Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Прайс Тайм
Añadido 15 may. 2021

Прайс Тайм

@PriceTimeBest
Número de suscriptores: 4 178
Fotos: 2,390
Videos: 925
Enlaces: 689
Descripción:
Все цікаве, що потрапило мені на очі в інтернеті. Навколо України, про все на світі.

👥 Número de suscriptores

4 178
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: +34
Promedio/Mes:: +77

👁️ Vistas promedio por mensaje

7 145
Promedio/Día:: 1,660
Promedio/Tiempo:: 5,620
ERR: 171.01%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 3
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,210 26-03-10 19:07
А це вже відео об'єктивного контролю прильотів по Брянському заводу електроніки Кремній Ел. Не вперше, але цього разу дуже точно! Подивіться на 5 прильотів та їхню точністю. Не впевнений, але дуже схоже на високоточні ракети SS/Scalp.По перше, важливість об'єкту. В 100 кілометрах від нашого кордону робити багато електроніки (для російських ракет особливо) для чого ВПК - дуже сильний хід. Тепер прийдеться переносити завод на Камчатку.По друге, точність. Це ракетний удар. Застосовано багато ракет і літаків. Місцеві публіки говорять про 11 прильотів, є нечіткі відео, але все-таки. Мінімум 5 вражень містер по одному, потрібному і дуже важливого для півнів цеху заводу електроніки. По третє, їхнє ППО та літаки. Літаки були в повітрі, але коли постійно виносиш російські РЛС - десь почнуть з'являтись вікна можливості.По четверте, безжальність і нахабність. Ми бачимо білий день, кінець зміни, різні групи по часу одночасно на заводі, перезмінка. Втрати високотехнологічного особового складу заводу - високі. І головне - висить наш розвідник, на такій дальності, і робить об'єктивний контроль 😎
👁 1,500 26-03-09 21:11
Я чекав цього випуску журналу NV, ще тиждень тому бачив рекламу, але не бачив деталей. Тепер журнал вийшов, і можна прочитати деталі, які видно між рядків. Та й деякі чітко видно) Одразу хочу почати з обложки. Автори, напевно, спеціально зробили такий клікбейт, тому він мені трохи не подобається. Звісно, Буданов командир Банкової. Але наступне речення, що він наступний кандидат від влади - точно клікбейт. І зараз поясню чому, спираючись на саму статтю.Так, зі зміною керівника Офісу - змінився підхід до управління установою. Про це сказали усі співрозмовники. Що сама управлінська модель - замість політичних інтриг Єрмака з'явився прагматичний підхід, до якого звик розвідник Буданов.Немає цього мікромеджменту, тільки холодна ввічливість та контроль процесів. Контроль, з посмішкою та постійним доступом до себе виконавців, яким потім потрібно затвердити/підписати виконане. І в короткі терміни, а не як треба шукати час і настрій в попередника. Автори постійно говорять про рейтинги і довіру, але самі ж по тексту кажуть, що Буданов максимально зосередився на переговорному процесі. Поки немає такої впливовості та інтеграції із Урядом та Радою. Тобто, мінімум внутрішніх політичних процесів, а максимум переговори та контроль процесів в Офісі.В черговий раз кажу, що бачу більше саме зовнішньоукраїнської роботи, а не робота на якісь електоральні відсотки. Буданов все більше робить ставку на дипломатичну суб'єктність України, а не якісь амбітні особисті плани. Ми бачимо, переговорний процес не стоїть на місці, попри війну в Ірані. Робота з американцями ведеться, а чого варті лише два підряд обміни на минулому тижні? Просто подивіться на обміни в цьому році. Якраз рік почався призначенням Буданова на ОП. Він отримав набагато більше варіантів переговорів з півнями. Одне діло мати ГУР і КШ, а інша справа - командир Банкової, як назвали його в ОП. І мілітаризація Офісу під час війни - логічний процес, який треба було робити набагато раніше. І Буданов тут якраз дуже логічне продовження цієї мілітаризації, а не використання посади як для своїх якихось амбітних цілей. І те, що у нього росте рейтинг чи довіра - це наслідок прагматичної роботи, а не політичних інтриг чи торгів.
👁 1,870 26-03-07 14:00
Короткий аналіз сьогоднішнього комбінованого удару по Україні. І це скоріше отвєтка, а не недообстріл.Цілями сьогодні в основному знову була енергетика, але й в черговий раз підкреслюю, що півні переходять де весняно-літніх цілей. Тому сьогодні також були гідро-цілі. Черкаси та Чернівці.З початку було багато балістики по Києву, та два Циркони західніше Києва. Можливо, знову цілили в найбільшу ПС Київська, яка біля Наливайківки. 750 кВ, що являється мостом від західних АЕС та європейського імпорту е/е. Збито 8 з 13, що дуже гарний результат. Циркони також не збили (спеціально для конспірологів), бо там не було батарей Петріоту. Коли Циркони летіли не південь від Києва - ми їх збили, бо було чим. В черговий раз видно "морський бій", де нам треба вгадати де поставити батарею Пак-3, і куди будуть бити півні. Не має стільки батарей, щоб перекрити усі варіанти. Он на прикладі ОАЕ, де окрім Петріоту стоять аж ДВІ БАТАРЕЇ THAAD, і то є пропущені :(Тепер, чому вважаю це "отвєткою". Я навіть бачу в голові, як це відбувалось))Командувач ЧФ РФ, віце-адмірал Сергій Пінчук, коли побачив декілька пропущених по своїй носіях Калібрів біля Новоргсійську:- Альо, камандующій авіації СВО, я розумію, що ракетний удар стрегами зараз недоцільний, у вас ресурс літаків, ракети прямо з заводу ще не привезли, але! Коли буде можливість, щоб під 500 Шахедів і декілька ракет з Сушок по Харкову (за Бєлгород!!) - можна я також, виведу свої судна, і устроїм каклам Кузькіну мать?- Сєргєй, в суботу там назбирали трохи, командуючий погодив, а Цирконамі даш залп? Ти ж нам в попередніх атаках не давав Калібри через погоду в морі, а зараз же можеш? - Да я аж Ессена з Макаровим вивєду! Вєсь залп в 16 калібрів дам! А Цирконів мало, максимум два, з одної пускової.І да, кораблі одразу на ремонт, бо трохи дронами пошкодили рубки. Ракети ми вручну якось да запустим, але отвєтка буде жорстокой. До Чернівців долетять, орлята, щоб там згадали 22 рік!!І ось так ми побачили Калібри через Молдову, прямо по кордону, летіли до Дністровської ГАЕС, яка найбільша в Європі. І долетіло аж 3 ракети з 14. 11 ми збили, але питання - де ще 2 ракети? Не змогли запустити повні залпи з обох посудин?Ось тому це і була їхня відповідь. Калібри, які дуже рідкими гостями були всю зиму - відповідь на наші повідомлення, що кораблі виведені зі строю. Показали, запустили.Харків і Запоріжжя - відповідь за Бєлгород і решта обстрілів території боліт.Решта - планові, уже весняно-літні цілі. Але через поспіх Чорноморського флоту (за Ессена!!1) та нестачу ракет Х-101 прямо з конвеєра - гатили хто чим міг. Наземні сили дали Шахеди (ми збили 453 з 480!), ЧФ два носія Калібрів (ми збили 11 з 14) та аж одну пускову гіперзвукових Цирконів (а ми пам'ятаємо, що у них двічі був пуск по 4 ракети) на дві ракети. Балістику по Києву дала також сухопутка (або Іскандери, або сили ППО додали пару С-400 у запуску земля-земля). І ми збили їх 8 з 13 - що також сильний результат проти балістичних ракет. Так, ми виросли з країни, яка говорила в 22 році - закрийте небо над нами, до України, якій півні відповідають чим можуть, а Америка просить засоби проти Шахедів :)
👁 1,840 26-03-02 18:19
Трохи деталей про Іран. Точніше про початок операції союзників, і вона ще точно не закінчена. Напевно, це буде серія постів, тому що деталей ну дуже багато, але ж ви їх так любите, і вони постійно з'являються все нові. Операція, хоча Америка та Ізраїль їх називають про різному - одна. Чітко спланована у взаємодії, хоч називайте її Люттю, чи черговою інтерпретацією Лева.Хоча й Штати показують втрати у декілька солдат, на своїх базах, і операція максимально повітряна - на землі також працює багато особового складу. І там втрат дійсно поки немає.Одночасне знищення усієї правлячої верхівки аятолл та КВІР. Одне діло підтверджувати з дронів наявність усіх на місцях, інше - підтвердження з землі. У десятках будівель та комплексів, одночасно, зранку, всі мали бути на своїх місцях, щоб одночасно загинути. Це просто нереальний рівень планування та обізнаності. Хаменеї, міністри, верхівка КВІР, це ж стільки різних людей, місць та способу пересування - що така деталь обов'язково має бути у вас для розуміння. Два десятки керовників, зрозуміло. А ще 2000 цілей, куди била авіація з АУГів та літаки Ізраїлю? Правильно, знищувалось ППО, РЛС, пускові установки, заводи виробництва та звісно ядерна програма. Цілей в операції багато: знищення верхівки, ППО та ОПК, але без домінування в повітрі - нічого цього не досягти.Про авіацію ще розкажу багато. В наступному пості розберемо слайди, які Міністерство війни показали за перші два дні операції. Багато чого цікавого, особливо який все таки арсенал авіації був використаний. А зараз просто додам інформації. Як же без верхівки, хто віддає остаточні накази, Іран все ще тримається, запускає ракети по усім країнам і базам навколо себе.Бо хоча б інформаційно - вони мають триматись. Вони ж головні тигри в регіоні, а на ряду з Хезболою - мають найбільше говорити про смерть Ізраїлю. А зараз, коли Ізраїльські пілоти відпочивають лише під час заправки з підвішенням нового ракетно-бомбового озброєння, і насипають аятоллам повну чалму - хоч якісь ракети з Шахедами, та кудись, треба відправляти.Пам'ятаєте, минулу операцію, коли Штати скинули 12 найновіших авіабомб по Фордо? Все іранське телебачення і твіттер були заповнені згенерованими фото та відео, що вони перемогли Америку. Збиті літаки, фото біля них, полонені американці - все для інформації, що вони виграли. Це така ж ситуація, як колись Китай та Північна Корея вигравали Чемпіонат з світу по футболу. Навіть трансляції були народження. Просто у їхньому закритому інтернеті ніхто зворотнє перевірити не зможе))Всі ці ракети по Катару, Дубаю, ОАЕ та решті, де типу знаходяться американські чи британські військові бази - інформаційна бульбашка для відповідної цільової аудиторії. Що тримаються, та агресивно відповідають)Сигнали для Китаю та росії відправлені та отримані, там все норм. росія в черговий раз показала, що таке партнерство з ними, а Китай показує силу, що може регулювати прохід в протоці танкерам. Все закономірно, нічого нового.І тому завершую пост відео знищення іранських ЗРК та пускової установки балістичної ракети. Контроль повітря - головне виконане завдання, для успішного продовження операції.П.С. потрохи відходжу від вірусятини, починаю збирати раму та потрохи вас інформувати)
👁 7,780 26-02-22 13:41
Черговий комбінований обстріл. Саме черговий, не унікальний, але є декілька деталей. Тому, короткий аналіз. Загальну статистику ви бачили - знову збито практично все крилате. Наші сили ППО знову Боги! 17 з 18 крилатих ракет Х-101, 4 з 4 ракет Х-59, 2 з 2 крилатих Іскандери. А от з балістикою картина вже трохи гірша: збито 8 з 22, та 2 з 4 гіперзвукових ПКР Цирконів. Чому? Тому що більшість балістики йшло по Кіровоградській області, а там немає Петріотів з ракетами ПАК-3...КУДИ БИЛИЗнову енергетика. Знову ТЕЦ (5,6, Трипільська та Кіровоградська) та підстанції 330 і 750кВ. Цього разу Болград, Вінницька та Українка (Кіровоградської області, яка постраждала найбільше цієї ночі).ЯК БИЛИСьогодні була розумніша тактика, від минулого недообстрілу. Видно, що знову вищий штаб "бділ")Балістика та Циркони в сторону Києва - всі летіли близько четвертої години ранку, з різних сторін. Циркони були запущені з інтервалом, 5-7 хвилин. Тобто, пускових було 2, а не заряджали одну чотирма ракетами. А чекали - звісно корегування. Це якраз час побачити прильоти/збиття перших двох і внести корективи. Щоб знову не прилетіти в зону роботи ракет ПАК-3. І тому дві наступних вже не були збиті. Морський бій в повітряному просторі, як постійно я про це буду говорити. Балістика летіла стандартно, з дальністю 500км, тут немає чого обговорювати. Збили там, де стоїть Петріот. Тому і найбільше постраждала Кіровоградська область, де його немає. Минулий раз там Кинджали "шукали" нашу авіацію на Канатовому. А от по Цирконах трохи додам. Погано, що в них такі резерви накопичились. Точніше можуть в тиждень чотири ракети "з коліс" запускати. Добре, що ми їх збиваємо взагалі, бо створювались вони навпаки, щоб Петріот їх "не брав".Додались ще деталі. Як в минулому аналізі я припускав, що півні починають переходити на літні цілі, цього разу це підтверджується. Сьогодні в черговий раз вражена інфраструктура залізнична та самі локомотиви. І наступна літня ціль після нашої авіації - водна інфраструктура. Сьогодні ворог цілився саме туди, є офіційна інформація, а не я її "нааналізував".Чи вдалось півням сьогодні досягти намічених задач? Ні, не змогли. Бо ППО красавчики. Та й інші підрозділи круті козаки, які роблять постійну роботу, щоб такі обстріли ставали найбільшим, на що півні спроможні. Скільки це їм коштувало? Дуже багато. Сотні мільйонів доларів.А ми відбились малою кров'ю.Чому такий короткий аналіз? Бо все дуже детально розкладав у минулі аналізи. Тут окрім нової тактики Цирконів і ударів по воді - нічого нового. Головне, що ми тримаємось, та й погода йде на покращення) Всім дякую, хто підписується, коментує та поширює! За останні аналізи вас дуже багато прийшло, але зараз трохи прихворів, тому контенту трохи менше. Вибачайте, скоро все буде добре. І не хворійте!)
👁 2,690 26-02-14 21:23
Прямо дуже цікавий момент! Ще до нового року, коли ми вперше збили Шахеда з установленою в нього на борту ракетою повітря-повітря Р-60 - я писав пост і показував фото. Логіка зрозуміла, коли Шахед керується через Старлінк і мінімальна затримка - оператор може навестись на наш борт літака чи гелікоптера (найбільш вірогідно) та здійснити запуск ракети. І потім були виявлені ще дрони з такими ракетами. Тому що наша авіація дуже сильно дошкуляє таким дроновим атакам, та й знищення нашої авіації - одне з пріоритетних завдань ворога. Але ще по фото не одразу було зрозуміло, куди ж "дивитися" ракета. В передню сферу, чи в корму. Тобто, не зрозуміло куди буде йти атака - на ціль попереду, чи позаду. І я знаю логіку, і всі в коментарях підтвердили, що запуск ракети в протихід тестували ще в совку. Все це марно. Але я писав в коментарях, що всеодно дуже цікаво, може ракета дивилась назад, бо ж російська логіка може бути і зворотньою))І ось нарешті, на тижні відбулось збиття 105 прикордонним загоном цікавого дрона, який ніс на собі ракету Р-60 У ЗВОРОТНОМУ НАПРЯМКУ ПОЛЬОТУ. Ракета дивилась назад, щоб вражати ціль, яка вже навелась на збиття дрону!Розумію, що із відключенням Старлінків для них це вже не пріоритетне виконання в такій ролі Шахедів, але всеодно. Відчував я ще тоді, що вони можуть піти проти логіки, і поставити ракету, головкою наведення в корму)
👁 2,070 26-02-09 19:53
Звісно ви бачили, як вчора завірусилось це відео бойової роботи нашого пілота на F-16, коли він гарматою, без використання ракет - максимально близько від себе збиває Шахеда. І я не для новини його ще раз вам показую, а вказати на деталі. Але й подивитись на дуже небезпечну, але круту роботу пілота - лишній раз не буде)З розвитком усіх ШІ сервісів я все більш прискіпливіше придивляюсь до усього контенту. І хоч тут не було підозри в ШІ, але одразу збентежила відсутність звуку роботи самої гармати. Адже в F-16 стоїть стара, але надійна гармата Вулкан. Її мали б почути всім селом (6-ствольна 20-мм гармата), але на відео не чути.А фішка в тому, що скорострільність гармати - до 6000 пострілів в хвилину, значить пілот зажав на секунду спуск, а то й менше. І кулі надзвукові, до 1000м/с, отже звук роботи гармати дійшов до мікрофону знімаючого телефону - майже із звуком детонації Шахеда. А якщо прислухатись, то звук гармати майже в кінці вибуху. Звук же летів із швидкістю 333 м/с, втричі повільніше. Ось така вона, фізика процесів під час зйомки бойової роботи ;)
👁 1,950 26-02-08 04:11
Суботній вечір, а отже пора читати аналіз чергового обстрілу перед вихідними. І це можна рахувати унікальний обстріл 4.0.Сьогодні постараюсь ще коротше, тому що багато чого описано в попередніх аналізах. Вчорашній, точковий, на 300 Шахедів та 2 Кинджали - описав вчора. Це була операція по двох цілях в районі Кропивницького, скоріше за все на Канатовому аеродромі. Шахеди були початком, фінал для двох Кинджалів. Сьогодні ж унікальність - у не використані балістики. Так, були 2 Циркони, але півні їх запустили як і решту ракет - на західну частину України. І додали до ударів по ТЕС - підстанції передачі електроенергії.Не били балістикою, бо її дальність застосування в 500км не дозволяє бити по західним цілям. А просто спалити їх об ПАК-3 ракети Петріоту біля Києву - не дозволяє резерв. Так, тепер можна констатувати, що у них не безліміт ракет. Це й підтверджує той факт, що 19 січня були знайдені уламки ракет Х-101 з датою виготовлення 2026 рік. А пройшло тоді лише 19 днів цього 26-го року. З конвеєра одразу по Україні. Дуже спішать, поки є морози. Стосовно решти, Калібрів та решти нечисті - всі летіли по західній Україні. Під удар потрапили дві ТЕС в Львівській та Івано-Франківській областях, багато домівок обезточені. По дорозі - ще були ураження великих підстанцій, на 750 та 330 кВ.Це ще один факт, що інша задача таких ударів - розкол суспільства. Під лозунги в інтернетах та формуванням суспільної думки "Київ під куполом, а решта міст без світла і тепла" - летять усі російські ракети.Балістичний Іскандер не дістане по дальності (500км з Брянської області), великої кількості ракет Х-101 півні після Павутини не можуть дати, тому, вигнали носії Калібрів у відкрите море. Під величезною загрозою отримати в борт нашу Магуру...В решті решт, сьогоднішній удар був знову по критичній інфраструктурі. Просто інший варіант комбінації ракет, щоб більше нанести шкоди західній частині України, а уражені підстанції - щоб ще менше передавати електроенергії до центральної частини України.Єдине, чим можна співставити сьогоднішній удар із вчорашнім (вчора удар під Кропивницьким та сьогоднішнє знищення логістичного хабу Рошен) дуже точкові удари, які можна назвати - переходом на весняно-літні цілі. І це знак, що вони показують тривалість війни. Що вони можуть і будуть продовжувати ще довго. Але! Показувати і могти - це різні речі, ми ж в курсі. Позивний хуйла "Блеф" не просто так з'явився на міжнародній арені.Так, півні мають плани по задачах і цілях дальніх ударів, які відрізняються саме порою року. Зимові: електро- та тепло- генерація, а літні - заводи ОПК, логістичні пункти та місця скупчення техніки, ПММ і т.д. І сьогоднішній удар по Рошен (де за їхньою логікою робиться військова техніка, дрони і зефір з конфетою) та вчорашній по Кропивницькому - саме весняно-літні цілі.Тепер висновки. 1. Перестали вибивати наші ракети ПАК-3 для Петріотів. У нас їх виявилось більше. Але двічі не бити по Києву балістикою - то вже знак слабкості, що на вистачає ракет. Наступний обстріл має показати "Кузькіну мать", з використанням балістики, щоб показати, що в них з цим проблем немає. 2. Циркони. Виявились штучними. Коли били через незнання по Києву двома ракетами (ми їх не збили), на наступний раз одразу чотири запустили. Але ми їх збили. Знаючи, що на Заході України немає Петріоту - могли б також увалити 4 Циркони з обох існуючих пускових, всеодно б їх не збили через гіперзвукову швидкість. Але вдарили двома. Бо більше нема, треба ще резерв для інших обстрілів залишити.3. Ракети Х-101. Запущені були 21 ракета, ми збили 14. Де ділась 22-га ракета? Знову не зійшла, чи впала в Каспій?)) Давно такого не було, а значить проблеми з ними повернулись.4. Сьогодні добряче постраждали підстанції та ТЕС. Енергосистемі дуже важко. Важко і нам, але добре піднімають настрій меседжі, що по якомусь офіційному опитуванню - 68% українців готові терпіти до весни весь негатив через обстріли, лиш би не йти на умови віддачі якихось українських територій півням. Я вами пишаюсь!
👁 2,320 26-02-06 20:35
А тепер давайте про ранкове застосування півнями Кинджалів. І одразу кажу, що це не унікальний обстріл 4.0. Про перші три ви вже точно читали, а ранкова атака такою не являється. Нового комбінованого обстрілу нам ще треба чекати. І він має бути ще більш масовим, ніж три попередні. Фраза про два-три тижні може заграти новими барвами, бо морози за цей період можуть закінчитись. А задачі півнів - ще зовсім не виконані...Більшість українців і так не помітили сьогоднішньої атаки, хоча й було багато Шахедів (маю на увазі усі похідні літаючої паторочі схожого типу), аж 328. Збили ж дуже велику кількість - 297. А це вже 90%!І тут, напевно, скоро має з'явитись статистика, на скільки збільшилось збиття такого типу дронів - саме дронами-перехоплювачами.І ключовим підсиленням цієї збільшеної дронової атаки (звичайна атака йде майже щоденно в 80-150 дронів) було саме використання двох ракет Кинджал. Кинджали, які в цьому році ще не використовувались, і я про це вказував при минулих атаках. Що треба було одразу з пилу-жару заводу запускати ПКР Циркон з наземної пускової. А Кинджалів не було. Усі три атаки. Я і писав свої думки, що проводили ремонт літаків чи змінювали щось в самих ракетах (антени, алгоритми і т.д.). І от сьогодні, запустили - аж ДВІ.І коли перші дві унікальні атаки мали задачу вибивання ракет PAC-3 Петріотів, а третя чисто по теплогенерації багатьох міст. То куди летіли сьогодні два одиноких Кинджали? В Кропивницькому не було наслідків прильоту цих ракет. А там лише одна головна ціль для півнів - аеродром Канатове. І думаю, як і безліч попередніх Кинджалів по Старкону - сьогодні також били по аеродрому та сховищам наших іноземних літаків. Кинджал для цілей і виробляється - знищення укріплених бетонних, підземних укриттів. Літаючий лом з 8 махами швидкості з висоти 50 км - ідеальна зброя для цього. Чому вдарили туди? 1. Перевірка літаків і ракет після проробленої роботи і змін у них.2. Удар по нашій авіації, не аеродромах.3. Вибиття ракет ПАК-3 уже не актуальне, нам їх дали багато. Два Кинджали віддати на збиття над Києвом - не хотілось їм. Тому били туди, де немає Петріоту.4. З цього ж випливає, що це удар на розтягування засобів протидії. Таке робили недавно з Цирконом. Дві ракети з півдня ми не збили. Потім одразу 4 ракети - збили. Бо перетягнули засоби збиття на південь. 5. Піднімати градус недовіри до влади. Як це робиться на великих містах. Харків, Дніпро та Одеса дуже страждають, і часто від балістики. Щоб почались невдоволення людей - чому Київ під куполом, а у нас все прилітає.6. Якщо в наступній атаці буде удар по Старкону - значить точно, шукають авіацію. І з надією на те, що ми з Канатового перенесли туди борти. Морський бій 26 року в дії)7. Можливо, коли відбувалось відбиття цих трьохсот дронів, деякі літаки сіли в Канатовому на дозаправку. Якийсь агентурний укро-півень злив цю інфи, і відбувся максимально швидко удар, щоб літаки не встигли злетіти та ухилитись від Кинджалу.На короткий обстріл з двох Кинджалів - короткий аналіз. Єдине тільки ще можу додати, що цікаве формулювання вийшло у Повітряних Сил. Що ракети не досягли своїх цілей. І в збитих їх немає. Значить, можливо, фахівці РЕБ вже до Кинджалів добрались. Не знаю, але формулювання дуже цікаве ;)
👁 2,860 26-02-03 16:42
Рекорд збитих гіперзвукових Цирконів - 4 з 4. Вперше така масована атака.Постійна рубрика - на росії щось йде не так. Тому, запущено було 7 ракет Х-32, а не 8. По кількості підвісок на чотирьох Ту-22м3. Одна десь в Брянській області зробила комусь басейн на городі. Кинджали знову не використали, як і в минулі рази. Або проблеми з літаками Міг-31К, або знову міняють щось в самих ракетах. (Алгоритми, рулі, антени в т.д.) Бо ладно Циркон ми вже 4 з 4 збиваємо. А має ж щось бути, щоб точно не збили. Працюють. До весни ще будуть обстріли. Вони ж не просто так мільярди доларів викидають в повітря, замість налагодити щось в своїх містах. Їм треба знищувати все в нас. На свій охлос їм наплювати. Лиш би показати карту, що в черговий раз 1000 будинків в Києві та Харкові без тепла. Це на росії почот і уваженіє. А запускати Ту-95МС з умовного Енгельса, в якому немає світла взагалі, щоб полетіла ракета і залишила без світла пів Троєщини - це воно. Півняча натура країни-гною.Головне, що ми витримали і цей удар. Боляче, але тримаємось. Києву сьогодні легше, але дуже важко Харкову і Дніпру. Тримаймося!І ще раз зауважу, що якби не наші Боги ППО - було б набагато гірше!