо. Якщо швидко і не з...
15 700 Vistas/Alcance
2025-06-11 14:49
Mensaje №7715
От чума невгамовна... Ну ок. Давайте дещо згадаємо. Якщо швидко і не звертаючись до інтернету, тооооо… Ну наприклад чомусь напочатку 2014 року, терміново почали відновлювати ППО, зокрема навколо Києва. Напевне вже тоді цей дід (ги-ги-ги, ну смішно ж), розумів важливість протиповітряної оборони в ситуації протистояння із росією. А ще, в 2015 році почали будівництво фортифікаційних споруд під Маріуполем. Не розведення військ, заборону проводити повітряну розвідку, відведення контрснайперських груп та проведення розмінування акваторії біля міста, а саме будівництво ліній оборони. Чого це він, дід цей отетоотвсьо затіяв: ППО, фортифікація? Треба ж було «просто перестать стрелять», а вже потім «сайтись пасередине». До речі, подейкують, що ті оборонні споруди ой як знадобились напочатку 2022 року. А ще цей дід, що є сили просував створення вітчизняної ракетної програми, яку хтось потім потужно похерів. Це якщо швидко, якщо не лізти в інтернет… Ох уж цей дід невгамовний. Країну готував до війни. Чого це він?