Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ЗІ СВЯТОМ!Ще пацаном одразу після армії я вступив у НРУ і отримав у Му...
12 700 Vistas/Alcance
2025-08-23 13:36
Mensaje №1535
ЗІ СВЯТОМ!Ще пацаном одразу після армії я вступив у НРУ і отримав у Музейному провулку і "докУмент", і жовто-блакитний прапорець-значок яким дуже пишався і носив навіть на робі чим доводив до сказу наших заводських "партЄйцев". Пацаном я був на Хрещатику коли його вперше підняли біля нашої мерії. Під час Першого Майдану бився разом з пацанами з одеськими тітушками у Маріїнському які відібрали у наших прапор та намагалися його спалити. Після втечі орків з-під Києва я по прибутті на місце проживання першим з мешканців Горенки підняв над воротами наш Прапор та встановив зварений з арматури Тризуб, за що мені дісталося від сусідів по саме не хочу - "Орки подумають, що тут штаб і дроном все навколо рознесуть". Не зняв. Та не зніму, тільки міняю - матерія не вічна. Але дух справжніх українців вічний. І у них прапор не тільки над оселями - він у серцях як символ незламності та справжньої українськості. Зі Святом вас, мої дорогі. Нас не зламали досі і не зламають у майбутньому, і ми ніколи не спустимо наш Прапор та не продамо свою волю.