Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Número de suscriptores

21 504
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: +107
Promedio/Mes:: +945

👁️ Vistas promedio por mensaje

17 474
Promedio/Día:: 23,000
Promedio/Tiempo:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 3
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Україна не підлягає жодному з видів демілітаризації. Україна повинна розбудовувати максимально можливо самодостатній ОПК за фінансової та технічної допомоги зацікавлених сторін і США гарантують свою участь у такий розбудові на взаємовигідній основі (створення спільних підприємств, відкриття філій американських військово-промислових корпорацій в Україні).  Тільки Україна має визначати кількість особового складу ЗСУ та систем озброєння. ЗСУ повинні забезпечувати "Можливість рішучої відсічі будь яким спробам відновлення агресії".  Україна має повне право на розбудову своєї "Ракетної програми" та "Програми створення БПЛА" з тим, щоби створити арсенал засобів, який унеможливіть повторення агресії з боку рф. США продовжать сприяти розвитку вищезгаданих програм "на взаємовигідній комерційній, та не тільки, основі".  США не заважають, а можливо будуть сприяти створенню створенню нових військово-політичних безпекових структур, які будуть готові гарантувати Україні суверенітет та територіальну цілісність поза НАТО. США не бачать можливості вступу України до НАТО у найближчому майбутньому, проте будуть сприяти її більш тісному співробітництву з Альянсом. США не заперечують свої зобов'язання по "Безпековому договору" укладеному з Україною за часів Президента Байдена, проте вимагають його корекції задля "мінімізації, бажано виключення взагалі, негативних наслідків для американських платників податків  від його дії. (Перекладаю українською - "Ми не будемо виділяти гроші на військову та фінансову допомогу Україні, проте готові гарантувати дію "Угоди" за гроші).  США готові надати "Певні гарантії "Силам підтримки миру в Україні", які будуть розгорнуті на нашій території "Коаліцією охочих", проте не збираються брати участь у бойових діях на землі у випадку, якщо проти цих сил буде здійснено акт агресії. ( Як я розумію, США готові гарантувати безпеку "Сил підтримки миру" з повітря). США на всіх рівнях будуть сприяти укладенню "Мирної Угоди" між Україною та рф як повноцінного юридично обов'язкового міжнародного документа з передбаченими військово-політичними наслідками для його порушників. Непорушність дії подібної "Угоди" повинна бути гарантована США, ЄС, Китаєм, Україною та рф. ( Як я розумію, про підписання юридично нікчемного папірця без жодних зобов'язань типу "Будапештського меморандуму"  мова не йде). Далі буде.  Другу частину дам завтра. Вночі, скоріш за все, буде інформація про перебіг переговорів Уіткоффа з путіним. Дам одразу. Як нам повідомили, Президент має "на столі" два варіанти заяви по підсумках переговорів у москві, одна з них буде оприлюднена по результатах переговорів сьогодні о 23 - 30 по Києву.  Гарного вечора та гарних новин.
У якості резюме до характеристики можна перефразувати анекдотний вислів - "Яка Держава, такі й теракти", у вислів - "Яка Держава, такий і Сталін. Єрмак - не зрадник України. Він набагато гірший - голова ОПУ не відділяє своє існування  від існування нашої України та сповідує королівський вислів - "Держава - це я". Його безпринципність, очевидна корумпованість, недалекоглядність, відсутність стратегічного бачення на всіх напрямках, "тіньовий нарцисизм" та безумовний вплив на Президента поряд з його посередніми розумовими та організаторськими здібностями, зробили нашу Державу певною заручницею чеснот та недоліків пана Єрмака.  Автократична система централізованої корупції, яку неуклінно будує в Україні Єрмак - пряма загроза як існуванню України як демократичної Держави, так і її євроатлантичним прагненням. На біду голови ОПУ той примудрився своїми діями зробити з себе у очах американського та європейського істеблішменту символ неефекттвності та корумпованості. Хто високо злетів, тому боляче буде падати. Зеленський свого часу, на вимогу США та Європи, "здав" Коломойського. І дуже вірогідно, що після повоєнних виборів, а може і перед ними, саме Зеленський згодує електорату "дохлого апаратного лева" чим і задовольнить вимоги "колективного Заходу", і, одночасно, дасть гарантії своєму колись всесильному керівнику апарату гарантії безпеки та збереження статків за мовчання. Станом на зараз кандидатура для заміни Єрмака вже існує.
ПРО "ПРОДАЖНОГО" ПАВЛЮЧЕНКА. Сьогодні серйозних дописів не буде - видихаю, нічого про важливе писати не хочу. Але трохи про особисте напишу.  За останній тиждень на мене "визверилися" пан Шрайк та пан Тарас Чорновіл, це не враховуючи звичайних коментаторів. Обидва працюють, хто прямо, хто опосередковано, на диаметрально протилежні політичні контори. Хтось мене вважає креатурою Подоляка, хтось Порошенка. І скільки б я не писав про своє ставлення до обох, скільки б не наголошував своє звичайне - "Зеленський та Порошенко - обісраті лузери яким не місце у владі", все одно навіжені постійно "пристьогують" мене до до одного, то до іншого табору.  Знаєте, я іноді емоційно реагую на необгрунтовану, на мою думку,  критику від звичайних людей - постійно хочеться прикрити канал-контору та займатися реальними справами, а після війни піти на пенсію. А от коли мене паплюжать ангажовані персонажі, то я прижмуруюсь від задоволення як ситий кіт після обіду - все ж таки є певне визнання своїх чеснот від тих, хто, як я вважаю, не має ані честі, ані совісті, ані, як у випадку з Чорновілом, розуму.  Я не знаю, чи так співпали зірки, чи у Мощунському лісі щось здохло, яле саме сьогодні я отримав дві пропозиції. Перша від "людей з орбіти Президента" - дивний персонаж Андрій запропонував "не пряме, але корисне для обох сторін" співробітництво з ОПУ, та  пообіцяв, "у випадку вашої згоди", ексклюзивні матеріали, які будуть сприяти популяризації вашого каналу". Одразу - то був не Ермак. )))) Інша пропозиція зустрічі була з табору вже протилежного - від старого знайомого з часів спільної роботи на Петра світ Олексійовича. Обіцяє зустріч "Ах с каким товарищем" та "владнання усіх непорозумінь, які між вами існують". Спитав - "Як це ти бачиш"? "Не дает Русь ответа". Головне - треба зустрітися.  І от знаєте, я почуваю себе зараз чисто як Чарнота з Булгаківського "Бігу" - "Я бы ради такого дела к комунистам записался. Расстрелял бы тебя и обратно бы выписался". Я не такий кровожерливий, розстрілювати нікого не хочу, але хочу на тиждень до Петра у пул придворних ЛОДів записатися та побачити, як Пантарас різко змінить своє ставлення до моєї геть не скромної персони.)) Але... Але я не продаюся. Як там співав не любимий багатьма Висоцький - "Но никогда им не увидеть нас прикованными к веслам на галерах". Нищеброд він такий - живе за принципом розумної достатньості і ніяк не бажає брати гроші у сильних світу цього, гроші, які тхнуть кров'ю, лайном, коксом, шоколадом  чи ще чимось. А я і є ніщеброд - статків не нажив, до цього захоплюючого процесу на маю ніякої схильності, тому погано уявляю - чим мене можна у цьому світі шантажувати щоби я хоч кому-небудь продався. І тому...  І тому канал і надалі буде працювати на засадах щирого презирства до будь яких персоналій в українському політикумі, засадах нещадної, проте обгрунтованої, критики їх дій, та задля досягнення, хочь мізерно часткового, двох "Програмних" цілей. По-перше - якісного інформування людей про реальний стан справ на "міжнародному", та не тільки, фронті без жодної політичної прив'язки заради збереження психіки та стійкості українців під час війни. А по-друге - задля того, щоби українців з критичним мисленням, українців, які реально дотримуються заповіді "Не сотвори собі кумира", особливо  з когорти обісратих пост-совків, ставало більше. Ну а закінчиться війна - візьму намет та оселюся на Трухановому на місяць, а канал прикрию та епітафію напишу у стилі - "Люди, я пройшов через все. Я вас не зрадив. Я не продав свої принципи, я не став мільйонером. І я передав вам свій досвід".    Ну і як завжди на десерт. "Зеленський та Порошенко - обісраті лузери які не мають права більше бути у владі". ))
АМЕРИКАНСЬКІ НЮАНСИ. Спецпредставник Уіткофф отримав у Ізраїлі наказ від Президента не летіти до москви та повертатися до США. Спецпредставник Уіткофф вчора мав телефонну розмову зі своїм російським колегою Ушаковим. Розмова охарактеризована самим Уіткоффом як "по суті порожня" - ніяких нових та цікавих пропозицій від рф, які б можна було реально втілити у життя, Уіткофф не отримав. На нараді у Білому Домі останні заяви путіна та медведєва були названи самим Президентом "безглуздими та провокативними". Трамп заявив, що путін не залишив йому іншого вибору, окрім як посилити санкційний тиск на рф. Президент США доручив Держсекретарю готувати можливу зустріч з путіним та Сі. Трамп вважає за необхідне "досягти за допомоги Сі великого прогресу у врегулюванні "української кризи" з введенням у дію "Режиму припинення вогню". Аргументи Держсекретаря, який вважає марними подібні переговори без введення максимально жорстких санкцій проти рф, Президент США до уваги не взяв. Трамп вважає можливим введення "руйнівних" санкцій проти рф лише у випадку, якщо переговори з путіним та Сі виявляться безрезультатними. Президент США заявив, що "путін дограється до того, що ми візьмемо Україну у НАТО". Сказано це було як жарт, проте це жарт показовий. Трамп реально дуже роздратований путіним. Пара слів про те, чому Президент США так реагує на висери дмитра алкогольєвіча медведєва. Чи не найбільше у світі Трамп не виносить публічних проявів зневаги по відношенню до себе та до своєї країни. І оточення Президента навчилося використовувати цю його особливість задля досягнення результатів у вигляді прийняття тим правильних рішень у тому числі у справі протистояння рф в "українському питанні". медведєв - ніхто і ім'я його ніяк, проте і Директор ЦРУ, і Держсекретар подають заяви алкогольїча як ретрансліцію особистих месседжів путіна. І це працює - Трамп поступово відходить від умовно проросійської риторики і починає приймати вірні рішення у справі протистояння рф. Гарного вечора. Завтра вдень знайду час та дам новини яких вже доволі багато.
ПРОШУ ПРОБАЧЕННЯ. Панове, більше нічого не буду обіцяти, бо хочеш догори - чорт тебе за ноги. Рано вранці я отримав від пацанів матюків та звинувачень у зволікання з ремонтом  стільки, що було б на лисині волосся - вилізло би на хрін. У понеділок техніка має поїхати до хлопців. Пашемо з дідами сьогодні, пахати будемо ще вихідні "від забору до обіду". Вибору я не маю. Новини давати буду - на це час знайду. Інші матеріали - тільки з понеділка. Немає часу від слова зовсім.  Новин по візиту Уіткоффа не маю. Про заяву путіна знаю. Не думаю, що літак розвернуть - недалекий Спецпредставник вчергове обісреться у москві, я у цьому впевнений. Вже знаю, що буде нарада у Білому домі по підсумках переговорів у москві, впевнений у тому, що Держсекретар у правильному світі розповість про те, що путін чергове фактично та публічно послав Трампа на хрін. Також впевнений, що Уіткофф не отримає ніяких "свіжих та проривних" пропозицій щодо врегулювання від Ушакова - знову буде споживати ультимативне лайно у красивій новій обгортці. Протягом двох діб очікуються "інтенсивні переговори" між лідерами США, Німеччини, Франції, Великобританії та України. Обговорюватися будуть московські месседжи. Буде інформація - буду давати одразу.  Ще раз перепрошую за затримку з поверненням інфоборгів. Завтра допис не обіцяю - можу не вписатися у часі, але постараюся дати. У неділю дам точно. Вранці, до восьмої.  Гарного вечора та спокійних, по можливості, вихідних. "Не будити, не кантувати, при пожежі виносити першим". Зник.
АНОНСОВЕ. 1. Прошу пробачення за те, що сьогодні не буде обіцяних дописів - ми вирішили добити до кінця вчора розпочату роботу по ремонту окремого вузла, тому часу немає. Але завтра я вдома, присвячую день каналу - "задовбетесь читати".)) 2. Відповідаю пану Володимиру на питання - "Чи планується залучення ЄС до переговорів Трампа та Сі щодо українського врегулювання".  Не планується, Трамп бажає всі лаври зібрати особисто, хоча його оточення настійливо пропонує "тісно узгоджувати" з ЄС усі ключові тези не майбутніх переговорах з Китаєм. Чи дослухається до порад Рубіо та Ко Трамп? Вірогідно. Чому вірогідно? А тому, що європейці охоче віддадуть лаври від вдалих переговорів "Отаману" Трампу який на них буде виступати у тому числі від їх імені. Станом на зараз делегувати Президенту свої повноваження на переговорах по "українському врегулюванню" згодні Канцлер Німеччини та краЇни Північної Європи. Проти Президент Франції, але не категорично - Макрон виступає за спочатку узгодження спільної позиції Європи, потім за узгодження тієї з Трампом, а вже потім за делегування представництва Президенту США. Подивимося, як швидко будуть подолані наявні розбіжності. Але я оптиміст у цьому питанні і вважаю реальністю проведення восени переговорів між Сі та Трампом на яких останній буде лобіювати європейську та українську позиції. 3. Я вкотре повторюю своїм "поціновувачам" які вважають мене клоуном - я не беру інформацію зі стелі, вона згодом майже завжди підтверджується. Сьогодні Президент США підтвердив реальність можливої зустрічі з Сі. Завтра повинна бути інформація по звіту Бессента про проведені з китайцями "тарифні" та інші переговори - попередньо Китай вступив у активні торги з США по всьому колу питань, від ядерної безпеки, до регіональних конфліктів, у тому числі нашої війни. Тарифний удар по Індії - попередження для Китаю. Через 10 днів можуть бути здійснені удари по росії та Китаю.  Гарного вечора. Вранці дам інформацію по результатах переговорів Бессента, вдень Ермак - треба щоби люди до вечора припинили сперечатися)), а ввечері "План Келлога" - дійдуть руки щоби порівняти його з "Планом Пріцкер". Забув - всі вже в курсі, що землетрус на Камчатці справа рук американців, українців та японців? Мені вже мій колишній колега з Новоросійську розповів, що американці його японцям дали, а ті вже разом з українцями встановили та "кнопку нажали". А ви кажет що у нас сил ще немає до всієї території рф дотягнутися.)
"ЧОМУ ТІЛЬКИИ ГРОЗА"? Доброго ранку після відносно тихої ночі.  Ситуація з підготовленим масованим обстрілом Києва зараз як у кіно - "А воно з якого дива візьми та полети". Обяцяв пояснити, що до чого, видаю на гора. Станом на зараз за рекомендацією Держсекретаря США Президент Трамп заборонив розмовляти з москвою на всіх рівнях, дозволені лише контакти по лініях розвідки та Держдепартаменту. Запит росіян на "термінову зустріч" Ушакова зі Спецпредставником Уіткоффом, а якщо це неможливо, то зі Спецпредставником Келлогом, був проігнорований, як був проігнорований запит лаврова на організацію термінових телефонних переговорів між путіним та Трампом - США чекають дй, які призведуть до повного припинення вогню до серпня цього року. Запит лаврова був надісланий одразу, терміново, після заяви Президента США про скорочення дед-лайну для досягнення режиму припинення вогню. Звернення було коротке, нічого секретного, нам "кинули кістку", але у ньому був один цікавий пасаж. Даю його повністю, дозволено.  "росія не відмовиться від ведення військової кампанії до досягненя ретельно прорахованої та такої, яка забезпечує всі аспекти можливого введення у дію "Режиму припинення вогню", угоди. президент путін, у якості жесту доброї волі, віддав наказ мінімізувати можливі втрати серед цивільного населення під час майбутніх наших повітряних атак і тому, до можливого початку чергової фази переговорів між представниками США та рф, росія не буде атакувати об'єкти цивільної та критичної інфраструктури та мінімізує атаки військових об'єктів та підприємств ОПК, які знаходяться серед щільної міської забудови. Ми готові на цей термін припинити атаки об'єктів ОПК які знаходяться у Києві з тим, щоби не наражати на небезпеку працівників іноземних представництв та громадян, які перебувають у цьому місті". Ну там далі "З повагою, чекаємо на відповідь, надіємося на відновлення діалогу на принципах взаємоповаги" та інший дипломатичний політес.  Тобто, до цієї ночі відповіді на це звернення від США не було, а тому, як на мене, відповідно, не було запланованого обстрілу. Що буде надалі? Не поручуся, але дуже вірогідно що відповіді або не буде, або вона буде такою, яка дуже не сподобається путіну. Це я кажу відповідально знаючи про настрої, які зараз панують у адміністрації Трампа. Що буде потім? Чи буде бидло усі 12 днів дотримуватися "жесту доброї волі" і у цей час шукати спосіб зупинити Трампа та домогтися переговорів? Відповіді на це питання у мене немає, але.  Але вчора ввечері прийшло чергове попередження для амбасади США та української влади про високу вірогідність масованої атаки саме Києва у найближчі три дні. Я майже впевнений у тому, що путін поновить свою стару практику терору цивільного населення та звинуватить у цьому нас та американців. Коли поновить? Коли буде ясність з відповіддю на його звернення, можливо і сьогодні, а можливо і через 12 днів. Сприймаємо ситуацію як даність, не плекаємо зайвих надій, реагуємо на попередження та тривоги. Про відповідь американської сторони, якщо вона буде, повідомлю одразу. Бережіть себе.  P.S. Вчора реготав з фактично відстороненого від справ Уіткоффа. "Ми вирішимо конфлікт Росії з Україною, досягнемо цієї мирної угоди до закінчення каденції Трампа. Тому що це має статись. Ця війна, президент був правий, цього ніколи не мало статись. Я думаю, що ми це вирішимо". Ми пахали. Хоча добре те, що навіть цей недалекий розуміє, що можна досягнути припинення вогню, а не "Мирної угоди" - "місія нездійснена". Хоча дід старий, мабуть вже не пам'ятає, як обіцяв Трампу все порішати та закінчити війну максимум за сто днів - "склероз, маразм та ювілей". P.P.S. Ввечері після роботи дам "План Келлога". Завтра вранці дам новини та характеристику на "Ермака Андрія Борисовича, фельдмаршала ВЗА(Д), члена "Слуги народу" з"...  Гарного дня та гарних новин.
ЄВРОПА - США. УГОДА ЯК ФАКТОР БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ. Перший акт пігдогського балету станцьований навколо нашої аеродромної інфраструктури та баз постачання. Попередньо - все як завжди. Критичних пошкоджень немає. У трьох локаціях серйозні пошкодження "середньої ступіні важкості". По факту - бидлом витрачено більше, ніж ми втратили. Наступної ночі дуже вірогідно дістанеться Києву. Хоча і не стовідсотковий факт - існують нюанси про які я розповідати не можу.  Cтосовно тих же "прилетілих не туди" "Кінжалів", я можу сказати тільки  наступне.   Списувався з давнім знайомим командиром цікавої системи ППО. Відповідь про "приліт не туди", дослівно - "Вони сліпі летіли.)))". Не намагався дізнатися детальніше. Але щось мені здається що не дарма у нас ізраїльтяне гостювали. Підкреслюю - я точно нічого не знаю, але практично впевнений у тому, що у нас дещо тестували. Ну тут навіть точно знати буду - не скажу.  Ну а тепер про новину від якої путіну довго буде гикатися. ЄС та США  таки підписали Угоду згідно якої ЄС інвестує у американську оборонку більше ніж пів трильйони долларів. Як нам тільки що повідомили, існує зафіксована домовленість, що Європа в обмін отримає "право першої ночі" - першочергову можливість, разом з Пентагоном, купувати зразки зброї, у виробництво та розробку якої Європа вкладе гроші.  Президент Трамп особисто підтвердив існування Угоди з Європою про постачанна тій американської зброї з подальшою передачею частки її Україні. Це тільки верхівка айсбергу. Тут цікаво інше.  Президент США досяг з Європою неформальної угоди щодо спільного протистояння "Китайській експансії", причому у поняття  "Китайської експансії" входить протистояння з рф як її силової частини. І наші європейські "сохазяї", і американські підтвердили існування нової Deal від Трампа - Європа допомагає, зокрема інвестиціями у американський ОПК, переозброїтися і доозброїтися і США, і Європі, і Україні як форпосту Європи у протистоянні проти рф, натомість Європа тісно координує з США свою політику щодо протистоянню Китаю. Як очікується, ця ж тема буде однією з основних на переговорах Президента США з Прем'єр-Міністром Великобританії.  Ще одна чудова новина - у межах цієї угоди Європа зобов'язується купувати американські енергоносії. Чому вона чудова? А тому, що вона ставить крапку на намаганнях Кремля повернути собі європейський газовий та нафтовий ринки. США, згідно такої Угоди, замістять у тому числі обсяги скрапленого газу, який європейські країни досі купують у рф. І тепер у Європи абсолютно рохв'язані руки для того, щоби вивернути руки ФіцОрбанам - проти спільної євро-американськрої волі ці обидва покидьки не підуть по визначенню, також не буде такого очевидного спротиву введенню нових пакетів санкцій проти рф. Ну і інформація саме по цій темі. Президент Трамп підтвердив голові ЄК, що після укладення Угоди США "не словом, а ділом" допоможуть Європі у тиску на путіна і санкції проти рф з боку США "Можуть бути введені вже у  серпні, якщо путін не пристане на мої пропозиції та не продемонструє добру волю". Одразу кажу. Слова є слова, треба дії, а до них не те що далеко, але й не зовсім близько - я не виключаю того, що у відповідь на "косметичні" поступки путіна Трамп відтермінує знову введення американських санкцій. Проте якщо оцінювати можливість такого введення, то станом на зараз шанст 80 на 20 на користь введення - вкрай навряд чи Трамп відступить від Угоди, яку він уклав з Європою.  Чекаємо на розвиток подій. Маємо стриманий оптимізм для якого є об'єктивний привід, і спокійно готуємося до чергової ракетно-шахедної діареї бидла. Гарного вечора та гарних новин.
ЛІНИВЕ. НІ ПРО ЩО. МОЖНА НЕ ЧИТАТИ. Сидів, писав відповіді на ваші питання. Перемкнуло. Кинув, почав писати характеристику на Ермака. Не дописав до кінця. Почав перекладати "План Келлога". Плюнув - пішов на озеро купатися. Поплавав - взагалі нічого робити не хочу. Ви мене пробачте, але сьогодні я беру вечір відпочинку. Бо наступний тиждень буде просто лютим у плані цейтноту - ремонт катера, ведення каналу (багато чого потрібно дати), писання аналітики на замовлення наших европейських і не тільки друзів - часу буде в обріз. Отримав чергові телефонні  "помирайки" від давніх друзів - готуються   до самозакопування напередодні чергових обстрілів.  Лікував подружжю психіку. Доки лікував, знову згадав генального пародиста Александра Іванова, людину з породи принципових антиімперців та "антисоветчиков", який вважав необхідним розпустити совдеп, а росію віддати на 300 років під зовнішнє управління Заходу щоби за цей строк витравити з росіян свинство та рабство. Залишу тут. Пробачте за собачу. Може помирайцям така проза до вподоби буде?))Красная Пашечка. В конце лета мать с трудом оторвала голову от подушки и слабым голосом позвала Пашечку.Уже лет десять прошло с тех пор, как ушёл от нее муж, Пашечкин отец, красавец, певун, гулёна, бабник, любитель выпить и закусить.Мать слегла. Врачи определили полиомиелит, потерю памяти, тахикардию с перемежающейся экстрасистолой, хронический гастрит, чесотку и энцефалопатический синдром.— Сходи к бабушке, дочка, — прошептала мать. — Отнеси ей пирожков. Пусть порадуется. Недолго уж ей осталось...Мать хитрила. Она сама чувствовала приближение рокового конца и хотела отослать дочь подальше...Бабушка жила одна в глухом лесу, где до ухода на пенсию по инвалидности работала уборщицей в театре оперы и балета.Как-то, заменяя внезапно умершую балерину, она упала в оркестровую яму, сломала ноги, руки, шею, позвоночник и выбила зубы.С тех пор уже не вставала.Раз в год Пашечка носила ей пирожки с начинкой из продукции фирмы «Гедеон Рихтер». Бабушка радовалась, счастливо улыбалась, ничего не видя и не слыша, и только выбивала жёлтой пяткой мелодию вальса «Амурские волны».Вот и сейчас Пашечка собрала корзинку и, тяжело опираясь на костыли, вышла из дому.Все называли её Красной Пашечкой из-за нездорового румянца, который был у нее с детства. Она страдала рахитом, эпилепсией, слуховыми галлюцинациями и аневризмой аорты. И ходила поэтому с трудом.На лесной тропинке встретился ей Алексей Сергеевич Волк, лучший в лесу хирург, золотые зубы, резавший безболезненно и мгновенно.У него было размягчение мозга, и он знал это. Жить оставалось считанные минуты.Еле передвигая ноги, Волк подошел к упавшей от изнеможения Красной Пашечке. Она слабо улыбнулась.— К бабушке? — тихо спросил Волк.— К ней.— Поздно, — сказал Волк и, привалившись к берёзе, дал дуба.Пашечка вздохнула и отошла. Последнее, что она увидела, был пробежавший мимо хромой заяц с явными признаками язвы желудка и цирроза печени.Она приказала ему долго жить.
Зараз Сі демонструє свою непохитну волю, але історична практика показує, що Китай реально скорочує торгівлю з рф у підсанкційних сферах, які окреслюють США та ЄС. Гроші для Китаю не самоціль, як для того ж Трампа, а засіб для здобуття світової гегемонії. І Сі дуже не любить, коли цей засіб втрачає силу, а у випадку розгортання "бойових дій" у торгівельній війні з США та ЄС, він неминуче його частково втратить. Я впевнений, що якщо восени будуть ухвалені вторинні санкції  плюс введені стовідсоткові тарифи з боку США, а також  прийнятий "Дев'ятнадцятий пакет" санкцій проти рф з боку Європи, то Україна отримає "вікно можливостей" на реальних переговорах з рф про припинення вогню, яке дасть змогу закінчити гарячу фазу війни. І Китай, заради "припинення бойових дій" у торговій війні проти Європи, може надавити на путіна з тим, щоби той припинив бойові дії у війні гарачій проти України. Чекаємо на розвиток подій, маємо обгрунтовану надію на нашого "адвоката-спонсора" у особі ЄС та віримо у краше - для того є абсолютно всі передумови.  Гарного вечора. Завтра дам тези з "Плана Келлога", а також дам інформацію про "новинний сказ" навколо можливих переговорів Зеленського, Трампа, путіна та Ердогана. Багато дурних спекуляцій - людям потрібна ясність.