Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Прайс Тайм
Añadido 15 may. 2021

Прайс Тайм

@PriceTimeBest
Número de suscriptores: 4 178
Fotos: 2,390
Videos: 925
Enlaces: 689
Descripción:
Все цікаве, що потрапило мені на очі в інтернеті. Навколо України, про все на світі.

👥 Número de suscriptores

4 178
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: +34
Promedio/Mes:: +77

👁️ Vistas promedio por mensaje

7 145
Promedio/Día:: 1,660
Promedio/Tiempo:: 5,620
ERR: 171.01%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 3
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,990 26-05-18 20:26
Сьогоднішня ракетна атака. Тупа, сциклива і прогнозуєма. Влупити балістикою лише туди, де її не зіб'ють. Тупі півні з оленями. Зробили так би мовити - відповідь за Москву. Але ж яким чином? 14 балістичних ракет по Дніпру, Запоріжжя та областях. Також постраждала Одеса. Окрім людських жертв - якісь великі цілі чи військові об'єкти постраждали? Ніт!Безтактно і без підготовки - вгатили весь запас балістики з Ростовської області. Бо - знову ж треба щось охлосу показати, що вони відповідають. Навіть коли по Києву б'ють балістикою є логіка, що вибиваються рідкісні ракети Пак-3 для Петріотів. А сьогодні - лиш би попасти в радіусі 500км, і показати болотам, що вони відповіли. Бо москвічі реально починають питати в інтернетах - а нас то за чьто?А ми реально підвищили ректальні спроможності виробництва цегли на московщині. Обстріляли навколо Москви наливайки та насосні станції. Дотягнулися до Ангстрема в Зеленограді (лідер виробництва мікроелектроніки за поребриком. А недавно вам розказував за завод Кремній Ел - так він другий по потужності).І головне - за тими дронами, як на відео, спостерігали усі. Не залишилось нікого 17-мільйонної агломерації, хто б не говорив про ці вихідні. Вони всі присіли і шукали пляшку. Про це не говорили лише ті, хто тримає соску в роті. А хто тримав автомат чи кнопку запуску ракети ППО - взагалі думали як звільнитись, бо багатьох своїх ж пристрелять. Чи вийдуть з вікна. От побачите, скоро такі новини прийдуть з боліт. Обстрілом Дніпра вони не закінчать. Наказувати ще жорсткіше почнуть своїх. Бо охлосу стає клепки все більше питати.Нам - побільше терпіння. Бо свинособаки все більше заганяються в кут. І нам треба це все дожимати. Дивитись, як вони після Куп'янська вже Борову контролюють на 85%, і робити своє. Вони постійно брешуть, захоплюють території та міста в кредит, а потім гонять всіх на убой, бо ж треба відповідати колись за слова. Як давно вже не можуть. Терпіння нам. Ми на правильному шляху.І подивіться, як же довго, прекрасно і безкарно літає наш дрон над Москвою))
👁 1,540 26-05-16 12:07
Поки горять різні місця в Ставропольському краю ("Азот" виробляє вибухівку для артснарядів і не тільки) - потрібно вам сказати дві ще крутіші новини з боліт.Поки десь горять склади, ємності та вузли - деякі ключові підприємства зовсім зупинились))На днях, 13 травня, я розказував про унікальний газопереробний завод в Астрахані. Він унікальний, бо в тому басейні, при видобутку газу виробляється найбільша кількість сірки на росії. Унікальний газ астраханського басейну має аж 25% сірководню, який цей ГПЗ відбирав та передавав далі до порохових заводів для їх сірчаної кислоти, щоб там далі через нітрацію робились порохи. 80% усієї сірки виробляв той ГПЗ. А тепер офіційно став, особисто в Рейтерс знайшов підтвердження!А знаєте, скільки цей завод проробив?Приблизно два тижні.А знаєте, з якого часу не працював? З вересня місяця минулого року. А знаєте, чому не працював? Бо у вересні ми його дронами також зупинили))))З восьми місяців - попрацював два тижні. І знову став. Вісім місяців його відновлювали, щоб ми знову зупинили)))Тепер додаємо Кіріші. Ключовий НПЗ Ленобласті. Також є документи, що після наших прильотів 5 травня - він зупинив постачання нафтопродуктів. Винесли всі ключові вузли переробки 🤣По Рязанському НПЗ ще немає інформації про зупинку, але точно є інформація про влучання в первинні установки переробки нафти АВТ. Чекаємо, з понеділка буде видніше.І закінчу чим почав. Ставропольським краєм. Прямо бачу початковий текст з нашої раші, про солнечний Пятігорск. На відео саме він, взірвалась заправка. А ще є багато відео з Нєвінномиського Азоту, де роблять вибухівку. А сірка до них вже не прийде з Астрахані, шукайте в інших місцях)))Гарних вихідних та ще кращих новин від роботи наших фахівців. Розбір економіки боліт триває)
👁 1,520 26-05-15 06:55
Весь вчорашній день і ніч спостерігав за російськими потугами зробити масований обстріл. Весь ранок думаю, як правильно вам пояснити що вони роблять. І це знову короткий аналіз, точніше логіка російських ударів за останню добу. Якщо в загальному - це не унікальний обстріл, такі вже були. Але він точно відрізняється від зимових. Взимку, особливо я писав про три унікальних атаки, вони точно були військовими. Прямо було видно висоту управління, якого рівня штабу були підключені люди та засоби. То ж минула доба - атака була політичною, а не військовою. Зараз все коротко поясню.Зимою цілі були стратегічні - світло, тепло, генерація. Вчора - розпорошені, і точно півні перейшли до літніх цілей. Вода, каналізація, логістика. Але все було рознесено по часу! Сумарно, атака тривала до 30 годин, ракетна частина операції почалась з Кинджалів о 8-й вечора, закінчилось крилатими і балістичними ракетами вночі. Коли бачу матеріали, що це була найбільша атака, найважча ніч, перевантаження ППО - хочеться фейспалмити... Так, цілей було багато - але вони ж усі були розтягнуті по часу, та дуже важливо - розтягнуті по території! Військова задача - вразити/знищити ціль. І якби 700 Шахедів летіли тільки на Київ - ось де виснаження ППО та намагання пробити купол. Синхронізувати 700 Шахедів, 35 крилатих з стратегічної авіації, 16 калібрів з моря та 18 балістичних ракет по Києву, щоб все за півгодини прилетіло до Києва - ось висота військової операції, планування ГШ, та залучення всіх засобів. Для виконання військової задачі по враженню/знищення цілей. Ми цього ніколи не бачили, а на наше щастя - не побачимо. Вчорашня атака - точно політична, а не військова. Щоб показати своєму керівництву - ми добу кошмарили Україну. За декілька тижнів назбирали резервів ракет, за три дні затишшя (9,10,11 травня) назбирали Шахедів. Так як після удару по Цирконам, вони перестали їх пускати з Криму - сьогодні задіяли Кинджали. Один точно полетів на Старокостянтинів - а це удар по нашій авіації перед нічною атакою, щоб зменшити її потенціал. Авіація зараз на піку своїх можливостей збиття крилатих ракет. Подивіться на цю візуалізацію. За добу - шахеди прилітали майже по всій Україні. В кожній області були, а значить можна на карті показати - вразили усі області. Це ж геніальна доповідь вищому керівництву!Традиційно - запустили 18 балістичних ракет на Київ. Тобто 9 пускових Іскандерів. Задачу виконано, і на ранок пішли офіційні заяви, що удар "возмєздія" виконано, цілі уражено. Я ж це все читав зранку у них. Все йде по плану. Немає різниці скільки ми збили - вони кошмарили добу Україну. Доповідь наверх, картинка знищеного під'їзду дев'ятиповерхівки - однозначно для охлосу. І ще для лаптів - вусатий варнякав, що вже думають над поїздкою хуйла до Китаю. Обігрують приліт Трампа з Маском до Сі. Все, це, політичні, акти, вистави.Вночі, я писав в телеграмі, що в 3.27 була балістика, але крилаті ракети ще не долетіли до Києва. Кажу: балістика ще буде, бо хоч якусь хвилю з крилатими мають синхронізувати. І так і сталось. Була балістика, і якби не збили крилатих - може щось і співпало б.Це я до того, що вони стараються щось синхронізувати, але в них не виходить. І це точно для нашого щастя і везіння, що така у них ситуація.Що замість військових, вони працюють політичними цілями. Що доповідати наверх (скільки разів Купянськ взяли), що показати охлосу, скільки областей обстріляно. Порівняти, що ми за ніч можемо лише Пермь, Самару і Туапсе обстріляти, а вони он - 1700 повітряних цілей запустили, добу кошмарили, та вразили цілі в УСІХ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ, навіть на карті візуалізацію показати можуть. Ось вона, в цьому пості.Ось така у них логіка. Не брали Калібрів і Цирконів, цього разу взагалі без "флоту", запустили всю економію останніх днів по Шахедах, та навіть одна ракета Х-101 не дійшла/зійшла до України. 35 то непарна кількість під крилами Ту-95МС. І тут щастить.
👁 1,920 26-05-13 16:51
Сьогодні відновились наші ДіпСтрайки. Ми не заставили довго чекати російську нафтогазову галузь та інші елементи економіки боліт. І тут хочу виокремити два об'єкти - ЛПДС Нурліно та Астраханський газопереробний завод. Вони наче і не пов'язані, але тут вказується наша комплексна робота - нафтогаз та військові об'єкти.Розберемо по поличках, чому це боляче для півнів1. ЛПДС Нурліно в Башкирії - це не просто насосна станція, це ключовий розподільчий хаб у системі Транснєфті. Через цей вузол щорічно проходить до 100 млн тонн нафти (майже половина всього експорту РФ. За 25 рік експортували 238 млн).І на ряду з Самарою та Пермю, Нурліно також важлива:Як логістична розв'язка, бо тут сходяться магістралі із Західного Сибіру (Нижньовартовськ, Усть-Балик). Нурліно розподіляє ці потоки далі: частину на експорт через Самару, а частину - на внутрішній ринок.Як зашморг для Уфимського вузла: Саме ця станція живить нафтою Уфанафтохім, Новойл та Уфанафтопереробку. Це одні з найпотужніших заводів ворога. Удар по Нурліно - це загроза сировинного голоду для всієї групи НПЗ Башкортостану, які забезпечують авіагасом та дизелем величезну частку їхнього ВПК.І ще трохи цифр. Резервуарний парк тут складається з гігантів РВСП-50000 (по 50 тис. кубів). Пожежа такого масштабу та пошкодження магістральних насосів зупиняють перекачку на сотні кілометрів навколо. Ремонт такого обладнання під санкціями - це задача із зірочкою. На відео - мінімум один такий горить. 2. Астраханський ГПЗ - удар по пороховій базіЯкщо Нурліно - це гроші та пальне, то Астрахань - це безпосередньо можливість росіян стріляти. І тут добувають дуже унікальний газ, точніше його конденсат, з найбільшою кількістю сірководню. Аж 25% від всього газу.А тепер треба вам пояснити важливий ланцюг Сірка - Снаряд:Монополія: Астраханський ГПЗ дає 80% усієї товарної сірки в РФ. Решта заводів (наприклад, Оренбург) не зможуть швидко компенсувати такий обсяг.Хімічна залежність: Сірка залізницею їде на комбінати типу Святогор чи Воскресенські мінеральні добрива, де її перетворюють на концентровану сірчану кислоту.Фінал у Котовську та Пермі: Без цієї кислоти неможлива нітрація. А отже - зупиняється виробництво піроксилінових порохів на Тамбовському та Казанському заводах, а також твердого палива для РСЗВ на Пермському пороховому.В Астрахані газ містить 25% сірководню. Будь-яке влучання в установки очистки призводить до повної зупинки техпроцесу, бо цей газ миттєво з’їсть будь-яке пошкоджене обладнання.ВисновокРанкова велика кількість шахедів по наших західних областях - це якраз знак, що їм дуже боляче. Це їхня агонічна реакція на втрату стратегічних вузлів.Наші удари стають дедалі системнішими. Ми не просто палимо бочки, ми рвемо логістичні та виробничі ланцюги. Економіка і військові підприємства - це правильний вибір цілей. Якщо такий темп збережеться до осені, півні втратять критично багато.Тоді нам точно буде що відповісти на будь-які заяви про здачу Донбасу. Ми і так не здаємо, але з вибитою економікою та дефіцитом пороху такий ультиматум болотам вже ніхто не дозволить ставити.Тримаємось цілісної маси)
👁 1,960 26-05-09 12:40
Ситуація з вєлічієм виглядає наступним чином:На росії святкують перемогу у війні, яку без спільних зусиль не виграли б. На росії проводять парад - з дозволу України. На росії відключають інтернет та закривають аеропорти. Горять НПЗ та заводи. Палають дупи, рветься вата.Думаю, сьогодні можна вважати переломним днем, коли на росії втратили ініціативу. Остаточно, але не впевнений, що безповоротно. Навіть на далеких краях географії, сидячи в лаптях і ніколи не мавши телефону - всі вже знають, що Україна робить. Таке - розлітається без інтернету. Бо це принизливий страх краху імперії, для вєлічія якої потрібно було терпіти всі тяготи і лішенія. А від сьогодні - для чого щось терпіти, якщо держава нічого і так не давала, окрім ефімерного вєлічія, а сьогодні і його забрали укро-біндеровці?Для підтримки вєлічія потрібна була дата, яка мала б бути символічнішою за День Незалежності, якого немає на росії. Коли тисячі військ йдуть стройними коробками, а новітня техніка не паскудить асфальт красної площі через резинові накладки для гусениць. І головне - на трибуні мало бути багато дідів та різного роду світових лідерів. До 22 року так і було, але тепер і дідів менше, та й лідерам не всрався той головний дід...Значить треба переносити тяготи вєлічія вже не плечі не пойми для чого загинувших алкоголіків із Тюмені та Анадира. Але ж і перемоги нема! Тому поки паради за минулі війни, а нести палку можна вже й за СВО, коли твій родич там подох. І всеодно все вперлось в нас, в українців.Вєлічіє загинається, за три дні вийшло тільки вивезти унітази, дідів все менше, пам'ять тих війн відмирає, а сьогодні ми дозволили їм парад провести. Парад вдов і матєрєй. Ось така трешова у них ситуація з вєлічієм...
👁 64,599 26-05-08 10:39
Нарешті доробили вже ПОРІВНЯННЯ старого і нового речового забезпечення Збройних Сил України!Минулого тижня показав розпаковку, а тепер вже порівняли старих 5 елементів із НОВОЮ 7-шаровою СИСТЕМОЮ для наших козаків. Якщо коротко - це небо і земля, та змінилось майже все.Якщо детальніше, то по всім новим шарам можна скласти таку картинку:1 шар - крій пошиття без змін, матеріал став синтетика. Сучасна синтетика, поліестер, який не тримає вологу, на відміну старої білизни.2 шар - матеріал без змін, крій змінився. Додали блискавку, вища шия, зробили кращою ергономіку горла.3 шар, фліска - забуваємо про іноземні, які змушені були купити в 22-23 році. Тепер тільки норм фліски з правильних матеріалів, і головне - з якісного флісу.4 шар, а його ніколи не було ЗСУ)).В усьому світі він йде без штанів. Можна назвати Віндстопер.Чого у нас з'явились штани - бо це комплект бойовий, тому додані літні бойові штани. Тому вони називаються спеціальні, додаткові до КЛП, в заміну самих КЛП-шних для бойових/навчальних дій. КЛП залишається сугубо для ППД.5 шар, також не було раніше)Крій ідентичний попереднім. Але матеріал - сучасна синтетика, яка гарна виводить вологу. Гарно поєднується з наступними теплими шарами.Кітель, з капюшоном, з такої ж синтетики. Саме цей костюм носиться з вересня по травень замість КЛП. 6 шар. Замість КВВД - дощовика. Також дощовик. Але тепер з нормальною мембраною! Проклеєні всі шви, носиться поверх броніку, та можна носити поверх 4 чи 5 шару. Мембрана - значить дихає, а не клейонка. Один з тих шарів, що можна використовувати влітку, від дощу.7 шар. Їбейший на мій погляд. Раніше був з двох шарів - утеплювача і "водонепроникного". Тобто було 4 елементи. Зараз це все один шар, тобто 2 елементи. Куртка і штани вже з мембраною, яка тримає вологу, дає дихати тілу та працювати попереднім шарам. На скільки зрозумів, то утеплювач на рівні G-loft. Так, європейський утеплювач українського виробництва! Легкий та теплий. Дуже зайшов такий матеріал, бо дійсно схожий на Карінтію.Стосовно Карінтії, то нові 7 шарів будуть коштувати якраз на рівні однієї австрійської куртки Карінтії. З такою ж якістю)Все, досить розписувати. Краще подивіться повне порівняння. Одразу дякую за підтримку і поширення)https://youtu.be/uBCBIEh-1UE
👁 2,350 26-05-01 15:35
Повторний приліт по Пермській станції перекачування нафти ЛВДС (хоча, можливо горить і НПЗ, потребує уточнення), кратний приліт по Туапсе (кількість вражень і "очагів возгоранія" навіть самі півні порахувати не можуть) - реальність російських медіа вже котрий тиждень виглядає саме так, як на відео.В загальному вигляді - масова бавовна по великій території, але хочу зазначити, що вона не критична. Критичною вона стане, коли будемо так і продовжувати, ще декілька місяців. Резервуарний парк у півнів ще великий, за простій одного НПЗ - включають на більшу потужність сусідній. Насоси на ЛВДС ми не можемо точково вразити, але сподіваємось на погіршення їхнього стану під час горіння сусідніх резервуарів. І взагалі, поки критичною ситуацію можливо назвати лишень Туапсе, там дійсно ми відігруємось за весь Кавказ. Критичною ситуація може стати лише за ефективної і постійної роботи, особливо повторної. І поки ми це якраз спостерігаємо.І поміж цієї роботи по нафто-хімічній галузі вирізняється сьогоднішня інформації нашого ГШ, що вразити получилось аж два важливих літаки, та ще й на рекордній відстані! 1700 кілометрів це відстань по прямій, а скільки ще Лютим потрібно було пролетіти, петляючи поміж районами зосередження російського ППО... То ж, Су-57 (аналоговнєтний літак 5-покоління) та бомбардувальник Су-34 отримали неочікуваний апгрейд своїх корпусів. Аеродром Шагол у Челябінській області це досить далека ціль, яку до цього (без операції Павутина) не вражали безпілотниками. Тому це сигнал для стратегічної авіації - сидіти далі в Сибірі, а кожний переліт до Олєньї (яка до 1800км максимум) буде під прицілом наших дронів.Наша весняна кампанія проти російського нафтохіму показала побічний акцент - ми з прижмуреним оком дивимось уже на стратегічні аеродроми ;)Закінчити пост хочу не статистикою чи цифрами, а відповіддю, яку вже точно видно від півнів. Вони почали атакувати дронами заправки у Дніпрі, Запоріжжі та Харкову з областями відповідно. Звичайні АЗС. І тому можете оцінити масштаб - ми знижуємо спроможності перекачування нафти (а потужність ЛВДС, наприклад Самари - 140 МЛН ТОНН в рік) та повністю демонтуємо спроможності Туапсе, а вони - запускають табун Шахедів на Тернопіль та вражають дронами АЗС в прифронтових областях.Країна-гній, але як бачите, точково, але системно - гній починає горіти. Та ще й так, що губернатор кіндратьєв бреше офіційно, що то не солярка з НПЗ Туапсе плаває в морі, а наші дрони оснащені спеціальними баками, що коли півники збивають дрони над морем - то дрони мазут розносять з допбаків)))
👁 69,900 26-04-24 11:58
Нарешті!В Збройних Сил України буде НОВА, 7-ШАРОВА СИСТЕМА ОДЯГУ!!!Це не клікбейт, це дійсно так, і я ексклюзивно отримав комплект такої системи. Вже протестував і порівняв з нині існуючим забезпеченням.Стосовно теперішнього речового майна, то це навіть не система. Це просто 5 елементів, які не сильно між собою поєднуються. Нова ж система повністю відповідає американській ECWCS (Extended Cold Weather Clothing System). Це багаторівнева система військового одягу США, що складається з 7 шарів (Level 1-7). Еквакс, яка так і перекладається - це розширена система одягу для холодної погоди. І тепер в ЗСУ буде свій Еквакс)Нарешті, українська 7-шарова система, яка повністю закриває усі питання по речовому забезпеченню наших козаків і козачок у холодну пору року.Трохи деталей про піксельний Еквакс, і мерщій дивитись та поширювати перше враження, тобто розпаковку цієї нової системи)Система буде носитись в холодну пору (від +5 до -20), перший шар тепер синтетичний, перероблений другий шар, 4 і 5 шари взагалі були відсутні, з'явився "віндстопер", матеріали синтетичні, 6 шар тепер нормальний дощовик з МЕМБРАНОЮ, а не "клейонка", 7 шар складається з двох елементів, а не як зараз - з чотирьох. І з таким сьомим шаром, також на МЕМБРАНІ - можна забути про купівлю американського чи британського сьомого шару)Наступне відео, вже з порівнянням з нинішніми речами буде пізніше, бо воно набагато більше. І одразу скажу - це небо і земля у порівнянні з тим що було. Я радий як слон, що тепер в ЗСУ буде така нова система одягу))https://youtu.be/YjHO9exJJb8
👁 2,720 26-04-19 11:27
Дві "морські" новини/події, які ідеально прикрашають сьогоднішню неділю. Перша - Військово морські сили вразили російське підприємство Атлант Аеро ракетами Нептун в Таганрозі!Друга - надводний дивізіон 412 бригади Немезіс вперше в історії збив російський Шахед з надводної платформи!І це дійсно, сьогодні морський день) Атлант Аеро вже третій раз отримує пропущені по своїм виробничим приміщенням. Останній раз це було в січні. Атака дронами. А сьогодні ракетна атака, яка має набагато більше бойової частини однозначно прикрила на тривалий час виробництво дронів Молнія-2.Коли говорять про Таганрог, то всі знають там ТАНТК Берієва, і туди також були атаки. На авіазаводі ремонтують та апгрейдять літаки ДРЛВ А-50. І при перших ударах, попадав під гарячу руку і Атлант Авіа. На ТАНТК ми вже знищували літаки, а сьогодні удар був саме по А-А, як його самі ж працівники і називають. Дрони з гівна і двох палок Молнія дійсно всіх задовбали на фронті і прифронтових територіях. Може нести навіть 10-кілограмову протитанкову міну, у нових модифікаціях до 50-60 кілометрів. І головне, що Молнія дуже дешева і масова. А масовість якраз і робиться на заводі Атлант Аеро.Стосовно використання ракет Нетпун, то напевно ціллю були всі виробничі цехи, які раніше ураженням дронами ФП не могли дати великий ефект знищення і зупинки виробництва. Тому й цього разу прилетіли саме Нептуни.Або Нептуни залетіли й на ТАНТК. Скоро дізнаємось) Стосовно роботи бригади Немезіс, то це точно новий поворот розвитку надводних БЕКів нашого "флоту без кораблів". Тепер збивати Шахеди можна з великої води, щоб вони навіть не долітали до Одеської області. Але потім, скоро побачимо, як такі дрони будуть прориватись через смугу ППО російського флоту і будуть знищуватись кораблі, берегові цілі...В круті часи ми живемо. Українська армія рухає розвиток війни по всьому світу. Ми рухаємо, а не нас)
👁 2,440 26-04-16 13:52
Аналіз комбінованого обстрілу 15 квітня. Знову унікальний.Маємо справу з черговим «зламом шаблону» від противника. Останні обстріли він постійно щось змінює (засоби, час, тривалість), але так кардинально можна порівняти із початком використання ПКР Циркон з Криму. Якщо раніше ми звикли до класичної схеми «зліт вночі - пуски на світанку», то вчорашня атака стала прикладом розтягування удару в часі на понад 24 години та вперше запустити ракети вдень. Щоб вони прилетіли на вечір.Ви одразу можете згадати денний обстріл Києва крилатими ракетами, коли півні влучили в Охматдит, але то було точно до обіду. Бо в обід вже сотні людей розбирали завали, особисто бачив. А це – вперше злетіли Ту-95МС приблизно в 14.0, щоб КР прилетіли до нас вже ввечері. Тобто, перенесли приліт ракет по цілях з ранкових сутінків – на вечірні.З чим це повязано? Та може бути багато факторів. Від спеціального покриття камер ракет Х-101 германієм, що дозволяє максимально гарно бачити пролітаючу під собою поверхню до – сталої хрестоматійної інформації, що в сутінках люди та тепловізори найгірше бачать повітряні цілі. Через тепловий перехід. Але наша авіація показує, що для бортових РЛС літаків це вже не складні цілі хоч зранку, хоч ввечері. Результат, як казав класик, на табло – 19 з 20 крилатих ракет було збито приблизно за годину комбінованої атаки.Коли я вчора ввечері писав про влучання дронами далекого заводу СНХЗ – казав, що рано писати аналіз атаки, ще ніч попереду. І півні не забарились. Вони запустили аж 19 балістичних ракет! В дві хвилі, спеціально, навіть дубльовано по цілях, щоб а) влучити повторно, якщо ракети були збиті; і б) щоб вбити когось, хто вже прибув на місця падіння ракет/уламків. Через це є втрати серед соціальних служб, поліцейських та ДСНС. Максимально підла і чисто російська тактика проти населення. Країна-гній, нема що додати.Відсоток збиття в цьому випадку вийшов доволі низький. 8 з 19 балістичних ракет. Чого вони і хотіли. Добу «качати» сили ППО, 659 різного роду БПЛА для сміття та виснаження ракетного резерву ракет Пак-3 для Петріотів. Плюс, коли ви бачите повідомлення «швидкісна ціль на Кропивницький» - то це з дуже великою вірогідністю удар по аеродрому Канатове, де базується оперативний аеродром нашої авіації.Висновки.Це знову унікальний обстріл, бо вперше час удару ракетами перенесено на вечірні сутінки. Нова тактика. І здається, наша результативність їм не сподобалась. Наступна атака повернеться до нічних пусків)Розтягування по часу. Якщо розрахувати час як: зліт перших Шахедів, зліт стратегічної авіації, нічна балістика та останні шахеди зранку, - то це більше 24 годин одна атака. Максимальне виснаження розрахунків, людей та техніки.Балістична атака у дві хвилі. Максимально швидкі цілі, коли вночі кияни навіть не встигли спуститись в укриття. Від запуску до прильоту Іскандеру – 5 хвилин. Це терор і виснаження запасів ракет Пак-3 до Петріотів.Судячи з того, що по Білій Церкві били по складських приміщеннях біля ТЕЦ – можливо, півні все ще ціляться на нашу енергетику, хоча і мали б перейти на літні цілі (вода, очисні споруди, мости, газ). А можливо, шукали щось на складах.А поки подивіться, як в Туапсе відкрили нову сейсмічну зону. Новий вулкан проснувся)