Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ліфлянчик. Блог ✌️
Added 14 Jul 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Number of subscribers: 1 049
Photos: 2,430
Videos: 883
Links: 1,690
Description:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪
Source

Ліфлянчик. Блог ✌️ | Є в нашій країні така штука як "валютний контроль". Для тих, хто не в ...

Telegram community logo - Ліфлянчик. Блог ✌️ Ліфлянчик. Блог ✌️ @liflanchyk
529 Views/Reach 2026-02-18 16:15 Message №6472
Є в нашій країні така штука як "валютний контроль". Для тих, хто не в темі поясню. Якщо ви укладаєте зовнішно-економічний контракт з іноземною компанією, то у вас є 6 місяців, щоб отримати від них або замовлений товар, або сплачені за товар гроші.Якщо ви в цей термін з будь-яких причин не вкладаєтесь — податкова накладає на вас космічні санкції.Ще раз на прикладі.Ви замовили товар із-за кордону. Сплатили його вартість за кордон. Чекаєте на поставку. І тут ваш закордонний постачальник вас кинув і не поставив товар. Місяць прострочки, два, чотири, шість, сім... Все. З вас штраф, пеня на користь держави.Таким чином ви і гроші свої втратили за товар і ще й винні Україні по самі помідори залишились.Ті, хто займається експортом - імпортом прекрасно знають, шо прострочка постачання чи оплати може бути по різним об'єктивним причинам (контрагент кинув, митниця товар арештувала, гроші заблоковані, тощо). Але нормативні акти цього не враховують. Прострочка — плати санкції.Зроблена така фігня для того, шоб типу уникнути зловживань із виводом грошей за кордон, але камон! Це ж порушує всі логічні ланцюги ведення бізнесу та є взагалі абсурдом.Вважаю, що "валютний контроль" треба скасовувати і негайно. Від нього більше проблем ніж користі.А ви як вважаєте?