Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Едуард Юрченко
Añadido 17 ene. 2022

Едуард Юрченко

@EdYurchenko
Número de suscriptores: 3 341
Fotos: 1,660
Videos: 66
Enlaces: 1,170
Descripción:
Едуард Юрченко, філософ-традиціоналіст, доцент НТУ, військовослужбовець НГУ "Азов" Мої соц-мережі: https://www.facebook.com/eduard.urchenko https://instagram.com/edyurchenko https://youtube.com/c/edyurchenko Донат: https://donatello.to/edyurchenko

👥 Número de suscriptores

3 341
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -35

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 930
Promedio/Día:: 2,130
Promedio/Tiempo:: 1,993
ERR: 57.77%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 0
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Едуард Юрченко 2023-04-16
Юрченко. 2022-05-24

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,000 22-11-07 16:11
США РОЗПОЧАЛИ ЕКОНОМІЧНУ СПІВПРАЦЮ З ТАЛІБАМИ.США відновили в Афганістані діяльність з підтримки малого та середнього бізнесу Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) відновило діяльність з підтримки в Афганістані малого та середнього бізнесу, повідомив помічник держсекретаря США у Бюро у справах Південної та Центральної Азії Дональд Лу під час візиту до Ашгабаду. "За останній рік ми як міжнародне співтовариство колективно витратили близько 3 млрд доларів для гуманітарного сприяння в Афганістані. І в майбутньому нам потрібно більше фокусуватися не на тому, щоб відправляти продовольство та гуманітарну допомогу афганському народу, а більше сприяти економіці Афганістану для того , щоб ця економіка виробляла дохід та продукцію для громадян країни. Тому агентство USAID відновило деяку діяльність", - сказав він.Тобто де - факто владу Талібану Вашингтоном вже визнано. Коли і як це відбудеться де - юре питання другорядне.Перемога в війні це можливість нав'язати ворогу свою волю. Таліби виграли.
👁 756 22-10-02 18:23
​​1 жовтня виповнюється річниця легендарної перемоги Богдана Хмельницького — взяття Кодацької фортеці.Це славетна дата, але найцікавішим для нас є не це.Кодацька фортеця вважалась непереможною. Але у 1639 році український шляхтич, що мав можливість ознайомитись з нею, висловився коротко: «Manu facta manu distruo» («Руками створене руками і руйнується»). Менш ніж за десять років він її взяв. Це відкрило шлях до переможної війни за створення Гетьманської України і, фактично, народження сучасного українства. Цього шляхтича звали Богдан Зиновій Хмельницький.Як часто ми чуємо про "неприступні фортеці" сучасності:"Не буде потужної Української держави! Не потрібна вона "неприступним" сусідам та "неприступній" світовій спільноті!""Не буде консервативної революції! Не буде нової Гетьманської України! "Неприступна" демократія безсмертна та вічна!"Побрехеньки про "свободу, рівність, братерство" теж "неприступні". Не підіймай голос проти них!Зрозуміло, що абсурд (звісно абсурд — гасло з трьох оксиморонів), але люди в це "неприступно" вірять!Якщо з усім вищенаведеним погодитись, ми назавжди залишимось "банановою республікою" аномальних розмірів. Банди політиканів будуть нас гнобити посилаючись на те, що ми (більшість принаймні) їх обрали (і найбридкіше те, що будуть праві). Ну а нашим дітям будуть вливати в школах та університетах брехливі ідеологічні помиї, що заступлять їм і Віру, і Традиції, і здоровий глузд.Але є й інший вихід.«Manu facta manu distruo» («Руками створене руками і руйнується»)Це єдина відповідь на балачки про "неприступність".@EdYurchenko🎓
👁 733 22-09-28 13:53
ІТАЛІЙСЬКА ПЕРЕМОГА - УДАР ПО ПОЗИЦІЯМ МОСКВИ ТА ЄВРОБЮРОКРАТІВ.Блискуча перемога, яку отримали італійські праві на виборах, відкриває нову добу в італійській історії. Вперше після 1945 року до влади прийшли здорові національні сили.Для України це має особливе значення адже до влади прийшли друзі України та прихільники жорсткого протистояння необільшовистській москві. Партія "Брати Італії", яка очолює коаліцію,  стоїть на позиціях підсилення  допомоги нашій країні, захисту національного суверенітету від втручання євробюрократів (тепер Італія не прийматиме участь в "миротворчо" - капітулянтських ініціативах, які загрожують нашим інтересам), протистояння неєвропейській міграції та захисту родинних і християнських цінностей. Джорджа Мелоні,  харизматичний лідер партії, вважається одним з найбільш проукраїнських політиків в Італії. В коаліцію входять також помірковано  проросійські елементи з "Лігі Півночі" та прихільників Берлусконі. Але вони знаходяться на другорядних ролях та не матимуть важелів впливу на зовнішню політику. Фактично вони підтримали коаліцію вимушено, через схожість позицій по внутрішньоіталійським питанням. Альтернативою був перехід електорату до проукраїнських "Братів Італії". Крім позитиву від збільшення допомоги Україні та появи в Європи сильного впливового уряду, що просуватиме традиційні цінності, права перемога матиме й геополітичний вимір. Євробюрократи вже б'ються в істерику і погрожують Італії за вільний вибір її народу. Ось і добре. Нова італійська влада налаштована на альянс з дружньою нам Польщею і взаємодію зі Східною Європою в цілому. Неадекватні дії Брюсселя лише підштовхнуть їх до рішучих дій. Вкрай неприємно бачити як мейнстрімні "українські" ЗМІ по рабські повторюють брехливі тези глобалістських інфопомийок про "підсилення проросійських сил", в прямому сенсі називаючи чорне білим. Саме цікаве, що це дивовижно співпадає з тезами найбільш примітивних російських каналів, які роздувають з поразки перемогу, акцентуючи увагу на успіху менших партнерів по коаліції. Характерно, що в ворожих джерелах, які претендують на фаховість, панують діаметрально протилежні, невеселі настрої.Але байдуже до них. Це наша спільна перемога.Альянс Британської Імперії, Інтермаріуму та Національної Італії  перетворюється з мрії в нову геополітичну реальність, що визначатиме порядок від Скандинавії до Середземномор'я.
👁 1,300 22-09-23 19:36
​​Я був одним з небагатьох українських націоналістів, які зберігали компліментарність до Ірану до останніх днів. Так само як і наша офіційна дипломатія. Слідкую за діями МЗС. Продавати зброю після офіційних заяв, що це ніколи не відбудеться і є неприпустимим — це негідно великої держави. І дуже глупо.Скільки б я не критикував турок, але вони і байрактари нам продають, і С-400 у москалів купують цілком відкрито і прозоро. Іранське керівництво знищило довіру до власної держави на покоління вперед.———Заява МЗС України:На виконання доручення Президента України вжити невідкладних заходів реагування на факти використання військами РФ зброї іранського виробництва на території України, до МЗС України було викликано тимчасового повіреного в справах Ірану в Україні.Іранській стороні було заявлено, що постачання іранського озброєння Росії для його подальшого використання російськими військами проти українського цивільного населення та Сил оборони напряму суперечить публічно задекларованій вищим керівництвом Ірану позиції нейтралітету, поваги до суверенітету та територіальної цілісності України. Постачання зброї Росії для ведення війни проти України є недружнім актом, який завдає серйозного удару відносинам України та Ірану.У відповідь на такий недружній акт українська сторона ухвалила рішення позбавити посла Ірану в Україні акредитації, а також суттєво скоротити кількість дипломатичного персоналу посольства Ірану в Києві.@EdYurchenko 🎓
👁 497 22-09-19 14:51
​​СИМВОЛІЧНІ МОМЕНТИ, ЩО СУПРОВОДЖУЮТЬ ПРЕСТАВЛЕННЯ І ПОХОРОН ЇЇ ВЕЛИЧНОСТІ Єдиний промінь сонця з неба висвітлив труну королеви Єлизавети II під час процесії перенесення її тіла в собор Святого Петра в Единбурзі. На камеру був знятий промінь світла, що падає з неба прямо на чорний катафалк із труною королеви. Символічний момент є другим із багатьох знаків після оголошення про смерть Її Величності, першою з яких була подвійна веселка над Букінгемським палацом разом з іншою у Віндзорському замку.Цікаво, що смерть королеви відбулась на православний день св. Адріана та Наталії, покровителів християнської родини і шлюбу, шанованих і на Заході, і на Сході. Веселка, яка була явлена після потопу, є символом примирення Бога з людьми і прощення. Шлюб, в християнській Традиції, теж є символом єднання Бога і людей.Похорон відбувається в православних день спогаду дива св. Михайла Архангела в Хонях. Архангел Михайло, Архистратиг сили Господньої, є особливим покровителем воїнів та монархів.@EdYurchenko 🎓
👁 675 22-09-17 18:50
Китай захопив Євразію і відправив росію на помийку історії. Це сталося вчора-сьогодні в Самарканді, але до Заходу це ще не дійшло. За результатами саміту Шанхайської Організації Співпраці, регіональний переділ Китаєм колишньої сфери впливу росії такий:васали - Таджикистан, Білорусь, Туркменістан, Монголія,стратегічно важливі майбутні китайські колонії - Казахстан, Пакистан,регіональні партнери, на суверенітет яких Китай поки що не претендує, - Узбекистан, Азербайджан, Іран,конкуренти в регіоні - Туреччина.Поки західні аналітики говорять про те, що на саміті ШОС взагалі нічого важливого не прозвучало, реальна ситуація полягає в тому, що Китай де-факто дав гарантії безпеки не лише Казахстану, але й виставив ультиматум про дружбу Білорусі. БІЛОРУСІ!!! Президент якої ще два дні тому рубав дрова для Європи, щоб не замерзла без російського газу! Ось деяка фразеологія, яку було використано державною агенцією Сіньхуа, яка відображує нову ієрархію Сі Цзінпіня:Білорусь - найближчий друг і широкий стратегічний партнер за будь-якої погоди.Таджикистан - сусід і партнер, який повинен краще старатися для конкретних результатів (переклад: віддати більше родовищ).Казахстан - постійне широке стратегічне партнерство зі спільним майбутнім (переклад: Китаю потрібен безперешкодний доступ до території і вихід до Каспію).Пакистан - гідний довіри стратегічний партнер зі спільним майбутнім (переклад: Китаю потрібен вихід до океану).Туркменістан - стратегічне партнерство, яке Китай готовий наполегливо розвивати (переклад: будете піддаватися росії - ми вас збанкрутуємо).Узбекистан - стратегічна взаємодовіра і взаємовигідне партнерство (переклад: захопити буде не так просто).Азербайджан - будемо планувати стосунки зі стратегічної перспективи (переклад: захопити буде не так просто).Монголія - широке стратегічне партнерство (переклад: давайте руду і вугілля, переходьте на китайські рельси і не вийо).Іран - широке стратегічне партнерство.Туреччина - взаємовигідна співпраця, треба б консолідувати політичне підгрунтя стратегічної співпраці (переклад - впертий баран і незручний конкурент).росія - Китай готовий розвивати підтримку ключових інтересів кожної зі сторін і прагматичну співпрацю в галузі торгівлі, сільського господарства і товарних перевезень. (Переклад - давайте вашу нафту, зерно і поїзди, сированний ви придаток).росію переведено з партнерів у статус, нижчий за васала: у статус раба. У китайських джерелах немає фотографій Сі і путіна поруч, є лише фото зустрічі у форматі Китай-Монголія-росія, де путін сидить боком і таблички росія не видно. На вечерю лідерів країн Сі не прийшов. лукашенко на зустрічі з Сі з переляку натягнув маску з прапором Китаю. Красномовнішої картини не придумаєш.Мимоволі згадується, що міністр оборони росії шойгу походить з колишньої китайської території, формально анексованої СРСР тільки в другу світову. Совпадєніє? Не думаю.Згадується також теорія Тімоті Снайдера, що цю агресію росії затіяв Китай. Ну... може бути. Якщо б не ця війна, витурити росію з центральної Азії Китаю було б неможливо. А так - росії кінець. А нашим сусідом тепер поступово буде ставати Китай. Підпишись @politdvizhuha
👁 651 22-09-15 08:30
​​‼️УВАГА‼️ПРОШУ РЕПОСТУ❗️НАБІР ДО ЛАВ ОЗСП "А30В" НГУ1. Якщо ви зараз не оформлені та не мобілізовані до іншої структури, нам потрібні:- піхотинці (бажано з бойовим досвідом, гарний стан здоров'я та фізо);- водії-паливозаправники (досвід роботи та спец. допуск)2. Якщо оформлені на військову службу за контрактом до лав НГУ (бажано мати бойовий досвід до 24.02.2022 р.), нам потрібні:- танкісти;- спеціалісти до підрозділу ППО (бажано мати досвід роботи з ПЗРК);- мінометники;- сапери;- інструктори з військової топографії;- інструктори з тактичної підготовки;- інструктори зі стройової підготовки;- спеціалісти та інструктори з медичної підготовки;- спеціалісти та інстуктори до інженерно-саперного підрозділу;- інші вузькі спеціалісти (з досвідом та сертифікатами про закінчення спец. курсів)Питання сюди - @suchasnaarmiya Дзвінки з 9:00 до 18:00 - 0961148833; 0631363321Співбесіди щопонеділка в Києві, запис обов'язковийПЕРЕВОДИ ТІЛЬКИ З НГУ, ІЗ ЗСУ ПЕРЕВОДІВ НЕМАЄ❗️‼️Просимо максимального репоста
👁 452 22-09-11 15:40
​​СВЯТИЙ ПОКРОВИТЕЛЬ ТАНКІСТІВ?Сьогодні Україна святкує День танкіста. Гарне свято, з яким вітаю всіх причетних але з советським корінням. При цьому День десантно-штурмових військ було перенесено на 21 листопада – свято св. Михайла Архангела, покровителя десантників в загальноєвропейській сучасній військовій традиції.Логічно було б і День танкіста перенести на день їх святого покровителя. Але ніякої інформації про такого святого я не знайшов. Крім того, що росіяни обрали покровителем танкових військ св. князя Дмитра Донського. Обрали через те, що на пожертви віруючих було створено танкову колону "Дмитро Донськой" під час Другої світової війни.Думаю, переймати в росіян зараз не найкраща ідея.Але в таких випадках варто покладатись на волю Божу – вона вкаже на відповідь кращє за наш розум.15 вересня – день народження танкових військ. В цей день відбулась перша в історії танкова атака в битві при Соммі, в 1916 році.В цей день ми святкуємо пам'ять декількох святих, але серед них одразу можна виділити святого Маманта.Все його життя переповнено невдалими спробами його вбити. Спочатку він народився від християнської мучениці у в'язниці. Його матір, св. Руфіна, розродилась передчасно і померла, але він вижив. Потім, вже дорослим сповідником віри, його безуспішно катували, але він вижив. Його вирішили втопити, але він дивом врятувався.Довгі роки потім він прожив аскетом серед диких звірів. Через це розповсюдженим є його образ верхи на леві, оскільки ці хижаки не тільки не чіпали, але й прислуговувались йому.Нарешті вороги спіймали його (характерно, що здався він фактично добровільно). Але навіть в мучництві він загинув не під час страти. Це ледь не єдиний мученик, який помер від поранення пізніше, в ліжку.Таким чином танкові війська народились в день Святого, якого Бог прославив надприродною невразливістю вже за життя.Цікаво і те, що він є спільним святим для православних та католиків. Отже, така ініціатива підходить не тількі більшості українських християн, але й може бути перейнята від нас за кордоном.Ну а присутність такого військово-аристократичного символа як лев в його традиційній іконографії – це просто красиво :)@EdYurchenko 🎓