Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Прайс Тайм
Añadido 15 may. 2021

Прайс Тайм

@PriceTimeBest
Número de suscriptores: 4 178
Fotos: 2,390
Videos: 925
Enlaces: 689
Descripción:
Все цікаве, що потрапило мені на очі в інтернеті. Навколо України, про все на світі.
Fuente

Прайс Тайм | Сьогоднішній удар по Капотні (черговий) показує дуже цікаву логіку наш...

Logotipo de la comunidad de telegram - Прайс Тайм Прайс Тайм @PriceTimeBest
2 230 Vistas/Alcance 2026-06-16 18:09 Mensaje №4595
Сьогоднішній удар по Капотні (черговий) показує дуже цікаву логіку наших ударів. І це не просто удар по "якомусь черговому НПЗ", хоча сама назва Московський НПЗ - вже має натякати, що це не звичайний нафтопереробний завод в околицях Москви. Це доволі довга і системна робота. І якщо не брати до уваги всю логіку нафтового знекровлення росії, а подивитись удари за останній місяць, то я чітко бачу стратегію роботи проти столиці боліт. Давайте розбиратись.До 17 травня (від цієї дати і беремо місяць) удари системно відбувались по нафтогалузі на доволі широкій географії. Системного тут можна було побачити лише саму географію, щоб всі регіони починали відчувати нашу присутність. Не відсутніми палива на заправках, а саме нашу присутність і наші спроможності. До 17 травня - ми потихеньку обрубували кінці системи. Експорт, транспортування, порти, резервуарні парки. Все важливо, особливо експорт, але це була (як виявилось) другорядна задача. Краснодарський край, Кубань, Крим, операція Балтика з портами і заходом до Пітєра - відволікання уваги, ППО, ресурсів оборони і т.д. Головна ціль була і є - Москва!Удар 17 травня по ЛПДС Володарська, НПС Солнечногорська (Нагорне) та самій Капотні - став переломом, коли ми перейшли від виснаження зовнішніх ліній постачання безпосередньо до системного демонтажу внутрішнього паливного розподільчого кільця Москви. Так, добрались саме до МКНПП - Московського кільцьового нафтопродуктопроводу.Капотня є базовим відправним пунктом для Московського кільцевого нафтопродуктопроводу (МКНПП). Це унікальна технологічна система з трьох паралельних ниток трубопроводів загальною довжиною понад 400 км, яка оперізує столицю РФ за 20-40 км від МКАД.Тепер трохи статистики про Московський НПЗ (належить структурі Газпромнефть). Його можна назвати головним паливним серцем столиці. Завод переробляє понад 10 мільйонів тонн нафти на рік і унікальний тим, що розташований безпосередньо всередині мегаполіса (усього за 15 км від Кремля). Його зупинка чи серйозне пошкодження здатні влаштувати паливний колапс у регіоні через колосальну частку ринку.Це серйозний гравець паливного ринку Москви. Завод контролює від 35% до 40% усього роздрібного ринку палива столиці. Фактично кожен третій автомобіль у Москві їздить на бензині чи дизелі з Капотні.МНПЗ покриває близько 70% потреб Москви та Московської області в автомобільному бензині.Та ще й про дороги треба нагадати. Підприємство є ключовим постачальником бітуму в регіоні. З його використанням будується або ремонтується кожна друга вулиця Москви.І головне, що мало хто вказує - авіагас! Це дуже важлива частина роботи МКНПП. В його інфраструктура працює за чітким розподілом: одна нитка качає автомобільний бензин, друга — дизель, а третя повністю виділена під авіаційний гас (авіакеросин марки ТС-1).Через систему МКНПП та її розподільчі станції (включаючи атаковану раніше ЛПДС «Володарська») паливо з Капотні безпосередньо та безперервно подається на паливозаправні комплекси найбільших аеропортів Московського авіаційного вузла:ШереметьєвоДомодєдовоВнуковоТа інші. Усім літакам в цих аеропортах, будь-якої країни - потрібний авіагас. Можу пояснити як логіку з паливом в Криму - все менше людей хоче туди їхати, бо не буде палива звідти виїхати. З літаками так само ;)Нинішня робота по об'єктах МКНПП показує стратегію удушливого зашморгу саме для Москви! Оскільки паливне кільце навколо Москви замкнуте, але ж і не автономне! Воно критично залежить від магістральних поставок із Кстовського (Нижньогородського), Рязанського та Ярославського НПЗ, а також від зовнішніх перекачувальних станцій «Транснєфті». І як ви вже зрозуміли - ми системно по них працюємо - про удари по ЛПДС Пермь і НПС Горький я також вам розказував.Все складається до того, що протягом літа у нас з'являться дуже серйозні "карти", про частину яких вже сьогодні можна розказати Трампу в Франції, а Лукашенко про це сказав ще вчора. І карта буде виглядати не просто зменшенням експорту чи зникнення бензину в Криму. А критичними проблемами в самій Москві.