Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Стабільно на третьому місці проросійські (умовно) сили на чолі з ОПЗЖ,...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
13 500 Vistas/Alcance 2025-09-01 12:15 Mensaje №1550
Стабільно на третьому місці проросійські (умовно) сили на чолі з ОПЗЖ, але там зараз ситуація доволі цікава. Єлекторат, у більшості антизахідний, доволі дисциплінований та "впертий", окучують і Арестовіч, і ОПЗЖ, і Гончаренко. Можливо, у таке "окучування" включиться і Залужний, це якщо його оточення і надалі буде приростати "регіоналами" різного "калібру". Частина електорального пирога велика - 25 - 28 відсотків, і війна за нього буде вестися серйозна. Мені одне цікаво - чи буде зараз команда з кремля на передвиборчу консолідацію проросійського електорату у одних руках, і хто буде "консалідатором" - ОПЗЖ, чи "Арестовіч", чи "Гончаренко"? Хоча цілком можливий, навіть найбільш вірогідний, варіант, що у Раду підуть три колони "політичної вати" і вже там її дії буде курувати путін через своїх помічників.  Все стабільно у "старої опозиції" як з рейтингами, так і з креативністю та здатністю до оновлененя. Рейтинги стабільні, не зростають та не падають суттєво, все у рамках статистичної помилки. Підходи у роботі з електоратом не змінилися ані на йоту. ЮВТ як завжди проти "тарифного геноциду" та "Зовнішнього управління" з гаслом по замовчуванню - "Ми самі повинні визначати - що красти та у яких об'ємах". Порошенко та його ЄС все так же юзають пост-радянський "комсомольський" пафос з псевдо націоналістичним та псевдо прозахідним орнаментом, за що потерпає від іноді талановитого, іноді просто злого,  над цим глузування з боку політтехнологів його опонентів. Зцементований намертво кадровий склад "придворного політикуму" не пускає наверх нікого, хто б міг скласти конкуренцію партійним динозаврам, влада у політичних проектах сконцентрована виключно у руках лідерів, шансів на оновлення немає, а тому сподіватися на "електоральні прориви" з будь яким істотним приростом передвиборчих рейтингів не доводиться, але скорочення можливе по мірі сворення нових політичних проектів на їх електоральному полі.  Станом на зараз українці по горло наїлися нашим старим політичним лайном - усі вище перераховані політичні сили майже намертво замурувалися у межах своїх "електоральних сект" і вийти з них на загальноукраїнські електоральні поля у них навряд чи вдасться - я в дива не вірю. Українці вимагають оновлення - у середньостроковій перспективі, не на ближніх майбутніх виборах, нас чекає переважне оновлення нашого політикуму - "иные юноши поют иные песни". Ситуація, коли "низи хочуть" нових політиків, а верхи не можуть задовольнити попит низів, вічно продовжуватися не може. "Вагітна" Україна обов'язково народить нові політичні сили, але час покаже - чи то будуть здорові переважно дитинки, чи мутанти "ЗРОБЛЕНІ" старими збоченцями. Життя покаже.  Гарного вечора. Попереджаю одразу - адмін ввечері відключить коментарі о десятій. Я повернувся додому. Херсончане, дорогі - я вам щиро співчуваю, ситуація з обстрілами та з дронополюванням справді вкрай важка і я це давно знаю - не рідкий гість у ваших краях, вчора у воду пірнав коли два дрони завітали. Тримайтеся, рідні. Надії на те, що все закінчиться у цьому році є і вони істотні. Про це напишу окремо.