Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ліфлянчик. Блог ✌️
Added 14 Jul 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Number of subscribers: 1 049
Photos: 2,430
Videos: 883
Links: 1,690
Description:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪

👥 Number of subscribers

1 049
Average/Day:: -1
Average/Week:: 0
Average/Month:: -18

👁️ Average views per message

479
Average/Day:: 367
Average/Week:: 476
ERR: 45.66%

📊 Messages per Day

1.1
Last day: 1
Week average: 0.7
Average per day: 1.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Одна з претензій податкової до бізнесу — це "дроблення". Тобто коли власник замість створення одного ТОВ та заведення на нього всього необхідного майна, грошей, інших активів, створює декілька ТОВ та ФОП, де на однрму майно, на іншому контракти, на третьому гроші і т.д.А для чого власникі бізнесу так роблять? Для приховування податків скажете ви? А от і ні!Першочергова причина — це безпека. Бо ТОВ, на якому майно, гроші, ліцензії, дозволи, співробітники та контракти — це солоденька цукерочка для контролюючих органів. Вони як шакали накидуються на такі компанії, починають безкінечні перевірки всього, блокують рахунки, арештовують майно. В результаті бізнес намагається захиститись в суді, що займає купу часу, та хоч і виграє більшість справ, але за цей час встигає втратити замовлення, партнерів, гроші та сенс для існування.Тож поки представники державних органів будуть вести себе як "мамайці", бізнес буде робити "дроблення". І з грамотним "дробленням" контролюючі органи ніколи не доберуться до його активів.
В українському суспільстві немає культури користування авторськими і суміжними правами.При тому це стосується всіх сфер життєдіяльності, і бізнесу, і приватного життя.В приватному житті українці не бачать нічого такого в тому, щоб дивитись фільми на піратських сайтах, слухати музику на піратських сайтах, читати книжки з піратських сайтів, тирити чужі фотографії і видавати їх за свої, тощо.Те саме і в бізнесі. Ну шо такого в тому, шоб скопіювати в когось платячко там, чи умивальник, чи дизайн? Правда?А як воно повинно бути?Якщо ви хочте використати в своєму бізнесі чийсь винахід чи твір, ви зобов’язані спочатку отримати на це дозвіл у правовласника. В протилежному випадку ви ризикуєте отримати від нього вимогу сплатити роялті і припинити використання об’єкта права інтелектуальної власності. А якщо ви не виконаєте, то може прилетіти і позов.Теж саме стосується і авторів. Ви звісно молодці, що зробили шось за допомогою власної фантазії, навичок, уяви та сил, але не забувайте, що якщо ви не зареєструєте своє виключне право на це, то потім доведеться дуже складно і довго доводити в суді, що ви автор чи правовласник.Гадаю, що треба більш активно та агресивно захищати свої авторські і суміжні права, щоб скоріше вибудовувалась правова культура в нашій багатостраждальній країні.Адвокат Станіслав Ліфлянчик.
Я та моя команда вже багато років займаємось юридичним супроводом компаній на аутсорсинг. І от ТОП ситуацій, які завжди виникають, коли ми тільки заходимо на обслуговування:1. Договори, з якими працює наш потенційний клієнт. Це майже завжди скачане з інтернету, якесь недороблене-перероблене створіння, що існує просто, шоб було, і зовсім ніяким чином не відображає спеціфіку бізнесу, яким клієнт займається, ну і звісно не захищає його інтересів.Тож в першу чергу ми перевіряємо існуючі договори та розробляємо нові з урахуванням всіх обставин.2. Оформлення трудових відносин.Майже завжди — це відсутність більшості необхідних документів, які вимагаються при перквірці інспекцією праці чи податковою. Максимум є трудові договори і трудові книжки, але ж їх не достатньо.3. Повна неготовність до перевірок контролюючими органами і навіть неусвідомлення того, шо це їх може торкнутись.4. Відсутність системи узгодження договорівперед їх підписанням.5. Відсутність NDA та/чи NCC, при реальних кейсах постайних "кидків" з боку співробітників.І багато іншого.Звертаю увагу, що найкращий юридичний захист ваших прав та інтересів — це дія на упередження. Тож, якщо ви відчуваєте, шо ваш бізнес стрімко розвивається, в ньому вже багато всіляких процесів, учасників, контрагентів — зверніться до мене, адвоката Станіслава Ліфлянчика, і ми зробимо ваше життя спокійнішим, захищенішим і впевненішим.
Те, що відбувається у внутрішній політиці нашій держави і що так сильно тригерить всі пласти нашого суспільства, можна назвати "Політика свій - чужий". І от в чому її прикол:Ключова ідея:Політика за своєю природою зводиться до розрізнення "друг - ворог".Всі симпатії до "своїх", а "чужим" всілякі там дискримінації.При цьому "ворог" не обов’язково злий. Ворогом є просто той, хто інший для певної групи населення (не те читає, не так говорить, не в те вдягнений, не так поводиться, не тої національності, не тої орієнтації, тощо).Ця певна група тримається разом через спільний об’єкт любові та спільний об’єкт ненависті. Тобто відбувається таке перенесення агресії назовні зі зняттям внутрішніх конфліктів через "чужого".Кожний член групи "свої":- мислить емоціями (ви часто їх в коментах зустрічаєте, коли вони свою точку зору пояснюють не конструктивно, без фактів, або з фактими притягнутими за вуха, а просто тому, що їм так здається);- легко приймає прості образи (типу "євреї вбили бога - всі євреї погані", чи "говорить російською - підтримує росію");- швидко об’єднується проти "ворога".Це фундаментальна теорія для розуміннявійни, пропаганди, надзвичайних режимів, а також того, як нас натравлюють один на одного, щоб ми не бачили, що відбувається насправді. Щоб відвести від суті, до неважливого.А ви в групі?
Хочу дещо стосовно религії пояснити...1. В Україні ніде не закріплено, що ми монорелигійна країна (як, наприклад Ізраїль чи Іран, чи Афганістан, чи Ірак, тощо). Ба більше, ніде не закріплено, що ми повинні бути лише православниими чи католіками. Навпаки, в Україні гарантовано існування будь-яких релігій, що прямо не порушують права людей та законодавство країни.Тож іудеї мають таке саме право на існування та святкування своїх свят, як і християни, не дивлячись на те, що останніх просто, тупо, більше.2. Стосовно конкретної претензії до святкування Хануки та символів на майданах.Тут я бачу певне порушення рівності громадян у віросповіданні, бо ялинка (християнський символ) встановлюється на майданах міст під оплески та за бюджетні кошти громад, а ханукія (іудейський символ) — встанлюється на майданах міст під улюлюканьє розумововідсталих шовіністів, ксеофобів та антисимітів, за кошти єврейських общин. І в 21 сторіччі, 2025 році чомусь ніхто не вбачає проблеми та порушення прав в цьому. Замість того, або мовчить в тряпочку, або піддакує вищенаведеним людям зі слабим інтелектом.3. Євреї і іудеї — це різні речі. Євреї — це народ такий. Іудеї — це люди, що сповідують релігію іудаїзм. Тож євреї можуть бути будь-якої релігії, а іудеями можуть бути будь-які національності.Наприклад, я наполовину єврей, але я взагалі агностик.4. Стосовно "Євреї, їзжайте в свій Ізраїль".Ну по-перше, кордони закриті 🤣 Нас не пускають. І це іронія, якщо шо.По-друге (вже серйозно), Україна є батьківщиною для багатьох євреїв, що в незліченному поколінні народжуються та живуть на цій землі вже більше 2000 років. Тож вони мають право на проживання в Україні таке саме, як і всі інші. При тому, шо якщо поритися в ваших сімейних древах, то виявиться, що ви ще ті "чистокровні українці" 🤣 5. Ієсус був євреєм за національністю. І його вбили не євреї. Його вбив діючий політичний режим римлян (окупантів). Та і фактично гнали його по ринку з хрестом на спині в терновому віночку, прибивали руки, заколювали під ребро штиком не євреї, а саме римляни.Тож, коли ви будете будувати свою неймовірно складну гіпотизу, що євреї погані, бо вбили Ієсуса, то відкрийте ваш любимий Новий Завіт та почитайте його. Шоб знати не зі слів батюшок та всіляких інтернет-ехспертів, а з першоджерела (якщо у вас, неандертальця, слабенько з читанням, то знайдіть аудіоверсію і послухайте).Після цього вам вже й греки з італійцями будуть не такими 🤣...Крч, нішо так не бісить, як ота сацільна тупість та невігластво.
Політолог Оксана Бєлякова та адвокат Станіслав Ліфлянчик обговорили найгостріші правові та життєві питання, що турбують кожного українця. Чи можлива примусова евакуація Києва через тотальний комунальний колапс? Чи існує реальний план масової евакуації мільйонів киян? Чи справді влада може переїхати до Львова, залишивши Київ напризволяще? Як автоматичний арешт майна та рахунків змінить життя українців? Хто ремонтуватиме труби та мережі в будинках, якщо станеться аварія? Чому міська влада може перекласти всю відповідальність на ОСББ та мешканців?00:00​ - Чи буде примусова евакуація Києва?05:06​ - Комунальний колапс: чому за труби в будинку відповідаєте ви, а не місто11:40​ - Столицю перенесуть до Львова? Розбираємо чутки. Чому "втеча" уряду неможлива?17:09​ - Прецедент 2022: як керівники банків та компаній вже тікали на Захід20:07​ - Новий закон про борги: тотальний контроль над майном24:22​ - Автоматичний арешт за 300 гривень боргу: як це працюватиме26:35​ - Як зняти арешт із зарплатної картки: інструкція31:29​ - Борги і "чорна" зарплата: чи можна стягнути гроші з людини без доходу?36:29​ - Лазівка для боржників: чому неможливо забрати частину квартири38:20​ - Ми сильніші, ніж здається: фінальні думкиhttps://youtu.be/S0d9Fy8vHog?si=yOZsElbF1H98-7G3
Порушення прав адвоката та клієнта з боку колегії Центрального апеляційного господарського суду... Колегія Центрального апеляційного господарського суду в складі головуючого судді: Верхогляд Т.А. та суддів: Іванова О.Г., Чередко А.Є. винесли додаткову постанову по справі № 904/8/25, в якій зазначили:"...Судом встановлено, що представництво відповідача в судах першої та апеляційної інстанціях здійснював адвокат Ліфлянчик Станіслав Ігорович...... До матеріалів справи відповідачем надано договір про надання правової допомоги, який було укладено між ОСОБА_2 (далі – клієнт) та Фізичною особою – підприємцем Ліфлянчиком Станіславом Ігоровичем. За умовами п. 2.1 договору передбачено, що вартість правової допомоги складає: Вартість послуги, передбаченої п. 1.1 даного договору (гонорар), складає 20 000 (двадцять тисяч) грн та сплачується протягом 3 (трьох) днів з моменту підписання даного договору.На обґрунтування заявленого розміру витрат на правову допомогу заявником подано платіжну інструкцію про сплату 20 000 грн за правову допомогу згідно рахунку.... Представлені суду докази в підтвердження надання відповідачу адвокатських послуг, пов’язаних з розглядом даної справи, не є безумовною підставою для відшкодування витрат в заявленому розмірі 20 000,00 грн., адже розмір відповідних витрат має, крім іншого, відповідати критерію розумної необхідності таких витрат.Вирішуючи питання про розподіл витрат, пов'язаних з наданням правничої допомоги адвокатом відповідача під час перегляду даної справи, колегія суддів враховує, що розмір гонорару визначається за погодженням адвоката з клієнтом. Суд не має право втручатися у правовідносини адвоката та його клієнта.Водночас, для включення всієї суми гонорару та фактичних витрат у відшкодування за рахунок позивача має бути встановлено, що такі витрати відповідача були необхідними, а розмір є розумний, виправданий.Колегія суддів дійшла висновку, що заявлений до відшкодування розмір витрат на професійну правничу допомогу 20 000,00 грн. не є співмірним зі складністю даної справи. На думку колегії суддів заявлена відповідачем сума витрат за надання відповідачу правової допомоги завищена і відшкодуванню підлягає частково, в розмірі 10 000,00 грн."...Шановні судді Верхогляд, Чередко та Іванова, запрошую вас в адвокатуру! Покажете нам як можна працювати за 10 000 грн.А ще дасте нам визначення "принципу разумності" витрат на правничу допомогу.Ви приколетесь, коли усвідомите, що для здійснення адвокатської діяльності ніхто вам не надасть офіс, помічників, секретарів, оргтехніку. А ще приколитесь, шо черги з клієнтів до вас не буде, а доведеться рекламу оплачувати. А ще будете здивовані розміру податків, комуналки, оренди, шо треба платити при здійсненні підприємницької діяльності.Чекаю на вас в адвокатурі, шановні!
Виграли справу по стягненню заборгованості з недобросовісного покупця...Мій клієнт був постачальником. Постачав вироби покупцю за договором постачання. А цей договір передбачав, що в момент отримання товару покупець підписує акт приймання-передачі і це є доказом отримання товару.Ніби все ок, але...В один з разів постачання чергової партії товару, покупець не підписав акт. На чисельні звернення — морозився.Тож мій клієнт вже зневірився, бо як довести, що товар поставлено, а відповідно, що йому повинні за нього сплатити.І все б так і закінчилось, якщо б до справи не взявся я зі своєю командою.Я звернув увагу на ту обставину, що мій клієнт є виробником, але безпосередньо перевезенням товарів до покупців/замовників він не займається. Для цього він наймає перевізника.Запитавши договір з перевізником та первичну документацію на виконання перевезення цього товару, виявилось, що в цій операції все доволі прозоро зафіксувалось: Товар перевізник прийняв у мого клієнта та відвантажив покупцю. А що це, як не доказ фактичної поставки та недобросовісної поведінки боржника?Подали позов. Виграли. Стягнули борг, неустойку, інфляційні зміни та витрати на мій гонорар.Гроші вже сплачені, клієнт задоволений. А ви якщо шо, то звертайтесь саме до мене.Адвокат Станіслав Ліфлянчик.
Я та моя команда НЕ практикуємо в справах "мого чоловіка/сина/брата/друга/хлопця/тощо забрали з вулиці ТЦК". Причин цьому декілька:1. Мова йде про протиправне викрадення людини, за що передбачена доволі сувора відповідальність, але враховуючи те, що поліція є співучасниками цьому, інструментів для захисту громадянина вкрай мало.2. Будь-який захист буде більш ефективнішим, якщо постраждалий готувався до цього: привів документи в порядок, зробив медичні виписки з діагнозами, отримав бронь чи відстрочку, знімав себе з розшуку в адміністративному чи судовому порядку і т.д. Якщо людина просто грала в "голодні ігри" з державою, морозячись від того, до чого її зобов'язали, то допомогти майже не можливо.3. Істерика. За допомогою часто звертається не сам постраждалий, а його близькі, що знаходяться в шоковому та істеричному стані. Це дзвінки посеред ночі, це крики, сльози та причитання, це перекладання відповідальності за те, що сталось на адвоката, це постійний психологічний тиск з боку клієнтів, який я вже не вивожу в силу свого віку чи втоми від роботи.То шо я раджу?1. Знайдіть адвоката, що спеціалізується на цьому піз...це заздалегідь. Укладіть з ним договір та звертайтесь до нього у разі ситуації СОС.2. Приведіть документи в порядок. Встановіть резерв, скасуйте штрафи та розшуки, зробіть обстеження, пролікуйтесь, потім пройдіть ВЛК.Вас буде легше спасати, якщо на рівні з незаконним "експрес-ВЛК" буде справжнє, зроблене раніше.3. Зберігайте спокій та спілкуйтесь з людьми, які намагаються допомогти, коректно. Емоції завжди тільки заважають.
У нас в Дніпрі є доволі відомий психічно хворий містянин... точніше був, що пару десятків років бігав оживленим проспектом поміж авто з палками. І от закінчилось це так, як впринципі і повинно було закінчитись.Вчора на проспекті Слобожанського все ж таки збили на смерть того чувака. Хочу звернути вашу увагу на декілька ганебних фактів.1. Цей чолов'яга мав психічні розлади здоров'я та повинен був проходити лікування, в тому числі примусове. Але сучасна медична система не передбачає тако, а тому психічно хвора людина, як і десятки тисяч інших таки, просто жив в світі, який не підлаштований під його нормальне існування.2. Людина, що збила цього чолов'ягу, буде мати серйощні проблеми в кримінальному провадженні та навіть може понести покарання за ненавмисне вбивство спричинене об'єктом підвищенної небезпеки.3. Цей випадок нажаль не стане прецедентом, який розпочне низку реформ, що могли б покращити становище психічно хворих людей в суспільстві та зменьшити ризики подібних випадків.Так шо якось так...