Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шалений Кіт
Añadido 28 dic. 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Número de suscriptores: 23 571
Fotos: 4,120
Videos: 660
Enlaces: 2,400
Descripción:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Fuente

Шалений Кіт | Коли дивишся на сучасну карту України, а саме на кількість окупованих ...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🐈‍⬛Шалений Кіт🐈 Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
13 900 Vistas/Alcance 2025-07-07 17:37 Mensaje №7740
Коли дивишся на сучасну карту України, а саме на кількість окупованих територій, про що ж ще поговорити як не про… «Наказ Порошенка не відкривати вогонь по колонах Гіркіна».Безумовно таваріщ Іванов неймовірно потужний, незламний та фаховий військовий експерт і отетоотвсьо. За його плечима роки служби в (підрозділ вкажіть самі) ще за часів АТО. Але дивно, що поважний іксперд художньо насвистуючи про «наказ Порошенко» зовсім випадково забув про те, що колон Гіркіна було якнайменше… дві. Також дивним чином він забув про бій на пʼятому блокпосту між Словʼянськом та Краматорськом. І той бій в ніч з 4 на 5 липня 2014 був не рядовим тра-та-та, дали пару черг та відкотилися. А це була спроба прориву колони бронетехніки підрозділів того самого Гіркіна. Десантники «двадцять пʼятки» дали бій і фактично знищили колону. «Стоп! Зачекайте!», скаже перша ж притомна людина, «Який бій, якщо зі слів таваріща Іванова, був наказ Порошенка не відкривати вогонь? Не розпорядження командира роти чи батальйону, а начебто ж наказ Президента України, Верховного Головнокомандувача ЗСУ. Як так? Не виконали? Проігнорували? Чи не було ніякого наказу Порошенко, про який різко почали свистіти придворні трубадури Банкової»?… Ну я не в курсі. Це треба у потужного військового експерта спитати. Поїхали далі. Якщо покопатися в підвалах ютубу то можна знайти відео, де видно рух автошляхом вантажівок Гіркіна. Дві, три тентованих вантажівки, а потім дві, три цивільних автівки. А потім знов, вантажівка. І знов в колоні цивільний транспорт. Місцеві мешканці кажуть, що саме в такий спосіб, змішаною колоною і рушив в бік Донецька Гіркін. Ну гаразд. Припустимо, що по всім автівкам в цій колоні, як військовим так і цивільним, треба було наносити артилерійський або авіаційний удар. Ну такі полководці як Іванов, так напевне би і вчинили, не вагаючись. Є там цивільні люди, чи немає, похеру. Але що робити із тими, вже повністю цивільними автівками, (легковими, вантажними, автобусами, маршрутами таксі) які їхали… назустріч колоні Гіркіна? Дати вказівку дивізіону гаубиць Д-30 чи парі штурмовиків Су-25 наносити ураження тільки по правій стороні дороги, не зачіпаючи ліву? У нас так дох@я розвелось диванних наполеонів, які чітко знають як треба було, але коли приходить час брати на себе відповідальність… вони одразу шукають найближчі кущі.