Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Número de suscriptores

21 504
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: +107
Promedio/Mes:: +945

👁️ Vistas promedio por mensaje

17 474
Promedio/Día:: 23,000
Promedio/Tiempo:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 3
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

ПЕРЕГОВОРНІ РОЗКЛАДИ. ЛІКБЕЗ. Допис нудний, чисто інформативний, можна не читати тим, хто "не плаває у темі". Хотів дати цю інформацію блоком разом з іншою вранці, але дам короткий допис по окремій темі сьогодні, бо завтра доведеться давати інформацію і про "План Келлога", який той привіз з України, і розповідати про переговори Китаю та ЄС щодо "врегулювання української кризи", і давати інформацію про "ядерні переговори" Європи та Китаю.  Станом на зараз, після дуже значної втрати впливу у Білому Домі Спецпредставника Уіткоффа, збільшилася вірогідність запровадження санкцій проти рф до спливу 50-ти денного терміну, який Президент США відвів на досягнення "Угоди про припинення вогню". Сьогодні Трамп особисто підтвердив таку можливість. Запровадження таких санкцій якнайшвидше лобіюють Держсекретар США, Спецпредставник Келлог, Міністри фінансів та торгівлі Бессент та Лутнік, директор ЦРУ Реткліфф та директор АНБ Хог. Проти Спецпредставник Уіткофф,  голова Пентагону Хегсет та, умовно, з запереченнями, Голова Нацрозвідки Габард.  Президент США, як він сам неодноразово заявляв, не бажає вводити санкції проти рф тому, що введення тих у дію "Остаточно підірве можливість у короткий строк досягти миру у російсько-українській війні". Станом на зараз Президент США не відмовився остаточно від цього свого переконання, проте "вода камінь пробиває" - постійне нагадування Трампу і європейськими лідерами, і вищезгаданими посадовцями США того, що путін глузує з його миротворчих зусиль, тягне час та постійно бреше Великому Президенту, поступово це переконання добивають.   Президент Туреччини збирається організувати зустріч Президентів США та рф як мінімум, і тих же за участі Президента України як максимум. Президент США за організацію зустрічі у потрійному форматі, проте проти нової розмови з путіним у форматі віч-на-віч. На це рішення Трампа вплинула позиція його оточення, перш за все Держсекретаря США, який вважає, що "Потенціал прямих переговорів з путіним вичерпаний - той не збирається змінювати свою неконструктивну позицію доти, доки не зіштовхнеться з відсутними наслідками реалізації нашої політики "Мир через силу". путін взагалі не збирається брати участь у потрійному форматі переговорів з Президентом України та Трампом і не проти вчергове поговорити з останнім "ні про що" - це озвучили останнім часом і говоряча голова кремля Песков, і  спецпредставник Ушаков, і лавров.  Оточення Трампа, проте, виступає за двосторонні, можливо - трьохсторонні переговори Сі, путіна та Трампа при умові, що на тих або не буде присутній путін, або ще до самих переговорів урядовці двох країн проведуть належну підготовчу роботу з тим, щоби на трьохсторонніх таких запропонувати кремлівцю узгоджений для схвалення документ зі спільними пропозиціями. путін на даний час проти своєї участі у трьохсторонніх переговорах, проте охоче прийме участь у двосторонніх з Трампом та Сі.   Існує ризик того, що Президент США змінить свою думку про небажання вести переговори один проти двох і таки вирішить прийняти участь у трьохсторонніх переговорах з Сі та путіним, проте станом на зараз така вірогідність невисока - станом на зараз його міжнародна команда на чолі з Держсекретарем працює доволі непогано і доволі успішно гасить спонтані ініціативи Президента США. Проте зарікатися від "спонтаного рішення" Трампа все ж не можна.   Гарного вечора. Ночі тихої бажаю, проте навряд чи вона такою буде - судячи з підготовчих дій бидла. Бережіть себе. Ховайтеся, якщо є куди. До зустрічі завтра.
СТАМБУЛ. ПІСЛЯМОВА. На щастя для всіх це буде короткий допис. ) Про зміст майже безрезультатних переговорів між Україною та рф у Стамбулі загалом відомо все. Але не загалом, розповім про два нюанси у попередніх обговореннях, у яких приймала участь американська сторона.  Росіяне за власної ініціативи пропонують відновити дію "Мораторію" на удари по об'єктах критичної та енергетичної інфраструктури. Мотивують вони все це тим, що скоро зима і треба "опікуватися інтересами мирного населення яке не повинно стаждати під час бойових дій під час опалювального сезону". Лицемірство, але як є. І от під тим соусом росіяне вимагають не атакувати новостворену енергетичну інфраструктуру, яка дозволить підключити ЗАЕС до енергетичної системи рф. Мотивують вони таку необхідність опікуванням за безпеку роботи станції та необхідність безпечного електропостачання для її роботи. Щоби "проштовхнути" угоду по цій темі рф попросила допомоги у США - Був обмін думками між Рубіо та Ушаковим. Нам розповіли, що Держсекретар пообіцяв проінформувати про російську пропозицію владу України, проте відмовився здійснювати на неї тиск.  Як підсумок. Українська делегація відмовилася обговорювати російську пропозицію та заявила, що ЗСУ будуть атакувати будь які позазаконно побудовані  споруди на своїй території. Підключення ЗАЕС до російської енергосистеми доки ще відкладається.  Також обидві делегації вчергове обмінялися списками об'єктів енергетичної та критичної інфраструктури, які будуть підпадати під дію мораторію на удари. На наступній зустрічі узгоджені списки можуть бути затверджені.  Також цікавий нюанс - росіяне вимагають поширення дії "Мораторію" на власні цивільні аеропорти навколо яких, як вони хочуть, повинна бути створена "вільна від присутності БПЛА зона". Українська делегація вимагає такого ж мораторію для українських аеропортів задля відновлення вільного авіасполучення. Відповіді від делегації рф на цю ініціативу не було, питання будуть обговорювати у путіна вищі інстанції. Ну і новина цікава своєю передбаченістю.  Президент Трамп три дні тому  пригальмував передачу Україна нових, суто американських, пакетів зброї, в очікуванні результатів переговорів у Стамбулі. Але, що цікаво, Держсекретар США все ж таки добився схвалення продажу Україні інших двох пакетів зброї не очікуючи на результати цих переговорів. Це взагалі симптоматично - Трамп вже починає розуміти, що на  будь які суттєві результати на переговорах з рф розраховувати не доводиться. Так згодом, можна буде розраховувати і на введення санкцій після спливу терміну 50-ти денного ультиматуму. Дай Боже. Ну і вчергове передаю попередження для американської амбасади та для нашої влади від Уряду США. У найближчі чотири дні існує висока вірогідність масованих обстрілів з боку рф, однією з цілей майже напевно буде Київ.  Гарного вечора. Бережіть себе.
Більше місяця майже стоїть реанімація побитої техніки. Додалася нова під час останніх втрат. Обіцяних грошей на ремонт як не було, так і немає досі. І, думаю, не буде - мені повідомили, що вона буде зписана. Приїхали. Я тримався скільки міг. Вислуховував від хлопців звинувачення у "чистоплюйстві та егоїзмі", від наших адмінів тут та на ФБ теж. Не просив нічого у підписників, видоїв постійних донорів досуху на три місяці наперед. Собі залишаю гроші виключно на базові потреби. Мені більше ніде їх брати.  Про нові потреби не скажу нічого - треба все оцінити на місці. Просити у людей щось - для мене пекельні тортури. Але мене приперли до стінки - прошу про допомогу. Потрібно зібрати 93 тисячі - ми зможемо через два тижні віддати техніку хлопцям. Якщо є така можливість, допоможіть, будь ласка. Не мені - хлопцям, яким та техніка може зберегти життя. Буду вдячний. 4441114469771859 Про рішення Президента США після візиту Келлога до Києва розповім післязавтра - досі не маю подробиць про "План", який Спецпредставник привіз з України. І це виключно моя провина - я так замотався, що забув попросити дати нам його хоча б тезово. Пробачте, винен, виправлюсь.  Гарного вечора та тихої ночі.
а). Макрон запевнив Зеленського у тому, що "З боку Франції не може бути й мови про скорочення фінансування військових та фінансових потреб України у наступному році - вони будуть збільшені як мінімум на 20 відсотків". Також Президент Франції підтвердив українському колезі, що його країна не збирається купувати американську зброю для нашої країни, натомість "пропонує широкий вибір зброї від французьких та європейських виробників, купівлю якої готовий профінансувати його уряд". б). Макрон заявив, що "всі питання серед членів "Коаліції охочих" вирішені і відправка "Сил підтримки миру" буде здійснена одразу після остаточних домовленостей про необмежене у часі припинення вогню".в). Макрон заявив Зеленському, що "Дев'ятнадцятий пакет" санкцій проти рф буде "Не менш ефективним, ніж тільки ухвалений попередній". Макрон запевнив Зеленського, що він з Мерцем "зробить усе можливе для того, щоби до часу спливу "Ультиматума Трампа" цей пакет був би ухвалений та став би додатковим аргументом у справі примушення путіна до миру".  Я нам сказали європейські гості під час візиту до нас цього тижня у відповідь на питання - "Що сталося з Макроном? Чого він так погано виглядає"?, - "Не сприймайте зниження дипломатичної активності французького Президента як щось екстраординарне. Він вимушено вирішує зараз особисті питання, які накопичувалися за час його президентства, проте працює як і працював, хоча і знизив свою публічну активність". Ми не розпитували - що там за питання?, і вам усім розпитувати не раджу - це не наша справа і не нам сувати туди свого носа.  Дякую усім за співчуття висловлені вчора. Дякую за те, що ви є, мої підписники - ви стали для мене щось на кшалт великої сім'ї зі своїми розумниками та бунтівниками, зі своїми відмінниками та бузотерами, . Я буду намагатися вас не зраджувати "перервами у інформуванні" - "сім'я" не терпить зневаги до своїх членів.  Гарного вечора. Дай нам Боже тихої ночі, хоча чорт путін дуже вірогідно її перепаскудить. Бережіть себе. До зустрічі завтра вранці.
КОЛИ НОВИНИ НЕ В РАДІСТЬ. Важко писати про гарні новини на зовнішньополітичному фронті у той час, коли гинуть твої учні. Гинуть, коли йдуть на вірну смерть виконуючи накази, які я особисто вважаю злочинними, накази  "великих погонів", які рік як забули відвідати відданий під їх опіку шмат фронту, накази, які ретранслюють командири - "ухилянти від фронту" нижчої ланки які забули як виглядає ЛБЗ. Гинуть пацани, котрих навчав, яким бажав дожити до кінця війни, з якими обіцяв разом випити після неї розового чи вишневого лікера власного виробництва...  Щодо обстрілу скажу так. Одеса, Шостка, Павлоград - ключові хаби постачання ЗСУ на Херсонському, Запорізькому, Сумському та Покровському нарямках. Куди били та чому - ясно і дитині. Не забули про підприємства ОПК. Дуже хочеться видати у прямий ефір все, що я думаю про наше Міністерство Хаосу та Презентацій з невідповідною назвою МОУ, про наші "великі погони" та й про невеликі теж, про бездарну та брехливу владу України. Написав допис - сховав. І Неті заборонив публікувати. Не знаю, чи надовго мене вистачить...  Новин багато, новини для нас дуже гарні, новини з Японії, США, Німеччини, ВБ, Франції. Але вони не можуть перебити біль від втрат. Пробачте мене, але сьогодні дописа про них не буде - у мене день жалоби. Хочу піти у ліс під дощ і не бачити нікого. Завтра вранці все дам.  Бережіть себе. Цей обстріл - лише прелюдія. Будуть ще, один по Києву. Я про це попереджав, про це попереджають американці. Ховайтеся, якщо є така можливість. Хоча знаю, що рекомендація дурна - у нас у селі  і ховатися  нема де. Пробачте за негатив - я жива людина і бувають хвилини, коли від втрат хочеться вити. До завтра. До гарних новин.
Ну і відповім на питання - "Що думають про новий Кабмін європейці та американці". Американці скоріше задоволені ніж ні - Свириденко дуже гарно зарекомендувала себе у США під час переговорів по "Угоді про копалини". Існує консенсус між "Вашингтонськими баштами" - "Вибір Зеленського в умовах відсутності кадрового резерву  виправданий і він здатен мінімально покращити роботу Кабміну до роботи якого вистачає претензій як в Україні, так і у нас". Це голова Мінфіну США Бессент. Реакція Європейців досі не зрозуміла. З однієї сторони є реакція від Президента Франції та Канцлера Німеччини - обидва "Сподіваються на активізацію роботи Кабміну та викорінення існуючих у ній недоліків". З іншої - Зеленському обидва вже не раз заявляли прямим текстом про необхідність "залучення до роботи у виконавчій владі різних рівнів кращих кадрів за ознакою професійної придатності, а не за принципом особистої відданості". Обидва виступають за підготовку для України нового покоління держслужбовців та за омолодження кадрового складу  у виконавчій владі. Станом на зараз позиція - вичікування. Реакція буде через пару місяців після початку роботи. А загалом - усі солідарні у тому, що в умовах закритого числа активного складу українського політичного борделю перестановка ліжок у ньому є відносно  вдалою - кращі серед гірших в цілому зайняли місця, на які вони, по великому рахунку, заслуговують.  Ну і на останок попередження від США, як завжди отримане амбасадою та нашим Урядом.  У найближчі чотири доби очікуються масовані обстріли з боку рф. Підкреслюю - обстрілИ, їх буде мінімум два, один дістанеться Києву. Звертаємо уваги на попередження та на сигнали тривог. Бережіть себе.  Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. До зустрічі вранці.
ІНФОРМАЦІЯ ТА ВІДПОВІДЬ. Доки є час, відповім на одне питання та дам нову інфу по Міні - НАТО.  Нас з початку робочого дні вже згвалтували питанням - "Чого раніше поїхав Келлог"? Тому одразу дам його на канал.  Скажу, так, не тоді, коли повідомило "джерело", але вже поїхав.)) Не зустрівся з представниками громадянського суспільства, не зустрівся з абсолютною більшістю представників опозиції, не відвідав прифронтові міста, обмежився одним візитом на оборонне підприємство. Поїхав по стану здоров'я, він дійсно дуже сильно вимотався та виглядав не кращим чином. Вік дався взнаки. Але Спецпредставник "відпрацював" всю програму з нашою владою та везе до Вашингтону і два варіанти плану військової та економічної підтримки України, тобто той,що ми просимо по максимуму, та той, що узгодили як можливий до виконання, плюс узгоджений у мірі можливих запасів Пентагону перелік зброї, яка знадобиться нам на фронті.  Подробиці є, наказали до розпорядження не публікувати. Але загалом... Як правило дозвіл на публікацію дають десь за день-два після звіту Келлога Президенту США, тому, думаю, що післязавтра звіт та тези "Плану" дам. Скажу так - непогано. А от відмова від відвідування прифронтових міст та від зустрічі з опозицією, якою б вона не була,  не є гарним фактом - наша влада зберегла за собою ексклюзивне право комунікації з урядом США. Як сказав сам Келлог, "Мені вистачило спілкування з урядовцями та Президентом - я шагу не міг ступити без супроводу голови адміністрації (Президента), ледве витримав, на опозицію моїх сил вже не вистачить". Це був його жарт, але не зовсім.   По темі участі нашої влади  у створенні "Міні - НАТО" я помилився, чому відверто радий - робота проводиться, відповідали  за комунікацію, підготовку пропозицій та їх оформлення Сибіга, Стефанішина та Умеров, "Є непогані напрацювання, але про результати казати зарано - до виходу на домовленості ще довгий шлях". Це цитата представника Норвегії на цих переговрах.  Стосовно позиції США щодо створення "Міні - НАТО". Просто цитата від Президента США. "Вони хочуть воювати за Україну? Це їх справа, головне щоби вони не вимагали нашої участі у цій авантюрі". Тобто, якщо "Міні - НАТО" буде самодостатнім та не буде просити допомоги від США у випадку війни "на третіх фронтах", тобто у країнах не членах НАТО, то США не мають проти цього заперечень. Що і потрібно було довести. Чекаємо на подальші переговори та на вихід на конкретні рішення. До цього ще далеко.  Все. Гарного вечора. Завтра я відпочиваю, гості поїхали, у нас "місцевий" фуршет по підсумках візиту, сьогодні я заслужив право на бойові сто грамів. ))
ДО ІСТОРІЇ ДВОХ "ЗРАД".  За два дні я вже встиг почути  "масштабні помирайки" на рівні категоричних тверджень. Зроблені вони на основі "кулеметно-зрадойобних" одночасних публікацій у "поважних ЗМІ", зокрема у повністю зашквареному на просуванні російської "джинси" "Політіко". 1. "Європа відмовляється купувати американську зброю для України".2. "Ніхто не вирішив питання фінансування купівлі американської зброї для потреб України та й взагалі, досі не визначений перелік зброї, яку готова надати американська сторона".  По першому пункту. Чехія, Франція, Італія не збираються купувати для України американську зброю. До цього списку додадуться ще деякі країни, які а). Мають власний розвинений ОПК який працює у тому числі на забезпечення потреб України.б). Фінансують та постачають комплектуючі, виробляючи чи закуповуючи ті для забезпечення виробництва українського ОПК.  ОПК Чехії взагалі більше ніж на три чверті завантажений "українськими замовленнями". ОПК Франції та Італії мають перелік продукції, яку конче потребують українці, зокрема і боєприпаси, і ППО, і комплектуючі до нашої "Ракетної програми". У грошовому еквіваленті вони будуть і далі витрачати та збільшувати об'єм витрат у межах власних, збільшений згідно рішенням саміту НАТО, оборонних бюджетів. І велике питання  - якого біса вони потрібні спонсирувати американський ОПК на збиток розвитку власного?  У той же час є країни які вже задіяні у співпраці з американським ОПК, такі як Великобританія, Норвегія, Німеччина, Швеція..., є група країн, які не мають самодостатнього, іноді розвиненого, власного ОПК, проте мають надлишок грошей - Данія, Нідерланди, Бельгія, Фінляндія..., і країни з цих двох груп готові оплачувати купівлю американської зброї для потреб України у межах власних, збільшених згідно рішенням саміту НАТО, оборонних бюджетів. ЖОДНОЇ "зради" у рішеннях європейських країн не купувати американську зброю немає у принципі. Вкиди на цю тему з контекстом "Хера Україна зброю отримає" - російська інформаційна кампанія щедро проплачена задля тиражування наративів кремля через "Поважні ЗМІ".  По второму пункту ситуація схожа. Ще на саміті НАТО був вчерне визначений перелік зброї, яку готова продати європейцям адміністрація Трампа. Він був остаточно, окрім двох позицій (без подробиць), узгоджений на зустрічах Трампа з Зеленським та Рютте. Рютте під час останнього візиту до США привіз в цілому узгоджений перелік європейських спонсорів, які будуть фінансувати купівлю американської зброї для потреб ЗСУ, та долі їх внесків на загальну суму у 10 мільярдів доларів. Ще станом на позавчора була підготовлена перша партія зброї для відправки до України.  Заявляю з повною відповідальністю - Україна вже почала отримувати американську зброю у межах "Нової схеми фінансування", перший пакет на суму трохи більше одного мільярда вже або надходить в Україну, або на шляху до України. І, на жаль, про це знає бидло, тому не дивуйтеся збільшенню ударів по західних областях зокрема.  Як казав "отець усіх народів" - "Панікерам затикайте рота капелюхами". Масована, проплачена кремлем, інформаційна кампанія з рефреном - "Все брехня та показуха, Україну всі кинули, гроші не дадуть, зброю не поставлять - здавайтеся"!, - має на меті всі ті ж цілі - посіяти зневіру, відчай, помиральні настрої та зрадойобство серед пересічних українців. Дуже прошу - не піддавайтеся цій брудній бидлячій хвилі, намагайтеся або критично ставитися до подібних вкидів, або питайте мене про реальний стан справ. Я буду намагатися розповідати про нього з позиції фактів та холодного розуму.  Дякую за увагу. Гарного дня.
7. Гарна новина те, що Келлог вже анонсував нашому Президенту, що США у особі Трампа "повністю підтримують тезу про неможливість будь якої демілітаризації України та готові і надалі відстоювати її на переговорах з російською стороною". Як підсумок. путін при будь яких обставинах збирався воювати до осені. Будь яких - з введенням санкцій, без введення санкцій, але збирався. І позиція США та європейських союзників цілком зрозуміла - "Ти хочеш воювати - ми дамо Україні багато зброї і подивимося - що у тебе вийде". Умови майбутнього перемир'я будуть визначатися на полі бою. Зараз будуть великі торги навколо умов перемир'я і на саміті Китай - ЄС, і на переговорах Рубіо та Ван І, і на наступних турах переговорів Рубіо з лавровим та, можливо, путіна з Трампом. Про перебіг всіх переговорів буду інформувати  по мірі отримання хронології та подробиць.  Допомагаємо війську останнім. Маємо стриманий оптимізм на "американсько-європейському" фронті та засипаємо помиральну яму - вона нам абсолютно точно не знадобиться.  Гарного дня та до чергових новин завтра. Анонсую - після зустрічі Ван І та лаврова повинні відбутися переговори Рубіо та Ван І.  Будуть подробиці - ви будете знати.
ПРО ЗБРОЮ ВІД НІМЕЧЧИНИ. РОЗ'ЯСНЕННЯ. Наш адмін попросила розтлумачити людям сенс заяв Міністра оборони ФРН Пісторіуса про те, що Німеччина не буде віддавати Україні власні системи "Петріот" та ракети "Таурус". Канцлер Мерц відмовився віддавати власну німецьку систему "Петріот" Україні, про що його просив Держсекретар США. Мотивація проста - у країні залишилося критично мало систем ППО, я про це писав неодноразово.  Німеччина до того ж віддає Україні усі нові системи IRIS - T прямо "з заводської проходної". Проте Канцлер Мерц веде переговори з Держсекретарем США про купівлю у Пентагону одного дивізіону "Петріот" з наступною передачею Укріїні, і ще один дивізіон буде куплений "У Близькосхідному регіоні" і теж переданий Україні, у цьому питанні Рубіо та Вадефуль працюють разом.   По ракетах "Таурус" є жорстка позиція партнерів партії Мерца по коаліції, соціал-демократів - вони не можуть бути передані Україні. Канцлер не бажає розвалювати коаліцію, тому ще у травні було прийняте рішення "зробити все можливе щоби допомогти Україні створити далекобійні ракети наземного та повітряного базування". Що створили - не нашого розума справа, але бидло справедливо виє, коли його воєнкори  пишуть свої здогадки у стилі - "Скоро по нам немецкие ракеты с украинской маркировкой полетят". По великому рахунку нам "Тауруси" не потрібні в принципі, якщо ми будемо мати умовно свої його аналоги власного виробництва з німецькою, частково, начинкою. А мати ми це обов'язково будемо. Все, я працювати, у нас гості. Гарного дня. Чекаємо на Келлога та на заяву Трампа.