Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Витримки, українці. Буде важко - бидло накопичило і ракети, і шахеди -...
13 600 Vistas/Alcance
2025-08-18 13:13
Mensaje №1522
Витримки, українці. Буде важко - бидло накопичило і ракети, і шахеди - з місяць будемо майже напевно мати повернення масованих обстрілів з боку рф, не зважаючи на "прохання" Трампа путіну цього не робити. Будуть гарячі бої і на Донеччині, і на Запоріж'ї. Витримаємо. Впевнений. А з середини вересня вже буде цікаво - переговори про мир увійдуть у практичну стадію - до того будуть остаточно узгоджені реальні, "розписані" детально, "Гарантії безпеки" для України. Допомагаємо війську останнімю Не чекаємо ні на які суттєві зрушення від сьогодняшніх посиденьок - вкрай малоймовірно що на них хоч до чогось істотнгого домовляться. Обгрунтовано сподіваємося на належну підготовку до переговорів віч-на-віч нашого Президента з боку Стубба, Мелоні та Мерца, які самі чудово вміють розмовляти з Трампом. Віримо у їх підтримку на самих переговорах. І чекаємо на осінь. Витримаємо - отримаємо. Все буде Україна. P.S. Не знаю, хто наврочив, але до мене знову причепився чортів ковід - не прививався з першого "ковідного літа". Все норм, нічого екстра, просто він, сука, у мене чомусь викликає слабкість на два-три дні. Є позитив - за цей час бюллетеню зайусь каналом - буду намагатися давати побільше інформації та аналітики. Тому не дивуйтеся тому, що мене може бути багато. Якщо не здохну від побажань від деяких читачів.))) Гарного дня - звіт про зустріч у Вашингтоні буде завтра ввечері після восьмої.