Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ОДНА НОВИНА ПО СТАРІЙ ТЕМІ. Я три дні тому написав, що санкції проти р...
14 000 Vistas/Alcance
2025-09-07 17:10
Mensaje №1568
ОДНА НОВИНА ПО СТАРІЙ ТЕМІ. Я три дні тому написав, що санкції проти рф з боку США обов'язково будуть, хоч би хто з мене не сміявся коли я це стверджую. Вчора я написав, що група посадовців нижчого технічного рангу з ЄС та Британії вже зі вчора працює у США узгоджуючи на низовому рівні спільне введення санкцій Європою та Америкою. Я писав, цо інформація про відмову Трампа від ухвалення санкцій з боку США - "жарена" брехня від жовтих ЗМІ типу "Більда". Я даю коротку інформацію як коментар до слів Бессента про готовність спільного з Європою введення санкцій. Президент США вчора ввечері мав розмову з впливовими конгресменами - республіканцями та вузьким колом спонсорів за присутності Рубіо, Бессента, Венса та Лутніка. На цій зустрічі обговорювалися перспективи передвиборчого процесу у виборах до Конгресу та введення санкцій проти рф як складову передвиборчої агітації. Трамп заяаив присутнім, що якщо буде досягнута угода щодо санкцій з Європою, то він "без жодних коливань їх введе". Можете мене ще похейтити, але я повторюся і знову буду стверджувати - санкції, суттєві, але не руйнівні, проти покупців російських енергоносіїв, у жовтні будуть введені. А наприкінці місяця будуть введені вже санкції саме проти рф якщо путін не погодиться на перемир'я. Можливий навіть варіант одночасного ваедення санкцій як проти покупців російських енергоносіїв, так і проти рф. До завтра. Допис буде ближче до вечора. А вночі обережніше - є загроза повторення обстрілу. Бережіть себе.