Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ліфлянчик. Блог ✌️
Added 14 Jul 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Number of subscribers: 1 049
Photos: 2,430
Videos: 883
Links: 1,690
Description:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪

👥 Number of subscribers

1 049
Average/Day:: -1
Average/Week:: 0
Average/Month:: -18

👁️ Average views per message

479
Average/Day:: 367
Average/Week:: 476
ERR: 45.66%

📊 Messages per Day

1.1
Last day: 1
Week average: 0.7
Average per day: 1.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

"Всі пам'ятають про права та забувають про обов'язки"...Це маніпуляція з "пропагандистської методички", яка натякає на те, що громадяни не виконують конституційного обов'язку по захисту Батьківщини, що передбачений 65 статтею Конституції України.Давайте дослідимо чому це маніпуляція.По-перше, наші громадяни і про свої права не особо то пам'ятають. Вони їх не вивчають та навіть контент типу мого для них вкрай мало цікавий (а в мене дуже багато безоплатного лікбезу на аккаунтах). Наше населення дуже слабо володіє знаннями про свої права, тож давайте не будемо ✋️По-друге. Стаття 65Конституцій України: "Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України.Громадяни відбувають військову службу відповідно до закону".І тут хочу звернути вашу увагу на останній абзац цієї статті: "Громадяни відбувають військову службу відповідно до закону".Не самі приходять, не підкорюються, коли їх викрадають з вулиці, а "згідно до закону".Це каже про те, що ця стаття є відсилочною і вона каже, що є певний порядок, встановлений додатково, згідно до якого громадяни виконують обов'язки. І обов'язки виникають при настанні певних обставин для кожного громадянина окремо.До законів, що встановлюють порядок виконання обов'язку, визначенного ст.65 КУ, треба вважати Закон України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", а також Закон України "Про військовий обов'язок і військову службу".А вже в цих законах передбачені виклики повістками, відстрочки, звільнення від військового обов'язку, тощі. І в жодному законі не зазначено: "Хто не служив - той не громадянин", "служити повинні добровільно", "якщо людина порушила правила воїнського обліку, то її можна в бусик і на підвал", "хто не служить - ухилянт", ну і т.д.Більш того, ця ж Конституція України передбачає, що за порушення громадянського обов'язку громадянин несе відповідальність на підставі рішення суду, а не волі народу чи поліцейських, чи ТЦК. Розумієте? На підставі рішення суду. Все.Також закони не передбачають обов'язку громадян допомагати армії добровільно. Але, наприклад, Податковий кодекс України зобов'язує громадян сплачувати податки і збори, серед яких військовий збір.За порушення таких обов'язків передбачені вкрай неприємні штрафи та наслідки....А тепер питаннячко. Яких саме обов'язків не дотримуються наші громадяни на цивілці?
Рубрика "фантастична література"Стаття 29 Конституції України:Кожна людина має право на свободу та особисту недоторканність.Ніхто не може бути заарештований або триматися під вартою інакше як за вмотивованим рішенням суду і тільки на підставах та в порядку, встановлених законом.У разі нагальної необхідності запобігти злочинові чи його перепинити уповноважені на те законом органи можуть застосувати тримання особи під вартою як тимчасовий запобіжний захід, обґрунтованість якого протягом сімдесяти двох годин має бути перевірена судом. Затримана особа негайно звільняється, якщо протягом сімдесяти двох годин з моменту затримання їй не вручено вмотивованого рішення суду про тримання під вартою.Кожному заарештованому чи затриманому має бути невідкладно повідомлено про мотиви арешту чи затримання, роз'яснено його права та надано можливість з моменту затримання захищати себе особисто та користуватися правничою допомогою захисника.Кожний затриманий має право у будь-який час оскаржити в суді своє затримання.Про арешт або затримання людини має бути негайно повідомлено родичів заарештованого чи затриманого.
«Я заберу дітей і ти їх не побачиш!» - Стандартна поведінка одного з батьків, з ким не проживає дитина, і який знаходиться в деструктивній позиції у відношеннях.Але скажу я вам, мої любі читачі, що такі заяви в більшості випадку звичайні бровади та ще й не законні.Якщо один з батьків самочинно, без згоди другого з батьків, з якими на підставі закону або рішення суду проживала малолітня дитина, змінить її місце проживання, в тому числі способом її викрадення, суд за позовом заінтересованої особи має право негайно постановити рішення про відібрання дитини та повернення її за попереднім місцем проживання.Один з батьків або членів сім`ї не може самостійно приймати рішення про зміну постійного місця проживання дитини.Така практика працює навіть тоді, коли дитину вивезли за кордон. Просто процес його виконання буде складнішим. Треба буде підключати Міністерство Юстиції та адвокатів в тій країні, де буде знаходитись дитина, але це нюанси. Практики достатньо.Адвокат Станіслав Ліфлянчик+380662928990.
Обурений...Дніпровський апеляційний суд, головуючий суддя Новікова Г.В., судді: Гапонова А.В., Никифоряка Л.П., розглядаючи справу 201/14046/23, яку я виграв у обох інстанціях, як представник відповідача, вирішили, що зазначені мною витрати на правничу допомогу врозмірі 15 000 грн. є завищеними, а тому вирішили стягнути лише 1500 грн.Шановна зазначена колегія суддів, я щиро вам бажаю, щоб ваш життєвий шлях таки привів вас в адвокатуру. Як же ви будете здивовані, що черги з клієнтів до вас не буде. Що виявляється необхідно вкладатись в рекламу, особистий бренд, соціальні мережі, щоб знайти того, хто довірить вам вести справу. А щоб вести справу вам необхідно буже зняти чи купити офіс, сплачувати витрати на його утримання, орг.техніку, папір, інтернет, прибирання, телефон. І податки за вас теж ніхто не сплачуватиме. Самим доведеться десь вийняти та покласти хочаб то ЄСВ. Що для того, щоб написати той відзив на апеляцію, треба відповісти на стопіццот дзвінків клієнта, роз'яснити все, пояснити. Потім написати все, подати те, як вимагає закон. З'явитись в судові засідання, витратити 2 - 3 години свого часу на дорогу, очікування в коридорчику, а потім виступити та все роз'яснити. І це все сам, бо помічника вам держава оплачувати не буде. Навіть мінімальну заробітну плату.Ви вважаєте це легко? Дешево? Чи безоплатно? Ви вважаєте, що 1500 грн. повинно бути для всього цього достатньо?Чого ви взагалі лізете в цивільно-правові відносини клієнта та адвоката, коли закон це прямо забороняє.Тепер мені ваш шедевр треба оскаржувати в касації, а за це мені вже навіть 1500 грн. не заплатять.Це ж як треба мене чи всю адвокатуру, зневажати, щоб оцінювати складну, кропітку роботу в 1500 грн.Дякую, колеги судді!
"Битися не можна відступити" та моя думка, яку ніхто не питав...Не пам'ятаю яким чином я придбав цю книгу. Одного дня мені прийшло повідомлення на "Нову Пошту", що мені посилка. Я здивувався, бо нічого не замовляв. Але цікавість поборола, тож я пішов у відділення.На моє здивування там була ця книга, ще й з автографом автора Павел Белянский 🙏Можливо хтось мені подарував, а можливо я просто її давно замовив, довго чекав і забув. Не знаю. Але я зрадів, бо люблю книги 🥰Потім вона довго лежала в мене на тумбочці перша на черзі після книги, шо я ніяк не міг дочитати авторства Забужко, дай їй Боже... Крч, не витримав я графоманію Оксани в перемішку з тим, як її героїнкяні займались сексом у самих неочікуваних місцях на сторінках цього "шедевру", відклав у бік та відкрив цю "Битись не можна відступити".Книга з перших своїх рядків погрузила мене в атмосферу 2022 року. Всплили всі ті відчуття, згадались думки, запахи, звуки, теми розмов, настрої.Потім автор переніс мене до перших добровольців, що вибудувались в черги до ТЦК. А потім і безпосередньо в бліндажі, окопи, фронт та військовий побут. Мені здалося, що я зміг прожити описані моменти кожного з героїв цих мемуарів. Місцями я сміявся разом з ними, а місцями відчував їх біл на стільки сильно, що доводилось переривати читання, та трішки переводити дух.Дякую вам Павло за цю книгу, а також за те, що ви і ваші побратими зробили для всіх нас. Рекомендую книгу "Битися не можна відступити" до читання. Це той сучасний твір, що повинен стати спадком для наступного покоління.
FEMIDA.UA опублікували мій коментар стосовно засудження Філатова расєйським судом до 9 років позбавлення волі.З одного боку це смішно і відразу пригадується анекдот:«- Сьома, а ви, такі, знаєте які гадощі говорять, у вашу відсутність?- Я вас умоляю, Абрам. У мою відсутність вони можуть мене навіть бити.»Ну тобто, який сенс від вироку суду, якщо людина, яку засудили до позбавлення волі, знаходиться в іншій країні, і дістати звідти ви її не зможете. Але є все ж таки деякі юридичні неприємності для засудженого, що можуть вплинути на його життя.Так, дійсно. Україна не буде виконувати вирок російського суду, затримувати Бориса Філатова та відправляти його на росію для приведення вироку до виконання. Але на цьому Світі є країни, що знаходяться в дружніх відносинах з російською федерацією та мають укладені з нею міжнародні угоди, які легалізують рішення судів для всіх учасників угоди, а відтак накладають зобов’язання на державний апарат відповідної країни виконувати приписи російських судів. Це означає, що якщо на расії було винесено вирок відносно якоїсь людини (в даному випадку Бориса Філатова), що з тих чи інших причин знаходиться з візитом/проживає, наприклад в Білорусі, Грузії, Єгипті, Казахстані та т.п., то влада росії може запустити процедуру по виконанню вироку в цих країнах та затриманню і передачі людини на її територію.З огляду на цю обставину ситуація з вироком відносно мера міста Дніпра вже не виглядає такою комічною, бо Борису Альбертовичу доведеться більш прискіпливо перевіряти юрисдикції країн, в які він буде подорожувати в майбутньому.https://femida.ua/news/zaochne-zasudzhennya-rf-mera-filatova-advokat-rozpoviv-pro-yurydychni-naslidky/
Про мат (лонгрід). Не популярне...Зараз доволі потужно просувається позиція "примусової українізації", що інколи доходить до абсурду з сегрегаціями, дискримінаціями та відвертим ідиотизмом. Але раціо цього навчання полягає в тому, що українці повинні почати спілкуватись на мові предків, тобто українською. Логічно.Абсолютно підтримую це раціо і те, що наші діти повинні говорити українською. Ще хотілося б, щоб чистою (саме тому я тут з вами українською).Однак при цьому, абсолютно паралельно розвивається ракова пухлина будь-якої мови - це мат через слово, шо дозволяється і підтримується в публічному просторі. Так би мовити "Примусова матюкізація", чи шо. До цього, чомусь, у суспільства претензій немає, хоча, керуючись логікою радикальних українізаторів, матюки - така ж частина руського світу, як і російська мова.В результаті мат зараз всюди. В соц.мережах, в блогах, на телебаченні, від мерів міст, а тепер от і від президента лунає на пресухах. Для прикладу давайте візьмемо якесь міні блогерське шоу. На мою біду мені запам'ятався чомусь подкаст: Олексій Горбунов і ще два якихось чудіків, сидять в студії і такі:- Уй ізда анал ☝️- Ггггггг- С...а мля пі...си гі...но ☝️- Гггггг... Ну і так далі. Відчував іспанський сором за Олексія, який мені завжди і всюди подобався, а тут просто чи хильнув зайвого, чи шо.Все це призвело до того, що тепер абсолютно нормальним вважається починати дискусію з фрази "ти довб...б" чи "пішов на ...уй", ну і все в такому дусі (підозрюю шо і цей допис обов'язково якийсь бравий парубок так прокоментує). Такий собі морально-етичний рівень бидла, якому місце відпочивати на лавочці, десь біля заваленого сміттєвого баку. Але так сталося, шо воно тепер має на все своє мнєніє, яке може висловлювати не тільки на заборі, і неодмінно висловлює його всюди, де тільки можна. Ба більше, знаходяться журналісти та блогери, які беруть інтерв'ю у "гострих на язик" зрізів суспільства та публікують їх на багатомільйонні аудиторії без редакції чи блюру.І понеслась ця маргінальна "культура" в людські маси, формуючи нові моральні норми поведінки "нових українців".Нє нє! Ви не думайте, шо я сам такий в білому пальто, пенсне і такий: "Фі фі фі! Мусьє! Шо ви в самом дєлє!". Нє.Ті хто знає мене близько, то зараз ухмиляються, бо прекрасно пам'ятають як я люблю міцне слівце. Але ж тільки з невеличкою різницею. Я розуміє де його умісно вставити, де краще не треба, а де категорично не можна. Саме тому більшість з вас зараз здивувалась.Так от. Тепер я вам скажу як інтелектуальна доросла людина, з вищою освітою, адвокат та медійник. Небажано використовувати мат без необхідності в ЗМІ, в подкастах, і соц.мережах. А категорично неможна його використовувати офіційним представникам влади на прес-конференціях.Ви зараз зі мною, звісно, можете почати сперечатись, але я ж адвокат та завжди користуюся нормами правил, закріпленими в діючому законодавстві. І відповідно до ст. 173 КУпАП, мат в публічних місцях - це хуліганство, за яке передбачений штраф.Крім того, як мені пояснювати дитині, що мат - це неприпустимо в садочку, в школі, в компанії дорослих та в публічних місцях, коли сучасні герої суспільства, виступаючи перед людьми, двох слів без нього зв'язати не можуть? Як?
Чому так довго?...Одне з найрозповсюдженіших питань клієнтів, коли суд розглядає справу більше ніж один тиждень.В реальності розгляд середньостатистичної цивільної справи судом першої інстанції займає від пів року до року - це взагалі норм сітуейшн.Але тут занятна історія. Справа перебуває в Верховному Суді вже рік і жодного руху не відбувається. Просто лежить і лежить. Куди поспішати.Пишу я суду клопотання, в якому прошу прискорити розгляд справи, звертаючи увагу, що вона про витребування житла з незаконного володіння. А суд мені відповідає:"Принагідно повідомляємо, що Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду здійснює правосуддя в умовах воєнного стану, водночас судді вживають усіх необхідних заходів для оперативного розгляду судових справ з метою забезпечення права кожного на справедливий суд.Зазначена вище цивільна справа знаходиться на вивченні колегії суддів, яких визначено автоматизованою системою діловодства Верховного Суду. Станом на сьогодні судді, які входять до складу колегії, перебувають у відпустці. Після виходу суддів із відпустки буде вирішено питання про розгляд справи відповідно до норм Цивільного процесуального кодексу України".Мені одному якось не корелюється оце підкреслення, що мовляв: "Шановний! В країні війна! Суд тримає судовий фронт! Як вам не соромно?", а потім повне невелювання цього тим, шо війна звісно війною, але відпустка, тож повернемось до тримання судового фронту після відпустки.Хоспаді, і сміх і гріх! Дорослі ж тьоті та дяді...
Дивна справа...Клієнт звернувся за захистом прав в позовному провадженні проти нього, за яким одна місцева пожежна частина намагалась забрати в нього гараж, що був у власності та свого часу придбаний ним за власні кошти.Пожежна частина вирішила, шо їй цей гараж потрібен, а тому тільки з цієї причини суд зобов'язаний скасувати право власності мого клієнта і передати гараж їй.Думки про те, що якщо хочешь отримати шось у власнисть, то треба це купити за ціною, яка влаштує власника, у керівництва частини не виникло. В голові тільки радянське "забрати та поділити".Коротше, і суд першої, і суд апеляційної інстанцій в позові відмовив, ще й стягнув з частини на користь мого клієнта витрати на правничу допомогу, які він поніс, оплативши мій гонорар.Сподіваюсь на цьому болісному уроці керівництво пожежної частини перегляне свою позицію до ведення справ і більше не буде подавати необґрунтованих позовів. Ну або продовжить разбазарювати державний бюджет, який і так дефіцитний.Адвокат Станіслав Ліфлянчик
Поясніть мені один "прикол".Заходжу в цю кав'ярню. Кажу:- Добридень. Зробіть, будь ласка, амерікано без молока.- Ми не робимо амерікано. Можемо запропонувати "фільтр" чи "доппіто".- Бляха, шо це.... йде пояснення...Я:- Добре. Зробіть "доппіто" це ваше.Поки розмовляв телефонлм принесли стаканчик з "плевком верблюда, шо жував кавові зерна" на донишці.Договорюю телефоном, підхожу до, дай їм Бог здоров'я барист:- Ребзя, налийте меню сюде ще гарячої води.- Ні.- Шта?- Це зіпсує смак кави.- Хлопці, це моя кава, я її оплатив і може робити з нею все, що захочу. Тож, будь ласка, налийте гарячої води мені в стакан.- Ні. Ми так не робимо.- Ок. Дайте мені окремо в стакані гарячу воду. - Ні. Бо ви нальєте її в каву.- WTF 😡- У нас правило. Ми не робимо амерікано.- Та пофігу. Правила це для індейців. Зробіть, будь ласка, як я прошу, бо смак вашої кави я навіть не відчую.- Ні.Крч, забрав я гроші і пішов із зіпсованим настроєм пити каву з присмаком картонного стаканчика на ОККО.Питання два:1. Шо за претензії до "амерікано"? Його полюбляє багато людей. Яка ваша справа?2. Шо за принципова позиція кафешки, щоб не зробити так, як просять? Все ж таки я клієнт і не прошу танцювати голими на барі. Попросив, бляха, склянку гарячої води.Це якась нова ресторатарна фішка "заї...и свого клієнта"?