Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | Ігор Дедишин: «УАФ точно не буде займатися натуралізацією іноземних фу...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
858 Views/Reach 2026-02-09 12:01 Message №5685
Ігор Дедишин: «УАФ точно не буде займатися натуралізацією іноземних футболістів»Технічний директор Української асоціації футболу Ігор Дедишин висловив думку щодо натуралізації гравців для збірної України.«Останній місяць-півтора була запущена тема про натуралізацію, яку дуже активно обговорювали. Я вважаю, що УАФ точно не буде займатися натуралізацією іноземних футболістів. Це не її функція. Функція УАФ – створити систему, яка буде створювати футболістів для національних збірних. Українські тренери, які очолюють українські збірні, повинні працювати з футболістами з українським паспортом. Якщо це буде футболіст, у якого є етнічне українське коріння, ми будемо тільки раді і щасливі.Якщо буде футболіст з українським корінням, який виявить бажання отримати український паспорт і буде відповідати вимогам тренерів національних збірних, однозначно, що ми будемо вітати такі процеси і навіть стимулювати їх до певної міри», - сказав Дедишин.***УАФ не буде займатися натуралізацією, а от коли Шахтар натуралізує пачку своїх бразильців (а це точно станеться в якийсь момент, просто не прям зараз, неможливо це зараз, але в них скоро грати не буде кому), то чому б й не викликати в збірну, так виходить? 😀