Fuente
Обухів first! | ІНДУСИ В ОБУХОВІ: "ЗА" І "ПРОТИ"***Останнім часом патріотична (за само...
2 640 Vistas/Alcance
2026-05-17 10:25
Mensaje №10983
ІНДУСИ В ОБУХОВІ: "ЗА" І "ПРОТИ"***Останнім часом патріотична (за самовизначенням) частина суспільства з піною у рота обговорює можливість залучення до трудового ринку України мігрантів із Індії.Ситуація дещо гротескна, оскільки правою рукою "патріоти" розказують казки про "трипільців", "аріїв" і "переможний похід в Індію", а лівою - відмовляють, виходить, у репатріації на історичну українську батьківщину нашадкам цих самих "аріїв", своїм двоюрідним братам.Не будемо міркувати над тим, що наший ринок праці дійсно потребуватиме залучення мігрантів. Про те, що індійці - одна з найбільш культурних та інтелектуальних націй світу (правда зі сміття у них як і у нас, проблемка, так шо спільне є).Про те, що ніхто ніколи не чув про "індійську мафію" в інших країнах.Ні, я не агітую. Це питання - вилами по воді писане.Просто згадав апокаліптичну трилогію Щербака про "Час смертохристів". В ній, крім іншого, у 2070-х роках весь Лівий берег Києва - це величечезний індійсько-азійський квартал.Історично і історичний Обухів це населення, котре формувалося під час різних хвиль переселень починаючи приблизно з 16 ст.Дві останні - під час розбудови промвузла у 1970-х і біженців у 2022 - змінили обличчя до того сонного, пасторального села. Але, є нюанс. Як не крути, більшість переселенців як в Обухів, так і з Обухова були українцями (крім ісходу євреїв в 1919 році). А тут індуси.ПИТАННЯ:Як Ви ставитеся до, приміром, появи в Обухові, індійської діаспори?Позитивно, ми всі люди - 21👍👍 8%Нормально, вони хороші працівники - 14👍👍 5%Негативно, Україна - для українців - 171👍👍👍👍👍👍👍👍 65%Негативно, тут і своїх дол..в (нехороших людей) вистачає - 52👍👍👍 20%Мені все-рівно, я сам після війни виїду (або планую) - 6👍 2%👥 264 человека уже проголосовало.