Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Прайс Тайм
Añadido 15 may. 2021

Прайс Тайм

@PriceTimeBest
Número de suscriptores: 4 178
Fotos: 2,390
Videos: 925
Enlaces: 689
Descripción:
Все цікаве, що потрапило мені на очі в інтернеті. Навколо України, про все на світі.

👥 Número de suscriptores

4 178
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: +34
Promedio/Mes:: +77

👁️ Vistas promedio por mensaje

7 145
Promedio/Día:: 1,660
Promedio/Tiempo:: 5,620
ERR: 171.01%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 3
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,400 26-01-30 10:47
Через відео Олександра Клименка (вперше його побачив на Ютубі, хоча прізвище чув) дізнався, що вже пройшов місяць, як призначили Кирила Буданова головою офісу президента. Але більше здивував факт - скільки хейту за цей період отримав Буданов.В мене якось стрічка зовсім по іншому формується в різних соцмережах. Я давно знаю що він робив, і бачу зараз - що робить. Та й через знайомих військових знаю, без урахування соцмереж. Кирило Буданов - на своєму місці, хоча може й рано про це говорити. Лишень місяць же пройшов. Але з ролі головного розвідника, перейшовши до голови офісу - тільки збільшуються можливості далі проводити безпосередньо своїми діями, як мінімум, інформаційні операції. Відео меньше про роботу, а більше про хейтерів, але всеодно, навіть політолог розуміє, які операції Буданов міг проводити саме своєю появою в інформаційному просторі. Інформаційні! А додати ще керівництво, погодження, управління ти координацію всього ГУР - шалена робота! Я думаю, що на посаді голови офісу, із збільшенням ресурсів - операції та спеціальні дії будуть тільки масштабуватись.І я не хвалю за те, що може бути в майбутньому. Не люблю пвднімати не підтверджені сподівання. Він ВЖЕ активно бере участь в переговорах, і чого тільки варта доросла розмова про ТЦК, корупцію та порушення правил мобілізації. Усі вже й так спираються та цитують його слова про це.А тепер щодо хейту.Я не буду описувати кожного хейтера, яких останнім часом забагато зʼявилось, це вже все є у відео. Про Арті Гріна я взагалі розбирав його відео вже раніше.В мене одне питання до них всіх. Де ви були до нового року? До цього призначення Буданова? Хейт понісся якраз під час посилення Будановим української переговорної групи. Чи не схоже це на ворожу інформаціну кампанію руками і ротами українських експертів та політологів, більшість з яких знаходяться поза межами України?А якщо йдеться про Буданова як нову політичну фігуру, то чому його таким побачили тільки зараз? Хоча особисто він сам ніколи в житті не говорив про якісь політичні амбіції. Є рейтинги, на які його хтось випихає, але ж він сам що? Немає ні партії, ні штабу, ні осередків. Просто любов народу, яким він подобається. І робота ГУР під його керівництвом. Та ще й левова частина роботи засекречена))Хейтити людину, не за роботу чи дії, а просто що в неї рейтинги є. То це ж уже політика, правильно? Але якщо Буданов не йде в неї - ви тоді його ж самі, "засмоктуєте" в неї, як в болото?Хейтити людину за те, що колись говорив (і тим більше, що це могли бути цілеспрямовані українські ІПСО проти ворога). Серйозно? Ви ж не знаєте які планувались спецперації, що мало бути?Давайте просто дивитись на факти, а не заяви. На пророблену роботу, успішні операції та нинішню ситуацію. А не просто хейтити прізвище ймовірного конкурента, бо у когось вже виборами запахло...
👁 1,720 26-01-27 20:28
Дивився вечірні новини, щоб вам щось хорошого показати. Але, побачив цікавий прес-реліз одного підприємства, яке працює для фронту. І тут є що сказати. Стосовно чергового масованого обстрілу, про який попереджав раніше - вже навіть монітори сьогодні написали. Півняча розвідка активно ведеться, готується унікальний обстріл 3.0.А тепер до підприємства Техавіаком, яке зараз під прицілом правоохоронних органів...Історія наче звичайна. ДБР підозрює, підприємство доводить, суд тримає під вартою керівників, поки сам не розбереться. Бо дійсно, якби все було ідеально показано - були б одразу вироки. Бо як це, під час війни - постачати неякісні міни на фронт. Правда? Я пам'ятаю, на початку січня було декілька заголовків про міни. Але деякі ЗМІ не розібрались. Які міни, які підривачі, який ствол в того міномету. Хоча мова йшла про протипіхотні міни, а не мінометні. А тут дуже важливі деталі, і зараз їх розповім.Я не хочу бути судом, проводити аналіз та визначити винного. Але я точно пам'ятаю, що робили ДБР з бронежилетами генерала Марченко. Я пам'ятаю скандали з мінами, коли військові записували відео, де 82-мм міна не влазила в 81-мм ствол міномета. Чи навпаки, 81-мм міна "калаталась" в стволі 82-мм міномету. А граната, яку військовий показував, що замість підривника УЗРГМ він показував жовтий порошок, а насправді, то виявилась югославська граната? Якщо ви не пам'ятаєте ці скандали - я їх але описав.Ключове в цих всіх випадках - люди не розібрались. Кевлар/параарамід в бронежилетах під намоканням, не ті міни з мінометами, бо дуже схожі. З цих деталей вилазили скандали виробників мін, боєприпасів, та некомпетентність військових, які це все поставляли.Якщо Техавіаком каже, що в 23-24 роках була проблема з гексагеном - то й ми пам'ятаємо, світову нехватку цієї ВР, через вигрібання снарядів з усього світу для нашої війни. Тоді всі контактували на 23-24 рік все що могли, що зможе залитись в снаряди. І були проблеми з поставкою снарядів. Арта тоді грала набагато більше ролі на полі бою, ніж дрони зараз. Мені подобається позиція підприємства, хоча й ДБР вказує на прострочення контракту. Форс-мажор ні від кого не залежить, гексагену тоді не було на ринку. Але винне підприємство. Коли по першому контракту вийшов форс-мажор, добре, що хоч АОЗ увійшло в розуміння, та заключили ще декілька контрактів. І почались поставки. І в 24 році все почало повертатися до строків здачі. В 25 році взагалі, по словах Техавіаком, все було виготовлено і поставлено на 100%.І я пам'ятаю скандал з мінометними мінами, які недалеко, або взагалі не вилітали із ствола. Це була проблема вишибного заряду, який неправильно був запакований, порох набирався вологи. Все знайшли. І здається, навіть виробник мін не винен, бо вишибний заряд поставлявся окремо. Я не бачив жодного медійного складалу з протипіхотними мінами. Я не чув про проблеми з ними від військових. Чув, що можна розібрати міну і дістати гексагену для скидів звідти, але так ніхто не робить, бо це "порушення правил поводження з боєприпасами" гг))Одним словом. Поки я бачу, що в суді нічого не доведено. Вироків немає. Але бачу зупинку підприємства, яке роками поставляло міни для війська. Та ще й готова продукція, тобто міни - лежать на складах, арештовані. Галочку за справу хтось отримав. А хтось - не отримає багато мін на фронті...
👁 2,040 26-01-24 21:06
Деталі, по останній ракетний обстріл. Унікальний 2.0 для цього тижня і етапу війни.Вибачте, хто чекав аж до вечора. Треба було вирішити нагальні домашні задачі, а потім вже "факультатив", тобто інформування вас)Минулий аналіз обстрілу на тижні визвав ажіотаж на 12к лайків і мільйонні охвати. Дякую за увагу, і хоча ще раз нагадати - що я нічого не розголошую, а всього лиш аналізую з відкритих джерел)Постараюсь коротше, ніж минулий раз. Головне, що наші сили ППО - боги. Минулий раз рекорд збиття балістичних ракет (14 з 18), тепер - збиття 9 з 12 дуже складних ракет Х-32!!Про роль штабів і чим відрізняються звичайні під унікальних обстрілів пояснив раніше. Цей обстріл знову унікальний, і знак керувався з ГШ РФ. Через використання вперше за роки ракет Х-32 та літаків Ту-22м3.Задач у обстрілу було мінімум три. 1. Показ сили та безнаказаності перед переговорним процесом в ОАЕ. Що ми "можемо наступного разу ще більше, якщо не будуть взяті наші умови до виконання"2. Енергетика. Зробити блекаут в Києві та Харкові. З цієї задачі випливає - народ може стати проти влади, щоб зупиняли цей холод в хатах та блекаут. А ще, допомогти першій задачі, щоб ми зробили демарш, та залишили переговорний процес. Показати світу, що ми не хочемо миру, пішли з переговорів в ОАЕ.3. Зменшення нашого запасу ракет ПАК-3 до Петріоту. І тут треба окремо і детальніше пояснити. Бо це вже вибиття, саме цих ракет...В минулому пості був у мене третій пункт, про роботу обох розвідок. І мало хто звернув на нього увагу. Так от півні приблизно знають, скільки ми отримали пак-3 ракет, для збиття гіперзвукових і балістичних ракет. І тому вже другий обстріл за тиждень - більшість ракет саме надважкі для усіх комплексів, але не для пак-3 перехоплювачів. Інтерцепторів, як кажуть на заході. Так. Кинджали, Циркони, Іскандер-М і тепер протикорабельна Х-32 - все з метою перших двох пунктів, а головне - для вибиття наших резервів Пак-3.Вони також не можуть зробити це все масово, щоб одразу перевантажити або систему ППО за одну атаку. Тому й запуск балістики і ракет Х-32 були по черзі. Бо рахували що зможемо збити, що залишилось у нас, скільки у них. Багатомільйонна розвідка ракетним боєм. Так, і таке вже спостерігаємо.Ось тому і можуть бути розбіжності з тим, що люди бачать/чують про збиття/не збиття ракет, а в доповіді Повітряних сил інші цифри. Використання ракет пак-3 також рахують півні, і використають в наступній атаці. І наступна атака - також буде на виснаження наших ракет пак-3. І тому не використають наддорогі ракети Кинджал. Ракета Х-32 для них вартує 3 млн доларів. Ракета ж Пак-3 для її збиття - 4-5 млн. А вартість Кинджалів точно вище. Просто математика війни, і півні почали рахувати гроші. Нарешті. Звісно, балістичний Іскандер-М дешевший, і не треба використовувати літаки для їх запуску, але вони в меншій кількості та й дальність застосування кратно менша. На 500км до Києва треба по землі притягнути пускову установку. А навіть Ту-22 вже з 600ки роблять запуски.Тому, наступні атаки також будуть з використанням балістики. І поки морози - найбільша вірогідність швидкої готовності наступної атаки. Слідкуйте за сигналами тривоги. Стосовно Цирконів - знову парний запуск. Знову наземний з Криму. Минулий раз у Вінницьку область, перевіряли дальність і можливість взагалі запуску. Тепер - до Києва, перевіряли дальність польоту до 1000км. І тепер ми не збили їх, бо батареї Петріоту з РЛС в іншу сторону...А це вже точно розтягування батарей, щоб частина почала "дивитись" на Південь. Тоді легше з Півночі буде їм пробитись та досягати перших двох пунктів. Але ми то все розуміємо ;) Хотів коротше, наче вийшло. Чекаю на ваших реакцій, більше вже в коментах буду пояснювати. І повторюю - не зважаючи на критичну ситуацію в Києві, подумайте, якби на 50% ми менше збили. Щоб було тоді. ППО - боги нашого сьогодення)П.С. На фото Ту-22М3 з двома ракетами Х-32. Більше він нести не може, і це дуже добре, бо БЧ в 950 при ніякій точності - дуже важку ситуацію робила б...
👁 1,660 26-01-22 16:04
І це означає зменшення важелів впливу, які уможливлюють примус. Розбудова сильної внутрішньої економіки завжди має бути пріоритетом кожного уряду. Міжнародна диверсифікація — це не просто економічна розсудливість; це матеріальна основа для чесної зовнішньої політики. Країни завойовують право на принципову позицію, зменшуючи свою вразливість перед ударами у відповідь.Канада має те, чого хоче світ. Ми — енергетична наддержава. Ми володіємо величезними запасами критично важливих мінералів. У нас найосвіченіше населення у світі. Наші пенсійні фонди є одними з найбільших і найдосвідченіших інвесторів у світі. У нас є капітал, таланти та уряд з величезним фіскальним потенціалом для рішучих дій.І у нас є цінності, до яких прагнуть багато інших.Канада — це плюралістичне суспільство, яке працює. Наш публічний простір — гучний, різноманітний і вільний. Канадці залишаються відданими принципам сталого розвитку.Ми є стабільним, надійним партнером — у світі, який є яким завгодно, тільки не стабільним — партнером, який будує та цінує відносини в довгостроковій перспективі.Канада має ще дещо: усвідомлення того, що відбувається, і рішучість діяти відповідно.Ми розуміємо, що цей розрив вимагає більшого, ніж просто адаптація. Він вимагає чесності щодо світу, яким він є.Ми знімаємо плакат із вікна.Старий порядок не повернеться. Ми не повинні за ним оплакувати. Ностальгія — це не стратегія.Але на уламках розриву ми можемо побудувати щось краще, сильніше і справедливіше.Це завдання середніх держав, яким є що втрачати у світі фортець і які можуть найбільше виграти у світі справжнього співробітництва.Могутні мають свою силу. Але ми теж щось маємо — здатність перестати прикидатися, назвати реальність своїм ім'ям, розбудувати власну силу вдома і діяти разом.Це шлях Канади. Ми обираємо його відкрито та впевнено.І цей шлях широко відкритий для будь-якої країни, яка готова пройти його разом з нами. Дуже дякую».20 січня, 2026 рікВиступ Прем'єр-міністра Канади Марка Карні в Давосі.
👁 1,880 26-01-14 16:20
Не будьоновці, а будановці))Виносить фейсбук мені черговий рілс. Звісно, про затримання ухилянта. Я просто втомився говорити, що половина тих відео - знято на росії, а решту, якщо розібрати - то мінімальний відсоток якихось порушень.Але тут діло в іншому. ХТО його поширив. І як пішов до нього на сторінку - він постійно цим займається! Постійно викладає відео для дискредитації ТЦК та звісно - зриву мобілізації.Хто ще не знає, знайомтесь. Віталій Купрій - дуже давній лайнорозповсюджувач. Займався він цим ще з далеких 14-15 років. Юрист, був навіть народним депутатом. Але останнім часом (я прозрів від 1.8 мільйонів підписників у Фб) займається чисто антиукраїнським розповсюдженням всякої дезінфориації. Живе давно в Європі десь біля Шарія, та й займається таким же.Але ще примітно, що з 7 останніх постів - у п'ятьох згадує Буданова. Про ТЦК. В постах про ТЦК приліплювати Буданова - це як?))І взагалі, як тільки Буданова призначили на голову ОП - хто б міг на нього спустити всіх лишайних собак? Логіку українських політиків тут треба притягувати за вуха, але от російська риторика проти Буданова - цілком зрозуміла. І тут прямо комбо. Купрій, який ніколи не був незаангажованим, щоб жити в Європі (до речі, це ж в нього яхту знайшли там?), проти ТЦК та Буданова. Кому ж це вигідно? Зірвати мобілізацію та накинути на владу? Здогадайтесь з одного разу, яких півнів стирчать вуха із Купрія?П.С. Перевірив десяток останніх постів. Лайків від друзів немає. Але я побачу вас у Купрія - другий шанс давати не буду. Від цього сторінки прямо тхне російськими наративами.П.П.С. Коли ви останній раз чули, щоб українець використовував слова про Будьоного чи будьоновців? Це ж як пекельні борошна))
👁 1,290 26-01-01 22:04
Оце я розумію операція рівня ГУР. Саме робота розвідки, та чергове приниження путіна, для якого це особиста справа. Буданов вривається з ноги в 2026 рік)Перед новим роком було багато постів про загибель командира РДК ВайтРекса Капустіна. І не тільки позитивних, тому що для багатьох доброго руського не має бути видно в тепловізорі (для мене, в принципі, також, але дуже великий виняток козаки з РДК і решта, що воює за Україну, проти своєї ж росії).Але сьогодні вже офіційно від ГУР всі дізнались, що це була їхня спецоперація! Тобто, Капустін живий, особисто на відео сам доповідає Буданову, а ще - кошти, які ФСБ виділяли на ліквідацію та передавались "виконавцям" тепер також в руках ГУР)Головна деталь, що Капустін живий. Але точно треба звернути увагу на ключову деталь з виконавцями цієї ліквідації. Буданов так все скритно завернув, що ФСБ знайшли виконавців - з числа фахівців ГУР! І передали ПІВМІЛЬЙОНА ДОЛАРІВ за цю роботу, після всіх новин про загибель Рекса)Красавчики. Тепер Буданов за ці гроші купить багато Магур та буде добивати флот хуйла. За їхні ж гроші та з живим Капустіним на чолі РДК))Чекаємо в цьому році на нові подарунки від Буданова.
👁 1,750 25-12-15 19:40
Я чекав цієї новини, знав, що щось подібне сьогодні буде, і нічого іншого не писав. Ми вже вражали підводну лодку півнів, але тоді вона стояла в сухому доці. А тепер: Ми ВПЕРШЕ ВРАЗИЛИ ПІДВОДНИЙ ЧОВЕН ПІД ВОДОЮ!!Так, з цього відео видно, що СБУ з Морськими силами ідеально спланували ПІДВОДНУ операцію, та змогли пройти усі перешкоди до бухти Новоросійська!Так, там стоїть ще багато кораблів (читайте цілей) та мінімум один підводний човен. Але головна ізюминка - як самі півні її називають, невидима подлодка проекту Варшавянка!Тепер до деталей. Це був точно ПІДВОДНИЙ ДРОН, бо нічого іншого не дійшло до цілі. Об'єктивний контроль. Або стояла наша камера з інтерфейсом ШІ для розпізнаванням цілей, або зламана камера в бухті.Дуже великий вибух. Варшавянка носій калібрів. Хоча, скоріше за все удар прийшовся на корму. Це або ще була якась детонація, або підводний дрон має більшу БЧ ніж звичайний Sea Baby.Назва нового підводного дрону, звісно Sub Sea Baby. Sub, тобто нижче. Як Sub Zero з Мортал Комбат - нижче нуля))Оце я розумію поводили півням по писку медузою)))П.С. Чого в стрічці можете побачити, що її називають Чорна діра? Тому що півні називають найбільш технологічною лодкою, в через навіть корпус поглинає усі звуки, щоб сонари не могли їх помітити. Поглинає, як чорна діра, але поки поглинула тільки нашого дрона))
👁 1,370 25-12-11 14:47
Побачив пост Роніна, подивився коментарі, пішов дивитись відео, з якого ж все почалось. І є декілька деталей, на які одразу треба звернути увагу, поки срач не пішов ще далі. Я не хочу влазити в політику, бо пообіцяв про це відкрито ще в 22 році. І не буду обговорювати Борислава Березу, який записав це відео з Романом Червінським. Хоча це він направляв розмову. Тому не буду. А от слова про Червінського, пост Роніна і рефлексії на них - спокійно напишу, бо є важливі деталі. Перше. Пост Роніна цілком нормальний і правильний, просто єдине, що я не бачу, так це російський слід у двох співрозмовників на відео. Друге. Роман Червінський дійсно справжній розвідник, просто і говорить він як розвідник. З відповідними цілями і замислом. Перша половина відео про Литвиненка, Баканова і Єрмака. Про російську агентуру. Все логічно. Але потім Береза переводить розмову на Буданова (а тут уже повністю політичний перевод, треба констатувати), і з цього випливає третє. Третє. Червінський без всяких доказів (так вміють справжні розвідники) починає навалювати на Буданова і роботу ГУР. Що той спецназівець, а не розвідник. Що Буданов створив не надпотужну організацію по протидії росії, а говорить про якісь машини, що віджимались в 22 році з якимось папірцями. Про це далі, але головний меседж цього пункту, що Роман говорить з якоюсь особистою обідою до Буданова, а не через робочо-професійні моменти. Четверте. До 22 року ні СБУ ні ГУР не мали морських дронів, вертольотів чи успішних операцій на території росії. Все це почалось і масштабувалось вже після повномасштабного вторгнення. І звісно обидві спецслужби почали швидко розростатись. З різними цікавими підрозділами, задачами і головне - це все "хозяйство" якось же треба контролювати. Чітко Червінський відмежовує СБУ часів Баканова і Малюка. І контроль та виконання задач - в обох служб на найвищому рівні. Але думаю, в 22 році багато хто міг представлятись від кого завгодно (навіть не маючи відношення) і займатись якимись віджимами і ще хтозна чим. Але Червінський чомусь прямо і бездоказово звинувачує саме Буданова в цьому. Пяте. Коли Червінський сказав про затримання якогось заступника Буданова в Києві, бо якихось людей в багажніках возили, але про це ніхто не знає, бо, увага, Буданов має бути контрольованим - я заржав чаєчкою на спині моржа))) Про відносини з Єрмаком всі чули, тож - хто б таке не використав проти Буданова, як би це було реальністю, а не видумкою розвідника?)) Шосте. Червінський чомусь намагається прив'язати Буданова до розмінування Чонгару і каже що він не попереджав про вторгнення. Хоча саме Буданов якраз чи не єдиний, хто попереджав неодноразово про повномасштабне вторгнення і ще за кілька місяців до. Гугл все пам'ятає. Тобто це ще один накид Червінського на Буданова. Сьоме, фінальне. Це негативне відео чітко проти Буданова. Я не бачу тут російського сліду, як багато було написано в Роніна. Мені здається, що Роман Червінський має особистий конфлікт з Кирилом Будановим, і Борислав Береза це використав чисто в політичних цілях. Наших, українських, навколо-виборних і політичних цілях. Усе зараз політичне - проти обєднання України. Тобто відхід від закінчення війни, а не наближення. Політичне має бути після звершення, а не під час війни. І використати Буданова, його ефективну роботу і роботу всього ГУРу - задля своїх політичних амбіцій, це м'яко кажучи низько. Не державницьки, однозначно.
👁 1,420 25-12-06 21:48
День Збройних Сил, велике свято, спокійно сиджу, листав Ютуб. І тут на тобі! Народ, а хто його ще дивиться? Я щось не розумію, на кого взагалі той потік свідомості розрахований?В мене від його російської мови рвотний рефлекс дуже давно. А від його "фактів та аналітики" ще гірше. Він взагалі іноді схожий на консерву півнів, але поки не так явно потрібні меседжі закидає.Я його експертність бачив в 22 році, а Повітряні Сили взагалі його грязними тряпками давно ганяють. Юрія Ігната це давній друг разом із Ждановим.Експерти ладно, сутками базікають в різних ефірах, а потік свідомості той на кого розрахований і ким забезпечений? Гур треба віддати під Генеральний штаб, Міністерство оборони розігнати, бо воно тільки гроші розподіляє, зв'язки командування з Міндічем через ізраїльтян. Постійно згадує шекелі, то напевно він ще й антисеміт. В додачу до проросійських акцентів.Про порт Темрюк пам'ятає, як вони з Анапи туди по рибу їздили. Значить точно експерт по цьому порту нафто-газової галузі півнів)))Там купа гегів і кеків лише в цьому відео. А що ж там в інших робиться? На таких експертів ви заслуговуєте?І останнє. Заголовок відео ж не просто придумали, він це приблизно сказав, коли говорив про Буданова на голову Офісу. Ось цей клікбейт і привернення уваги, при чому тут звільнення? Бо тільки півні хочуть звільнення Буданова, а Світан це ретранслює в маси. Бо вигідно, або уплочено. Або все разом.Думайте, кого дивитесь. Ось ці ймовірно та мабуть без будь-якої підготовки окрім вербальної та будь-яке питання - не робить з чорта експерта. Хоча я більше ніж впевнений, що фанатів Світана тут не буде в коментарях. Бо ви точно перевіряєте інформацію, а як хтось детально перевірить що говорить він - буде м'яко кажучи в шоці)
👁 1,360 25-12-05 22:18
В стрічці несеться все що хочеш, лиш не круті знищення у півнів. Не знаю навіть, чому покоцану будівлю Грозний Сіті набагато більше люблять, ніж такі круті знахідки Примар. Звикли люди до постійних знищень якоїсь техніки, але тут треба розібратися детальніше.А сьогодні пілоти знайшли і вразили дуже багато шикарних цілей в Криму. Прямо не знаю, яка найкраща, але напевно лідером буде РЛС Подльот.Весь список вражених цілей Примарами ГУР виглядає так: • фронтовий бомбардувальник Су-24;• антену в радіопрозорому куполі;• радіолокаційну станцію 39Н6 “Каста-2Е2”;• БпЛА “Оріон”;• дві радіолокаційні станції 48Я6-К1 “Подльот”;• вантажний потяг та “Урал” російських військ.Але РЛС Подльот мені більше подобається, тому що вона сантиметрова (значить точніша) та дає ЦУ для комплексів С-300/400. По дальності з Кастою 2е2 (150км) також виграє. Але Каста більше ситуативна, чергового режиму. Подльот (200-300км) же може бачити дуже низько по висоті наші борти. Є навіть інфа, що наш літак на 15 метрах над землею РЛС побачила за 150км. Дуже крутий результат, але трохи неймовірний.З РЛС розібрались. Кожна така, а Подльотів АЖ ДВА сьогодні, здобич допомагає легше працювати нашій авіації та простіше долітати дронам до решти цілей) Су-24 не часто в небі побачиш, тому знищення на землі. Але це навіть для мене не крута ціль. От би Су-34/35... От Оріон - дуже крутий, великий і дорогий безпілотник півнів! Більше тони взльотна маса, 24 години в повітрі, гарна оптична станція та носій керованих ракет Х-50 та бомб КАБ-20/50. І головна, запускає керовану РЕАКТИВНУ ракету Бандероль на 500км...І це все за одну ніч, в одному Криму, одними Примарами!П.С. Мене в попередньому пості дорікнули, що я роблю погано, лише добрі новини вам показую і розбираю деталі))На поганих новинах - триматись цілісної маси ніколи не вийде))