Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Подбай про себе
Añadido 14 jul. 2024

Подбай про себе

@PodbayProSebe
Número de suscriptores: 4 105
Fotos: 11,800
Videos: 3,830
Enlaces: 1,340
Descripción:
У складні часи ми часто забуваємо про себе, але наше виснаження не допоможе нікому. Подбай про себе! Ти - важлива! Питання співпраці @marina_p_l e-mail: [email protected] Підтримати канал https://send.monobank.ua/8CiB7PZPYB

👥 Número de suscriptores

4 105
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -15

👁️ Vistas promedio por mensaje

567
Promedio/Día:: 458
Promedio/Tiempo:: 591
ERR: 13.81%

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 4
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 599 26-06-05 13:38
❗️ 3 важливих навички, яким вас ніхто ніколи не вчивНабридло жити за розкладом?  Коуч Марк Менсон пропонує 3 лайфхаки, які додадуть трохи хаосу у ваше життя.1️⃣ Не приймайте все близько до серця.  Все, що відбувається в житті, ми приймаємо на свій рахунок і пропускаємо через себе.  Коли ми успішні, нам здається, що всі довкола аплодують нам.  Коли все погано, ми злимось і вважаємо, що гідні кращого.  Однак у тих, хто критикує нас у періоди невдач, можливо набагато більше з нами спільного.  Не варто думати, що оточуючі постійно обговорюють наші промахи: зрештою, всі схиблені тільки на собі і нікому не потрібні інші.2️⃣ Не тримайтеся за свої переконання, як за рятівне коло.  Навіть якщо переконання легко зруйнувати, як картковий будиночок, багато хто продовжує триматися за них, намагаючись не впасти за борт корабля. Спробуйте такий прийом: прямо зараз запишіть на аркуші паперу 20 речей, які ви хотіли б у собі змінити.  Киньте виклик усьому, чим незадоволені: «я ледар», «я не вмію розмовляти з людьми» і таке інше.  Як тільки наберете 20 пунктів, пройдіться списку і напишіть, що буде, якщо ви зміните це в собі.  Яким стане ваше життя?3️⃣ Навчіться діяти, заздалегідь не знаючи, до чого це призведе.  З дитинства ми звикли робити те, що призведе до певної мети.  Приберемо в кімнаті - заслужимо похвалу, напишемо курсову - отримаємо оцінку.  Але у реальному житті такого не буває.  Ніхто не каже нам, у якій сфері ми зможемо побудувати успішну кар'єру, ніхто не гарантує, що у коханні ми будемо щасливі «раз і назавжди».  Немає способу дізнатися напевно, чи правильно ми робимо чи ні.  Через це ми всього уникаємо.  : нам потрібно дізнатися результат, навіть не почавши щось робити  Згодом життя стає низкою подій, що повторюються — тільки тому, що так безпечно.Висновок: Живіть сьогоднішнім днем, вдаючись до перебігу життя.  Можливо, на нас чекають тисячі крихітних невдач, але лише за допомогою них ми прийдемо до успіху.
👁 547 26-04-10 15:31
⁉️Що робити аби чоловік перестав пити?Нічого. Відповідь – нічого. Натомість ви можете допомогти собі. Повірте, якщо людина не захоче лікуватися, змінюватися, ви не зцілите її любов'ю. Все залежить від його власної волі.А ось вам можна і потрібно поступово виходити з співзалежних відносин. Важливі ви та ваші інтереси, мрії, прагнення. Універсальної методики "перестати бути співзалежним за три дні" не існує.Проте, найкраще, що ви можете зробити для себе:Дистанціюватися. Звичайно, це нелегко, і ніхто не повинен радити залишити партнера за один день (за винятком важких життєвих ситуацій, пов'язаних із насильством). А ось віддалитися, відпочити, згадати про себе та свої інтереси — це вам дійсно допоможе.Думати про свої потреби. Коли ви стаєте цікавими для себе, починає змінюватися абсолютно все. Ви знаходите цінність у собі, у своєму житті, вам стає цікаво проводити з собою час, балувати та радувати. Дозволяти те, що ви не дозволяли собі у стосунках.Звернутися за допомогою до психолога. Це універсальна порада, яка застосовується до будь-якого з пунктів вище.Це складний шлях, але це єдиний шлях допомогти собі. А якщо чоловік цінує вас та ці стосунки, він прислухається до вашої порали звернутися до фахівця. Бо пити чи не пити це завжди вибір конкретної людини. Як і вибір - лікуватися чи ні.
👁 589 26-04-02 15:41
Як генерувати нові ідеї за методом Уолта Діснея. Кому ж ще довіряти, як не людині, яка побудувала глобальну корпорацію? Старий, але дуже ефективний авторський метод Діснея допомагає придумати те, до чого при звичайному брейнстормінгу можна і не додуматись. Як він працює:Тобі потрібно буде по черзі приміряти на себе три різні ролі та розглянути завдання з погляду цих образів. На деякий час ти станеш:🔸️Мрійником – генеруй найшаленіші ідеї. Уяви, що немає жодних обмежень і ти можеш робити і вигадувати все, що захочеш.🔸️Реалістом — у цій ролі тобі належить проаналізувати ідеї Мрійника і подумати, як їх можна втілити в нашому неідеальному світі. Можливо, їх доведеться трохи підкоригувати, але головне вибирай ті шляхи, в реалізації яких ти точно впевнений.🔸️Критиком — тут тобі доведеться максимально старанно шукати слабкі місця та вади в ідеях, залишаючи лише робочі та ефективні варіанти.Після того, як ти спробуєш себе в ролі кожного з цих персонажів, ти матимеш цілий пул ідей, які можна впроваджувати в роботу.Ходять чутки, що у Діснея під кожну з ролей було відведено свою кімнату, в яких він вигадував ідеї та приймав рішення.
👁 638 26-03-13 16:32
Якщо ви виявили у себе ознаки емоційного вигоряння, то перше, що потрібно зробити, - це зізнатися собі в тому, що ви не всесильні, у вас не 6 пар рук, щоб все встигати, і так, ви проста людина, яка може втомлюватися, а не «позитивний чоловічок», який заряджає всіх і кожного своєю невгамовною енергією нон-стоп. А далі:🧩Дотримуйтесь режиму сну🧩Систематизуйте прийоми їжі (якщо звикли не звертати увагу на почуття голоду або в запалі ентузіазму, можете його не помічати, ставте нагадування на телефоні). 🧩Пийте воду.🧩Намагайтеся ввести в своє життя кардіотренування.Знову зазнавши стрес, спробуйте зробити дихальні вправи.🪷Наприклад, вправа «4—7—8». Видихніть ротом. Закрийте рот і вдихайте носом повітря, доки не дорахуєте до 4. Затримайте дихання, доки не дорахуєте до 7, і 8-й рахунок знову видихніть ротом.)Запишіться на масаж. Доведено, що допомагає знижувати рівень гормону стресу кортизолу.Поговоріть про свій стан із тим, кому довіряєте, — зі спеціалістом чи добрим другом.І пам'ятайте, що емоційне вигоряння - це стан, проти якого в жодної людини немає імунітету. Тому не звинувачуйте себе, якщо ваша енергія раптом зникла.Почніть допомагати собі якомога раніше і більше не змушуйте себе працювати на зношування.
👁 495 26-03-10 16:35
Хто такий "енергетичний вампір"🦇🙈Іноді після розмови зі співрозмовником ми відчуваємо спустошеність. Начебто ви спілкувалися на невинну тему, а відчуття таке, ніби розвантажили фуру з важкими меблями.Розбитість, виснаженість, відсутність сил (аж до фізичної знеможеності), сонливість, апатія – це ознаки зіткнення з енергетичним вампіром. Зазвичай діалог він будує особливим чином. У хід переважно йдуть претензії та образи. Вочевидь бажання показати власну перевагу.❤️‍🔥Не лякайтеся яскравої та загадкової назви. Тут немає жодної містики. Тільки науковий підхід та дослідження. Психологи обрали визначення термін «вампір» не випадково. Якщо порівняти способи, які використовують подібні люди, їх цілком можна описати як дію кровопивець. Тільки замість крові вони забирають в опонента енергію.🦇«Енергетичні вампіри» – особи, які обрали певний спосіб взаємодії, що порушує межі іншої людини. Усвідомлено чи випадково. У другому випадку людина не здогадується про свої проблеми, причиною яких часто можуть бути стреси, хвороби. І в подібному стані може виявитися будь-хто з нас.
👁 421 26-03-09 16:26
Якщо ви виявили у себе ознаки емоційного вигоряння, то перше, що потрібно зробити, - це зізнатися собі в тому, що ви не всесильні, у вас не 6 пар рук, щоб все встигати, і так, ви проста людина, яка може втомлюватися, а не «позитивний чоловічок», який заряджає всіх і кожного своєю невгамовною енергією нон-стоп. А далі:🧩Дотримуйтесь режиму сну🧩Систематизуйте прийоми їжі (якщо звикли не звертати увагу на почуття голоду або в запалі ентузіазму, можете його не помічати, ставте нагадування на телефоні). 🧩Пийте воду.🧩Намагайтеся ввести в своє життя кардіотренування.Знову зазнавши стрес, спробуйте зробити дихальні вправи.🪷Наприклад, вправа «4—7—8». Видихніть ротом. Закрийте рот і вдихайте носом повітря, доки не дорахуєте до 4. Затримайте дихання, доки не дорахуєте до 7, і 8-й рахунок знову видихніть ротом.)Запишіться на масаж. Доведено, що допомагає знижувати рівень гормону стресу кортизолу.Поговоріть про свій стан із тим, кому довіряєте, — зі спеціалістом чи добрим другом.І пам'ятайте, що емоційне вигоряння - це стан, проти якого в жодної людини немає імунітету. Тому не звинувачуйте себе, якщо ваша енергія раптом зникла.Почніть допомагати собі якомога раніше і більше не змушуйте себе працювати на зношування.
👁 577 26-03-07 16:16
Ознаки емоційного вигоряння, через які ви не можете рухатися даліВи стали цинічною😏Багато хто з нас грає в циніків, вважаючи це ознакою розуму, намагаючись зачепити когось або просто наслідуючи улюблених персонажів. Однак є симптоми хворого цинізму, властивого саме емоційному вигорянню.🙆‍♂️Песимізм. Особливо якщо ви впевнені, що далі буде лише гірше, але у вас немає жодного бажання більше шукати вирішення своїх проблем.🙆‍♂️Небажання відповідати. У такому стані ви крізь пальці дивіться на кількість електронних листів, що прийшли на пошту, ставите телефон на «беззвучно», щоб не чути дзвінків людей, яким знову від вас щось треба, і навіть хочете, щоб всі ці пишучі просто просто забули. про ваше існування.🙆‍♂️Огида до спілкування. У такому стані ви не тільки не захочете вибратися з другом на обід, але будете роздратовані від однієї думки, що він вирішив вас кудись покликати. Насамперед товариські люди при емоційному вигорянні стають замкнутими.🙆‍♂️Відсутність насолоди. Ви маєте повне право не хотіти йти сьогодні на роботу або відчувати жах при думці, що в сотий раз доведеться подивитися з дітьми фільм про черепашок-ніндзя, але якщо перестанете відчувати задоволення від усього, чим наповнене ваше життя і від чого ще недавно відчували кайф знайте: ви емоційно перегоріли.
👁 867 26-02-24 08:19
4 роки тому о 5 годині я сказала мамі: «Мама, війна почалася», на що моя мама відповіла: «Вона давно почалася».- Ти не розумієш: Путін зараз бомбить великі міста, вони перейшли кордон і йдуть на Київ, Харків… почалося велика війна… Далі в мене була панічна атака. Класична. З серцем, яке схопило. Потім я вімкнула телевізор, а там йшли просто якійсь ранкові передачі. Почала писати близьким та шукати інформацію. Вибухи. Збирати валізу (таку знаєте гарну срібну для ручної поклажі на коліщатах, яка зі мною була у Нью-Йорку і планувала відвідати Париж та зміст якої наступного дня був перекладений в темний старий рюкзак, що був зручнішим ніж коліщата). І ще мені треба було у центр, забрати документи, бо за правилами якогось Всесвіту, закордонний паспорт був не вдома. Я їхала туди під вибухи, бачила винищувачі в небі і людей, що було схоже на фільм. Поки чекала познайомилася з жінкою, яка теж приїхала за документами з Ірпеня. Під Ірпенем залишився чоловік з дітьми, бо так їм здалося безпечніше для дітей. Перед тим як поїхати назад, вона принесла мені каву, якою невідомий власник кавʼярні пригощав всіх безкоштовно, додаючи до кожної квітку. Це і є перше фото повномасштабної війни та дня, який розділив мій власний досвід на два…Дякую кожному та кожній, хто захищає нас у цій війні з 2014 року. Завдяки їм ми живі. Тримаймося та дочекаймося. Минуло 4 роки від «Київ за 3 дні», ми стоїмо.Покажіть в коментарях перше фото війни або опишіть, як і коли вона почалась власне для вас
👁 682 26-01-18 16:17
Ви знаєте, що ми охоче спілкуємося в коментарях та завжди раді зворотному звʼязку. І так, ми маємо певну свою думку на багато питань, яка може не співпадати з вашою і це круто, бо дає основу для діалогу. Ми не істина в останній інстанції, бо навіть наукові факти змінюються щодня. Колись вважали, що Земля плоска і то була істина. Але чи була вона істиною?Ми не в росії, де не має плюралізму думок. Проте є плюралізм думок, а є прихована агресія, направлена на самоствердження та знецінення інших.Сьогодні зіштовхнулися з коментарем поділу на адекватних батьків, якщо вони купили нерухомість закордоном, і відповідно неадекватних, які не купили, живуть при цій владі та «чекають на химерну «перемогу». Дякуємо вам, що 99,9% наших підписників з нами на одній хвилі. Підкреслюємо, що ніколи не дозволимо проявляти до себе хамство чи пасивну/активну агресію. І дуже дякуємо всім тим, хто відгукнувся на пост вище та розповів, чому ви з нами 😍🤗Радіємо мати так багато людей на спільній хвилі та з однаковими цінностями та світосприйняттям 😍
👁 617 26-01-08 23:04
Як я можу зупинити напад паніки?Хоча немає способу негайно зупинити напад паніки відразу після його початку, є кроки, які ви можете вжити, щоб впоратися з симптомами, доки напад не зникне, зокрема:⭐️Практика глибокого дихання: гіпервентиляція є симптомом панічних атак, які можуть посилити страх. Глибоке дихання може зменшити симптоми паніки під час нападу. Вдихніть якомога повільніше, глибше та ніжніше через ніс і повільно видихніть через рот. Закрийте очі і зосередьтеся на своєму диханні.⭐️Визнання того, що у вас напад паніки: знання того, що у вас панічний напад, а не небезпечний епізод для здоров’я, може допомогти впоратися зі страхом, який ви відчуваєте. Нагадайте собі, що напад тимчасовий і мине.⭐️Розслаблення м’язів: напади тривоги можуть спричинити напруження м’язів. Зосередьтеся на розслабленні однієї групи м’язів за раз, щоб зменшити напругу та залишатися присутнім.⭐️Практика уважності: напад паніки може змусити вас відчути відрив від реальності чи свого тіла. Практикуйте уважність і зосередьтеся на сьогоденні, щоб зосередити свої думки та заземлитися.⭐️Якщо у вас часті панічні атаки, важливо звернутися за медичною допомогою, як-от ліки та психотерапія. Джерело: сайт лікарні Клівленда (Cleveland Clinic)