Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Ми нічого не втратили після демонстрації імпотентності Президента США,...
11 900 Vistas/Alcance
2025-09-03 06:37
Mensaje №1555
Ми нічого не втратили після демонстрації імпотентності Президента США, але ми отримали поле для маневра на якому можемо мати здобутки як у військовому, так і у дипломатичному плані - Трамп буде вимушений реагувати на китайське приниження, на це його відкрито підштовхують американські політичні, промислові та фінансові еліти. Нам залишається сподіватися на якомога довшу "політичну ремісію" Трампа та на вправність європейських та українських дипломатів яких європейці підтримають навчанням та радами - здобути дещо на переговорному фронті та наблизити закінчення війни зараз реально, але це тема окремого допису Чекаємо на результати переговорів Фіцо та Зеленського щодо "Енергетичного перемир'я", на дії "принижених" США, на контакти Рубіо, який "повернувся у фавор", та навіть не думаємо про самозакопування у "помирайку". Мій прогноз про реальні переговори щодо закінчення війни у жовтні залишається у силі. Першу масовану атаку, зважаючи на кількість задіяних рф засобів, відбито як мінімум непогано. Дай Боже щоби так було відбито і серію наступних. Гарного дня та гарних новин.