Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів first!
Añadido 14 jul. 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Número de suscriptores: 6 899
Fotos: 8,130
Videos: 337
Enlaces: 4,990

👥 Número de suscriptores

6 899
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -9
Promedio/Mes:: -25

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 416
Promedio/Día:: 4,680
Promedio/Tiempo:: 3,291
ERR: 49.51%

📊 Mensajes por Día

2.7
Último día: 1
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 2.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,560 26-06-18 11:07
Не знаєте куди їхати в Обухові? Є Ржищів***На порталі Ржищівської міської ради запустили інтерактивний розділ «Туризм». Нова онлайн-платформа розроблена як сучасний путівник, покликаний полегшити планування подорожей для мешканців громади, внутрішніх туристів та потенційних інвесторів.У новому цифровому просторі розробники систематизували ключову інформацію про Ржищівщину. Відтепер користувачі сайту можуть в один клік знайти актуальні дані про головні історичні та культурні пам'ятки регіону, унікальні природні локації, а також ознайомитися з логістичними маршрутами.Крім екскурсійної програми, онлайн-довідник містить практичні рекомендації для мандрівників. Зокрема, у розділі оприлюднено перевірені варіанти готелів і зелених садиб для ночівлі, а також актуальний перелік місцевих закладів громадського харчування.За словами представників Ржищівської ОТГ, запуск туристичного розділу є стратегічним кроком для популяризації мальовничих краєвидів Дніпра та залучення інвестицій у культурну інфраструктуру.
👁 2,640 26-05-17 10:25
ІНДУСИ В ОБУХОВІ: "ЗА" І "ПРОТИ"***Останнім часом патріотична (за самовизначенням) частина суспільства з піною у рота обговорює можливість залучення до трудового ринку України мігрантів із Індії.Ситуація дещо гротескна, оскільки правою рукою "патріоти" розказують казки про "трипільців", "аріїв" і "переможний похід в Індію", а лівою - відмовляють, виходить, у репатріації на історичну українську батьківщину нашадкам цих самих "аріїв", своїм двоюрідним братам.Не будемо міркувати над тим, що наший ринок праці дійсно потребуватиме залучення мігрантів. Про те, що індійці - одна з найбільш культурних та інтелектуальних націй світу (правда зі сміття у них як і у нас, проблемка, так шо спільне є).Про те, що ніхто ніколи не чув про "індійську мафію" в інших країнах.Ні, я не агітую. Це питання - вилами по воді писане.Просто згадав апокаліптичну трилогію Щербака про "Час смертохристів". В ній, крім іншого, у 2070-х роках весь Лівий берег Києва - це величечезний індійсько-азійський квартал.Історично і історичний Обухів це населення, котре формувалося під час різних хвиль переселень починаючи приблизно з 16 ст.Дві останні - під час розбудови промвузла у 1970-х і біженців у 2022 - змінили обличчя до того сонного, пасторального села. Але, є нюанс. Як не крути, більшість переселенців як в Обухів, так і з Обухова були українцями (крім ісходу євреїв в 1919 році). А тут індуси.ПИТАННЯ:Як Ви ставитеся до, приміром, появи в Обухові, індійської діаспори?Позитивно, ми всі люди - 21👍👍 8%Нормально, вони хороші працівники - 14👍👍 5%Негативно, Україна - для українців - 171👍👍👍👍👍👍👍👍 65%Негативно, тут і своїх дол..в (нехороших людей) вистачає - 52👍👍👍 20%Мені все-рівно, я сам після війни виїду (або планую) - 6👍 2%👥 264 человека уже проголосовало.
👁 3,060 26-04-20 06:02
​​КОНСПІРОЛОГІЯ ЦЕ ХВОРОБА***Займаючися історією Обухова і околиць я часто зустрічаюся з явищем, коли люди плутають свою молодість або розповіді бабусь з історією як системою зафіксованих і перевірених даних.Втім, подібні розповіді теж важливі, оскільки є цікавим етнографічним матеріалом, формують обухівський корпус переказів і легенд.Інша справа - конспірологія, це когнітивне відхилення, носій котрого не здатен мислити в причино-наслідкових рамках і тому завжди "бачить" шось, нібито приховане,таємне.Версія про те, що старші класи в Обухові закривають для того щоб батьки вивозили дітей за кордон бо...є не просто конспірологічною. Вона абсолютно відверто викликає питання про психічне здоров'я автора.Чому так?Бо, ситуація зі школами це...1. Це всеукраїнська реформа, котра на місцях створює деякі незручності, а тому і дискутується в громаді. Це нормально.2. Її мета - якомога раніша адаптація підростаючого покоління до ринку праці, вияв сильніших сторін. Це правильно.Версія про те, що реформа спрямована на позбавлення України людського капіталу, як мінімум, дебільна, вибачте на слові. Вивезти дітей за кордон - не в дитячій табір літом. Не так просто. Для цього треба серйозніші умови і причини, ніж шкільна реформа.Ну а плутаючі наче слід зайця натяки на кшталт "Це пов'язано з кількома причинами, про які наразі не можна публічно говорити, хоча багато хто здогадується, бо це не таємниця і думаючи люди уже все зрозуміли" це і є конспірологія.Тіпа причина є, але я не скажу, бо, бо, бо.Ну і в коментах, за законами цього жанру, закриті акаунти підкидають наче між іншим: бо я чула, шо повістки вже роздають дітям...Схоже на феномен "знайомої у котрої є знайома медсестра" часів ковіду, котра знала "всю правду" і "по секрету, під страхом смерті", ділилася нею.***Їх К - конспірологія, хвороба мислення.Наше К - критичне мислення, відділення зерна від полови.
👁 3,660 26-04-14 10:25
​​"ОПОЗИЦІЯ", МЕРІЯ І ШКОЛИ В ОБУХОВІ: ЩО З НИМИ НЕ ТАК?***БАБА-ЯГА ЗАВЖДИ ПРОТИОбухівська "опозиція" дуже переживає, що їх діти узнають про існування Обухова за стадіоном Мельника. Що в разі реалізації чергової освітньої реформи старшокласникам доведеться їздити (чи не дайбоже - ходити цілих 2 км!) вчитися у Центр. Очевидно, що справжній мотив тут лежить у площині передвиборчої роботи з "густонаселеними частинами" Обухова. Хто зна, а може вибори скоро? Ну і головне - для нашої "опозиції" обухівська політика це постійна ловля бліх на спині міської ради. Жодного тижня без скандалу. Цей пост вже не лайкають - писатимемо новий.***НЕ ЧУЮ І НЕ БАЧУЗ іншого боку барикади міська рада, чия здатність чути громаду давно викликає питання про стан слуху. Я вчився і у 1-шій, і у 5-ій школах. При всій любові до старої школи у Старому Центрі я реально не розумію за рахунок яких потужностей вона може подвоїти кількість учнів. Із травматичного - не знаю як зараз, але ще недавно її санвузли (шо на вулиці, шо всередині) були цілим антропологічним явищем, котре жило своїм життям (і калічило дитячі). Хто вчився - той знає.***"ДВОЄ ІЗ ЛАРЦА"Очевидно, що для обухівської "опозиціїї" боротьба зі спущеною зверху "шкільною реформою" це чергова електоральна історія. Поюзають і кинуть. Бо ресурсу вийти за межі фб-скандалу немає.А для влади - прублємка, котру вона, за звичкою, вирішить за методом Левченка - назло громаді, бо того, хто критикує, у мерії традиційно і принципово не чують.Весь прикол у тому, і це головне у розумінні обухівської політики - ніхто з них і ніколи не зацікавлений у реальному вирішенні проблем.Опозиція бо скандал це їх рейтинг, нарощувати іміджеві мускули, будувати його на конструктиві вона просто не вміє.Влада - бо просто не вміє. Нічого, крім фотатися.У кожного своя передвиборча фейсбук-тактика.***РІВЕНЬ ЦЕ РІВЕНЬА в цей час, шановні земляки, Китай затвердив план розвитку освіти, який передбачає впровадження вивчення штучного інтелекту вже з першого класу. До 2030 року ця дисципліна стане частиною шкільної програми, змінюючи підхід до навчання на всіх рівнях.С - стратегіяР - результат.
👁 3,490 26-04-04 09:21
УКРИТТЯ Є, СХОВАТИСЯ ДЕ - НЕМА***Зима минула. Стало більше світла, тепла і води. Здавалося, що міська рада подолала найважчу в своїй історії смугу перешкод.А ні. Прилетіли кацапи і з'ясувалося, що схУватися ніде. Навіть на Школі і Піщаній.Що, попри запевнення, система укриттів існує лише на папері.Що не кожен підвал може захистити, навіть якщо він є.Мережі перезбуджені. З цікавого - періодично згадують про МАФи, цей антипод укриттів і візуальний символ теперішньої влади.І попри мою нелюбов до емоційно заряджених коментарів я вважаю, що це добре.Бо не можна керувати містом як бізнесом.Місто - складний багатоукладний організм.Мета бізнеса - прибуток для групи людей.Мета міста - комфортний простір для всіх.Не можна одночасно заробляти на місті і розвивати його.Ти або заробляєш або служиш. Обухову.Поки що ознак служіння немає. Або вони такі дрібні, що вимагають якогось соціального мікроскопа.По суті: укриття - черговий з низки довгих "факапів" (провалів) мерії.Чергове підтвердження, того, що інфраструктурні рішення їй не даються.Що вона хворіє на управлінську некомпетентність, першою жертвою котрої є Обухів, його здоров'я.
👁 3,380 26-03-26 08:44
​​BE OR NOT TO BE ("Бути чи не бути")***Будь-яка обухівська влада це завжди "ресурсна історія", це завжди про гроші і корупцію.Втім, майже кожна обухівська влада мала свій opus magnum ("Велику справу").Для Левченка, пр, це були дороги.Вчора на сторінці мерії з'явилася новина про те, що в Обухові можуть відкрити філію коледжу бізнесу та аналітики by Національна академія статистики, обліку та аудиту.Багато це чи мало? Багато. Настільки, що може стати "великою справою" для поточної ітерації обухівської влади.Чи стане це рятівним колом перед виборами?Навряд чи. Плюс говорити це одне, а робити - інше. Обухівська опозиція знає. У мене є великі сумніви у здатності ОМР втілювати інфраструктурні проекти. Алея МАФів не рахується.Разом з тим особисто я відчуваю, що здатен пробачити їм всі гріхи якщо в Обухові з'явиться коледж.Причин для цього багато:1. Обухову не вистачає "молодої крові", вона вся у Києві;2. В Обухові дефіцит інтелігенції як класу, це зникаючий вид.3. Приток студентів може позитивно вплинути на будівництво нового житла і модернізацію міста.Ну і головне - освіта це завжди інвестиція в "людський капітал", котрого так не вистачає Обухову.Я кажу про нормальний коледж з купою студентів і нових викладачів. Не чергові "вечірні курси" на базі одного з ліцеїв.Побачимо.
👁 2,470 26-03-24 06:00
Мінфін пропонує ПДВ для ФОПів і продовження військового збору***Мінфін представ «великий податковий законопроєкт», який об’єднує податкові зобов’язання держави перед Міжнародним валютним фондом. Документ планують розглянути у Верховній Раді України до кінця березня.Зокрема, з 1 січня 2027 року фізичних осіб-підприємців із річним доходом понад чотири мільйони гривень зобов’яжуть зареєструватися платниками податку на додану вартість. Водночас дію військового збору пропонують продовжити до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних сил України. Для ФОПів першої, другої та четвертої груп ставка становитиме 10% від мінімальної зарплати, для третьої групи — 1% від доходу.***ФОП це універсальний солдат. Він повинен працювати без світла; стріляти в кацапів і платити підвищені податки. В ідеалі - все одночасно.Не чиновники, ні. Чиновники не повинні працювати без світла, воювати і платити підвищені податки.Хоча би тому, що вони самі вирішують, хто має шо робити.
👁 4,340 26-03-19 06:24
​​СНІГ ЗІЙШОВ. СТАЛО ВИДНО, ХТО І ДЕ КЛАВ. АСФАЛЬТ***ВОНИДавним-давно я брав інтерв'ю у керівника транспортного відділу столиці Латвії, м. Рига.На питання чому у них немає ям на дорогах він відповів, що їх ремонтують ті, хто кладе. За свій рахунок.***МИВчора міськрада повідомила про те, що "розпочато роботи з ліквідації аварійної ямковості холодним асфальтобетоном на дорогах". Уточню - погодні умови Балтії в 100 раз гірші за наші, там море, висока вологість. Але асфальт не міняють наче взуття щовесни. Може тому, що купують один раз, але нормальне. ***ПРИЧИНИТексти провели дослідження і з'ясували, чому Обухів не Рига.1. Значна частина доріг, відремонтованих у 2018–2021 роках, нині досягла фази інтенсивного зносу.2. Крім того, дороги роками ремонтували фрагментарно, що призвело до нерівномірної міцності покриття.3. Ситуацію погіршило зростання транспортного навантаження, особливо після зміни логістики через війну. 4. Ключовою проблемою експерти називають нестачу фінансування. У результаті накопичені проблеми проявилися одночасно і призвели до масового руйнування дорожнього покриття.
👁 3,460 26-03-18 06:23
Чому домашнім котам краще залишатися вдома — пояснення науковців***Домашні коти, яких не випускають вільно гуляти, живуть у середньому на 2–3 роки довше — про це свідчить нове дослідження міжнародної групи вчених. За їхніми даними, вільний вигул значно підвищує ризики травм, хвороб і передчасної смерті тварин.Найбільшу небезпеку становлять дорожньо-транспортні пригоди, бійки з іншими котами та падіння. У Європі, за оцінками дослідників, від 18% до 24% котів хоча б раз у житті потрапляють під авто, і близько 70% таких випадків закінчуються загибеллю. Камери на нашийниках також показали, що коти регулярно ризикують отруєнням, перетинають дороги та досліджують небезпечні місця.Крім травм, коти на вулиці часто заражаються інфекціями, зокрема вірусом імунодефіциту котів (FIV), а також можуть стати жертвами жорстокого поводження або отруєння. Навіть ті, що виживають, нерідко отримують хронічні проблеми зі здоров’ям і потребують дорогого лікування.Дослідники радять утримувати котів у межах дому або двору, облаштовуючи безпечні простори — наприклад, закриті вольєри чи «catio». Також можливі прогулянки на повідку під наглядом. Такий підхід дозволяє зберегти здоров’я тварини і водночас зменшити шкоду для дикої природи.***А ви випускаєте своїх хвостів?
👁 3,460 26-02-20 13:22
​​"НАШІ ЛЮДИ В ГОЛЛІВУДІ" АБО ТРОХИ ПРО "КРАЩИХ СИНІВ ОБУХОВА"***Кажуть, що зараз в України є 3 магістральні проблеми:1. фронт2. енергетика3. корупціяІ якщо війна колись закінчиться, енергетика відновиться, то корупція - наш національний вид спорту, ніде не дінеться. Ще у козацьких літописах чорним по білому розписано скіки кому тре було занести, шоб ... Да, козаком ставали в різний спосіб.***Так от, рік тому я писав про те, що головного психіатра ЗСУ арештували після обшуків і підозри в незаконному збагаченні.Тоді для багатьох стало відкриттям, що Олег Друзь не просто з Обухова, не просто вчився у рідній школі №1, але і походить з династії обухівських лікарів.В минулому році СБУ затримала Друзя за підозрою в незаконному збагаченні на понад 1 мільйон доларів США. Згодом був внесений до "Миротворця".Сьогодні з'явилася новина про те, що Служба безпеки України повідомила про нову підозру головному психіатру Збройних Сил України.На підставі зібраних доказів слідчі повідомили про підозру за ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України — легалізація майна, одержаного злочинним шляхом, вчинена організованою групою.Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.ПС. Кажуть, його дружина і дочка - громадянки рф. Не злочин, але осадочек лишився.