Fuente
Едуард Юрченко | УКРАЇНОМОВНІ" УКРАЇНОФОБИ.Можна було б посміятися зі спроб певних неад...
829 Vistas/Alcance
2023-04-19 07:24
Mensaje №1983
"УКРАЇНОМОВНІ" УКРАЇНОФОБИ.Можна було б посміятися зі спроб певних неадекватів просувати космополітичну та антиукраїнську фігню та водночас звинувачувати опонентів в "російськості". Але коли вони починають отримувати фінансування та підтримку ЗМІ, це є приводом не для сміху, а для усвідомлення проблеми.Останній раз україномовні зрадники отримували карт - бланш від іноземних господарів в 1920 - х, під час більшовицької "українізації". Нагадую, тоді все завершилось Голодомором та найстрашнішими антиукраїнськими репресіями за всю нашу історію.Любителів поєднувати "вишиванки" з червоними прапорами, між іншим, тоді винищили одними з перших. Боротьба за такий безумовно важливий елемент української Традиції як мова, нічого не варта, якщо при цьому відкидається сама Традиція. "Вірші про Леніна" українськими бути не можуть. Ми або воюємо за себе, власні національні інтереси та власне національне обличчя, або є "бойовими оленями" для тих чи інших чужинців. Надіюсь нормальних людей статус худоби не влаштовує.