Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | Анхель Торрес, орендований у Динамо, вперше вийшов у старті Еюпспора т...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
923 Views/Reach 2026-02-05 14:54 Message №5662
Анхель Торрес, орендований у Динамо, вперше вийшов у старті Еюпспора та оформив дубль – бачу, як сміються з цього вже вболівальникиНасправді немає нічого такого, що гравець в оренді в матчі групового етапу Кубка Туреччини взяв та забив. Буває чимало випадків, коли футболіст не потрібен одному клубу – але якісно розкривається у зручніших для себе умовах.Просто ми знову повертаємося до факту, що Динамо не розуміє, навіщо підписує гравців. Немає чіткої лінії порозуміння між президентом, тренером/тренерами та скаутами, а спортивного директора в клубі взагалі немає, бо чекають, як Ярмоленко завершить кар’єру.І виходить, що наче скаути знаходять цікавого гравця, й коштує недорого або безплатно, як у випадку з Торресом, й вдається з ним домовитися, а потім тренери не знають, куди його засунути. Або гравець просто приїжджає та розуміє, що тут щось не те – і все його бажання швидко закінчується.І потім моляться, що заграє 19-річний Редушко з академії або в Ярмоленка ще є трошки палива, щоб дограти в адекватному стані останні пів сезону. А час та ресурси вже витрачені.Не сміюся з того, що Торрес раптом забив в Туреччині – нічого такого в цьому немає. Сміюся лише з того, що Динамо взяло цього Торреса та не знає, що з ним робити й навіщо він йому.