Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | Шокований реакцією багатьох українців на слова Мудрика про Волинську т...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 010 Views/Reach 2026-02-04 19:54 Message №5658
Шокований реакцією багатьох українців на слова Мудрика про Волинську трагедію на адресу поляків та його поясненням цих слів, коли скандал став публічнимКому цікаво – можна зазирнути у мій пост, який трошки завірусився на фейсбуці. Можливо, ніколи не бачив такої масової підтримки Мудрика в його нескінченних зальотах.Здивований, що треба очевидні речі пояснювати: ми не можемо ставитися до цього конфлікту, як до суперечки двох гравців під час гри у Counter-strike, та оцінювати це з точки зору, як ви ставитися в цілому до польської нації чи до переважної більшості поляків.Це не конфлікт двох ноунеймів, де можна шукати виправдання словам, розбиратися, хто перший почав, та чи є моральне право говорити про наступну Волинську трагедію, якщо до цього поляки якось тебе образили. Це конфлікт ноунеймів та публічної персони з багатомільйонною аудиторією, одного з найвідоміших українців у світі станом на зараз. За годину всі забудуть, хто та що говорив Мудрику, або взагалі не будуть з цим розбиратися - бо то ноунейми. Пам'ятатимуть лише те, що гравець збірної України з футболу розпалював міжнаціональну ворожнечу, згадуючи одну з найжахливіших подій в історії стосунків між українцями та поляками.Це жахливо, що Мудрик це сказав – він публічна персона та не має права діяти, як дворовий бешкетник. І мені соромно за нього, наприклад.І тут ще є велике питання, чи поляки, з якими грав Мудрик, дійсно щось писали про росію – а саме цим Мудрик виправдовував свою поведінку. Гравець, який брав участь у матчі та опублікував скріни й шматок відео, вже написав, що саме про росію нічого не було, вони нічого не починали та Мудрик збрехав - і у цьому можна пересвідчитися, передивившись відео цього матчу.Так, є повне відео, воно викладене на твічі – хлопці з Трибуни знайшли його. Не пощастило Мудрику – поляки стримили цей матч. Не знаю навіщо, але я вбив понад годину, щоб передивитися його та зрозуміти, хто ж все ж таки почав цей треш, який тепер стає міжнародним скандалом – ви тільки почитайте, що там зараз з цього приводу коїться в Польщі. При тому, що Мудрик був би неправий, незалежно від того, хто перший почав. Бо публічна персона має відповідальність перед своєю аудиторією, а найкращі та найвідоміші спортсмени, які представляють збірну країни та її прапор, – тим більше.Ну, має бути якась клепка в голові, що кожне твоє слово буде використане проти тебе.Не знаю, де та що поляки писали Мудрику про росію. На відео все було так: матч затягнувся, йшли вже другі овертайми, у поляків було два матчпоінти, це було вже десь після 75-ї хвилини гри – і не було до цього жодного спілкування між командами.Буквально перше повідомлення в чаті, який бачать обидві команди – від Мудрика: “Ви такі слабкі”. Відповідь: сміх, “йди грай у футбол” та “йди прийми ще наркоти”. І все, одразу після цього Михайла понесло: “lucky Volyn”, “Volyn next map”.Це, схоже, збило поляків – і вони віддали два матчпоінти. Тобто ось такий трешток спрацював. І далі вже почався треш, де поляки писали, що Україна – зараз реальна мапа (де йдуть бойові дії). І в принципі навіть не має значення, хто там й що далі сказав. Тут ми чисто перевіряємо слова самого Мудрика, якими він виправдовувався. Я особисто не побачив першої дії від поляків – можливо, побачите ви, подивіться відео. Виходить, Михайло спочатку розпалював міжнаціональну ворожнечу – буквально почав перший неадекватне спілкування. А потім, коли запахло дуже смаженим, ймовірно, збрехав, що поляки першими почали писати «слава росії». Тобто переклав на конкретних польських гравців в CS своє ставлення в цілому до поляків та свій попередній досвід.Якщо це не сором, то що це тоді? Якщо ви підтримуєте такі дії, то мені дуже-дуже сумно й соромно. Яке б у вас не було ставлення в цілому до поляків. Бо воно тут не має значення взагалі. Є конкретні люди та конкретна ситуація.