Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Китай - ворог рф".  Трамп. Якби я був більш високої думки про розумові...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
12 900 Vistas/Alcance 2025-08-16 07:46 Mensaje №1519
"Китай - ворог рф".  Трамп. Якби я був більш високої думки про розумові здібності Президента США, то я би взагалі подумав, що він геній багатоходовочки. Чому? А тому, що у випадку, якщо б це було сказано з дальнім прицілом, то я б зробив абсолютно однозначний висновок - Трамп збирається вводити санкції проти рф і остаточно закопувати її економіку. Бо після таких його слів у самий короткий проміжок часу нам слід чекати на переговори Сі та путіна та публічні подвійні запевнення один одного у абсолютній дружбі яку всяким Трампам не порушити. І після такої заяви Президенту США не залишиться іншого виходу, окрім як вводити жорсткі санкції проти "френда вови, який знову мене наї...в". Але... Але навіть якщо Трамп сказав це на емоціях, то це не скасовує сутність сказаного - афронт Китаю його політиці щодо рф, тобто його бажанню "відціпити" москву від Пекіну, абсолютно забезпечений. А у СІ повний набор інструментів щоби зробити путіна шовковим.   Тепер про те,що ми маємо на виході. Під час саміту тричі була озвучена теза - мінімальне послаблення санкцій введених США проти рф можливе тільки після підписання домовленостей про припинення вогню. Тобто - цього не трапиться до подальшого пом'якшення путіним своїх вимог та до припинення вогню. Я абсолютно впевнений, що зараз знову буде буяти "дипломатичний буревій" -  Трампу і Зеленський, і Мерц, і Макрон, і Стармер, і Рютте будуть пояснювати, що путін вчергове його обманув, що Україна не віддасть Донбас за ніщо, що потрібний подальший санкційний тиск. Згоди на путінські пропозиції від нас та Європи Трамп, скоріш за все, не отримає. І вибір у нього, у світлі маніакальної жаги отримати "Нобелєвку", простий. Після спільного опору Європи та України його "домовленостям" з путіним Трампу знову доведеться повертатися до погроз введення санкцій проти рф та, головне - до переговорів з Сі щодо "українського питання". І зважаючи на наявні поступки рф ми восени будемо мати непоганий шанс "вигризти" собі кращі за наявні умови майбутнього перемир'я.  Бажаю всім витримки та віри у власні сили. Навіть у Трампа всі розуміють, що саміт було провалено. Нам треба зараз витримати перший наскок Президента США, спільно з Європою майстерно та дипломатично саботувати його тиск, а потім вже спільно з США у вересні намагатися виторгувати переважно українські умови щодо припинення вогню, на основі яких буде підписано перемир'я. Я особисто оцінюю шанси на припинення гарячої фази війни у жовтні у 70 відсотків. Ну а зараз нас може чекати місяць важких обстрілів (не факт, що ми погодимося на "повітряне перемир'я"), та важкі бої на фронті.  Допомагаємо війську останнім. Зберігаємо спокій. Тримаємо кукуху у холоді - абсолютно нічого реально поганого для України у Анкоріджі не трапилося. Гарних вихідних. Я на рибу. Якщо путін змайнає свою летючу херню на Матвієвський, то це я особисто буду розглядати як один з його найбільш страшних злочинів проти людства. Бо я людина і відпочити все ж дуже хочеться...