Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/

👥 Number of subscribers

2 096
Average/Day:: -8
Average/Week:: +7
Average/Month:: -20

👁️ Average views per message

1 127
Average/Day:: 985
Average/Week:: 967
ERR: 53.77%

📊 Messages per Day

5
Last day: 3
Week average: 3.6
Average per day: 5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,150 26-02-02 16:39
Президент ФІФА Джанні Інфантіно заявив, що готовий розглянути питання зняття заборони на участь російських команд у міжнародних змаганнях з футболу.«Ми маємо це зробити. Без сумніву. Бо ця заборона нічого не досягла, вона лише породила ще більше розчарування і ненависті.Те, що дівчата та хлопці з Росії зможуть грати у футбол в інших частинах Європи, це б допомогло», – каже Інфантіно.ФІФА - давно мафія. Просто насправді ж це очевидно, що гроші диктаторів годують цю корупційну організацію. Тільки з останніх турнірів були росія, Катар, на черзі тепер Саудівська Аравія.Це сумно. Проте також треба визнати, що ФІФА та УЄФА на здивування довго трималися у межах адекватності, коли інші види спорту активно повертають росіян. Нам, напевно, залишається тільки звикати, що подібних новин ставатиме все більше, повзуче повернення росії не те що почалося, а давно несеться на крейсерській швидкості - нескінченно бани тривати не могли, забагато кому чешуться руки до російських грошей.Зробити з цим ми нічого не можемо - просто не існує інструментів, щоб це зупинити.Подібної зради у 2026-му буде дуже багато.
👁 1,340 26-02-01 17:00
Гамбійська революція Шахтаря 😂До Шахтаря U-19 приєдналися четверо гамбійців - як звуть та на яких позиціях грають, то не так важливо. Цікавіше, що це значить глобально.Як розумію, це поки тільки перегляд на зборах. Але те, що Шахтар так активно пробує у свою молодіжку іноземців, показово. Схоже, з власними вихованцями все зовсім не гаразд. Після покоління Судакова, а це аж 2002-й рік народження, власне, тільки Очеретько заграв у першій команді по-серйозному, але й він 2003 року - вже буде 23.І насправді не дуже видно, хто зможе зачепитися. Глущенко та Фарина знаходяться у першій команді, але суттєвої ролі не грають навіть при тому, що Шахтар грав майже двома різними складами єврокубки та УПЛ та потребував чимало футболістів. Цуканов також поки більше про аванси, ніж про реальний рівень.Відповідно Шахтар почав здавати навіть в змаганнях на рівні академії. І тут складно критикувати насправді - своєї топової інфраструктури в Шахтаря давно немає, а після повномасштабного вторгнення забагато найкращих роз'їхалися по різних академіях світу. Хоча й сильно співчувати також складно. Бо Шахтар сам обрав знову пачками закупати бразильців. За інших умов ті є Глущенко та Цуканов, можливо, б давно вийшли на значно серйозніший рівень. Можливо, й таланти, які поїхали, захотіли б повернутися, якби бачили тут шанс. Або знайшовся б хтось інший.Шахтар зробив вибір. Напевно, в ньому є логіка, якщо він не хоче зав'язнути у боротьбі за потрапляння у Лігу конференцій. Але, відповідно, за це він платить тим, що перестає бути у повному сенсі українським клубом.А вдалий досвід з Гамбією у клубі є. В Ю19 вже феєрить 18-річний Махамаду Канте - там якась нереальна статистика: 19 голів у 15 матчах. Тому ось і пробують завезти ще - і це навряд багато коштує.
👁 1,260 26-01-31 17:19
Україна програла чвертьфінал Євро з футзалу - але рука не підіймається знищувати її за матч. Втратили півфінал не зараз, а з Вірменією, коли не можна було програвати - той матч визначив саме такою нашу сітку плей-офФранція - рівний суперник. Й матч був таким рівним - де все вирішили епізоди. Україна раніше набрала в овертаймах 6 фолів, пропустила дабл-пенальті та змушена була відкриватися, щоб зрівняти. Замість цього отримала два у свої ворота.Так буває. Ще й воротар збірної Франції видав шалений матч - тягнув з гри буквально все.Видно, що наші трошки по індивідуалці поступалися. Командно все ок, а от моментів якихось з обіграшами, чисто технічних, майже не було. Все системно, але не завадило б трошки хаосу додати - й не було кому.Тільки плеймейкінгу Сухова з яскравих індивідуальних проявів не вистачило.Аплодувати за цей турнір не буду - зрештою зіпсували самі собі все поразкою від русовірменів. Але й ганебним Євро точно не став. Футзалісти знову довели, що саме їх вид є найкращим командним в Україні. Хоч і не забрали максимум, який в теорії могли.
👁 894 26-01-26 11:00
😀 «Тож ми почали шукати, як можемо досягти балансу та за рахунок чого – водночас максимально використовуючи якості гравців. Тому ми й перейшли на 5-3-2. На цьому етапі. Це не означає, що ми після зими не будемо грати, умовно, у 4-3-3 чи у 4-2-3-1. На зборах напрацьовуватимемо різні варіанти».***Це слова Віталія Пономарьова в інтерв’ю/розборі ЛНЗ «Трибуні». І як показали перші три зимові спаринги, план вже реалізовується:📌 За складом це тепер дійсно перехід на номінальні 4-3-3 (4-1-4-1). Без м'яча — 4-4-2.Трансляцій/відео не так багато, але за наявним матеріалом (матч з болгарами, наприклад) це чітко помітно. В захисті досі іноді є перехід на 5 захисників, але це чисто один з вінгерів сідає закривати фланг, поки ПЗ/ЛЗ зміщується у центр.📌 Другий цікавий момент – схоже, Твердохліб награється центрфорвардом. І навіть радше з потенційно основним складом (а не Ассінор). А от інший форвард Кравчук виходить на лівому фланзі.📌 Новачка Якубу підпускають поступово, з більш основним складом в опорній зоні поки частіше грає Рябов.***🤟 Vatras
👁 1,200 26-01-24 11:35
«Не відчував корупції в «Динамо»: він хоче бути у «Холостяку» та вважає соцмережі «зомбі Апокаліпсисом»Інтрига) Класна цитата діючого українського футболіста:"Бабуся з дідусем просто марили тим, що треба картоплю садити. В нас її було стільки, що ми могли, мабуть, всі Лубни нагодувати тою картоплею. Навіщо вона була, незрозуміло. Але наші бабусі і дідусі звикли працювати, тому в мене все дитинство була та картопля.Звичайно, в нас був садок, де росли фрукти і овочі. І худоба була. Я пас каченят, але пас їх не так, як треба, і вони розбігалися. І всі ці історії були. Пам’ятаю, найбільша розвага в дитинстві – це велосипед. У нас була гірка, а внизу – велика калюжа, коли випаде дощ. І великий кайф на тому велосипеді розігнатися з гірки і поїхати в цю калюжу.Ці маленькі моменти щастя не замінять ніякі телефони чи тіктоки, в яких зараз сидять діти. У тебе своя компанія в селі, листочки на деревах – то ваші гроші, палиця – це меч. Я дуже задоволений, що зима у нас за вікном така, що діти хоча б сніг побачили і на санках покаталися. В нас є вже дорослі діти, яким по сім-вісім років, а вони ще толком снігу не бачили. У людини має бути щасливе дитинство.Вона має бути на вулиці і на природі, бо ми так створені. А ми зараз сидимо по домівках у телефонах, читаємо новини і гортаємо тікток. Якийсь зомбі Апокаліпсис. Людина створена, щоб бути вільною і бути на природі. Влітку бігати, кататись на велосипеді, на річку ходити, м’яча копати. А взимку на санках кататись і сніговика ліпити, радіти цьому всьому. Це моє бачення життя".Належить вона вихованцю Динамо, ексфорварду Полісся, Карпат, Вереса та Оболоні Ростиславу Таранусі.Іра Козюпа записала з ним дуже вайбове інтерв'ю, яке можна прочитати на Трибуні. Там немає сенсацій та гучних заголовків, але є доволі глибока розмова про життя та кар'єру Ростислава. Ось, наприклад, чи відчував корупцію в академії Динамо, бо про це зараз багато розмов:"Дивіться, ми говоримо про трохи різні часи. Мій випуск з академії був до 2020 року. А Кравець працював нещодавно. Я не відчував ніякої корупції, коли був в «Динамо». Можливо, були якісь залаштункові ігри – я цього не знаю. Те, що я бачив, – грали всі хлопці, які заслуговували на це.Є таке, що бізнесмени і якісь впливові люди хочуть, щоб їхні діти займались в «Динамо». Можливо, вони за футбольними якостями не дотягують до рівня академії клубу і десь якісь моменти в кабінетах вирішуються. Я не буду ні заперечувати, ні стверджувати цього. Можливо, таке є.Я був тоді дитиною і, можливо, не помічав цього. Але якщо взяти наш 1997 рік, то всі по футбольному виросли і досягли як мінімум Прем’єр-ліги. Якщо взяти хлопців з інших років, то вони також заграли. Це результат певної стратегії, розвитку і роботи футболістів".Раджу зайти до нас та прочитати.
👁 1,070 26-01-23 15:36
Можливо, футзальна збірна України ще не встигла дістати фанатів невдачами - після поразки від Вірменії критика була дуже помірною, а багато хто взагалі захищав команду та навіть не вважав програш дебютанту Євро проваломЗвичайно, окремі персонажі й тут є, які лайкою криють й зневажають команду. Але це дуже точково.Страшно уявити, якби свій стартовий матч на Євро у статусі фаворита програла збірна України. Та чого там уявляти - вона й програвала буквально на останньому чемпіонаті Європи румунам. І хоч там, напевно, різниця між Україною і суперником була меншою, ніж в матчі футзальної збірної з Вірменією, але чітко пам’ятаю, як нашу команду просто знищили.Звичайно, з Румунією і результат був більш ганебним, з великою різницею, що заграло роль. Але чомусь здається, якби програли 1:2, мало що б змінилося. Можливо, головне тут, що футзальна збірна не засмучувала так часто рівнем гри, як футбольна - і очевидно ще має право на помилку, бо немає того накопичувального ефекту, як в команди Реброва. Можливо, просто тому, що масштаби футболу і футзалу зовсім різні.Але ось ця доволі м’яка реакція на програш Вірмені вчора стала не меншою несподіванкою, ніж сама поразка, яка суттєво ускладнила життя збірній України на Євро.Наприклад, дуже позитивні відгуки отримав пост Асоціації футзалу України, де вони буквально просили підтримки - і отримали її з великою кількістю позитивних коментарів.Цікаво, чи буде так, якщо раптом збірна України не зможе вийти з групи?
👁 1,240 26-01-21 19:20
Віктор Скрипник вважає, що це нормально відправляти гравців в дубль бігати по колу, якщо вони не продовжують контракти з клубом 😳«Перемовини ведуться, хлопці розмовляють з керівництвом, тренуються з командою. Немає нікого, хто бігає по колу.Я знаю, що і Вантуху, і Мичину запропоновані нові контракти. Я як тренер був би радий, якби вони залишились. Але це їхня кар’єра, не моя. Там же ж така робота – агенти, все таке.Не думаю, що ми переписуємо футбольну історію і робимо якось по-іншому. Повірте, так само і у «Барселоні» по колу бігають, і у Німеччині. Коли гравця, який не хоче продовжувати контракт, трохи прибирають у бік. Тому що потрібна зарядженість на гру.А він трошки побігав по колу, потім потренувався у другій команді – і повернувся у першу. Це нормальний процес, коли футболіст хоче покинути клуб. Бо навіщо на них тоді увагу звертати? Так, є такі, що незамінні – тоді вони йдуть на підвищення і ти це розумієш, тому використовуєш їх до кінця.А є такі, що їм з різних причин некомфортно. Не хочеш – окей, ми тепер звертаємо увагу більше на інших футболістів, тому що вони виходять на перший план. Я не про «Зорю», я загалом кажу. У будь-яких закордонних командах, навіть дуже відомих, бігають по колу. І не по одному гравцеві. Я сам це переживав, коли грав і тренував, бачив це та знаю. А у нас це якось возвеличується. Можливо, тренери неправильно пояснюють, чому це робиться. Це не виховні заходи», - сказав Скрипник в інтерв’ю Трибуні. Повне інтерв'ю ось тут:Віктор Скрипник: «У Німеччині теж по колу бігають. Гравця, який не продовжує контракт, трохи прибирають»
👁 5,140 26-01-19 11:01
Як же мене задовбали ці "повернення" Мудрика після справи про допінг, які стабільно розганяються ледь не кожен місяць по колу якимись лівими анонімними акками в твіттеріОсь якраз днями пройшла нова хвиля. І купа українських сайтів це підхоплює, дає всерйоз, а люди починають всерйоз обговорювати. Повірте, якщо буде ясність по допінговій справі Мудрика, то ви одразу почуєте про це від дійсно надійного джерела, як це було, коли Трибуна першою повідомила про його допінг. Це буде якийсь Атлетик в Англії, або хтось з топів в Україні, або взагалі одразу офіційне оголошення. Бо якщо розгляд справи Мудрика завершиться та по ній буде остаточний вердикт, то гравець буде сам зацікавлений в якнайшвидшому оприлюдненні, якщо його виправдають. Тому не ведіться на цю дурню, бо це заохочує хайпожорів придумувати ці інсайди заради охоплень та підписок. Так, зрештою теоретично навіть хтось з них може потрапити в таймінг і вгадати. Але це буде все одно не інсайд, а просто удача. Просто дочекайтеся або надійного джерела, або офіційного оголошення. Бо все інше - це фейковий інформаційний шум.
👁 1,240 26-01-15 17:40
Вже страшно уявити, що залишиться від збірної України до березня, коли грати зі Швецією у плей-оф відбору Чемпіонату світу- Зінченко не потрібен тренеру Ноттінгема, й клуб взагалі хоче перервати його оренду - Арсеналу він також не потрібен та має занадто велику зарплату, щоб було легко знайти варіант на пів сезону до закінчення його контракту.- Рома хоче позбутися Довбика - і вже купила нападника йому фактично на заміну. Якщо Артем не знайде клуб до кінця вікна, то просидить другу частину сезону на лавці.- Гуцуляк - найкращий гравець за гол+пас в збірній у 2025-му - відправлений Поліссям в команду Ю19 через те, що не підписує новий контракт на умовах клубу. Скоріше за все, жодної хвилини він до кінця сезону не отримає - хіба що все ж знайдеться хтось, хто його викупить.- Конопля не хоче продовжувати контракт з Шахтарем і, скоріше за все, також просидить без практики до кінця сезону.- Забарний поки не вражає в ПСЖ та стабільно отримує критику за свій рівень гри.- Судаков страждає з Бенфікою під керівництвом Моурінью, чимало граючи не на рідній позиції та не вражаючи зовсім, як і вся команда.- Матвієнко вже давно в принципі не вражає - але нема кому його стабільно замінити.- Опорника нормального в нас в принципі немає - Бражко виглядає як попало. Коли Калюжний ваш найкращий варіант - це діагноз.Це понад 2/3 стартового складу збірної. Фактично в порядку зараз лише Трубін, Ярмолюк та Циганков, який може зламатися в будь-яку секунду. Плюс можуть допомогти Ванат та Маліновський. Все погано й не буде до березня краще. Скоріше є шанси, що може бути навіть гірше.
👁 1,480 26-01-13 15:37
Полісся перевело лідерів Чоботенка та Гуцуляка до команди U-19 - і, найцікавіше, навіть зробило щодо цього офіційну заяву, що нетипово для таких випадківВ обох гравців закінчуються контракти в кінці сезону - і клуб не може з ними домовитися про продовження.Абсолютно не підтримую такі методи, але чомусь от саме в нашому футболі вони дуже розповсюджені, набагато більше, ніж у футболі топовому. Не говорю, що там не буває подібних рішень, але в цілому клуби поводяться цивілізованіше й здатні уникати подібних проблем.З іншого боку, тут складно зрозуміти, як йшли перемовини та хто в них поводився некрасиво, якщо таке взагалі було. Тому певний простір на захист клубу в цій ситуації я також би залишав.Напевно, найбільше шкода, що цей симпатичний проєкт Ротаня вже на самому початку змушений знову перебудовуватися. Бо Полісся вже в кінці першого кола починало виглядати дуже цікаво, а Гуцуляк та Чоботенко - це гравці занадто серйозного рівня, щоб команда такого рівня не відчула їх втрату. У підсумку програють всі. Гравці без практики, особливо це погано для Гуцуляка перед ключовими матчами збірної України та шансом зіграти на чемпіонаті світу. Клуб - без лідерів на ключовий відрізок сезону. І він не зможе одразу компенсувати всі втрати.Все ж таки треба вміти якось домовлятися. Бо якесь взаємовинищення виходить.До речі, на Трибуні якраз сьогодні вийшло інтерв'ю Чоботенка. Воно було записане до всієї цієї ситуації. Але там все одно є багато чого почитати - дуже цікавий та розумний у спілкуванні футболіст:Сергій Чоботенко: «Буткевич дав завдання бути у трійці. Але я впевнений, що ми можемо більше»