Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Едуард Юрченко
Añadido 17 ene. 2022

Едуард Юрченко

@EdYurchenko
Número de suscriptores: 3 341
Fotos: 1,660
Videos: 66
Enlaces: 1,170
Descripción:
Едуард Юрченко, філософ-традиціоналіст, доцент НТУ, військовослужбовець НГУ "Азов" Мої соц-мережі: https://www.facebook.com/eduard.urchenko https://instagram.com/edyurchenko https://youtube.com/c/edyurchenko Донат: https://donatello.to/edyurchenko

👥 Número de suscriptores

3 341
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -35

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 930
Promedio/Día:: 2,130
Promedio/Tiempo:: 1,993
ERR: 57.77%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 0
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Едуард Юрченко 2023-04-16
Юрченко. 2022-05-24

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 638 23-02-26 18:28
​​ПРОЩЕНА НЕДІЛЯ (Минулорічний текст, що зберіг актуальність).Сьогодні весь православний світ відзначає прощену неділю та спомин про вигнання Адама з Едема. Я вирішив проілюструвати текст давнім православним символом – Адамовою головою.Я прошу пробачення у всіх, кого образив чи іншим чином засмутив. А всіх, хто вважає, що міг образити мене, запевняю, що не тримаю на них образи.Крім того згадуючи страшну трагедію вигнання прабатьків з Раю, не забуваймо, що спомином про неї розпочинається Великий піст, що веде нас до радості Воскресіння в свято Великодня. Саме тому Адамова голова — це не символ смерті, а нагадування про те, що по той бік життя нас чекає Життя справжнє. Це дуже корисно згадувати саме зараз, коли ніхто з нас не може бути впевненим в тому, що буде жив принаймні завтра.В прощену неділю, постає питання, а як нам ставитись до наших ворогів? Чи можемо ми прощати тих, хто вбиває не тільки наших воїнів, але й мирних людей, включно з маленькими дітьми і священниками?Я не є представником кліру, тому просто озвучу, без власних трактувань, давно сформульовану в православній традиції позицію: «прощати ворогів особистих, воювати проти ворогів Вітчизни, ненавидіти ворогів Божих». Варто додати, що знищення ворогів на війні може й не супроводжуватись ненавистю, більш того, її відсутність є позитивною. Але ця жорстока необхідність ніколи не відкидалась в традиційному християнстві, а пацифізм є проблемою «толстовців» й інших єретиків.Давайте прощати один одного і боронити Україну в міру даних кожному сил.З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся, – бо з нами Бог!Почуйте всі аж до краю землі, – бо з нами Бог!Могутні, покоряйтеся, – бо з нами Бог!Задумуйте задуми, та вони не вдадуться, – бо з нами Бог!Давайте накази, та вони не здійсняться, – бо з нами Бог!Господа сил – його шануйте як святого, – бо з нами Бог!Його ви маєте боятися, перед ним маєте тремтіти, – бо з нами Бог!Він – камінь спотикання і скеля падіння, – бо з нами Бог!Надіятися буду на Господа, і він спасе мене, – бо з нами Бог!Ось сам я і діти, що їх дав мені Господь, – бо з нами Бог!Народ, що в пітьмі ходить, побачив світло велике, – бо з нами Бог!Над тими, що живуть у смертній тіні, світло засяяло, – бо з нами Бог!@EdYurchenko 🎓
👁 573 23-02-25 18:58
​​Боги АбеткиР.КіплінгУ сотнях епох та націй, де я інкарнації мав,Богів Торгових Майданів кумиром своїм визнавав.Затуливши лице руками, крізь пальці їх зліт та крахЯ бачив – а Боги Абетки все міцно стоять на ногах.Жили ми ще на деревах, коли вони з вістю прийшли:«Вода – буде мочити, і буде Вогонь пекти.»Та ми не знайшли в цій рутині Натхнення, Польоту Душі,Тому – хай Горил навчають, а ми – Шляхом Людства пішли.Ми мчали волею Духа. Вони ж не міняли крок,Бо їх породив не вітер, так, як Богів Ярмарок.Та завжди вони доганяли, і ми дізнавались знов –То плем’я в льодах пропало, то варвар Рим поборов.Духовних Цінностей наших вони не бажають сприйнять,Твердять, що Місяць – не з сиру, компромісу не хочуть шукать.Думки для них – це не Коні, не бачать Крил у Свині, – Ми ж ішли за Богами Торгових Майданів, нам це обіцяли вони.Коли Уельс усмиряли, вічний мир привітали вони,Віщали – віддайте зброю, загарбник і ви – брати! Коли ж ми мечі віддали – продали нас в ланцюгах,А Боги Абетки ж казали – «Цурайся нового Зла».Повноту Життя обіцяли на фемінізмі піску(Почавши з любові до ближнього – кохай і його жону).Дітей у жінок не стало, сенс і честь загубили мужі,А Боги Абетки ж казали – «Дістанеш смерть за Гріхи».У вугільний вік обіцяли, що буде вдосталь всьогоКоли від Петра-хазяїна відбере в колектив Павло;Стало доволі грошей – та де взять на них товар?А Боги Абеток казали – «Помре, хто не працював».І впали Боги Базарів, геть пішла красномовців юрба,І навіть до серцем убогих дійшло – говорять недарма,Що Двічі Два – то Чотири, не все Золото, що Блищить,І Боги Абеток неквапно прийшли це знов повторить.Так від початку Людства було, і так буде знов,Чотири лише певні речі Суспільний Прогрес знайшов:Пес – назад до своєї Блювоти, Свиня – піде знов в багно,А Дурень, хоча й опечений, лізе в Вогонь все одно.А потім, як все це мине, почнуть будувать новий світ,Де платять за те, що живете, і кари нема за гріхи,Але як Вода завжди мочить, і як опікає Вогнем, Так повернуться Боги Абетки до нас з вогнем і мечем!На фото мій будинок одразу після прильоту в березні 2022. Війна вміє повертати нас від утопії до реальності. Але те , що нас не вбиває , робить сильніше.
👁 706 23-02-17 15:47
Що обіцяв союз зі Швецією Гетьманській Україні?🇺🇦🇸🇪Відродження Української Держави у формі самодержавного гетьманства Богдана Хмельницького припав на правління Карла X, але відносини Гетьманщини з північним Королівством у цей період часто знаходиться у тіні Мазепинської епохи, а дарма, адже у своїй політичній практиці наступники Богдана цілком наслідували його приклад.Зовнішня політика Хмельницького була складною і багатовекторною, а спрощення до переяславської угоди лише шкодить. Не поділивши білоруські землі з кацапами, гетьман знайшов ліпшого союзника у королі-варязі, з яким виявилось дуже просто та успішно воювати проти Речі Посполитої. Якщо не поглиблюватись у деталі, союз України та Швеції за умовами Карла передбачав для України статус подібний статусу Курляндії, тобто васалітет (як і у випадку Мазепи та Карла XII), свободу віросповідання православних. Призначення гетьмана довірялося сюзерену, що обирав би серед трьох варіантів, аналогічно Гадяцькому договору, хоча це протирічило династичній ідеї гетьмана. Вірогідно посилилась би шведська колонізація, адже у кожному великому місті передбачалась протестантська церква, але про асиміляцію мова не йде.Українська сторона вимагала визнання за Україною територій до Вісли, крім цього — території білорусі практично до самої півночі (річки Березина)Часопис "Гетьманат" 🇺🇦
👁 583 23-02-04 17:01
ГЕОПОЛІТИЧНЕ І ЛОГІСТИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ СУЕЦЬКОГО КАНАЛУ ЗРОСТАЄ.🇪🇬 Суецький канал приніс Єгипту найбільший місячний дохід за всю історію У січні доходи від судноплавства через Суецький канал досягли найвищого місячного показника за всю історію – 802 млн. доларів, повідомив голова Управління каналу Усама Рабіа. Колишнього рекорду було досягнуто у серпні 2022 року, він становив 745,6 млн доларів.Мова йде не про окремі "сплески", а про чітку тенденцію. Єгипет фактично контролює "золоту жилу" і її значення буде лише зростати. Це гарна ілюстрація того , яке значення має в сучасному світі контроль ключових територій. Наприклад, за маленьку Вірменію, яка є потенційною розв'язкою транспортних коридорів, готові вчепитись один одному в горлянку такі держави як Туреччина, Франція та Іран (причому кожен грає самостійно). Крім того туди як гравець - "важковик" заходить Індія.На цьому фоні українці продовжують читати "мантру" про "кордони 1991 року". Хоча ми маємо потенційні ключі до низки таких розв'язок.
👁 5,900 23-01-01 11:11
​​Сьогодні день св. Іллі Печерського (більш відомого як Ілля Муромець — оборонець віри православної та Русі-України). Він прожив життя як непереможний воїн, але потім пішов в ченці для здобуття вже духовних перемог. Він є втіленням подвійного ідеалу воюючої Церкви – і як герой, і як аскет.Водночас сьогодні день народження Степана Бандери — видатного борця з більшовизмом за нашу віру та народ. Навіть зараз його ім'я викликає жах і ненависть у червоної наволочі. Степан Андрійович писав: «Справа релігії, її оборони перед наступом безбожницького комунізму, справжнє ісповідування і підтримування живої християнської віри – це найважливіша справа не тільки самої Церкви, але й всього народу, всіх національних сил, зокрема національно-визвольного руху. Нам треба не відмежовувати оборону християнської віри і Церкви від національно-визвольних змагань, тільки зосередити головну увагу і головні зусилля довкола тих найважливіших тверджень, проти яких ворог спрямовує найсильніший наступ».Збіг обставин? Не думаю 😉
👁 543 22-12-18 18:38
​​​​БИТВА НА РІЧЦІ КРИВАВІЙ – СЛАВНА ХРИСТИЯНСЬКА ПЕРЕМОГА НА ПРОСТОРАХ АФРИКИ16 грудня 1838 року відбулась одна з найславетніших перемог в історії християнської зброї. Наші бурські брати перемогли величезне військо зулусів в нерівному бою і здобули свої землі на Півдні Африки.Битва стала кульмінацією жорстокої війни, яку розвязав король зулусів Дингане проти бурських переселенців, які шукали прихистку від несправедливої до них британської влади та були налаштовані цілком миролюбно.Під час перемовин про виділення їм земель для можливості поселення зулуси підло вирізали дипломатичну делегацію, яка була без зброї на зулуське прохання (!). Одна з найбільших підлостей в світовій історії військово-дипломатичних стосунків.Треба підкреслити, що бури не погрожували і, в принципі, були налаштовані миролюбно. Землі вони прохали за свою допомогу в поверенні великої кількості худоби, що була викрадена в зулусів ворожим племенем. Якби їм відмовили, вони б просто пішли далі. Мандрівка групами по декілька сот людей, разом з жінками та дітьми геть не передбачала агресивних планів.Після цього зулуси розпочали справжнє полювання на бурів. Під час найкрупнішого нападу, різанини в Вінені, вони вбили 41 чоловіка, 56 жінок и 185 дітей. Дорослі чоловіки складали лише біля одної шостої частини жертв.16 грудня 1838 року біля 460 бурських героїв зустрілись з 15000 армією зулусів. Лідер бурів, легендарний Андрій Преторіус, закликав своїх людей до мужності та віри в Божу милість.Для бурів ця війна була релігійною в двох моментах, як війна християн проти безбожників та самозахист перед обличчям жорстокості та кричущої несправедливості.Зберігся текст їх молитви перед битвою:"Господи! Якщо Ти захистиш нас, і віддаси ворогів в наші руки, ми побудуємо будинок в честь імені Твого і наша перемога буде оспівана до останнього коліна нащадків наших, тому що в цей день будуть оспівувати Честь Твою".Зулуси зробили три атаки, які були відбиті. Після тригодинного бою зулуси, втративши значну частину своїх воїнів, припинили активні дії і після контратаки бурів почали тікати. Вони втратили 3000 вбитими, в той час як з бурів ніхто не загинув. Було лише три легко поранених , включно з самим Преторіусом. Ніби Господь сподобив праведного Вождя пролити кров, пролиту в його славу.Після цього долю ворога фактично було вирішено. Бури почали перемагати і на їх бік перейшов  рідний брат Дингане. Разом вони перемогли його і він загинув, коли намагався врятуватись від переслідувань власного брата. Гідний кінець для зрадника та душогуба.Битва на річці Кривавій є яскравим прикладом прямої Божої допомоги християнським воїнам. Адже пояснити її результат перевагою вогнепальної зброї неможливо, в попередніх зіткненнях зулуси успішно протистояли бурам використовуючи кількісну перевагу. Та й мушкети 1830-х років далеко не кулемети хоча б початку ХХ ст.Наслідком битви стало здобуття бурським народом його земель та заснування Республіки Наталь.@EdYurchenko🎓
👁 814 22-12-13 12:03
​​"В київських літописах від ХІІ-го до ХІХ-го століття («Синопсис», 1836) ясніють слова пророцтва апостола Андрія, що він ніби в подорожі з півдня на північ зупинився на київських горах. Апостол Андрій, як упродовж 800 літ побожно повторювали вуста українських читачів, сказав своїм ученикам, показуючи на Дніпро й гори:«На цих горах возсіяєт благодать Божія».Від безпосереднього ученика Христа дістали українці Божу благодать. В літописах сказано: «Первоє убо крестися славеноросскій народ єще от святого Апостола Андрея Первозваннаго».Первозванний ученик Христа частину свого первозванства дав владі і народові київському. Безпосередньо, а не через чужинців спливає благодать на українців. Це є змістом багатьох старих мініятюр і образів. На мініятюрі, що збереглися в Римі, сам Христос коронує в 1075 році київську королівську пару, Ізяслава й Ірину. На побожних князів із родинами, на шляхту в жупанах спливає благословенство Боже на іконах українського середньовіччя і ренесансу. Під омофором Богородиці в небі стоять суворі запорозькі гієрархи (ікона Покрови), і під благословенством Христа пливуть запорозькі озброєні ґалліони (стяг з ХVІІІ ст. в Ермітажі).Зрештою, конкретно треба взяти цю легенду, взяти, як важну, як живу історіософічну традицію України. Недарма Петербург, прилучаючи чужі краї до себе, старався до своїх новотворених інсиґній і орденів брати те, що було найважніше в тих країнах. В Петербурзі усталили, як дальший тяг традиції Польщі, орден Білого Орла; в тому ж Петербурзі устійнює Петро Перший орден св. Андрія Первозванного і надає його тільки собі та гетьманові України. Так само був символічний хрест апостола Андрія на штандартах чорноморської фльоти." (Юрій Липа)Всіх зі святом Апостола Русі-України! Святий Апостол Андрій Первозванний моли Бога о нас!@EdYurchenko🎓
👁 1,300 22-12-03 12:08
300 РОКІВ ВЕЛИКОМУ ГРИГОРІЮ СКОВОРОДІ.Сьогодні Григорія Савича нерідко недооцінюють. Парадоксальним чином це поєднується з його формально високою оцінкою як діяча української культури. Але про важливість його ідей забувають.В той час як Сковорода має величезне значення саме як один з перших представників європейського традиціоналізму та правдивий "вчитель правої думки" (перефразовуючи слова Еволи про де Местра).В той час коли європейська політична думка була поглиненою вірою в матеріалізм, прогрес та ідеологію рівності, він протиставив цьому жорстке обгрунтування Сакрального порядку та ієрархії. Можна сказати, що він кинув виклик фундаментальним лівим ідеям, щє до їх проявлення в практичній сфері. Заходу знадобилась катастрофа "французької революції", щоб усвідомити свою кризу та породити філософію де Местра і пізніших традиціоналістів. Україна має філософа який розумів все від початку і боронив мудрість Традиції, щє до того як необхідність цього стала зрозумілою. Будьмо гідні великого мудреця.
👁 11,800 22-11-26 17:44
​​​ЛІВІ НОРМАЛЬНИМИ НЕ БУВАЮТЬ (ЩЕ ОДИН УРОК ГОЛОДОМОРУ)Якщо проаналізувати міжнародну реакцію на геноцид 1932-33 років, одразу кидається в очі одна важлива деталь. Всі представники ліво-орієнтованої "прогресивної громадськості" або просто заперечували факт штучного голоду, або агресивно захищали більшовиків.Наприклад, під час слухань з приводу подій в Україні в британській палаті лордів, лейборісти стояли за совдеп ледь не насмерть. А ось консерватори займали цілком пристойну позицію. Найбільш жорстко був налаштован архієпископ Кентерберійський (англікани тоді були не ліберальними протестантами, а традиціоналістами від протестантизму).Коли питання підіймалось "Лігою націй", за втручання і допомогу українцям висловились Італія Муссоліні, Німеччина, де до влади недавно прийшов Гітлер, Ірландія (де консервативна на той момент католицька церква мала абсолютний авторитет) та Норвегія. Остання, в першу чергу, через особисту шляхетність свого прем'єра Людвіга Мувінкеля (хоча норвежці тоді мали репутацію консервативних селян з окраїни Європи і відзначились тим, що при проголошенні незалежності в 1905 році масово проголосували за заснування королівства, а не республіки).Загальним резюме ставлення "авторитетної і прогресивної інтелегенції" до трагедії нашого народу висловив Ромен Ролан: «Я цього не хочу слухати, моїм обов’язком є поборювати ближче й більше лихо, я поборюю гітлеризм».Характерно, що Гітлер на той момент був канцлером демократичної держави, а до перших нацистських репресії за національною ознакою залишалось декілька років.Між іншим, цей гад Ромен Ролан (вже звиняйте за різкість) виступав на захист вбивці Петлюри Шварцбарда, що не заважає називати на його честь вулиці в сучасній Україні. Адже під декомунізацію він не підпадає. Пацифіст, Сталіна недолюблював, ліві революції його приваблювали, але й відлякували, як пацифіста. Чудово виглядав би в якості "грантороздавача" або ідеолога ЄС чи демпартії США.Мусимо пам'ятати: там, де Роменів Роланів поважають замість того, щоб вважати дебілами або злочинцями, Сталіни будуть мати ідеальні умови для свої злочинів.@EdYurchenko 🎓
👁 777 22-11-08 21:54
​Відданий союзник українського народу не зрадив своїм цінностям і після початку повномасштабного вторгнення необільшовицькою орди на територію нашої держави. Вже за декілька днів опісля 24 лютого Отець висловив безперечну підтримку братам-українцям, а у своєму інтерв'ю державному телеканалу RIK від 12 квітня чітко визнав дії москвинських різників геноцидом української нації та відверто назвав благословіння на вбивства та гвалтування владіміром гундяєвим "безсумнівним доказом служіння цього божевільного маніакального псевдо-"патріарха" силі і задуму Антихриста". Ця орація викликала невпинне біснування ординських нехристів, які одразу ж закликали свого пахана накласти анафему на Його Високопреосвященство, на що Архієпископ Кіпру відреагував своєю заявою про те, що "докладе максимум власних зусиль та предстоятельського чину на вівтар остаточної перемоги над російськими окупантами скликанням вселенського православного собору з питання позбавлення божевільного кирила патріаршого сану". Аж по день своєї смерті справжній брат України продовжував сей почин, який так чи інакше обов'язково буде звершено в ім'я Христової Правди.Сьогодні ми хочемо віддати шану цій величній людині, яка усім своїм життям демонструвала безвідступність у захисті європейської цивілізації, стала лідером своєї нації у боротьбі за свободу на духовному поприщі проти підступного загарбника та у святому лицарстві православного етосу стала на шлях безперечної протидії москвинським нехристам, боронячи справжнє єство Христової Віри, - саме святому, бо ми абсолютно впевнені, що кіпріотська нація неодмінно та якнайшвидше увінчає ім'я Хризостома ІІ на граалі героїв всесвітнього Православ'я!Пом’яни, Господи Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилого раба Твого Хризостома і, як Благий і Чоловіколюбець, що гріхи відпускаєш і неправду знищуєш, полегши, відпусти і прости всі провини його вільні й невільні, визволи його від вічної муки і вогню геєнського і даруй йому причастя й насолоду вічних Твоїх благ, що Ти приготував для тих, хто любить Тебе. Бо хоч він і згрішив, але не відступив від Тебе, а щиро в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, у Тройці славимого, вірував і Єдиного в Тройці, і Тройцю в Єдності православно до останнього подиху свого сповідував. Тому милостивим будь до нього, і віру в Тебе замість діл прийми, і зо святими Твоїми, як Милосердний, упокой, бо немає людини, щоб жила і не згрішила. Ти один без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна; і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.Вічна слава за вічний чин!Вічна слава — ГЕРОЯМ!🕯Плуг та Меч 🇨🇾