Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | Гамбійська революція Шахтаря 😂До Шахтаря U-19 приєдналися четверо гамб...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 340 Views/Reach 2026-02-01 17:00 Message №5653
Гамбійська революція Шахтаря 😂До Шахтаря U-19 приєдналися четверо гамбійців - як звуть та на яких позиціях грають, то не так важливо. Цікавіше, що це значить глобально.Як розумію, це поки тільки перегляд на зборах. Але те, що Шахтар так активно пробує у свою молодіжку іноземців, показово. Схоже, з власними вихованцями все зовсім не гаразд. Після покоління Судакова, а це аж 2002-й рік народження, власне, тільки Очеретько заграв у першій команді по-серйозному, але й він 2003 року - вже буде 23.І насправді не дуже видно, хто зможе зачепитися. Глущенко та Фарина знаходяться у першій команді, але суттєвої ролі не грають навіть при тому, що Шахтар грав майже двома різними складами єврокубки та УПЛ та потребував чимало футболістів. Цуканов також поки більше про аванси, ніж про реальний рівень.Відповідно Шахтар почав здавати навіть в змаганнях на рівні академії. І тут складно критикувати насправді - своєї топової інфраструктури в Шахтаря давно немає, а після повномасштабного вторгнення забагато найкращих роз'їхалися по різних академіях світу. Хоча й сильно співчувати також складно. Бо Шахтар сам обрав знову пачками закупати бразильців. За інших умов ті є Глущенко та Цуканов, можливо, б давно вийшли на значно серйозніший рівень. Можливо, й таланти, які поїхали, захотіли б повернутися, якби бачили тут шанс. Або знайшовся б хтось інший.Шахтар зробив вибір. Напевно, в ньому є логіка, якщо він не хоче зав'язнути у боротьбі за потрапляння у Лігу конференцій. Але, відповідно, за це він платить тим, що перестає бути у повному сенсі українським клубом.А вдалий досвід з Гамбією у клубі є. В Ю19 вже феєрить 18-річний Махамаду Канте - там якась нереальна статистика: 19 голів у 15 матчах. Тому ось і пробують завезти ще - і це навряд багато коштує.