Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ліфлянчик. Блог ✌️
Added 14 Jul 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Number of subscribers: 1 049
Photos: 2,430
Videos: 883
Links: 1,690
Description:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪
Source

Ліфлянчик. Блог ✌️ | Обурений...Дніпровський апеляційний суд, головуючий суддя Новікова Г.В...

Telegram community logo - Ліфлянчик. Блог ✌️ Ліфлянчик. Блог ✌️ @liflanchyk
575 Views/Reach 2025-01-30 08:59 Message №5920
Обурений...Дніпровський апеляційний суд, головуючий суддя Новікова Г.В., судді: Гапонова А.В., Никифоряка Л.П., розглядаючи справу 201/14046/23, яку я виграв у обох інстанціях, як представник відповідача, вирішили, що зазначені мною витрати на правничу допомогу врозмірі 15 000 грн. є завищеними, а тому вирішили стягнути лише 1500 грн.Шановна зазначена колегія суддів, я щиро вам бажаю, щоб ваш життєвий шлях таки привів вас в адвокатуру. Як же ви будете здивовані, що черги з клієнтів до вас не буде. Що виявляється необхідно вкладатись в рекламу, особистий бренд, соціальні мережі, щоб знайти того, хто довірить вам вести справу. А щоб вести справу вам необхідно буже зняти чи купити офіс, сплачувати витрати на його утримання, орг.техніку, папір, інтернет, прибирання, телефон. І податки за вас теж ніхто не сплачуватиме. Самим доведеться десь вийняти та покласти хочаб то ЄСВ. Що для того, щоб написати той відзив на апеляцію, треба відповісти на стопіццот дзвінків клієнта, роз'яснити все, пояснити. Потім написати все, подати те, як вимагає закон. З'явитись в судові засідання, витратити 2 - 3 години свого часу на дорогу, очікування в коридорчику, а потім виступити та все роз'яснити. І це все сам, бо помічника вам держава оплачувати не буде. Навіть мінімальну заробітну плату.Ви вважаєте це легко? Дешево? Чи безоплатно? Ви вважаєте, що 1500 грн. повинно бути для всього цього достатньо?Чого ви взагалі лізете в цивільно-правові відносини клієнта та адвоката, коли закон це прямо забороняє.Тепер мені ваш шедевр треба оскаржувати в касації, а за це мені вже навіть 1500 грн. не заплатять.Це ж як треба мене чи всю адвокатуру, зневажати, щоб оцінювати складну, кропітку роботу в 1500 грн.Дякую, колеги судді!